Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Parerea Ta Despre Forumisti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
kim
pentru Mihai: thumb_yello.gif keep up the good work si multumesc pentru accesul atat de rapid in cadrul Hanului
pentru cei ce fac parte din Han: ma bucur ca ma aflu printre voi; desi va cunosc de putina vreme, toti cei intalniti pana acum sunt deosebiti intr-un fel sau altul(asta in bine); sper sa intru si eu in grupul vostru cat mai repede chiar daca sunt in Han de foarte putin timp.
pentru cei din afara Hanului: intrati cat mai repede...
Napoleon9th
QUOTE (Aramis @ 29 May 2004, 05:12 PM)
Mie toti imi sunteti tare, tare dragi, dar nu stiu daca si eu va sunt draga  cry.gif
flowers.gif mwah1.gif flowers.gif

Cum poti sa te indoiesti de noi?!? rolleyes.gif
contraste
Avand in vedere, ca sunt o proaspat haiducita, nu pot avea o parere rebela:
Asa ca subscriu : Imi sunteti dragi cu totii, pentru ca... mi-e bine cu voi!
Fausta
cautam ceva despre Rasputin pe net... am intrat pe google si am dar search... asha am dat de voi. am stat si am citit cateva topicuri si m-am indragostit tongue.gif
din pacate nu pot veni zilnic, dar ma straduiesc. Oricum, imi place de voi wink.gif
loredaria
Prima impresie: buna, a doua: si mai buna, a treia: nu pot sta departe de han nici macar 2 zile. Imi sunteti simpatici si imi place printre voi.
Hampu The Great
Mie imi place foarte mult de Ligia B....

Tipa asta nu are decat cuvinte bune pentru toata lumea..E de un umor si de un optimism debordant....
Ar trebui sa ne tina un curs in care sa ne invete si pe noi cum sa nu luam in seama toate necazurile...


Da mai imi place si de Omu' Bun, de Clopotel, de Carpatic, de gh0st, de ^mami^, de March (ce mult imi place de March), de Leon, de flu....a da n-am cum sa termin lista e mult prea lunga.

IMI PLACE DE HAN !!!...asta spune tot.
gio19ro
QUOTE (Aramis @ 29 May 2004, 05:12 PM)
Mie toti imi sunteti tare, tare dragi, dar nu stiu daca si eu va sunt draga cry.gif

Vai Alexandra, se poate? cry.gif
mememe
E super smile.gif e ca un liceu , avem si the cool gang ( popular ) avem si outsiders si oameni normali smile.gif imi place asa. Cum se poarta discutiile , mai un pic de umor mai un pic de seriozitate smile.gif complimente in abundenta. Eu la treaba cu forumuri sunt fresh , ba din contra mi se pareau cam degeaba , dar de cand cu hanu smile.gif i like it more and more smile.gif

De cateava ori am mai deranjat pe cate unul prin modul meu mai "badaranesc" de a-mi exprima opinia. Si as vrea sa imi cer scuze , cu ocazi asta si promit ca am sa fiu mai atent de fiecare data smile.gif.
Noi sa traim si ei sa fie sanatosi smile.gif si cum ar spune socru-miu "Hai noroc , mult'ani"
YOo
Intr-adevar este foarte cald si bine la Han ... Subiecte interesante, oameni comunicativi, inteligenti, unii poseda o cultura vasta (nu si eu ... dar mai am timp ) ... Ce sa o mai lungesc: Ador Toata Comunitatea Hanului!

