Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Stiri Senzationale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > Stirile zilei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
turbo trabant
nu sunt numai 35.000 de fomei, a facut-o cu tot boborul cubanez biggrin.gif
Blakut
march frate, de curiozitate, cum naiba gasesti toate monstruozitatile astea??

Adeca la cauti tu, sau din intamplare??
March
Nu le caut. Mi le paseaza altii . Pe aia despre Fidel a gasit-o un amic pe blog-ul lui Corina Dragotescu care mentiona sursa Tabu. Io m-am dus direct la sursa principala. Era o chestie care nu putea fi scapata. Intreaga dictatura a lui Castro e o monstruozitate !
Blakut
Vorbeam desigur de fotografia cu baba aia uscata....lasand la o parte pe Castro momentan...
March
QUOTE(Blakut @ 14 Jul 2010, 03:15 PM) *
Vorbeam desigur de fotografia cu baba aia uscata....lasand la o parte pe Castro momentan...


Ce , ti-a venit sa " dai la pesti " unsure.gif biggrin.gif Pai babe d-alea am vazut si la noi pe litoral. Ma rog, fara pretentii de... Paris Hilton la batranete ! laugh.gif
March
Oamenii de stiinta britanici au rezolvat dilema : Cine a fost mai intai, Oul sau Gaina ?

March
Sa uitam un moment de prapad si sa ne amuzam putin :

Cica in Suedia s-a descoperit un dildo din os vechi de 28 mii de ani ! Ai dreaq suedezii astia ce traditie sexuala au ! laugh.gif
March
Cand stai cocotata pe un munte de parai ti se permite orice ? unsure.gif

Paris Hilton, beata criţă şi cu chiloţii la vedere! si frecandu-se cu microfonul acolo unde trebuie !
March
Miss Univers - Romania ,sosita la New York , s-a oprit sa infulece un hot dog de la un vanzator ambulant american. Acesta auzind ca-i din RO imediat i-a facut o surpriza cu o melodie specific romaneasca, zicea el. Era o maneeea ! rofl.gif
turbo trabant
http://www.realitatea.net/adriana-bahmutea...ura_726684.html

nu, prigoana nu are bani de aer conditionat. lasa ca precis l-a racorit bahmu deschizand gurita ei mondena si cadorisindu-l cu 2, 3 chestii.

e de la incalzirea gloabala.
March
Un sat ukrainian a fost inundat... cu vin ! woot_jump.gif drunk.gif

Satul Tairovo din regiunea Odesa, sudul Ucrainei, a fost inundat la propriu cu vin din cauza în urma unui incident survenit la fabrica din localitate. Din cauza temperaturilor înalte, dopurile de siguranţă ale cisternelor au sărit în aer sub presiunea vaporilor degajaţi de fermentarea drojdiei din recipiente, relatează marţi Komsomolskaia Pravda v Ukraine. Satul a fost acoperit un un miros specific, în timp ce vinul a distrus culturile locuitorilor. Sătenii furioşi cer despăgubiri.
(Agerpress)
Cla
QUOTE(March @ 10 Aug 2010, 01:41 PM) *
Un sat ukrainian a fost inundat... cu vin ! woot_jump.gif drunk.gif

Sătenii furioşi cer despăgubiri.

Or fi beti drunk.gif rofl.gif
March
@ Marduck pe unde umbli ? Uite una aici despre darlingul tau ! biggrin.gif

Cica conu' Dinel a organizat o megapetrecere la venetia pe iahtul sau cu prilejul implinirii a 60 de ani. Invitati de marca : Adrian Năstase, Petre Roman, Călin Popescu Tăriceanu și Ion Sturdza (din Moldova), dar și nume precum Teodor Meleșcanu, Sorin Roșca Stănescu, Radu Boroianu, Radu Stroe, Andrei Pleșu, Florin Andronescu, Radu Cojocaru, Dan Ioan Popescu, Viorel Cataramă șamd.

