Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Parerea Ta Despre Forumisti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
mutulica
QUOTE
exista si otravuri cu gust dulce

ce problema aveti cu mine?
Mara
Pe mine nu cred ca m-ar incalzi sa aflu ca am fost otravita, dar lasa, macar nu mor cu gust de amar in gura! laugh.gif
Oiski-Poiski
QUOTE (mutulica @ 8 Nov 2005, 03:00 PM)
QUOTE
exista si otravuri cu gust dulce

ce problema aveti cu mine?

ei, vedeti ca UNII stiu ?
Sushi
Maaai io nu-s complexata ca de fapt eu ma vad foarte mare. Pe bune! Ma proptesc bine-n tocurile de peste 10 cm, pun miinile in sold si-mi vine sa strig "I'm the queen of the world!" (Oiski asta in traducere inseamna asa ceva ca am fost fan Queen in adolescenta). De aceea sint chiar socata cind imi calc hainele si vad cit is de mici... ohmy.gif
Oiski-Poiski
QUOTE (Carmelita @ 8 Nov 2005, 03:07 PM)
"I'm the queen of the world!" (Oiski asta in traducere inseamna asa ceva ca am fost fan Queen in adolescenta).

Traducere incorecta tongue.gif tongue.gif
alfa
Imi place Jude. Are un fel de a posta simpatic, n-as putea spune cu precizie despre ce e vorba dar chiar si revoltele ei par amuzante. Cred ca e o persoana pe care ti-ar place chiar s-o enervezi din cand in cand smile.gif si atunci ar ramane agreabila.
Salut intoarcerea Colectionarei al carei jurnal( si nu numai smile.gif) mi se pare foarte interesant.
hiya.gif
Din nefericire altii/ altele nu dau semne. sad.gif
In plus au disparut si alte persoane care-mi erau simpatice in general: N.V. , Nico care a schimbat putin repertoriu in ultima vreme, Arrianna etc.

.......

Voi lua si eu o pauza ca prea am exagerat de peste doua luni de cand bantui pe aici. Poate revin si cu un jurnal. Poate...
Sa zic si despre forumisti ca despre forumiste am tot spus si degeaba... smile.gif nu m-am ales cu nimic... sad.gif Mai bine ii laud putin pe ei poate cand voi reapare nu-mi vor mai dispare postarile. Despre Vermeer am mai spus. Calfa mi se pare foarte simpatic ( si sora lui geamana Denise deasemenea...nu ma pot abtine smile.gif). Pare tot timpul vesel si..`enervant ` de echilibrat. Amenhotep are o rabdare de fier daca a putut incerca sa-l convinga pe Grabillon ca nu are dreptate:) si sta foarte bine cu gandirea analitica si logica, desi cred ca uneori exagereaza cu formalismul. Wluiki si Octavi imi sunt foarte simpatici atat pentru ca sunt bine informati in materie de istorie desi fiecare pretinde ca celalalt mai are multe de invatat:) dar si pentru ca nu obosesc sa se injure zile la rand in postari kilometrice care cuprind un mixaj interesant de informatie si `calomnie` biggrin.gif Cred ca n-as avea rabdare sa ma cert atat de mult cu cineva. smile.gif. Dintre ei as inclina mai mult spre Octavi desi el a inceput cu stilul ala :)Bolt vad ca a lasat-o mai moale. Abis mi se pare prea serios. Pe Catalin n-am cum sa nu-l plac cred ca toata lumea o face. Imi placea si Barrie desi el nu ma placea deloc pe mine pacat ca a disparut in conditii ciudate. Belphegor e inconfundabil si sincer. Cei mai amuzanti forumisti mi se par a fi Grabillon si Thunder nu te poti plictisi niciodata citindu-le postarile. Dintre acestia il aleg pe Grabillon asta pentru ca Thunder ii scrie:
QUOTE
Nu vezi ca toti te contrazic ? Chiar si eu, cel care mereu ma contrazic cu cei cu care te contrazici tu ?

iar Gabrillon raspunde:
QUOTE
Crezi ca m-am asteptat la altceva ? Crezi ca cineva lasa dogmele cu usurinta ? Fiecare du dogmele lui. Cu cat mai adanci
cu atat mai greu de scapat de ele. Fiecare are, numai ca eu nu ofer dogme, ci ofer numai ceea ce nimeni nu a facut pana acum si care nu este dogma personala, ci explicarea la modul cum trebuie analizata biblia pt. a fi inteleasa:

- privirea bibliei in ansamblu si analiza la toate pasajele despre un anumit subiect
- EXPLICAREA LOR DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE AL LUI IISUS
valeria
Imi place acest site fiindca nivelul intelectual al forumistilor este clar unul ridicat. Cultura, spiritul umorului, putine greseli de ortografie, preocupari multiple, etc. thumb_yello.gif
Mihai
Bine ai poposit la Han, valeria! han.gif
Ma bucur ca iti place aceasta comunitate. smile.gif
alfa
Fantasy mi-a starnit curiozitatea. smile.gif
Imi place mult colectionara nu mai imi place deloc Catalin. tongue.gif
Jude tot simpatica.
Pe Contraste si Fargakos ii citesc atent in ultima vreme.
Calfa si exergy.... tongue.gif

Pentru toate forumistele: Aramis, Kitty, Serenity,N.V., Nico, Jude, Nefertiti, Felina, Tikky, Arrianna, Denise, Valeria etc mwah1.gif
Colectionara si One_Last_Dance mwah1.gif mwah1.gif
44.gif
contraste
QUOTE
Pe Contraste si Fargakos ii citesc atent in ultima vreme.


