Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Am Intrat In Uniunea Europeana
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > 2007. Romania si Uniunea Europeana.
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
March
Acestia sunt nerusinatii si ipocritii care ne dau lectii de morala si condamna coruptia de la noi. Niste ordinari, neispraviti ! devil.gif
coconut
rofl.gif Abia acum ai aflat?! Credeai că am fost noi cei brevetaţi în asemnea practici? laugh.gif
ben_gal
QUOTE(Cucu Mucu @ 16 Feb 2008, 03:03 PM) *
"Parazitii - Mesaj pentru europa"
Mesaj pentru Europa:
Nu suntem ciori nu stam in corturi
Facem eforturi sa ne .....

Domnule 'Cucu Mucu' !
Chiar mata ai scris toate astea?
abis
QUOTE(March @ 27 Feb 2008, 06:47 PM) *
Niste ordinari, neispraviti !

La cine te referi? Bineinteles ca "ordinari" pot fi numiti toti infractorii, indiferent de cetatenie sau nationalitate.
Cucu Mucu
Cre'ca traim intr-o realitate paralela (a, bai da uei, ati vazut "life on mars"? interesant serialul). Ma uit in Carrefour, bai nene se cumpara plasmele caco vrigii de Buzau. O fi criza?
nicolin
Da, e criza.
Cumpara rumanu' nostru ca sa fie sigur ca, din cauza crizei, apuca totusi sa-si puna o plasma (produs pe cale de extinctie din cauza crizei) in sufrageria din apartamentul cu 2 camere.
Ca, deh, suntem in comunitate amu si nu se cade altfel.
Stau totusi si ma intreb de unde va face rost de mileu, ca e musai sa-l puna pe o plasma - asa de protectie si niscaiva decor. ohyeah.gif
mutulica
cred ca imi deschid afacere cu mileuri.... eventual sa caut in exportator de pesti din sticla din china; sa ii faca dracului mai ca calcanul sa stea pe plasma
nicolin
Tiii, chiar uitasem de pestii din sticla.
Da' mere si o balerina din portelan, nu? biggrin.gif
Cucu Mucu
Buei, e catelul ala botos care cre'ca se incadreaza pe o plasma. Mai am fo 3 exemplare. Cumparati? Le dau la pret de colectie!
turbo trabant
plasma in rate e un fel de carpeta cu rapirea din serai 2.0- la plasma personajele se misca.

mai nou se cumpara plasme ca sa se vada dan diaconescu . la ce definitie are ala pe semnal , era bun si un televizor sport. blink.gif

apropo de intrat in UE , nu vi s-a intamplat prin mersul prin europa sa giniti de la o anumita distanta anumiti conationali ? dupa vorba, dupa port , dupa ghiuluri , dupa pozele facute in fata vitrinei de vuitoane si swaroschi-uri .

crushed dreams
QUOTE(Cucu Mucu @ 6 Jan 2009, 01:10 PM) *
Buei, e catelul ala botos care cre'ca se incadreaza pe o plasma. Mai am fo 3 exemplare. Cumparati? Le dau la pret de colectie!

turbo_t romanul poti cunoaste un roman de la un kilometru,nu trebuie doar sa se pozeze...avem noi ceva care ne scoate in evidenta...(trece o masina pe langa tine si auzi maneaua...)
sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.