Adica , mama lor... toti dusmanii "Jupanului " . Pedelistii n-au participat de frica lui "Zeus"
Numai ca .... petrecerea s-a anulat in ultimul moment .... conu' Patriciu a cazut la pat din cauza unui carnat italienesc ultra-picant rofl.gif si una bucată emoție profundă, generată de nașterea nepoțicii lui, din partea fiicei Ana. Rezultatul a fost un ulcer rebel, care a necesitat internarea urgentă în spital, ceea ce a dus la anularea petreceri

Sa-ti fie rusine Patriciu ! Ai lasat oaspetii nemancati si nedansati ! jamie.gif
Marduk
Dintre toti "falitii" enumerati de tine o singura prezenta nu o inteleg, Andrei Plesu, dar il iert ca-i becher si mare gurmand. In rest cand patricianul o sa dea banii poporului, Romaniei, inapoi chiar nu o sa mai am nimic cu el si nici cu ceilalti daca-si platesc datoriile fata de tara. Dar sa sti ca de la trabuce i se trage, am trecut si eu prin asta dar nu am renuntat, din cand in cand mai savurez cate unul ca tare mai e bune.
March
A disparut celebrul penis al lui Terente ohmy.gif

O fi de vina criza economica ? unsure.gif
factura
QUOTE(March @ 12 Aug 2010, 06:51 PM) *
A disparut celebrul penis al lui Terente ohmy.gif

O fi de vina criza economica ? unsure.gif

off -topic
Da, sigur. Nu mai au femeile astea cu ce sa-si cumpere vibratoare. : )
Marduk
sa-si cumpere sau sa-si compare?
abis
QUOTE(March @ 12 Aug 2010, 06:51 PM) *
A disparut celebrul penis al lui Terente

Stirea o fi senzationala, insa e veche: pur si simplu a fost aruncat la gunoi. smile.gif
March
Alt scandal sexual la liberali. Canapeaua lui Crin folosita de un subordonat pentru o cordeala laugh.gif
March
Mesaj catre NASA de la faimoasa cordaciune damboviteana Laura :

Sunt gata sa fac sex nebun in spatiu
March
Am primit poza asta de la un amic din Australia.
Traducerea titlului din engleza este : Coalitia partidelor australiene au format noul guvern



De la stanga spre dreapta : Labour Party, Liberal Party, Electorate, Independents.

rofl.gif sad.gif
March
Ministrul de Interne din Franţa, Brice Hortefeux, a comis o gafă, folosind în cadrul unei emisiuni de televiziune expresia "amprente genitale" în loc de "amprente digitale", informează lefigaro.fr. rofl.gif

La rândul ei, Rachida Dati, fost ministru al Justiţiei în Franţa, a confundat, la sfârşitul lunii septembrie, "inflaţia" (inflation) cu "felaţia" (fellation), rofl.gif jamie.gif
March
Într-un film din 1928 al lui Charlie Chaplin apare un personaj, în planul secund, ce pare a vorbi la telefonul mobil

Calator in timp... fantoma unui ET.... sau vreunul din civilizatia de sub pamant ? tongue.gif
Marduk
Mie mai degraba mi se pare a fi marketig curat, am urmarit filmuletul postat pe Yootube, toata chestia mi s-a parut o reklama bine gandita pentru setul de filme cu Chaplin. Englezii au stil foarte elevat de a manipula, arunca fel de fel de "bombe" dupa care trag concluziile sau profitul.
March
QUOTE(Marduk @ 1 Nov 2010, 11:18 AM) *
Englezii au stil foarte elevat de a manipula,


Si pentru intern si pentru extern ... acest verb te obsedeaza ! laugh.gif
Marduk
Moncher englezii sun facatori de natiuni, nu e vorba de nicio obsesie, mai degraba de admiratie. Englezii stiu sa foloseasca resursa umana mai bine decat evreii, care sunt inchistati in traditiile lor, spre deosebire de englezi care stiu sa profite de orice zvon, situatie, etc.
abis
QUOTE(Marduk @ 1 Nov 2010, 09:18 AM) *
Englezii au stil foarte elevat de a manipula, arunca fel de fel de "bombe" dupa care trag concluziile sau profitul.

Pe bune? Asa fac englezii? Niste nenorociti...

