Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Avatar Al Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Whitey
Ma uit la avatarul lui Tudy. Apoi la al meu. Umm...err...

Greu de zis care e mai tare. Al lui genicon e funny, al lui black ice - cool, al lui mihai - relaxant, al lui bdl - nostim, al lui bubu - enigmatic, AIWA - pure NRG and so on.

N-o spun din complezenta, fiecare are ceva wink.gif
black ice
QUOTE
Pai am gasit azi cateva(m-am uitat expres sa stii) insa nu le-am putut "lipi" profilului......(neputincioasa de mine.am renuntat la avataruri si am zis hai ca merge si o poza.....ghinion....nici pe aia care o vreau n-o pot pune...... 


Cred ca problema este "limitarea" impusa de forum. Adica 80x80 si 20kb daca-mi aduc bine aminte. Cu alte cuvinte trebuie sa-ti editezi eventualul avatar cu ajutorul unui program cum e IrfanView, care iti va redimensiona poza astfel incat sa poata fi vizualizata pe forum smile.gif
AIWA
QUOTE (Whitey @ May 17 2003, 06:27 PM)
Ma ...... AIWA - pure NRG and so on.....fiecare are ceva wink.gif

Sorry ...detaliaza te rog? Ce ai vrut sa spui cu "pure NRG"
Whitey
QUOTE (AIWA @ May 17 2003, 05:24 PM)

Sorry ...detaliaza te rog? Ce ai vrut sa spui cu "pure NRG"



Nevermind. Anyway era de bine smile.gif
Cain
Nici nu stiu... sa mai prelucrez (sic) putin poza asta... ?? Sa o pun cum e... ?? Sa nu fac asa ceva niciodata.. ???
black ice
laugh.gif laugh.gif
Geez, man! Era sa cad de pe scaun.
Daca-ti pui poza aia ca avatar in mod sigur va fi cel mai tare de pe forum.
genicon
Iar daca tu esti cel din poza, eu zic sa nu - mai sigur vei gasi una mai buna, intr-o ipostaza mai interesanta decat aceea - de ex. curgandu-ti balele dupa o tipa buna... (nu de alta, da si eu am o poza de genul ala tongue.gif) biggrin.gif
Cain
well.. sa nu uit maine, ca mai am una... biggrin.gif
Cain
Deci: asa e bine ? Pot sa pun asta avatar ?

PS. Ce face alcoolu din oameni... biggrin.gif
cretze
QUOTE (Cain @ May 22 2003, 12:08 PM)
Deci: asa e bine ? Pot sa pun asta avatar ?

PS. Ce face alcoolu din oameni... biggrin.gif

... cool 40.gif


Cretze 19.gif
genicon
Da, Cain, izbitoare diferenta dintre prima si cea de-a doua poza biggrin.gif Vezi ca se poate mai bine? wink.gif
Dar... mai bine voteaza si tu un avatar frumos de pe han, sau convinge pe altii sa o faca... pt ca nu prea se inghesuie lumea la vot... blink.gif
Cain
QUOTE (genicon @ May 22 2003, 07:33 PM)
Dar... mai bine voteaza si tu un avatar frumos de pe han, sau convinge pe altii sa o faca... pt ca nu prea se inghesuie lumea la vot... blink.gif

Okay! Baaaa !!!! Votati baaa !!!! O sa primiti butelii si cartele de paine. Poate si un kil doua de cartofi... tongue.gif Asa e bine ? wink.gif

Eu il votez, ma rog, votez, (ce chestie timpita asta cu votu, ce ne-a prostit democratia asta) mie imi place avatarul lui black ice.
genicon
E bine, e bine, Cain! Dar am si eu o rugaminte... cine o sa primeasca cele 2 kile de cartofi... sa imi dea mie cojile, ca nu am ce sa dau la porc sa manance.

In ceea ce priveste votul, cred ca ai dreptate... hai sa nu ii mai zicem asa... HAI SA NE DAM CU !PAREREA! CARE E CEL MAI FRUMOS AVATAR AL HANULUI! 19.gif (hai ca deja parca suna mai bine...)
Cain
Naspa! Mai fratilor, hai sa punem mana de la mana, sa ajutam porku lui genicon, ca nu mai avem ce soric sa mancam la Craciun !!! tongue.gif
In alta ordine de idei, am mai vazut avataruri (sau avatare ?!?) misto, dar am uitat la cine.. Hahahahaaa.... Ce sa fac, memoria e al doilea lucru care ma lasa ... ! Upsi ! biggrin.gif
Costin
Interesant mi se pare avatarul lui Figaro. Deosebit de simbolic.
Carmi
Geni ce zici de avatar?sa stii ca-l schimb de nu-ti place..... blush.gif
black ice
Mie imi place avatarul tau Carmi biggrin.gif

Alt avatar frumos pe care l-am remarcat de curand este cel al Ancutei.
Afrodita
Si eu am remarcat unul beton: cel nou al melindei, ala cu iepurasul...E superb!!
Mihai
Hint: Verificati noua arhiva de avatari si spuneti-mi daca va plac wink.gif
Mistinguett
Mihai, sunt cateva care imi plac la nebunie, dar trebuie sa mai aduci ceva fete pe Han ca sa le foloseasca.

