Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sepia
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
cameron
O seara ploioasa de mai..
Ploua des, nebun, absurd, furtunos..
O ploaie cu tunete, si totusi eu o simt ca venind din toamna..
O ploaie care-mi rascoleste tot negativismul si pesimismul posibil..cauta..si daca nu gaseste ..il inventeaza cu zgomotul ei surd..
Mintea-mi e imprastiata haotic intre 1000 de probleme de rezolvat, o sumedenie de lucruri pe care trebuie sa le incep (dar nu le voi incepe decat cand voi fi la limita.. smile.gif )..
Ascult ploaia asta.. si nu-mi place ca sunt la serviciu..
Ar trebui sa fiu in alt loc..in alt timp...
Stii ce am facut..?
Am deschis arhiva Ym-ului si am recitit ceva ce nu-mi place sa recitesc..

Las jurnalul.. hartiile de rezolvat ma asteapta cuminti..
Asa arata biroul meu la ora asta.. mad.gif
Vegas2002
Poate mai imi scrii si mie citeva rinduri......!!!Imi pot citii mail-urile wink.gif
cameron
Vegas, sorry ca nu am reusit sa intru pe mms..dar imi zicea ceva de o parola..si chiar nu m-am descurcat.
Am pastrat mesajul..si poate il descalcesc eu pana la urma..

....

A trecut de jumatate si luna aceasta..si nici nu stiu cand..
Dimineata m-am simtit trezit aiurea, cu o oboseala ce a persistat ca un bolovan in capul meu. La serviciu o zi grea si aglomerata, am facut eforturi sa ma concentrez.. pentru ca...
Incercasem eu sa nu ma bucur anticipat.. stiam ca nu e bine sa o fac pana nu vad ca e totul rezolvat,..dar.. sad.gif
Cine stie,..poate ca totul va fi pana la urma bine.
Si a mai trecut o zi,... de-abia astept sa se faca maine..
Sunt atat de imprastiata acum.. toata ziua mi-am fragmentat gandurile obligandu-mi creierul sa gandeasca simultan si total separat ..la probleme ce nu aveau nici o legatura una cu alta,..incat aveam senzatia vaga ca ma transform intr-un fel de balaur cu n capete..
Oricum trebuie sa-mi revizuiesc comportamentul la serviciu. Un coleg care m-a rugat sa ii rezolv azi o problema a spus: "stiu ca poti sa ma ajuti cu hartia asta,..pentru ca esti o dulce cu privire acra"..
De maine ma fac o acra cu privire dulce! O fi mai bine asa?
mogaldeatza

Depinde de "adrisant" tongue.gif
cameron
Asa e Mogaldeaza..depinde de adrisant..
Mult succes la Sibiu..si in rest! spoton.gif

A trebuit sa-mi caut ceva vreme jurnalul.. pentru ca nu il mai gaseam in camaruta care adaposteste povesti..
Aproape uitasem de el..

"Sometimes When I Am Dreaming

All the friends I believed in
I believed in for a while
They had their flair
They had their style
But nobody quite got it right
Nobody knew just how it feels to be me

But sometimes when I'm dreaming
And I dream a lot these days
I meet someone who understands
Who leads me through the haze
It's only when I'm dreaming
That I fall in love for real
But I wake up screaming
Sometimes when I'm dreaming

And it's now
That I need a friend
I reach out for the phone
Nobody's there Nobody's home
Though it may not be right to give up the fight
I'm sailing away
Now I'm on my own
Alone

But sometimes when I'm dreaming
And I dream a lot these days
I meet someone who understands
Who leads me through the haze
It's only when I'm dreaming that I fall in love for real
But I wake up screaming
Sometimes when I'm dreaming
But I wake up screaming
Sometimes when I'm dreaming"


cameron
"What Now My Love
What now my love?
Now that you left me
How can I live through another day?
Watching my dreams turning to ashes
And my hopes into bits of clay
Once I could see
Once I could feel
Now I am numb
I've become unreal
I walk the night
Without a goal
Stripped of my heart
My soul

What now my love?
Now that it's over
I feel the world closing in on me
Here come the stars
Tumbling around me
There's the sky
Where the sea should be

What now my love?
Now that you're gone
I'd be a fool
To go on and on
No one would care
No one would cry
If I should live or die

What now my love?
Now there is nothing
Only my last goodbye
My love"

cameron

"My Colouring Book

For those who fancy colouring books
And lots of people do
Here's a new one for you
A most unusual colouring book
The kind you never see
Crayons ready
Very well
Begin to colour me

These are the eyes
That watched him
As he walked away
Colour them grey
This is the heart
That thought
He would always be true
Colour it blue

These are the arms that held him
And loved him
Then lost him somehow
Oh...
Colour them empty now

These are the beads
I wore until she came between
Colour them green

This is the room that I sleep in
And walk in, and weep in, and hide in
That nobody sees
Oh...
Colour it lonely please

This is the man
Whose love I depended upon
Colour him gone"


cameron
"Past, Present And Future

[The Past]
Past - well now let me tell you about the past
Past is filled with silent joys and broken toys
Laughing girls and teasing boys
Was I ever in love?
I called it love
I mean - it felt like love
There were moments when...
Well, there were moments when...

