Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Avatar Al Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
bdl
Nu fetele, ailalta e in proces de retehnologizare, machire si alte chestii femenine.
Si-n plus odata pe luna are si ea anumite probleme, ce naiba. Trebuie sa schimbe uleiul la masina. biggrin.gif
genicon
QUOTE (Ghost @ Jul 3 2003, 09:36 PM)
De Three Sister Story nu am auzit, de unde fac rost de el? E acelasi gen ca si True Love 6.gif ?

Three Sister Story este in acelasi gen, numai ca mie mi s-a parut mai interesant. Totusi este doar un fel de quest, nush cum sa-i zic - adica nu trebuie sa iti maresti skillurile ca la true love, ci actiunea depinde de ce alegeri faci. Ti-l recomand din inima!

De genul asta... daca tot suntem off-topic, mai sti alte joace? smile.gif
Antont
L-am dat jos de pe net ieri (Three Sister Story) biggrin.gif .....Beton....N-am mai jucat de mult timpenii de genul asta smile.gif . Din pacate singurele pe care le stiu de genul asta sint True Love, pe care l-am primit anul trecut de la frate-meu si Three Sister Story de care am auzit de la tine....
Tinerii din ziua de azi dry.gif ............


laugh.gif




Afrodita
De unde le-ai luat Ghost? Ca le vreau si io biggrin.gif
genicon
Hmmm... pai tie ce-ti trebuie? tongue.gif
Afrodita
Cum sa nu-mi trebuiasca? Ce? E interzis pt barbate? Ca io mi-s barbata laugh.gif LE VREAUUUUUUU!!!! tongue.gif
Antont
Afro, eu le-am scos de pe net cu Kazaa smile.gif .......Da un search cu titlurile si ti le va gasi. Ai grija sa nu le vada iubi tau, ca o sa vrea sa le joace si el biggrin.gif .......
genicon
Avatar absolut superb, care m-a cucerit acum, imediat ce l-am vazut - avatarul ala genial cu hip hopperul (sper ca asta e) al... aa... mogaldetzei smile.gif biggrin.gif
Bravo! Si la cat mai multe de genul asta pe han! wink.gif
Afrodita
Hehehe, pai le iau pt amandoi mah, tu ce credeai? tongue.gif Mie-mi place mult avataru' lu misti
genicon
Avatarul Cynthiei, pentru ca de mult se chinuia sa isi puna si ea un avatar... si nu i-a placut nici unul trimis de mine. Bine ca mi-am adus aminte ca a pus mihai cateva pe han si... iat-o nominalizata de mine biggrin.gif rolleyes.gif
Carmi
Si mie imi place avatarul Cyntiei'
Carmi
Huh , cameron tu esti in avatar??
Figaro
QUOTE (Carmi @ Aug 14 2003, 02:05 PM)
Huh , cameron tu esti in avatar??

E foarte posibil.

Problema ar fi cu genicon. El e in avatarul ala?
cameron
Just my mind...
Carmi
touche
genicon
QUOTE (Figaro @ Aug 14 2003, 03:10 PM)
Problema ar fi cu genicon. El e in avatarul ala?

Din pacate nu... Eu sunt haltera biggrin.gif rolleyes.gif
Afrodita
Hahaha, tu haltera?? Fetelor, nu-l credeti, ca io stiu ce-am vazut laugh.gif laugh.gif laugh.gif 28.gif28.gif
genicon
oy! oy! oy! Vezi ca daca mai zici d-astea intra lumea la banuieli... sau mai rau, crede bdl ca am dansat EU pe masa laugh.gif
Cain
Da mai, el e haltera... EU sint ala cu spatele 28.gif
Afrodita, iubi era in delegatie ? tongue.gif
Afrodita
Nope, da' s-a-nprietenit cu geni si de aia imi permit acuma sa vorbesc aiurea laugh.gif
genicon
QUOTE (Cain @ Aug 21 2003, 01:39 PM)
Da mai, el e haltera... EU sint ala cu spatele 28.gif

Cain, de cand voiam sa-ti zic: Vezi ca-ti pute... picioarele biggrin.gif rolleyes.gif cool.gif
Cain
40.gif Welcome to the Pig Club 40.gif
Offf.... Genicoane, si nu ai trecut si prin bucuresti ...

Afrodita, sa stii ca sint gelos la culme... tongue.gif
Afrodita
De ce? Voiai o "vraja" cu genicon? La' ca-ti pun io o pila buna la el, ca si asa va veni in toamna la faculta si atunci io o sa fiu aia care crapa de nervi, ca o sa-mi imaginez ca voi va vedeti zilnic la "o bere" iar io sunt la sute de km departare laugh.gif sad.gif
Apropos: Lilith arata super-superb!! E frumoasa foc!!! biggrin.gif
Carmi
Afro imi place matzuca ta ! Tu esti in poza??? 7.gif
Afrodita
Iubita, cred ca-s adormita...Tu de care poza vorbesti, draga mea?
Antont
Cred ca vorbea de poza pisoiului ala smile.gif ...
Da' avataru' meu nu va place,mey? Numa pisoi si de astea vreti? mad.gif ... Las' ca la anu' imi pun ca avatar poza motorului propriu si personal, si sa indrazniti sa spuneti ca nu va place tongue.gif ....smile.gif
Afrodita
Mai , imi place, cum nu? Dar nu ma gandesc prea mult la el, caci i-as vorbi si lu' iubi si i-as aduce aminte de obsesiile lui legate de motoare...Ca vreau sa ia masina intai, sa am cu ce sa-mi fac treaba si dupa aia sa-si ia el motor daca vrea laugh.gif Si daca pleaca de nebun cu motoru' prin oras, atata ii trebuie daca nu ma ia si pe mine laugh.gif Il urmaresc cu masina laugh.gif
Antont
laugh.gif. ....Deci asaaaa?? Pai bine honey, iubi tau e pasionat de motoare si tu nu zici nimic, si in plus il influentezi in rau ( adica il convingi sa ia masina tongue.gif ) ....Bineee!!!!