Mai ca-mi vine sa-mi schimb avatarul cu cel cu cimpanzeul tongue.gif
Mihai
Acum am vazut ca Afrodita 's-a schimbat la fata' rolleyes.gif 19.gif
Afrodita
Pai am urmat "hint-ul" tau wink.gif Si ma cam caracterizeaza asta biggrin.gif Desi momentan sunt mai blondina rolleyes.gif
genicon
QUOTE (Carmi @ Jun 6 2003, 08:23 PM)
Geni ce zici de avatar?sa stii ca-l schimb de nu-ti place..... blush.gif

Carmi - nici nu puteai sa alegi unul mai bun 19.gif Nu se compara cu prostiile trimise de mine blink.gif Bravo! Marfa avatarul! Lasa-l (mi-am zis parerea despre el si la "ce ai acum in cap)

Afrodita - e super si avatarul tau, da mie sti ca imi placea mai mult celalalt... wink.gif
Carmi
iarasi sunt de acord cu Geni.....Afro imi placea mai mult. Nu ca acesta ar fi urat insa m-am obisnuit cu avatarul tau ata de mult incat mi-e ciudat sa te vad asa de "neagra".Insa ma voi obisnui.....
Mihai exxcelente avataruri......pacat ca exact ieri am pierdut 2 ore pe net pt un avatar sad.gif
black ice
afrodita, excelent avatar ti-ai ales. mie imi place mult mai mult decat celalalt. 19.gif
andREI
Avatarul ancutei e chiar misto. rolleyes.gif
Afr. si-a pus un avatar mai nasol ca cel vechi. sad.gif de la mine ai pierdut un vot.
Mihai
Well...nu poate sa-i multumeasca pe toti.
Mie imi place si cel care a fost (doar era poza ta biggrin.gif), si cel care este (doar e din seria de avatari pe care i-am ales eu biggrin.gif).
genicon
QUOTE (Mihai @ Jun 8 2003, 11:13 AM)
Mie imi place si cel care a fost (doar era poza ta biggrin.gif)

Mihai, pregateste-te, ca o sa ai scandal cu afrodita biggrin.gif Ca si eu era sa ma scap pe forum ca este ea in avatar si... am vazut ca nu prea voia 6.gif (editeaza repede, cat mai e timp, cele doua mesaje wink.gif )
Mihai
blink.gif Stiu ca ea insisi a spus undeva pe aici, pe forum, ca era poza ei. unsure.gif
Afrodita
Aaaaaaaaaa!!! Mihaaaaaaai!!Dar nu cred ca multi au bagat de seama ce am zis eu...Trebuia sa nu ma desconspiri!! tongue.gif
Anyway, vorba ta, nu pot multumi pe toata lumea.Iar mie imi place avatarul asta si banuiesc ca asta conteaza cel mai mult tongue.gif
Tks black ice blush.gif
Cain
QUOTE (afrodita @ Jun 7 2003, 04:00 PM)
Si ma cam caracterizeaza asta biggrin.gif Desi momentan sunt mai blondina rolleyes.gif

..Si mai draguta mai !!! Ai pus negreala aia acolo ... sad.gif
Carmi
ohmy.gif nu-mi vine sa cred !!!!ce-i sezonu avatarurilor???intai Bubu.....sa stii ca chiar imi placea mult de tot stonehengeul tau.....
acum si tu Geni???era asa de dulce steluta aia...o sa-i duc doru....
Si Afro si Moshu'.....se schimba prea multe deodata....
who's next????
genicon
Da, sa sti, si eu am remarcat ca-i sezonul avatarelor smile.gif Nush, poate e inspirata undeva in subconstient de schimbarile aduse de Mihai forumului... si am simtit si noi nevoia sa facem ceva in sensul asta. smile.gif Mie initial mi s-a parut interesant avatarul meu cel nou (normal, altfel nu il puneam!) dar acum imi dau seama ca este si neclar si... dezinteresant (exista cuvantu'?). Totusi, il voi mai lasa putin, dar mai mult ca sigur ca in max. 2 sapt revin la avatarul initial... ca si eu m-am atasat de el mai mult decat credeam.
Si mai e ceva cu schimbarile astea de avatar... eu unul nici nu mai citeam nickul - vedeam avatarul si gata! stiam cine scrie... acum insa, e ceva mai greu smile.gif