In aceste doua luni am avut ocazia sa "vorbesc" cu destui forumisti, dar inca mai sunt destui cu care nu am schimbat nici o parere ... Dar mai este timp

Din cat am vazut (citit) pana acum pot spune ca imi place foarte mult de felul cum posteaza (si nu numai):

1.Fetele : Aramis (mai ai dubii Alexandra? ... mwah1.gif), LigiaB (... un cuvant: FEMEIE!), Mara (... eram pe punctul sa ma sinucid ... dar mi-a trecut =) ), mogaldeatza (sensibila ... delicata ), Tyra (desi o vad cam rar pe aici ), secunda (cu ea nu prea m-as risca sa ma contrazic unsure.gif ), afrodita (foarte deschisa ... respect!), Serenity (finutza fata), ComicDiva ( laugh.gif ), mami^6 (o femeie deosebita ... sarut-mana), nefertiti & misti (inteligente postari), Fausta (wub.gif), Rikita (ambitioasa fata ... felicitari) ... cred ca mai sunt, dar yo sunt cam uituc blink.gif ...
Ordinea enumerarii a fost total aleatorie ... oricum toate meritati un mwah1.gif si un flowers.gif

2.Baietii : Clarence (deosebit si cu un spirit tanar ... bravo Cla), Arktu (frumos stil man!), BlackIce, Genicon (si daca ar posta ca anonim l-ai recunoaste tongue.gif), Vornicum (cat seamana cu Geni ), Halcyon, Hampu The Great & ypsilonalfa & Clopotel (dar cred ca o discutie cu ei m-ar eclipsa total ), Rebel (simpatic pustiu'), Blakut (cinic omu' asta ... da'mi place ), mutulica (laugh.gif), Halcyon, Nicodim (respect!), mememe (este nou, dar ... are cate ceva de spus ) ... si aici mai sunt de enumerat, dar blink.gif ...

3.Mihai ... ai facut ceva extraordinar!!! Felicitari ...

Imi cer scuze daca v-am gresit nick-ul ... sa stiti ca v-am enumerat din memorie si deci este posibil sa mai fi gresit la redactare ...

Serenity
hug.gifmwah1.gif YOo, tare dragut mai esti... happy.gif

Cat despre comentariu, desi mie nu mi se pare a fi deloc asa.. toata lumea care ma cunoaste pare a fi de acord cu tine blink.gif Si pentru ca mi-esti simpatic, o sa-ti impartasesc secretul asa-zisei mele fineti.. secret.gif L`Oreal, pentru ca meritam.. laugh.gif tongue.gif
Fausta
YOo, ai fost dragut cu toata lumea... iar Serenity are dreptate... meritam wink.gif
un mwah1.gif de la mine hh.gif
Aramis
YOo, mwah1.gif si hug.gif si de la mine.
YOo
laugh.gif ... fetelor. N-ar strica acum un group-hug tongue.gif

Va multumesc pentru pupici si imbratisari fetelor (chiar daca sunt virtuale biggrin.gif) ... sunteti niste scumpe! mwah1.gif

A, da ... Serenity, merci pentru increderea acordata, de a-mi impartasi un secret feminin ... Stiu ca este greu laugh.gif Apreciez mwah1.gif
Vornicum
QUOTE (YOo @ 5 Jul 2004, 06:32 PM)
2.Baietii : Clarence (deosebit si cu un spirit tanar ... bravo Cla), Arktu (frumos stil man!), BlackIce, Genicon (si daca ar posta ca anonim l-ai recunoaste tongue.gif), Vornicum (cat seamana cu Geni )....

Si cat nu seaman cu Geni , nu-ti mai plac ? huh.gif

Buey , eu nu seaman cu masonu' asta ! tongue.gif +harhar.gif
Marcus
In cele sase luni de cand ma numar printre membrii hanului, am avut timp sa-mi fac o parere nu numai despre cei cu care am intrat in contact, dar si despre cei cu care n-am vorbit aproape deloc, dar le-am citit cu interes posturile. Pentru unii am numai admiratie, pentru altii mai putin, dar pe absolut nici unul nu-l antipatizez. Recunosc cu satisfactie ca imi face o deosebita placere sa citesc mesajele anumitor persoane de pe forum, pe care am inceput acum multa vreme sa le indragesc. Asa ca voi scrie ce parere am despre cei carora le-am citit in buna parte mesajele postate la han, dar lista mea ramane deschisa si astept cu nerabdare ca pe viitor sa mai descopar persoane interesante pe forum.