Numai ca intamplator tipul ala e irlandez.
Marduk
Da si crezi ca irlandezii n-au invatat si ei de la englezi lectia asta? Doar au facut parte din imperiu pana dupa WW1.
March
Miss Univers România 1998 o acuza pe Roberta Anastase că i-a furat rochia rofl.gif

Mai neim iz Roberta Alma end ai riprezent Romanica.... laugh.gif
abis
QUOTE(Marduk @ 1 Nov 2010, 01:14 PM) *
Da si crezi ca irlandezii n-au invatat si ei de la englezi lectia asta? Doar au facut parte din imperiu pana dupa WW1.

Aha.

Deci toti cei care au facut parte din Imperiul Britanic (adica aproape o treime din planeta) au un stil foarte elevat de a manipula. In plus, stiu sa foloseasca resursa umana mai bine decat evreii, stiu sa profite de orice zvon si situatie.

Iar evreii sunt inchistati in traditiile lor.

Cam asta zici tu. Logic, cum sa nu... Fara stereotipuri si fara aprecieri rasiste...
Marduk
QUOTE(abis @ 1 Nov 2010, 02:17 PM) *
QUOTE
Deci toti cei care au facut parte din Imperiul Britanic ...................... au un stil foarte elevat de a manipula.

Sa nu exageram, toti cei care au facut parte din Imperiul Britanic au invatat cate ceva de la englezi dar doar cativa au ajuns sa se ridice la nivelul "profesorilor".
QUOTE
Fara stereotipuri si fara aprecieri rasiste...

rofl.gif acuma daca spun depre olteni ca le miroase gura a praz o sa zici ca am ceva cu ei? hai sa o lasam mai molae cu rasismul asta, si evreii sau negrii vorbesc despre altii, dar ei nu mai sunt catalogati drept rasisti. a devenit o moda acum sa te uiti in gura omului si ori de cate ori zice ceva, o gluma, o remarca despre un alt popor gata il cataloghezi drept rasist, sa fim seriosi, rasismul este o trasatura care se pare ca este genetica. eu am auzit evrei care aveau numai cuvinte de "lauda" la adresa altora inclusiv a romanilor dar daca-i atrageai atentia despre rasism o dadeau cotita, pe glume etc. azi ipocrizia a ajuns la rang de arta, iar adresarea directa fara ocolisuri este considerata jignitoare desi poate de multe ori exprima realitatea.

abis
QUOTE(Marduk @ 1 Nov 2010, 02:39 PM) *
a devenit o moda acum sa te uiti in gura omului si ori de cate ori zice ceva, o gluma, o remarca despre un alt popor gata il cataloghezi drept rasist

Atunci cand spui ca "evreii sunt inchistati" de fapt glumesti? Scuze, dar nu m-am prins... Se pare ca ai un umor aparte, mai greu de perceput. Pe viitor astfel de "glume" vor fi editate fara somatie.
QUOTE
rasismul este o trasatura care se pare ca este genetica

Alta gluma mardukiana? blink.gif
March
Mai Marduck
Obositor esti cu raspunsurile astea cu aceeasi culoare. Daca sunt lungi io renunt sa le mai citesc.
Marduk
QUOTE(abis @ 1 Nov 2010, 02:58 PM) *
QUOTE
Pe viitor astfel de "glume" vor fi editate fara somatie.

Cum o sa sti daca am glumit sau am vorbit serios? si mai ales cum o sa faci diferenta intre evreii, tiganii, negrii rasisti si romanii sau albii rasisti?
QUOTE
Alta gluma mardukiana?

Chiar nu stiai ca rasismul este ceva genetic ca fiecare individ are manifestari rasiste? unsure.gif



QUOTE(March @ 1 Nov 2010, 03:20 PM) *
Obositor esti cu raspunsurile astea cu aceeasi culoare.