Chiar asa ? Sub acoperire?
Pai lasa si tu un semn al trecerii tale pe-acolo ! Ca asta-i curat spionaj !
Fantasee
smile.gif Am intrat in contact cu putina lume - abia am coborat din postalion in poarta Hanului. Imi place diversitatea de aici, stilul amical si senzatia de confort psihic.
Alfa - curiozitatea mea este in egala masura starnita de tine.
Imediat ce mai cunosc lume, va tin la curent wink.gif.
Aramis
sorry.gif multumesc pentru pupic alfa mwah1.gif
tikky
QUOTE (alfa @ 13 Nov 2005, 02:58 AM)

Pentru toate forumistele: Aramis, Kitty, Serenity,N.V., Nico, Jude,  Nefertiti, Felina, Tikky, Arrianna, Denise, Valeria etc  mwah1.gif
Colectionara si One_Last_Dance mwah1.gif  mwah1.gif


Mersi alfa laugh.gif
In functie de ce criterii se distribuie " mwah1.gif " ?
alfa
Tikky:

Pentru mine forumul asta e ca un joc pe computer tikky. Nu ma lua in serios eu doar ma distrez pe aici. N-am avut niste criterii precise cu atat mai mult cu cat am trimis tuturor emoticoane ( puteam sa mai adaug Mara, Eris dar de fapt intra toate forumistele...sau mai bine zis `proiectia lor forumistica` biggrin.gif - pana la urma pentru mine e o joaca)
Daca ar fi sa fie niste criterii as spune ca One_Last_Dance reprezinta ceva special. Colectionara deasemenea mi se pare ca are mai multe calitati, in plus are un `ceva` cu care ma nimereste smile.gif etc ( sper ca nu ma injura Catalin, nici n-ar avea de ce ar trebui sa fie fericit ...repet eu vorbesc doar despre proiectii forumistice n-are nici o legatura cu realitatea biggrin.gif si doar ma joc) Asa mi-au aparut mie proiectiile forumistice la un moment dat smile.gif ). Insa si Aramis,Arrianna , Kitty, Serenity sau Nico daca stau bine sa ma gandesc si sa ma uit pe aici, N.V. Jude sunt foarte simpatice ...etc.
Oricum pana la urma nu e nici un criteriu imi plac toate forumistele. smile.gif

Aramis:

QUOTE
multumesc pentru pupic alfa mwah1.gif


dance.gif
mwah1.gif
tikky
QUOTE (alfa @ 13 Nov 2005, 07:47 PM)
...repet eu vorbesc doar despre proiectii forumistice n-are nici o legatura cu realitatea biggrin.gif si doar ma joc) Asa mi-au aparut mie proiectiile forumistice la un moment dat smile.gif ).


"Lumea intreaga-i o scena, doar
Barbatii, femeile-s simpli actori
Ei intra in scena, de unde-apoi ies
Si-n viata lor joaca roluri multiple... " (W. Shakespeare)

smile.gif
valeria
Din ce am citit pana acum imi place Toxic fiindca nu se implica in discutii ca sa se afle in treaba ci chiar este bine informata.
Bila neagra pentru MonicaV care se baga in vorba in subiecte despre care habar n-are, nu le-a trait dar pretinde ca detine adevarul absolut. Detest astfel de oameni inflexibili... Si nu-mi cer scuze tongue.gif Mi-a creat o stare de disconfort. Tocmai cu cineva de acest gen duc eu lupta vietii mele. Deh, mi-am facut-o cu mana mea... sad.gif
alfa
Imi place valeria. E pusa pe ghidusii. Dar ma intreb ce-o fi cu atatea nevroze pe Hanul asta? Vad ca vrea un jurnal tot cu nevroze si am mai vazut asemenea titluri pe aici. smile.gif
Fantasee face o figura foarte interesanta si scrie admirabil. Astept insa in povestile ei confruntari serioase si sangeroase cu zmei si balauri...Mie alea imi plac. ohyeah.gif
Data'q
Si-mi bag si eu codita p-aici si spun ca-mi place mult Alexa, Fantasee, Mara, Tikky si Kitty... flowers.gif
...mai vreau sa spun ca de la o vreme nu mai citesc carti (romane)...Citesc jurnale!!!...de aici, de pe Han...de la inceput pan' la sfarsit...

PS: Mi-e dor de Afrodita...O mai tineti minte?
Mihai
Desigur ca o tinem minte. smile.gif
Dar de ceva vreme nu mai stiu nimic despre ea, doar ca intr-o perioada era foarte ocupata si nu avea acces la net... unsure.gif
exergy33
Mihai
QUOTE
intr-o perioada era foarte ocupata si nu avea acces la net... 