Fete:
Aramis - o fata foarte populara pe forum si indragita nu numai de mine, dar si de toata lumea. Cafelele ei sunt secretul unei zile de succes, care incep intotdeauna cu un zambet larg inca de la primele ore. In mesajele ei se imbina umorul, maturitatea, inteligenta.
Denise_d - o femeie remarcabila, pe care am indragit-o din primele momente in care i-am citit posturile. Imi face multa placere sa citesc mesajele ei in care gasesc multa sinceritate si bunatate.
Diana-maria - o femeie cu un suflet mare, pe care o indragesc la fel de mult. Daca as fi avut in jur de 30 de ani, ea este genul de femeie cu care as vrea sa ma insor. Sper ca afirmatia sa nu fie interpretata gresit… Am spus : "GENUL de femeie"!
Dee-Dee - Cred ca, in multe privinte, ea e reprezentantiva pentru mentalitatea fetelor de varsta ei. Imi place stilul tineresc si crud pe care-l gasesc in posturile ei.
Afrodita - una din cele mai populare fete de pe forum. Am observat ca rade mult, se distreaza, dar mai are si toane proaste uneori. Starea ei de spirit se reflecta ca intr-o oglinda in posturile ei.
Mistinguett - in mesajele ei gasesc maturitate, claritate, echilibru si siguranta. E intotdeauna la obiect si puncteaza lucruri importante. Interventiile ei pe forum sunt, in mare parte, in mod constructiv. E un motiv in plus de mandrie pentru Mihai.
Secunda - mi se pare o fata rece, uneori insensibila. Nu se incurca cu nimicuri si cand posteaza, are intr-adevar ceva de spus, nu vorbeste degeaba. Este sincera si nu se ascunde dupa deget.
^mami^6 - imi place foarte mult stilul ei placut de a scrie. S-a adaptat usor printre noi si a devenit una din forumistele mele preferate.

Am citit o parte din mesajele lor, dar inca nu am mi-am facut o parere concreta despre: Nefertiti, Colectionara, Carmi, LigiaB, Tyra, Mara, Serenity, Fausta, Cameron, Rikita. Mara imi placea intr-un timp, dar nu am mai intalnit-o de cateva luni incoace.

