Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Avatar Al Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
menthoru'
nope, nu la bdl, doar ca eram sigur ca trebuie sa exista ceva mai tare ca al lui ... si atunci, mi-am demolat conexiunea de net si am gasit!!!
Afrodita
Ar fi ceva...Dar de ce se clatina ea? De prea multa bautura sau....? laugh.gif Numa' la prostii ma gandesc, hihihi 28.gif
Ares
Cu toata opozitia o sa indraznesc sa ma bag si eu in discutia asta si sa votez avatarul lui menthoru' biggrin.gif
La cat mai mult balans blush.gif
Aggelos
Cu siguranta avatarul lui black ice ...
Sagitarius
Votez pentru avatarul lui..menhoru'
E simpatic!
rolleyes.gif
genicon
Lume, lume! Am si eu nevoie de ajutorul vostru smile.gif Ce avatar sa pastrez? Pe acesta cu steluta sau pe cel cu haltera? tongue.gif
Ares
Grea intrebare Geni... Pai ce sa zic... Cu ala cu haltera shochezi poporu', cu steluta il induci in eroare... Ca nu esti tu asa de cuminte biggrin.gif
Preferata mea e stelutza... Aia din avatar biggrin.gif
menthoru'
steaua ... nu de altceva dar celalalt avatar e in competitie directa cu al meu
cretze
... eu zic ca ala cu steluta este mult mai original ... cel cu haltera il stiu de vreo 4-5 ani, si nu-l mai consider funny de multisor wink.gif ...


Cretze ph34r.gif
Zed
mie imi place avatarul lui black ice
Arktu
QUOTE (genicon @ Oct 9 2003, 08:17 PM)
Lume, lume! Am si eu nevoie de ajutorul vostru smile.gif Ce avatar sa pastrez? Pe acesta cu steluta sau pe cel cu haltera? tongue.gif

@menthoru: Cel mai bun avatar !!! Respectele mele.
PS: M-am lasat de tuborg ca am trecut pe Gosser.

@Cain: Steluta e beton. Aia cu haltera e ... lasa ca nu mai zic de data asta.
genicon
Dupa cum vedeti, am ramas la steluta.... wink.gif
Dar... chiar nimanui nu i-a placut cel cu haltera? tongue.gif cry.gif
Copernic
QUOTE (genicon @ Mar 23 2003, 02:03 AM)
Urmand exemplul multiubitei mele SYD (care a lansat subiectul cu cel mai tare nick) m-am gandit sa o completez si creez acest thread - cel mai frumos avatar. Explicatii nu trebuie sa dau, e destul de clar. Cu siguranta va deveni mai interesant cand vor fi peste 100 de useri.
Pana atunci insa, eu votez cu avatarul lui Mihai, care mi se pare a fi "ochiul Big Brother" - care te vede mereu. Cel mai bun de pana acum...

Cavalerii Templieri isi dau acordul asupra Dreptatii si a Fraternitatii descrise de catre avatarul subsemnatului. In aceeasi optica precum a fratilor masoni, s-a decis, pana la urma, in unanimitate si fara dubii, ca avatarul lui Copernic este, fireste, cel mai bogat in imagini spirituale, rationale si vizuale.

Dreptate.'.Fratie.'.Adevar

------
AVE!
------
F.'.
Antont
Am gasit pe net un avatar care o sa-i faca sa moara de ciuda pe bdl si pe menthor ohyeah.gif rofl.gif ...
Singura problema e ca aici nu pot lipi poze sa vi-l arat jamie.gif ...
bdl
Ghost,
Stai linistit ca am si eu o gramada dar nu le pot pune. Oricum mai stau cu asta o vreme ca prea se balangane frumos. biggrin.gif
menthoru'
Ghost: Foloseste-l si esti binevenit in clubul avatarelor "dotate". wink.gif
Antont
Neahh...Io ramin la motoarele mele supersport, ca sint mai sexy ohyeah.gif spoton.gif ...
Da' vedeti ca am lipit avataru' de care va spuneam aici , ca sa va bucurati ochii si voi biggrin.gif . Tipa e cam la egalitate cu cea a bdl-ului, da' pe a ta menthore io zic ca o face ohyeah.gif thumb_yello.gif ...
axel
Ghost, nu ti se mai vede avatarul.
N-a fost inspirat sa-l hostuiesti la home.ro
Antont
Asta cu motocicleta rosie? unsure.gif
La mine se vede perfect ohyeah.gif
Mihai
Ghost, dupa cum stii Home.ro nu suporta hot-linking si doar tu o vezi pentru ca este in cacheul browserului. ohyeah.gif
axel
Da, pentru ca il ai in cache
Da un CTRL-F5 (daca foloseti IE) si vezi daca merge.