Adica...? wub.gif ....nu am inteles ultimele cuvinte " nu avea acces la net" wub.gif
Mihai
Unde lucra nu avea conexiune la internet, din cate imi amintesc... unsure.gif
Data'q
Si de la o vreme imi place mult si Serenity wub.gif ...Sa ma ierte ca n-am mentionat-o in mesajul anterior...De ce-mi place? Simt ca e mai alive decat multi dintre noi...Contraziceti-ma daca puteti... cool.gif
flori
Mie imi place Serenity, contraste, Oiski, toxic si dintre baieti Hmmm...Zoro, Sorin si chiar Bdl dar asta nu inseamna ca nu mai sint si multi altii care imi plac si pe care ii rog sa ma ierte ca nu mi-i amintesc acum.
Fantasee
Pana acum n-am intalnit musteriu al Hanului care sa nu-mi placa mwah1.gif desi am si eu cativa preferati deja...mai astept olecuta pana sa vi-i spun...
SORIN
QUOTE (flori @ 27 Nov 2005, 09:42 PM)
Mie imi place Serenity, contraste, Oiski, toxic si dintre baieti Hmmm...Zoro, Sorin si chiar Bdl dar asta nu inseamna ca nu mai sint si multi altii care imi plac si pe care ii rog sa ma ierte ca nu mi-i amintesc acum.

Zorro e baiat super fain thumb_yello.gif BDL e mare panarama dar baiat cu suflet de AUR ohyeah.gif

Da la anDicapatu de mine ce ai gasit hh.gif rofl.gif

Oricum, merci spoton.gif

Sorin.
DeeDee
Mie cel mai mult si mai mult mi-au placut ghost si mutulica.... dar a fost munca sa-i vad avand in vedere ca ne despart vreo 700km
alfa
FORUMISTA MEA PREFERATA ESTE ONE_LAST_DANCE! mwah1.gif
Carmi
Eu sunt de parere ca Oiski si Mara nu mai au ce cauta pe forum....astea-s un pericol Dom'le!!!
pai de nu te omoare de ras astea doua!!!se poate asa ceva pe han sa mori??
Oiski-Poiski
QUOTE (Carmi @ 15 Dec 2005, 05:50 PM)
Eu sunt de parere ca Oiski si Mara nu mai au ce cauta pe forum....astea-s un pericol Dom'le!!!

apucasem sa citesc doar prima parte si mi-a ramas morcovul in gat laugh.gif
da nu-ti fa probleme prea mari ca tocma mi-am citit horoscopul pe 2006 si-mi prevede ca daca in 2005 am avut, gasit ceva de ras in 2006 imi va sta in gat
asa ca e totul clar, rad cat mai pot smile.gif


eyes_wide_shut
Poate ca ar trebui ca posturile de aici sa fie anonime tongue.gif
Si inca o intrebare, afirmatiile de aici se contabilizeaza la 'cronicarul lunii'? Bineinteles ca nu...
In exact ordinea asta: Fantasee, Exergy, Mariusc2 (2c?) imi plac smile.gif (poate e mult spus)
Eclectic
QUOTE (Oiski-Poiski @ 16 Dec 2005, 10:30 AM)
mi-a ramas morcovul in gat laugh.gif

hmm.gif Sa tac, sa nu tac ? Sa intreb, sa nu intreb ?

Mai bine ma aPtin. ohyeah.gif

roflmao.gif
Oiski-Poiski
QUOTE (Barrie @ 16 Dec 2005, 07:14 PM)

QUOTE (Oiski-Poiski @ 16 Dec 2005, 10:30 AM)
mi-a ramas morcovul in gat  laugh.gif

hmm.gif Sa tac, sa nu tac ? Sa intreb, sa nu intreb ?

Mai bine ma aPtin. ohyeah.gif

roflmao.gif

harhar.gif bop.gif

dascalita
De ce dai,Oiski?A avut o dilema dar s-a aPtinut de la comentarii... laugh.gif
Eris
Alfa, nu stiu pe unde umbli dar musai sa te intorci ca prea ai darul sa ii faci pe oameni sa se bucure... nici nu stii ce-mi place cand cineva ma place wub.gif
Carmi
In ultima vreme incepe sa-mi placa de Alexa....pentru ca e ea insasi mwah1.gif
mdA!
sorry.gif
secret.gif e foarte obositor sa fii altcineva mwah1.gif
alfa
QUOTE
Alfa, nu stiu pe unde umbli dar musai sa te intorci ca prea ai darul sa ii faci pe oameni sa se bucure... nici nu stii ce-mi place cand cineva ma place wub.gif


biggrin.gif
Preferinte: Eris, One_Last_Dance, Ovidiu Bufnila, Colectionara, Fantasee, Serenity, Tikky, Lotte, Jude, N.V., Kitty, Aramis, Bonobo, Secunda, Erwin, Calfa, Exergy33, Contraste, Olaf, Felina, Carmelita, Nefertiti, Mara, Dea, Catalin, Zippy, Abis, Actionmedia, Mothman, March, Wasp, Punct etc.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.