In ceea ce priveste lista ta cu cei care si-au schimbat avatarul, nu-i uita pe Gogu.Telejurnal (Ghost) si DeathQueen! tongue.gif
bubu
Geni, de cit e haltera aia? biggrin.gif
Carmi, avatarul cel vechi nu mai era operational asa ca am optat pentru asta rolleyes.gif
Cain
Carmi, nu-i mai spune nimic, ca poate, doamne fereste, pune poza aia cu fata, si ne complexeaza naibii pe toti ... laugh.gif
Carmi
44.gif
genicon
QUOTE (Cain @ Jun 10 2003, 07:35 PM)
Carmi, nu-i mai spune nimic, ca poate, doamne fereste, pune poza aia cu fata, si ne complexeaza naibii pe toti ... laugh.gif

Hehehe, Caine! Ma bucur sa vad ce parere aveti voi (sau cel putin tu tongue.gif ) despre mine... oricum, nu sunt eu minunatia de barbat din poza. Nu de alta, dar eu am facut o poza cu un tir, si nu are loc drept avatar tongue.gif
Cain
QUOTE (genicon @ Jun 10 2003, 08:35 PM)
Nu de alta, dar eu am facut o poza cu un tir, si nu are loc drept avatar

Sa ne traiesti, domnu' laugh.gif Fetele, sariti pe el !!!
genicon
Asa e, fetelor! Ascultati-l! Sariti pe mine! laugh.gif

Oricum... faza asta ma duce cu gandul la un banc, si nu are nici un farmec daca nu il zic aici. Sper sa nu va suparati.

Vorbeau la o berica romanii, americanii si rusii. Zic americanii:
- Stiti, noi am facut un avion care zboara cu 200 000 km/sec
Rusii:
- Asta nu-i nimic, noi am facut un elicopter care se inalta pana la 50 000 m
Romanii:
- Hahahaha! Noi avem un tzigan la noi in tara care poate sa tina 7 condori pe p***
Toti, mirati, rectifica:
- Da... sti.. ca si avionul nostru nu zboara decat cu 180 000 km/sec - americanii
- Da, nici elicopterul nostru nu se ridica decat la 45 000m
La care romanii:
- Da, si la noi tot asa - al 7-lea sta sa cada... biggrin.gif
ypsilonalpha
QUOTE (genicon @ Jun 12 2003, 01:22 PM)
- Da, si la noi tot asa - al 7-lea sta sa cada... biggrin.gif

Off-topic: io stiam o poanta si mai sinistra (si tot asa, nu ma pot abtine):
"-Celui de-al saptelea condor ii mai aluneca din cind in cind ghearele de la piciorul sting..."
Carmi
ma bucur ca ai revenit la avataru initial ....Coane ai un pupik....
genicon
blink.gif 7.gif
Carmi
hai hai nu mai face asa pe miratu'......
era sa complexezi barbatii de pe forum.....si asa te-am declarat exxceptie.....
genicon
bdl si ceea ce vad ca este o obsesie pentru el... smile.gif Frumos si avatarul asta.
Btw - ai jucat True Love sau Three Sister Story? (aceleasi stil de personaje ca in avatarul tau wink.gif ). Oricum, orice ar fi, nu mi te inchipui pe tine profesor de sport... laugh.gif
Antont
Foarte misto noul avatar al BDL-ului laugh.gif .
Genicoane, eu am jucat True Love, beton jocul biggrin.gif . De Three Sister Story nu am auzit, de unde fac rost de el? E acelasi gen ca si True Love 6.gif ?
Cain
bdl, tata, sa-ti traiasca !!! 40.gif
bdl
Multumesc.
Nu am o obsesie pt ele da am vazut ca dau bine in pagina mai ales pe topicul de religie. 40.gif
Carmi
domisoara aceea are implanturi???? nu de alta da mi-i ciuda...... biggrin.gif
Afrodita
Haha, Carmi, credeam ca-s singura careia ii ciuda... dry.gif
Carmi
Ce zici Afro facem o asociatie, un club ceva?
da io zic ca i se vor lasa cat de curand sanii ca prea ii "forteaza"....
cred ca si cealalta de aia a fost schimbata ca i sa-au lasat......
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.