Ii banui pe home.ro ca au interzis hostingul de poze care fac parte din html-urile altor site-uri
Antont
Nu cred ca era in cache, fiindca i-am dat crtl+F5 si se vedea si dupa ce am facut asta, dar daca voi ziceti...
Asta e, l-am schimbat smile.gif
Vegas2002
Imi place mult noul avatar al lui Ghost thumb_yello.gif .......cel cu "motoru`" wink.gif
Antont
Multam' frumos Vegas mwah1.gif
menthoru'
ghost: e cam "stricata" tipa nu crezi? marimea e de prost gust.
Mistinguett
Ghost, te iubesc si ai gust la motoare, dar ..."chestia" aia nu e demna sa o iei de avatar. Chestie de nivel...
Plus ca, mai baieti, de ce competitia asta cu "a mea e mai... zglobie"? incepe sa mi se faca dor de avatarul lui Geni cu haltera. Aia da laudarosenie. rofl.gif
genicon
Ce are mai toata lumea cu avatarul meu? tongue.gif Eu mi-l pusesem pentru ca mi se parea simpatic... tongue.gif Dar... asta este... daca voi nu il considerati asa... ma duc cu haltera sa imi inec necazul in avatarul lui Ghost laugh.gif rofl.gif Ofofof... viata, viata! da-mi-ai un pumn in fatza! tongue.gif
Antont
Hai sa va iau pe rind...

@menthoru

QUOTE
ghost: e cam "stricata" tipa nu crezi? marimea e de prost gust.


Las ca stiu io ca esti invidios ohyeah.gif ...

@Misti
mwah1.gif (asta pt ca ma iubesti biggrin.gif ).
Oricum, nu e o competitie, io n-am de gind sa-mi pun avataru' ala, am mai zis ca pt. mine e mai sexi o "fetita" carenata care fuge cu 280 km/h decit o intreaga armata de clone de-ale Pamelei Anderson...
Am pus poza doar ca sa o vada baietii.

@Geni
QUOTE
ma duc cu haltera sa imi inec necazul in avatarul lui Ghost


Frate, sa mor io ca mi-a fost dor de tine...
Cind te duci cu haltera sa-ti ineci necazu' in avataru meu, ai grija unde o bagi sa nu cumva sa ti-o prinzi intre lant si pinionul de atac, ca imi imaginez ca tre' sa doara al draq de tare yikes.gif rofl.gif ....
Oricum, las ca stim noi ce e frumos : )) ....
Copernic
My avatar rullz!
I am the Master therefore I rull too. 8.gif

Smoken!
-----
F.'.
-----
Antont
Al meu e cel mai tare ohyeah.gif .
Superbikes rulz ohyeah.gif spoton.gif ph34r.gif
Mistinguett
QUOTE (genicon @ Oct 21 2003, 06:59 AM)
Ce are mai toata lumea cu avatarul meu? tongue.gif Eu mi-l pusesem pentru ca mi se parea simpatic...

Geni, era foarte simpatic, dar nu te reprezenta. Greu de explicat de ce, nu ma pune la eforturi sa nu fac vreo entorsa la neuroni. Si nu o lua nici ca ofensa, nu zic ca in realitate nu e posibil ca tu sa fi fost cel din poza... dar, ma rog, in fine, steluta iti sta mai bine.
genicon
QUOTE (Ghost @ Oct 22 2003, 12:29 AM)
Frate, sa mor io ca mi-a fost dor de tine...
Cind te duci cu haltera sa-ti ineci necazu' in avataru meu, ai grija unde o bagi sa nu cumva sa ti-o prinzi intre lant si pinionul de atac, ca imi imaginez ca tre' sa doara al draq de tare yikes.gif rofl.gif ....
Oricum, las ca stim noi ce e frumos : )) ....