Baieti:
OMU'BUN - un tip matur caruia ii place sa afle mereu lucruri noi si care vorbeste foarte mult din experienta. Desi o stie si el, repet si eu: are talent la scris si ar face bine sa scoata manuscrisele prafuite din sertar si sa le faca cunoscute si publicului. Nu lasa cerneala sa se usuce in stilou! Desi posteaza destul de rar, o face cu folos de cele mai multe ori. Il admir si incerc sa invat cat mai mult din experienta lui.
Tudy - un tanar foarte inteligent. Este genial! Are un potential urias de a intelege ce se intampla in jurul lui si este totodata un tip de treaba. Parerea mea e ca are perspective foarte bune pentru viitor. Mesajele sale denota inteligenta si maturitate.
Vermeer - un tip care in proportie de 75% este rup de realitate… sau asa pare. De multe ori, limbajul lui este greoi si dificil… nu inteleg mare lucru. Cert este ca, daca ar deveni scriitor, ar impune un nou curent artistic. Nimeni nu mai scrie ca el. Va veti convinge lecturandu-i jurnalul.
Vornicum - un tip reactionar care are multe de spus. Dupa parerea mea, el e exemplul ideal de offtopicar. Vorbeste ce vrea, chiar si pe langa subiect. Cred ca se simte foarte constrans de regulamentul hanului. Pare ca ia lucrurile in gluma si se distreaza mai mereu.
Farga - un tip la locul lui, care imi este simpatic. Pare genul care isi vede de treaba lui si este la obiect.
Genicon si Ghost - tipii astia sunt ca fratii. Mereu pusi pe glume, sociabili, placuti si foarte populari pe forum.
mutulica - foarte haios si popular de asemenea, gaseste din toate prilej de a face haz de necaz. Poate ca in realitate nu e asa, dar pe forum intotdeauna e bine dispus si pus pe glume.
Bdl - tilul de "Cel mai amuzant forumist in 2003" spune cam totul despre el. Asta e cam tot ce gasiti in mesajele lui. Uneori e mai serios, dar cand face glume pare ca se afla in elementul lui.
Catalin - uff… un tip foarte complex. Sau asa mi se pare. I-am citit multe din mesaje, chiar si dinainte sa ma inscriu la han, si am gasit la el un semn de Evolutie in comparatie cu cel care era anul trecut. Probabil e cel mai activ utilizator de pe forum. Afirmatiile lui sunt amplu argumentate, as spune chiar cu o nota de incapatanare. Are o minte iscoditoare si realista. Lupta cu inversunare pentru punctele lui de vedere si, daca va puneti cu el, veti avea serios de lucru ca sa-l convingeti altfel decat stie el. Il gasiti zilnic la "Dezbateri, cultura, etc" mereu pregatit cu argumente.
Minerval = Mechanical intelligence neohuman for rational violence and accurate learning. Un tip 100% profil real, dotat cu inteligenta si potential. Mesajele lui sunt parca ale unui tip robotic, sau venit dintr-o lume virtuala… oricum, e ceva care da batai de cap daca vrei sa intelegi tot ce spune. Imi place la el ordinea din ganduri, dar parca e prea sumbru.
E.B.E. - de asemena un tip realist, dar, spre deosebire de minerval, e mai uman. De cand a fost facut moderator la "Enigme si ghicitori", nu prea l-am mai intalnit pe alte subforumuri. Cert este ca acolo unde e moderator, isi face bine treaba. Parerea mea.
1,618033 - matur, inteligent, dar uneori cred ca exagereaza atunci cand intervine in calitate de moderator. Mi-ar fi placut sa o lase mai moale un pic cu moderarea, desi eu nu prea postez la "Universul credintei"… Cred ca e cel mai solicitat moderator. Subforumul ala a creat si va crea multe flame-uri.
Petru - un tip echilibrat care isi merita din plin functia de moderator. E inteligent si dornic sa invete mereu mai mult, sa evolueze. Chiar daca pana acum pe forum nu m-a invins (inca) la sah, va marturisesc ca m-a invins de mai multe ori in particular.
Sorin - e un tip formidabil , n-am cuvinte. Are o experienta de invidiat si e foarte practic. Interventiile sale sunt intotdeauna constructive si folositoare. Mi-as dori sa calatoresc si eu in cel putin atatea locuri in care a calatorit si el. Din nou un motiv de mandrie pentru Mihai, ca si multi altii.
Amenophis (nu pot sa-i retin noul nickname) - imi place mult cum gandeste si mi se pare ca suntem cam pe aceeasi lungime de unda, in sensul ca cele mai multe din punctele lui de vedere le impartasesc si eu. Ii citesc cu interes posturile.
Nicodim - imi place ca e intotdeauna direct si nu se fereste sa spuna ce are de spus, chiar daca de multe ori da dovada de nonconformism.
Rebel - el e varianta masculina pentru Dee-Dee. E reprezentativ pentru adolescenti. Mesajele lui denota uneori inconstanta, probabil cauza unei stari de moment.
Dead-cat - unul din cele mai inteligente persoane de pe aici. Are cunostinte bogate in anumite domenii, de la care as putea invata foarte mult.

