Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Detalii Forum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
euroha
smile.gif
Anthrax
Mda, vad ca treaba asta cu jurnalele merge, cel putin aici pe forumul asta. Fa-mi si mie rogu-te un jurnal, sa mai afle astia de la servicii despre noi, am si facebook, am si altecateva site-uri de socializare, hai sa am si un jurnal. Online. ohyeah.gif
Sa se numeasca Foaie de observaţie

Mersi!
Data'q
Anthrax, jurnalul tău īl vei găsi aici.
violette
Buna, as vrea si eu un jurnal aici ,sa se numeasca Urme in piatra. Multumesc.
Data'q
Violette, jurnalul tău e la prima pagină.
Marcus
As mai dori si eu un jurnal aici. smile.gif Cu titlul "Praf de stele". Multumesc.
Marcus
Reactualizez cererea de mai sus. smile.gif
exergy33
QUOTE(Marcus @ 23 Jan 2016, 12:59 AM) *
As mai dori si eu un jurnal aici. smile.gif Cu titlul "Praf de stele". Multumesc.


Vad ca s-a ales praful din cererea facuta in 2016 ... stelele au ramas cine stie unde rolleyes.gif
ypsilonalpha
QUOTE(exergy33 @ 7 Jan 2017, 11:31 PM) *
Vad ca s-a ales praful din cererea facuta in 2016 ... stelele au ramas cine stie unde rolleyes.gif


Mai e valabila cererea?

Ca se rezolva ... no problem ...
rogvaiv
Aș dori și eu un jurnal. Să se numească "De vorbă cu mintea" Mersi!

Offline topic: Marcus nu mai frecventează spațiul ăsta, nici pe Facebook nu-l mai găsesc și nici la telefon nu-mi răspunde. M-ar bucura să dea un semn de viață, poate ne adunăm mai mulți vechi membri și o punem de niște discuții la gura sobei.
Marcus
QUOTE(ypsilonalpha @ 18 Jan 2017, 04:48 PM) *
Mai e valabila cererea?

Ca se rezolva ... no problem ...


Da! Pai cererea din 2016 a fost deja reactualizata in 2017 (in urma cu cateva zile), trebuie iarasi actualizata? Cata birocratie, domnule! smile.gif
Multumesc, ypsilonalpha, si bine ai revenit !
rogvaiv
Bine ai revenit și tu Marcus!
rogvaiv
De fapt se revocă ordinul. Am aici jucăria mea pe care să scriu,spațiul meu. Dar deocamdată consider că sunt prea bun pentru ca lumea să mă īnțeleagă, un fel de Eminescu. O să fiu apreciat după ce mor. Și nu, ăsta nu e un fel de mesaj cu iz suicidar.

Și īncă ceva: Scuzați lipsa de modestie!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.