Sti si tu ca ma refeream la ceea ce doreai sa iti pui ca avatar... nu am nici o treaba cu motorul tau biggrin.gif tongue.gif Eu vreau FATAAAAAAAA!!!! laugh.gif

Misti - palaria cred ca imi sta mai bine mwah1.gif Multam mult

P.S. Si mie mi-a fost dor de voi... si inca imi e... cry.gif
Antont
QUOTE (genicon @ Oct 22 2003, 03:06 PM)
Sti si tu ca ma refeream la ceea ce doreai sa iti pui ca avatar... nu am nici o treaba cu motorul tau biggrin.gif tongue.gif Eu vreau FATAAAAAAAA!!!! laugh.gif

Lasa lasa, n-o mai da la intors rofl.gif ...
Pai rau ca nu ai treaba cu moto, ca daca te prezinti la terasa cu un supersport de ala sa vezi ce sar fetele....le iei la o plimbare, se mai tin ele strins de tine, alea alea ohyeah.gif spoton.gif
rofl.gif
GExGE
Imi place avatarul afroditei, desi cred ca era mai frumos inainte, cand ochii mātzului erau verzi tongue.gif
Vegas2002
Imi place mult noul avatar al lui Misti,mai ales ca si eu(...ca si ea) ador culoarea "rosu" wink.gif
Si am mai spus undeva,imi place si noul avatar al lui Ghost......,si pe el il ador thumb_yello.gif
Carmi
Misti ai inca un fan al avatarului tau
ma deruteaza Soarele care are fostul avatar al afroditei....Afro ai clone shifty.gif
Mie nu-mi place avataru lu ghost mie imi place de Ghost himself sorry.gif
Antont
Thanks hani mwah1.gif biggrin.gif

Da' si avataru' e frumos ohyeah.gif spoton.gif
Afrodita
Multam de aprecieri sorry.gif Mai multe nu-s in stare sa zic la ora asta...Decat ca Misti si Vegas: nu sunteti singurele persoane innebunite dupa "Rosu"...Mai sunt vreo 2 pe aici..Una din ele este je biggrin.gif Imi place la nebunie culoarea asta la fel de mult ca si albastru si toate nuantele lui biggrin.gif
GExGE
De cateva zile ma tot intreb, ce se aude in boxa mea ? . .ce ritm ? ce melodie ? nushhhhhhh
halcyon_lll
Sigur e ceva house ca "bubuie" cam tare!!!! laugh.gif
genicon
halcyone.. daca tot ai postat aici... nu pot sa nu remarc avatarul tau. Marfa!

--fum, trage fum, baga fum, peste fum...--
halcyon_lll
De fapt eu nici nu fumez "Fumatul dauneaza grav sanatatii!!!" da' mi-a placut si mie poza mult!!!
GExGE
de`ar zbura fumul ... sa nu`l mai vad !!!!! 50.gif
halcyon_lll
Pai fumul oricum zboara! Adica se risipeste in aer!
Tu la ce te referi? Fumezi si ai vrea sa te lasi?
GExGE
nu e vorba de asta .. ziceam ca in avatar, fumul nu se misca. Ideea e ca eu nu suport fumul de tzigara, iar in avatarul tau persista .. nush o ideea d`asta nu prea ma incanta;) .. no offence .. oricum e misto avatarul .. mai ales ideea ..
halcyon_lll
Asta e! Nu se misca.. si nici nu stiu cum sa-l fac sa se miste!!!
bubu
Avatarul lui arus...imi place rofl.gif
Il gasiti pe la religie(universul credintei)..."Este craciunul sarbatoare crestina?"
Nana Floare
Arus...ala de se scobeste-n nas? spoton.gif
bubu
e haios, e original...
kristina
Mie imi place avatarul afroditei. Asta pentru ca-mi plac matzele. thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.