Am citit o parte din mesajele lor, dar inca nu am mi-am facut o parere concreta despre:
Menthoru, Calfa, Ypsilonalpha, Ahriman, Mentosana in corpore sano, Carpatic, Ares, Actionmedia, Absinth, Yronick, Failure, BlackIce, Ross|46, Figaro, Morfeus. Pe Figaro si BlackIce ii stiu mai mult din postarile de anul trecut… anul asta nu prea i-am vazut.
YOo
QUOTE (Vornicum @ 13 Jul 2004, 08:47 AM)
Si cat nu seaman cu Geni , nu-ti mai plac ? huh.gif

Buey , eu nu seaman cu masonu' asta ! tongue.gif +harhar.gif

Buey Vornice ... eu am vrut sa spun ceva de genu': Vornicu' se aseamna cu Geni ... acu' intelegi? Nu am vrut sa sune asa cum ai inteles tu ...
Oricum vad ca nici asa nu-ti place laugh.gif ...

In fine, intelegi tu rofl.gif
denise
mwah1.gif Marcus, as vrea eu sa fiu asa cum ma descrii tu... Dar de indragit stiu sigur ca si eu te-am indragit de la inceput. hug.gif
Aramis
mwah1.gif Marcus, saru-mana pentru aprecierile pozitive smile.gif Cred ca stii ca eu te indragesc mult de tot si-ti multumesc pentru interventiile pline de bun-simt si de inteligenta de pe un anumit topic al meu, de suflet.
SORIN
thumb_yello.gif Marcus!!

Sorin.
YoyoMan
unsure.gif
Aramis
Ce-i cu tine Yoyo? mwah1.gif
Jubi
unsure.gif


(Probabil se simtea lasat pe dinafara, ca si mine biggrin.gif ).
Aramis
_Jubilee_, dar zau ca nu ai motiv sa te simti asa hug.gif, flowers.gif
Serenity
Uff.. mwah1.gif mwah1.gif hug.gif

_Jubilee_ be careful what you wish for.. s-ar putea sa devin stresanta rau evil.gif

Edit: Am uitat ceva..

unsure.gif laugh.gif
Nico
Halcy si Farga (alias delfinas biggrin.gif ) sunt cei la care tin cel mai mult pentru ca au stiut sa fie prietenosi cu mine, m-au ajutat mult si sunt persoane demne de toata increderea.
Diana-Maria - nu am mai vazut un asemenea spirit de sacrificiu si daruire pentru cei care au nevoie de ajutor.
Ahriman - de multe ori m-au impresionat posturile lui.
Dead-cat si dsrk3r - echilibru si seriozitate dublate de inteligenta si nu in ultimul rand simtul umorului.
Fausta - pentru ca o percep ca pe o persoana activa si dedicata si avem preferinte in comun.
Serenity - simpatica si comunicativa smile.gif

@Yoyoman ,nu e cazul sa-ti faci griji, oricum esti unul dintre cei mai draguti forumisti.

Vai, era sa uit de Puss In Boots laugh.gif O persoana calda, prietenenoasa si cu un simt al umorului extraordinar.
....................................................................................

Nu mai scriu ca ar insemna sa nu mai termin lista asta rolleyes.gif .
Serenity
Esti o scumpa Nico hug.gif O tipa de nota 10 si una din forumistele mele favorite.. sorry.gif mwah1.gif Asa e, Yoyo e simpatic rau si cred ca toata lumea e de acord cu mine tongue.gif Daca chiar se gaseste cineva sa ma contrazica apelez la PIB.. Are el ac (sau mai bine zis gherutza) de cojocul fiecaruia laugh.gif

Pe unde o umbla motanu` asta? unsure.gif
YoyoMan
jamie.gif

Nico mwah1.gif
Serenity sorry.gif

Toti imi sunteti foarte dragi si imi place enorm sa stau cu voi in povesti.