[Present]
Go out with you?
Why not?
Do I like to dance?
Of course
Take a walk along the beach tonight?
I'd love to
(But) Don't try to touch me
Don't try to touch me
Cause that will never happen again
Shall we dance?

[Instrumental]

[The Future]
Tomorrow - well... Tomorrow is a long way off
Maybe someday I'll hold somebody's hand
Maybe somewhere someone will understand
You know - I used to sing: "A tisket, a tasket, a green and yellow basket"
I'm all packed up and I'm on my way and I'm gonna fall in love
But at the moment it's doesn't look good
At the moment it will never happen again
I don't think it will ever happen again"
cameron
" Remember me..

As you walk from my side
The tears I try to hide
Are running down my cheek
I find it hard to speak
This is our last goodbye
But darling will you please

Remember me from time to time
The one who loves you
Remember me from time to time
I won't forget you
Oh please remember me
And I 'll remember too

I watch you walk away
But in my mind you stay
An everlasting dream
To me you've always been
And please don't turn around as you walk away

Remember me from time to time
The one who loves you
Remember me from time to time
I won't forget you
Oh please remember me
And I 'll remember too

Remember me from time to time
The one who loves you
Remember me from time to time
I won't forget you
Oh please remember me
And I 'll remember too
I remember
So please remember..."

cameron
Ciudat..
Forumul acesta se numeste "povestea vietii tale.."
Jurnalele de aici - povesti de viata. Nu-mi simt viata ca a fi o poveste... dar asta nu ma impiedica sa scriu uneori o fila de poveste..
Maine am un examen si chiar daca am mai inteles din access.. tot nu pot sa spun ca si stiu sa duc la bun sfarsit o baza de date..de la proiectare pana la rapoarte, interogari,..etc..
In fine,..sper sa treaca cu bine ziua de maine..
Am chef sa bat campii, sa scriu cuvinte ciudate si neinteligibile, sa vorbesc, sa-mi scriu gandurile.. dar timpul mi-a limitat strict imaginatia..si ma obliga sa-mi cobor capul din nori..
Aseara,..tarziu, dupa ce facusem vreo 4 tabele si incercam sa corelez datele,..in paralel incercam sa retin ceva din DER (diagrame entitate-relatie).. am pus buddha bar. Usa balconului era deschisa..si undeva..dincolo de copaci, intre siluetele a doua blocuri turn..se zareau muntii.
Ciudata combinatie - un birou plin de scheme si cursuri, o muzica halucinanta, zgomotul orasului- si muntele estompat de distanta si nori..
Daca as fi inchis o secunda ochii cred ca reuseam sa uit unde ma aflu.

Dark Angel
Scuza-ma daca te intrerup, trebuie sa faci un programel in Access? Eu lucrez intr-unul, pot sa-l comprim si sa ti-l trimit, e frumos...just send me your e-mail adress by PM...
cameron
Flower..multumesc mult de tot. Am primit mail-ul..
Raman datoare !
Dark Angel
Cu mare placere.Mai am unul, la alta firma da' e mai slabut, e un fel de programel de pictat facturi mai mult decat un adevarat program de conta. Cel pe care ti l-am trimis e construit pe speta respectiva de mine si de un softist( eu am enumerat cerintele, el a cladit programul).
Inca mai sunt modificari de facut la el, cum ar fi: sa-mi dea si rapoarte retroactiv(acum nu e posibil), sa-mi creeze un camp in care sa-mi apara automat pe factura si aviz numele, CNP-ul si seria si nr. CI. , sa "stie" ca luna 2- 2003 nu e luna 2- 2004...Ia pune-ti capsorul la contributie, vezi daca poti sa faci ceva in sensul asta, pt. tine trebuie sa fie o provocare!
mogaldeatza
QUOTE (cameron @ 9 Jun 2004, 05:29 PM)
Ciudata combinatie - un birou plin de scheme si cursuri, o muzica halucinanta, zgomotul orasului- si muntele estompat de distanta si nori..
Daca as fi inchis o secunda ochii cred ca reuseam sa uit unde ma aflu.