March chiar nu pot sa stau sa schimb culoare textului pe care-l scriu, am crezut ca daca pun intre ghilimele se observa ce este citat si ce este raspuns. Daca ai o solutie, alta decat sa stau sa schimb culoare de fiecare data, te rog spune-mi.
March
101 accidente sexuale umilitoare

Auzi... auzi... sex cu aspiratorul rofl.gif
Marduk
Stiati ca in anii 80' Aro 10 a ajuns si in Marea Britanie unde s-a vandut sub numele... Dacia Duster bop.gif sa auzi si sa nu crezi ce s-a intamplat cu industria masinilor de teren din Romania.
Cucu Mucu
QUOTE(March @ 8 Nov 2010, 11:52 AM) *
Auzi... auzi... sex cu aspiratorul rofl.gif



rofl.gif Inghite, hai inghite! rofl.gif
March
Interesati de dezastrul de la noi , se pare ca E.T. au inceput sa ne viziteze .



Cla
Nu suntem noi singuri pe universul asta.
Cred ca ET ne-a vizitat mai demult, aka liniile din Nazca wink.gif
March
D-ale americanilor stupizi hh.gif

Sicriul lui Lee Oswald, ucigasul presedintelui SUA John F Kennedy, scos la licitatie
March
Obraznicatura de un metru si juma' urla ca el nu este manelist ci solist vocal ! rolleyes.gif

Piticul cu pretentii de cantaret, Adrian Minune a facut o afirmatie socanta. El a declarat ca nu este manelist. Aceasta ni se pare cea mai halucinanta afirmatie din ultima perioada. E ca si cum Botezatu ar declara ca nu este croitor de bulendre sau Tantareanu ca nu adora pasarica in exces. La fel de ciudat ar fi sa spuna maine Bianca Dragusanu ca nu si-a pus doua tone de silicoane.
Cla
ohyeah.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
March
Cica prostituatele nu au nicio promotie pentru Sfantul Nicolae. hh.gif Doar ca vor include ceva extra wink.gif in tariful obisnuit. laugh.gif
turbo trabant
o romanca premiata de presedintele sua si barfita de compatriotii idioti.

http://www.realitatea.net/o-cercetatoare-r...mie_782123.html

cam asta e nivelul.
abis
Si barfa unde este?
turbo trabant
QUOTE(abis @ 13 Dec 2010, 04:16 PM) *
Si barfa unde este?

in comentariile articolului, barfa de cea mai buna calitate.
March
Una de sfarsit de an !


Ce are Nela în fofoloancă? rofl.gif

Cum era vrăjeala aia? Cererea naşte oferta? Ia să vedeţi cum or să dea năvală matracucile să mă acuze de misoginism.

Ce se mai caută la români, pe vreme de criză? Himen fals, made in China. Adică… o fi Margareta curva ganizoanei, dar dă doi franci şi-şi înzestrează fofoloanca frumuşel cu un himen nou nouţ, necălcat de cap de p..ă. Şi distracţia costă numai 30 de coco. Două ture în parcarea de tiruri şi şi-a făcut rost producătoarea de virginitate chinezească.

Uite aşa poate o putoare să-şi rezolve trei probleme dintr-o singură vizită la medic: avortul, tratament pentru sculament şi recâştigarea virginităţii. Să te ţii de aci încolo concepţii imaculate!

Parcă-l vezi pe fericitul ginerică, mândru foc, în noaptea nunţii, de roşul de pe carici, frecând cu peria la capul sulii şi întrebându-se cum dracu’ i-a apărut acolo un tatuaj cu Made in PRC scris pe dos.
roflmao.gif
( culeasa de pe blogul lui Moshe & Mordechai thumb_yello.gif )
Cla
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Marduk
QUOTE(March @ 29 Dec 2010, 11:56 AM) *
Uite aşa poate o putoare să-şi rezolve trei probleme ......

poate daca nu foloseai aceste cuvinte nu te acuza nimeni de misoginism.
March
Anul 2011 incepe bine !

Uraaaaa ! Arabia Saudita a organizat un concurs miss frumusete ! clapping.gif Stati... nu va ganditi la lucruri satanice. A fost organizat concursul de frumusete pentru cea mai frumoasa capra ! roflmao.gif Se asteapta ca castigatoarea sa-i aduca stapanului $18.000 prin vanzarea ei laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.