Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Avatar Al Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Vornicum
Cel mai tare avatar e pe departe cel al lui actionmedia. spoton.gif
Serenity
La mine lista e ceva mai lunga tongue.gif

1.Ghost (nu stiu de unde le scoate, ideea e ca sunt pe jos de ras de fiecare data cand il schimba rofl.gif)
2.mutulica (eu, una, ador avatarul lui.. laugh.gif)
3.ComicDiva (pentru toate de pana acum, cam tot ce-a avut mi-a placut la nebunie wink.gif)
Imi mai plac:
Cla
Marcus
_Jubilee_
YoyoMan
Aramis
genicon
omu_vexx
blackice
halcyon_III
cactus
toxic

Or mai fi, oricum.. cel mai tare e cu siguranta avatarul lui _trustbite_ spoton.gif
cactus
A meu îi cel mai faiiiiin; asa o mutriţă faină de handicapat greu de gasit... rofl.gif yeah.gif harhar.gif
Cla
Yiiipieee!! rofl.gif
cactus
spoton.gif roflmao.gif
YoyoMan
QUOTE (Barrie @ 16 Dec 2004, 01:36 AM)
QUOTE
Nu imi place a lui Barrie


Sper ca vrei sa zici "al". Nu de alta, dar, pe urma, intra lumea la idei. rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ok. Nu imi place al lui Barrie! rofl.gif
AIWA
A ...BDLului
smile.gif
Olaf
Al iniyei
Felina
Al lui BDL e cel mai beton avatar. ohyeah.gif
tikky
Prima data cand i-am vazut avatarul, am crezut ca bdl e o fata ..... pe urma am inteles ca e o chestiune de gust laugh.gif
Rehael
Imi place noul avatar al lui Cla spoton.gif . Asa mi-i inchipui pe forumisti...dupa starea si asemanarea...Poate unii or fi mai suparati? dunno.gif
Cla
Mersi, Merlina flowers.gif
Cand am ajuns pe Han, m-a speriat avatarul lui Halcyon. Prea dur, cumva.
Ca mai tarziu sa realizez ca e baiat bun si moale in suflet... wink.gif
Ce ti-e si cu netu' asta... smile.gif
Rehael
Cu placere, Cla smile.gif si de la mine flowers.gif pentru felul in care esti.
Chiar ma gandeam si eu ce-si inchipuie lumea cand se uita la avatarul meu. Am impresia ca marea majoritate crede ca e luna.Hmm,hmmm, de fapt e o fatza care zambeste si-i sclipeste un dinte cool.gif
Cla
QUOTE (Merlina)
de fapt e o fatza care zambeste si-i sclipeste un dinte

... si eu care credeam ca e Terra, vazuta de pe luna... hh.gif
Am avut si eu o experienta ciudata:
Ma uit la Orion si Betegeuze s-a stins... de necrezut... tocmai cea mai mare stea de pe-acolo... blink.gif
Rehael
...una mare si verde?
Cla
Merlina, as avea nevoie de o lamurire.
Nu vad dinti... , nici macar o fata... (fatza).
O mare - da. Da' verde - ioc.
Don't worry, be happy wink.gif flowers.gif

user posted image
edittha
Mie tot avatarul lui BDL imi place
Rehael
Draga Cla, nu stiu ce sa cred...nu-mi vine sa cred ca te-ai suparat cry.gif pls.gif
...si totusi e o fatza care zambeste si-i sclipeste un dinte, imi aminteste de Tony Curtis. Ce, avatarul tau nu are si el niste dinti care ies destul de mult din decor?

Eu sustin in continuare avatarul lui Cla
dance.gif dance.gif dance.gif cu o echipa de majorete!
woot_jump.gif Chiar doua!
Kyklos
rofl.gif Cel mai tare avatar il are entropy
rofl.gif thumb_yello.gif spoton.gif jamie.gif
Frisky
rofl.gif a lu' entropy...ca vrea sa exemplifice teoria oscilatiei pentru "ne...cunoscatori"... rofl.gif
Kyklos
Demonstreaza ca nu sunt silicoane .... spoton.gif
Cla
QUOTE (Merlina @ 18 Feb 2006, 01:02 PM)
Draga Cla, nu stiu ce sa cred...nu-mi vine sa cred ca te-ai suparat cry.gif  pls.gif
...si totusi e o fatza care zambeste si-i sclipeste un dinte, imi aminteste de Tony Curtis.

Hey, eu sa ma supar?? wink.gif flowers.gif
Da da da, Tony Curtis cu sclipirea, mai, ce sexy rofl.gif
A fost in filmul ala cum au luat-o cu masinile prin Danemarca si au ajuns la regele ala debil (Jack Lemmon) laugh.gif
Rehael
OK, Cla,
Doamne, dar greu mai merge internetu' asta! A trebuit sa treaca juma' de an ca sa primesc un raspuns de la tine. O fi intrat securitatea USA pe fir? Or fi crezut ca Tony Curtis e un nume conspirativ, de virus etc.? unsure.gif

Pentru ca esti prieten cu mine, bineinteles ca o sa-ti sustin in continuare avatarul.
Hai, fetelor, treceti la treaba!

dance.gif dance.gif dance.gif woot_jump.gif
Asa, bravo!

secret.gif Dar ce parere ai de avatarul lui entropy?
Ai vazut ce fata frumoasa are? Mai, mai, mai, frumoasa tare! Daaaa! Lui Tony Curtis ii sclipesc acu' si ochii. Dintosu' tau ce zice? Ce zici, votam impreuna pentru el, daca ai chef?

De fapt nu prea prefer avatarurile si semnaturile animate. Ma obosesc enorm sad.gif , inafara de a ta, bineinteles. Parol! secret.gif Dar asta sa ramana secretul nostru. Cand mai citesc cate un mesaj scris de cineva care si-a pus avatar animat, trebuie mereu sa am grija sa scot pozele din campul vizual. Cea mai naspa experienta am avut-o cu semnatura lui bdl. A trebuit sa intrerup o discutie foarte interesanta si constructiva din cauza ei. Ce sa fac, mi-a fost rusine sa-i spun ca nu-mi face bine semnatura lui, dezmatata tareee... nonono.gif Cum si lui cre'ca i-a fost rusine saracu sa spuna tot ce simte in legatura cu o poveste despre un dihor. Asta-i viata! Mamaaa, ce inteleapta ma simt cand spun asta! Ca ... hh.gif
Realitatea (ultima cool.gif ) este ca nici unuia nu ne strica sa ne intelegem. Nu-i asa? wub.gif Dar ce sa facem daca internetul ne face figuri?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.