Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Am Si Eu Un Dor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
nefertiti-old
munte cry.gif
Sushi
Mie mi-e dor de cimpie, de loc intins cit vezi cu ochii. Aici, intre munti, orizontul este asa de aproape... ca te simti inchis, limitat... citeodata smile.gif
Serenity
... de vacantele petrecute la bunica, cu verisorii mei.. rolleyes.gif sad.gif
mutulica
mi-e dor de scotia...
surzi
mi-e dor de bicicleta mea, de drumurile de tzara cu salcami pe margine, de fantana la care ma opream intotdeauna tongue.gif
Dani
Imi este dor de EL...
nefertiti-old
Sa ascult Vivaldi, da' nu stiu unde am ratacit cd-ul wacko.gif .
Olaf
Mi-e dor de doua lucruri, in momentul asta:

1. Un pic de brutalitate: un sac de box, un pic de full-contact, ceva, orice!
2. Munte.

In ordinea asta.
Eclectic
Mie mi-e dor, in urmatoarea ordine:

1) De intrebarile "Si ? Asta e tot ?"
2) De un lift, intr-o seara de decembrie.
3) De o noapte de 2 ianuarie, in care sa ruleze "Casablanca".
4) De o mangaiere.
5) De un sarut.
6) De un film vazut de doua ori, dar cu distributii diferite.
bufnitza
Mi-e mult prea dor ... de prea multe . "Mi-e dor si doare." cry.gif
surzi
mi-e dor de ce voi simti maine
Lotte
mi-e dor de sfarsitul clasei a 9-a cry.gif
Olaf
Mi-e dor de casa.
nefertiti-old
de vacanta
Felina
de Romania
matz
Mi-e dor sa stau cu cineva de vorba pana la 3 dimineata despre verzi si uscate ... si mi-e dor de un frappe ohyeah.gif
nefertiti-old
Sa ascult un pian.
iniya
Mi-e dor de maicuta mea, de cuvantul sfant mama
jude
De oameni pe care sa-i simt aproape de sufletul meu, care sa inteleaga ce vreau sa spun fara sa fie nevoie sa le desenez harta, care sa ma cunoasca
Sushi
Mi-e dor sa ma trezesc dimineata si sa nu fac altceva nimic decit sa povestesc povesti cu un om drag, sa mincam, sa lenevim, sa povestim iar...
dascalita
mi-e dor de seninatate
nefertiti-old
Sa citesc o carte buna.
nefertiti-old
Mi-e dor de casa.
Contessina
Mi-e atat de dor de el incat plang cand ii privesc poza sau cand imi amintesc cuvintele spuse de el.
nefertiti-old
De niste prieteni...
Felina
Mi-e dor de 'acasa' pe care n-am avut-o niciodata. Oricum, in imaginatia mea, ea se afla undeva in romania.
Mi-e dor de Romania hh.gif
nefertiti-old
Mi-e dor de Satu Mare si de cei de acolo sad.gif .
sunny26
Mi-e dor de copilarie, mi-e dor de prieteni pe care nu i-am vazut de mult, mi-e dor de vremurile cand totul era extraordinar...mi-e dor de normalitatea de mult apusa!

Leac...nu exista, asa ca lasa doru' si traieste-ti prezentu'
e_hypatia
MI-e dor sa spun 'iubite' wub.gif
Mi-e dor de..o relatie; nu de cineva anume; pur si simplu de toate cele dintr-o relatie sad.gif
Si un dorrrrrrrr nebun de tottttttttt hh.gif
Lotte
Mi-e dor de liniste cry.gif .
jude
Mi-e dor tot de liniste, de calm si intelegere, de acceptare si de inima senina. Mi-e dor de prieteni si de iubire. sad.gif
sunny26
Mi-e dor de o viata fara griji
cri-cri_d'Amour
Mi-e dor sa-i spun cuiva "mi-e dor de tine".
Cla
QUOTE (cri-cri_d'Amour @ 4 Aug 2005, 07:39 PM)
Mi-e dor sa-i spun cuiva "mi-e dor de tine".

wub.gif wub.gif hug.gif
Olaf
Mi-e dor sa fac o calatorie si sa stiu ca la capatul ei nu ma asteapta ceva de lucru...
cri-cri_d'Amour
mersi Cla sau Marius... mwah1.gif
indubitabil
mi-e dor (nu radeti!) sa mai dau examene. Sa citesc pana ma dor ochii si ma doare piciorul pe care l-am uitat sub mine, pe scaun. Mi-e dor sa-mi simt creierul fertil. Mi-e dor sa dau examene...
Yvonne
Mi-e tare,tare dor sa am un concediu fara griji, sa fiu la tara si sa nu fac decat ce am chef.
cri-cri_d'Amour
QUOTE (indubitabil @ 10 Aug 2005, 09:34 AM)
mi-e dor (nu radeti!) sa mai dau examene. Sa citesc pana ma dor ochii si ma doare piciorul pe care l-am uitat sub mine, pe scaun. Mi-e dor sa-mi simt creierul fertil. Mi-e dor sa dau examene...

cool.gif wink.gif
asta e pt ce ai scris...da , uneori mi-e dor si mie de liceu sau de cursuri si seminarii, dar nu de dat examene, ca se apropie...hmm...ce spui de o contabilitate...? ohyeah.gif
motto-ul tau e unul din preferatele mele...dar imi place si continuarea...pana la "...cand fara de pacat pe muntele cu crini"(blaga thumb_yello.gif ).
Felina
Mi-e dor de o iesire la iarba verde in Romania.
Mistinguett
Mi-e dor de Paris. Cumplit, adanc, dureros de dor.
iniya
QUOTE (cri-cri_d'Amour @ 4 Aug 2005, 08:39 PM)
Mi-e dor sa-i spun cuiva "mi-e dor de tine".

rolleyes.gif
jude
Mi-e dor de o calatorie lunga cu trenul, fara "moralisti necrutatori" in compartiment rolleyes.gif
mdA!
mi-e dor de o calatorie lunga, cu trenul, spre un loc anume. tongue.gif

mi-e dor de toate cele care ma faceau sa zambesc asa irepetabilul asa. dar poate se poate si altfel
nefertiti-old
Mi-e dor sa stau pe jos in fata televizorului, cu o cafea calda, si sa ma uit la Tom si Jerry!!! wub.gif
Data'q
Mi-e dor de liniste...Mi-e dor de discutiile intre 4 ochi cu prietenii cei mai buni...acele discutii despre of-urile fiecaruia... unsure.gif
ausländer
Mi-e dor de ea, cea pe care nu am gasit-o inca.
sunny26
mi-e dor de o vacanta
cipdecip
QUOTE (sunny26 @ 9 Oct 2005, 01:52 AM)
mi-e dor de o vacanta

si mie...
nefertiti-old
Mi-e dor de un spectacol. Ceva in sala... teatru sau concert. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.