Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Am Si Eu Un Dor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
dascalita
Mi-e dor sa stau cu o cana de vin fiert in fata sobei de acasa...("acasa"insemnand si dupa 30 de ani,casa parinteasca wub.gif )
nefertiti-old
sa ies din Bucuresti, macar cateva ore...
nefertiti-old
mi-e dor de cele doua Lore...
LINICA
Mi-e dor de focul din soba si de plapuma calduroasa. Mi-e dor de Casa. wub.gif
John B
mi-e dor de primavara
nefertiti-old
de vara
de mare
de woody tongue.gif
Olaf
De o cafea bauta la Jeg pe terasa intr-o dimineata de inceput de vacanta de vara. smile.gif
jude
Mi-e foarte dor de mare cry.gif si de sora mea, n-am mai vazut-o de aproape 2 luni.
nefertiti-old
mie mi-e dor de Denise cry.gif
p.s. nici pe la cronica ei de carte n-a mai dat...
Serenity
Si pe mine ma pocnise ieri dorul de mare cry.gif Te fac cu un belet la Costinesti, sista'? ohyeah.gif
flori
Mi-e dor de baiatul meu! Oooof! laugh.gif
Mara
M-a pocnit de dimineata dorul de munte. sad.gif
Lotte
Mi-e dor de septembrie 2005. cry.gif
jude
Soro, ce ziceai de beletul ala?! cry.gif Dar stii, make it fast... whistling.gif
One_Last_Dance
Mi-e dor de... Mozart.

Astazi... il ascultam pe Mozart - imaginandu-mi ca el este cel care canta...
Dar... m-am inselat. Mozart a murit. Era doar o orchestra care ii interpreta lucrarile...
exergy33
Mi-e dor de ceea ce niciodata nu mai poate fi. smile.gif
Aramis
Imi e dor de o zi in care pur si simplu sa stau, sa nu am grija facultatii sau a serviciului... O zi numai pentru mine. Mai imi e dor sa primesc un trandafir... a trecut mult prea mult timp cry.gif
Tinkerbell
Aramis, stiu ca nu-l vrei de la mine si nu virtual, dar uite, totusi:
user posted image
Hashaspire
Mi-e dor de niste libertati.
Aramis
Multumesc mult de tot Tinkerbell mwah1.gif hug.gif
Astazi nu imi e dor de nimic si nu vreau sa imi fie dor de clipele frumoase care au trecut pentru ca stiu ca vor veni alte clipe, poate chiar si mai frumoase smile.gif
eu_si_tu
Mi-e dor de cuvintele cuiva . cry.gif
Lotte
Mi-e dor de Erik. smile.gif
nefertiti-old
vreau la munteeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
Erwin
Nefe, vorbeste cu Sere, te poate lua la Resita, sunt doar 100Km, iar daca iti place jazz-ul poti sa mergi saptamana viitoare la Garana jamie.gif eu m-as duce dar nu stiu daca o sa pot pleca, nu mai am nici o zi de concediu sad.gif
n'ai-b'ai
mi-e dor de un vis frumos. n-am mai visat de cateva zile
Serenity
Mie mi-e dor de mareeee!!! cry.gif Oare o sa mai vad vreodata? hh.gif
Felina
Sigur Sere! Cand o sa te faci mare... laugh.gif

Mie mi-e dor de vremea cand nu ma durea stomacul cry.gif
YoyoMan
Mie mi-e dor de o plimbare pe munti cu rucsacul in spate... cry.gif
nefertiti-old
Mi-e dor de mirosul de gutui.
YoyoMan
Nu peste mult Nefe, nu peste mult smile.gif
mwah1.gif
n'ai-b'ai
mi-e dor sa ma certe ... cineva, ca intotdeauna sfarsim prin a rade in hohote wub.gif
T-rex
Mi-e dor de ceasul ala mare si rusesc ce ticaia la bunica pe masa din bucatarie si de mirosul merelor coapte din cuptorul aceleiasi bunici...
anushca
imi e dor sa mai stam la lumina unui foc mic, pe marginea Marelui Canion, sa-mi sprijin capul pe umarul lui si sa ma intrebe ce vizitam maine, imi e dor de Sibiu, de eroul meu calare pe lei, imi e dor sa ne trezim dimineata sa fim goi de haine, de griji, de suparari, de lume... imi e dor sa am un copil frumos, cu ochii albastrii si par negru, imi e dor...
passenger
mi-e dor de o vacanta... nu de un concediu, de o vacanta.
dor
mi-e dor de toti din berlin
nefertiti-old
... sa scriu cu stilou...
nefertiti-old
... de un song.
Serenity
Sa vorbesc cu cineva la telefon o ora jumate despre meciuri.
Erwin
poţi să suni la erdiesh şi vorbeşti pe un fond muzical plăcut, pănă ce "apelul dumneavoastră va fi preluat īn cel mai scurt timp" adică muuult şi biineeee! wub.gif

care meci?! rofl.gif
Nefertiti
Mi-e dor de un film alb-negru.
Serenity
De vremea cand aveam dinti de lapte biggrin.gif
Blakut
Mi-e dor de vremea cand puteam sa ies cu prietenii la o bere in parc, sau cand ne strangeam 2-3 cu o sticla de vodka seara in scara blocului, si filozofam pana noaptea tarziu...
alysoft2003
QUOTE (Blakut @ 12 Dec 2006, 11:55 PM)
Mi-e dor de vremea cand puteam sa ies cu prietenii la o bere in parc, sau cand ne strangeam 2-3 cu o sticla de vodka seara in scara blocului, si filozofam pana noaptea tarziu...

thumb_yello.gif
Noi faceam traba asta aici :
user posted image

Imi e dor de Tārgoviste wub.gif
zvon
de o portie de sarmale whistling.gif
secunda
de varsta cand aveam 21 de ani

ps. si de sarmalele alea!!! ohyeah.gif
zvon
la urmatoarea degustare pun foto jamie.gif
Afrodita
Iara mi-e dor de ceva ce nu poci spune rofl.gif rofl.gif Si nici nu o sa am prea curand... Damn blink.gif rofl.gif rofl.gif
Papadie_62
Mi-e dor de iernile cand eram copil... si era zapada pana la brau (al meu, evident)...
Fantasee
Mi-e dor de el drool.gif da' şi cānd mi-o pica īn gheruţe wub.gif o să fie cutremur. rofl.gif
Cla
Adica de unu' pe sub buric...
Pun pariu ca si el se bucura de un stranut... asa... mai pe jos biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.