Nu o sa numesc pe nimeni pentru ca sa nu uit pe nimeni wink.gif

Oricum - trebuie sa ne adunam la o intalnire forumistica si sa ne vedem - asa se cimenteaza (sau betoneaza hmm.gif) orice relatie - si cum aici e relatie de grup rofl.gif o sa se betoneze betoooon rofl.gif Ma refer aici in primul rand la cei care nu s-au vazut inca - si ma gandesc ca si cei care s-au vazut deja de mai multe ori nu vor avea nimic impotriva.
Ideal ar fi sa ne intalnim la Brasov - in mijlocul tarii sa fie pentru toata lumea cat de cat ok sa vina. Mie mi-e cam peste mana sa merg in Bucuresti si cred ca toti vor fi de acord cu mine ca ar fi o idee super sa ne intalnim pe teren neutru "la mijloc de codru des" tongue.gif - mai putin neutru pentru Secunda (apropo - pe unde e Secunda - nu am mai vazut-o demult sad.gif)
Asa ca ete ca lansez o propunere. Ce ziceti de luna august? Cum stati cu concediile si cu vacantele in luna august?
Ar fi bestial. Ce ziceti? thumb_yello.gif
Aramis
Yoyo... gand la gand, adica tocmai ma gandeam la Brasov, pe motiv ca imi voi petrece acolo prima sau a doua saptamana din septembrie biggrin.gif (parca era a doua totusi)
YOo
yikes.gif yikes.gif

Aramis si Yoyo ... asta a fost reactia mea cand v-am citit posturile ... In sfarsit este pe cale sa se materializeze o dorinta de-a mea ... Respectiv sa reusesc sa ajung si yo la o intalnire forumistica ...
Din partea mea, Yoyo, este perfect daca ne intalnim in Brasov ... Puteti conta pe mine ca vin (nu de alta, dar aici stau biggrin.gif )Dar cred ca ar fi trebuit sa postezi propunerea la Intalniri forumistice ... Ce spui Yoyo? Facem? tongue.gif
Diana-Maria
Eu va iubesc pe toti, v-am spus acest lucru deja. Dar caracterizarea pe care mi-au facut-o Marcus si Nico, m-au facut sa ma fac ca un ou de Paste. sorry.gif
Si nu e chiar asa...
Sint si eu un om obisnuit... cry.gif
Jubi


Ce sapuneala meritati voi cu modestia asta! Ntz ntz ntz... mwah1.gif
Minerval
QUOTE (Marcus @ 13 Jul 2004, 01:01 PM)
Minerval = Mechanical intelligence neohuman for rational violence and accurate learning.(...)Imi place la el ordinea din ganduri, dar parca e prea sumbru.

Salut membrii hanului!
Va multumesc pentru aprecieri si va imbratisez, draga domnule Marcus. Am sa incerc sa fiu mai "uman" pe viitor si poate sa largesc limitele tolerantei astfel incat sa fiu acceptat si de alte persoane cu care, in trecut, am avut cateva divergente gratuite. De obicei ascult cu mare placere Barry White si sunt in cautarea fericirii reale prin muzica si ratiunea ce deriva din aceasta. Este oarecum greu sa imaginez un traseu, deoarece viitorul are secretele sale dar sper in conditia umana si rolul acesteia pe marea scena a universului. Uneori imi pare ca sunt prea uman si parca ceva ma trage inapoi pentru a nu cade in derizoriul puerilului ori al banalului. Viata domnule Marcus este un veritabil test de umanitate, pe care nu multi il parcurg cu demnitate si onoare pana la final. Exista sanse mari sa vin la o urmatoare intalnire dintre membrii Hanului. Pana atunci, toate cele bune. thumb_yello.gif

Dreptate si Fratie!
F.'.
YoyoMan
QUOTE (YOo @ 21 Jul 2004, 12:32 PM)
Dar cred ca ar fi trebuit sa postezi propunerea la Intalniri forumistice ... Ce spui Yoyo? Facem? tongue.gif