Atentie, Comunicat important biggrin.gif :

Iubi lu' Afrodita, daca citesti pe aici, nu-ti lua frate masina ca sucks. Ia motor ca e beton, e mult mai fain...


QUOTE
Si daca pleaca de nebun cu motoru' prin oras, atata ii trebuie daca nu ma ia si pe mine  Il urmaresc cu masina 


Afro, daca tu iesti cu masina si iubi tau fuge pe motor, iti garantez io ca nu-l prinzi nici cu "mama masinilor" 19.gif ...
Afrodita
Buei, nu am zis ca-l prind, am zis doar ca-l urmaresc laugh.gif Nu am intentia sa ma vada laugh.gif Si daca o face pe-a nebunu' imi bag benzina sau motorina si ma duc si eu intr-o plimbare la Bukale laugh.gif
Carmi
pup iu Afro chiar erai adormita....heh daca iubi face wheelie tu ce te faci?? laugh.gif
Ghostule motor motor da unde'i femeia??? tongue.gif
Antont
QUOTE (Carmi @ Sep 6 2003, 02:09 PM)
Ghostule motor motor da unde'i femeia??? tongue.gif

Nu mai e, ca am facut wheelie tongue.gif biggrin.gif ...
Carmi
off-topic de tot: toamna se numara misoginii laugh.gif laugh.gif
Afrodita
Mey, cum am zis, daca el face wheelie, eu fac o tura pana la Bucuresti sa ma vaz cu prietenii de acolo, deci tot sunt in avantaj laugh.gif
Antont
QUOTE (Carmi @ Sep 6 2003, 03:24 PM)
off-topic de tot: toamna se numara misoginii laugh.gif 

Carmi, las' ca la anu' te plimb cu motoru' si promit sa nu fac wheelie tongue.gif ...

In alta ordine de idei, a aparut pe net demo-ul de la Jedi Academy.... 19.gif ....Peste trei ore e la mine pe hdd, can't wait biggrin.gif ...

Later Edit:

Pana mea, asta trebuia sa apara la " Zi-ne ce ai acum in cap" laugh.gif .... Ce ametit sint ....
Carmi
@ Afro & Ghost cind veniti prin Mures??? 19.gif va astept pe amandoi si va ofer si cazare!!!
Antont
Carmi, multam' de oferta, si daca va mai fi valabila vara viitoare, sa stii ca vin pe acolo. Mi-am propus sa bintui cu motorul prin tara, si daca am posibilitatea sa ma vad si cu tine cu okazia asta ... 19.gif .... Poate o sa vin la biker's party si mergem impreuna la parada biggrin.gif ...
genicon
Nominalizat nou: menthoru'. Si-a pus un avatar care il va scoate din minti, innebuni, scoate iar din minti si innebuni din nou pe BDL. laugh.gif
Las ca se duce el sa-i danseze niste fete pe masa si poate ii trece (desi nu cred... tongue.gif )
cameron
mentoru'..si-a propus sa ne eclipseze pe toti. biggrin.gif
Da..alea-s silicoane sigur!!
Figaro
Cred ca cel mai tare avatar ii apartine tot lui Genicon. Ce se intampla acolo e foarte greu de facut.

Eu am incercat de cateva ori blush.gif
genicon
Poate menthoru' si-a propus sa va eclipseze pe TOATE. Cu eclipsatul TUTUROR ma ocup eu laugh.gif tongue.gif
Figaro
G, apropo, cine e tipul din fotografie?
cameron
geni..sa ne eclipseze in materie de avatar! sad.gif
In rest e ok..avatarul lui,..doar ca se cam clatina,..inca nu a invatat sa mearga pe tocuri 6.gif
Figaro
Tipul din avatar are tocuri? N-am observat...
cameron
de avatarul menthorului ziceam..dar si ce? Tipul lui genicon nu poate sa-si puna niste tocuri? biggrin.gif
Figaro
Ba da. Insa risca sa i se rupa... tocurile smile.gif
menthoru'
<----- Va multumesc de nominalizare. Eu tin sa multumesc parintilor si lui D-zeu ca a facut-o asa bine pe tipa cu pricina biggrin.gif
Afrodita
dry.gif Aaa..Mda...Aaaa... dry.gif Nu-mi place ce sani beton are aiaaaaaaaaaa mad.gif
Si las' ca nu eclipseaza...Ma gandesc eu la o solutie sa nu ma eclipseze laugh.gif
menthoru'
Mda, deci pentru fetele care se simt eclipsate: DON'T ...
Dar daca vreti o sa vorbesc cu ea pentru ca stiu ca este vorba de un tratament naturist combinat cu masaje care ajuta la crestere. Anyway...va dau numarul ei biggrin.gif
genicon
Mie! Mie! Mie primu', ca trebuie intai sa verifice un baiat cine e fata, sa vada daca e de incredere, sa testeze sanii sa vada daca sunt ca cei din avatar si sa faca... alte cateva chestii marunte, acolo laugh.gif

In privinta avatarului meu, nu stiu cine este tipul din poza, dar pot sa am banuiala ca sunt eu peste cativa ani, ca vreau sa ma apuc de sala daca tot zice Moshu ca par a fi pugilist biggrin.gif
Carmi
Unde naiba ai gasit avataru asta??Arhiva lu Bdl??nice tits anyway

io imi voi pune cu una care se clatina ce parere aveti? dry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.