Evident ca facem. Ideea mi-a venit in timp ce scriam si am zis ca o scriu aici ca un preambul - si apoi o putem pune la Intalniri. Eu VREAU chestia asta fara doar si poate. Asteptam reactii din public si daca tu esti de acord si mai strangem doritori facem treaba asta in luna August - ar fi demential. Brasovul e orasul meu preferat si nu am mai fost demult si am o poftaaaaaa thumb_yello.gif - si daca ne-am intalni acolo ar fi perfect. Asa ca - hai sa-i dam drumu YOo wink.gif
YOo
Gata Yoyo ... sa-i dam drumu' thumb_yello.gif
Iriss
im so new here..im just testing this..sorry e pe romana,nu?lol
Mihai
Bine ai venit la Han, Iriss! han.gif

Pe viitor te invit sa testezi facilitatile forumului in cadrul subforumului Testari. smile.gif
YoyoMan
han.gif Iriss biggrin.gif
aurasupacurasu
Toti forumisti sint de treaba si haiosi "este viata la han" nu-i asa?
Georgia
Am o parere foarte buna despre forumisti "hanul ancutei"
Si ce pot spune se vorbesc multe chesti interesante si amuzante thumb_yello.gif
Mrs. Rogers
Va rog terminati cu pupacelile si complimentele. Topicul asta e pt altceva jamie.gif
YoyoMan
Pai daca are omul parere buna... Ce vrei sa spuna? Ca ne uraste pe toti? laugh.gif
Aramis
Am un anunt de facut si cred ca acesta este cel mai bun topic pentru asa ceva: voi lua o pauza de han, dat fiind ca am impresia ca unele persoane de aici sunt suparate pe mine, asa ca cel mai bine ar fi sa ma retrag un timp...
gio19ro
Vai Alexandra, se poate? cry.gif
Catalin
Cine te-a suparat? zi-mi ca il bat!! 23.gif
janine
Ma bag si eu in seama dar Aramis, de ce renunti??? Sa nu faci prostie sa te retragi... din ce am vazut eu is mai multi cei care apreciaza prezenta ta aici decat contrariul wub.gif mwah1.gif ... pe aia pe care cika ii deranjezi zi-le sa se joace cu otrava ohyeah.gif si tu ramai aici mwah1.gif
cactus
QUOTE (Aramis @ 19 Sep 2004, 12:33 AM)
Am un anunt de facut si cred ca acesta este cel mai bun topic pentru asa ceva: voi lua o pauza de han, dat fiind ca am impresia ca unele persoane de aici sunt suparate pe mine, asa ca cel mai bine ar fi sa ma retrag un timp...

Cine-i , ca-l batucesc si io.... ranting.gif bop.gif
Mrs. Rogers
Eu am obseravat ca pe forum sunt 3 categorii : oameni ok, 2 oameni prea sensibili cu care nu poti sa glumesti , 3. prea agresivi care-ti trantesc cate una de la primul mesaj si incerca sa te intimideze.
Cu cei care sunt sensibili e mai lejer de " dealuit" fiindca daca iti explici intentiile bune, inteleg. Ce faci cu cei ce sunt agresivi? In mod sigur am fost si eu insumi agresiva uneri, nu sunt o sfanta rolleyes.gif
Of nu mai stiu ce vreau sa zic. Am uitat.
In orice caz, Aramis nu pleca smile.gif
Jubi
QUOTE (toxic @ 19 Sep 2004, 05:46 PM)
2 oameni  prea sensibili cu care nu poti sa glumesti



Ma aflu si eu printre ei rofl.gif rofl.gif rofl.gif , sunt sigura! biggrin.gif


Alex, tu ai chef de o sapuneala buna? Ca acum ma urc in primul tren si vin acasa la tine! tongue.gif

Serios vorbind acum, NU mai pune la inima ABSOLUT NIMIC, ca nu e bine deloc! Sau vrei sa ingrosi randul la aia mai sensibili, care devin parteneri neplacuti de conversatie? wink.gif mwah1.gif
Mihai
QUOTE
3. prea agresivi care-ti trantesc cate una de la primul mesaj si incerca sa te intimideze

jamie.gif

@Aramis: brow.gif nonono.gif hmm.gif harhar.gif
Serenity
huh.gif unsure.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.