' Avantajele' civilizatiei.
In mod sigur ai fi reusit, dar trezirea la realitate n-ar fi fost oare si mai dureroasa?

PS. Multam de urare, mi-a prins bine. smile.gif
Dark Angel
Ce faci cameron? Cum fu examenul?
cameron
Flower..tocmai ma pregateam sa scriu aici cand am vazut ca postasei tu!
Am luat examenul (in nesimtirea mea am si bombanit ca voiam nota mai mare),..dar am plecat fara sa mai protestez.. smile.gif
Am avut structura sistemului informational si recuperarea datelor la teorie..si la practica sa fac o baza de date compusa din trei tabele (evidenta pacienti, evidenta boli, evidenta medicamente), si la interogare sa specifice pe fiecare pacient de ce sufera , ce medicamente sau administrat si costul acestora. iti dai seama ce tratament cu apa plata am bagat la platfus.. laugh.gif
Oricum..am scapat.
Programul primit de la tine e chiar frumos..si merita studiat. Sper sa imi fac timp pentru asta! Multumesc inca odata!

Mogaldeaza mi-e dor de tine...
Mi-e dor de o discutie in paralel.. dar cred ca o mai aman un pic. Mai am examen marti la finante publice si sambata viitoare unul scarbos de tot la contabilitate de gestiune. Daca scap si de astea.. mai raman cu cel de pe 25..
Ne vedem noi ..intr-o zi..asa pe negandite!
Dark Angel
Esti studenta in Ploiesti? La ce( info, ASE)?
cameron
Contabilitate si informatica de gestiune, anul III.. in UPG
Dark Angel
Poate ne-ntalnim prin UPG...am eu un gand, da' nu spun, ca-s lenesa si nu stiu daca-l scot la capat...
Am o prietena anul doi la Finante-Banci care ma pune sa-i fac referate la Engleza...poate o stii: Cristina Vasile, bruneta, frumusica foc.
cameron
Flower..scuze ca nu am mai deschis jurnalul..
Sper sa ti se implineasca gandul smile.gif ..
Prin UPG am destul de putine cunostine.. in afara de colegii de an nu prea stiu altii..

E vineri seara, si noaptea se inunde cu mirosul teilor si al ploii ce va veni spre dimineata..
E vineri si am terminat sesiunea. Astazi am avut ultimul examen... si totul a fost cu mult peste asteptarile mele. Mai putin pacatosul de examen de marketing.(din iarna..).cu care-mi voi incerca rezistenta nervilor la toamna. Dar pana atunci mai este cale lunga.. smile.gif
O parte din infernalele griji au disparut.. dar inca mai am o perioada cu ghimpi si tepi. Dar pana la urma .. totul se rezolva.. si chiar daca sunt momente in care grijile dispar,..altele stau cuminti la usa si te asteapta sa-ti tragi sufletul..si sa o iei de la capat.
Deocamdata..astept cu nerabdare concediul, marea va fi in vara asta mai frumoasa, totul va fi altfel..., altfel ..
cameron
Jurnalul meu are deja 1 an.. smile.gif
Nici macar nu am curaj sa-l recitesc acum. Mai bine spun ca nu am timp sa o fac..
Poate-s prea multe cuvinte adunate aici, poate-s prea putine, poate ca unele sunt mult prea criptate, poate..
Cat oare m-am schimbat in ultimul an? Din nou o intrebare la care nu as vrea sa stiu raspunsul.. smile.gif
denise
flowers.gif La multi ani, jurnalului! Si multumiri pentru clipele frumoase, din partea celor care si-au bagat nasul pe aici pe furis...
cameron
Denise pash.gif .. nici nu stii cat de mult m-au bucurat cuvintele tale..

Adevarul este ca mi-e dor de jurnalul asta.,
Mi-am tinut in ultima vreme gandurile sub lacat. Poate mai mult decat ar fi trebuit.
Poate pentru ca in ultima vreme.. in ciuda problemelor cotidiene.. totul este calm in jurul meu. Sunt linistita si senina ca un cer fara nori.
Se mai isca cateodat scurte furtuni si uragane,..construiesc mori de vant cu care ma razboiesc.. dar..deh..
Am invatat cu greu sa am rabdare.. dar se intampla sa mai uit asta. Intru in panica. Ma baricadez in tacerea negativismului. Vad totul negru, devin nesuferita,..etc..etc.. sorry.gif
Poate ca pana la urma sunt chiar norocoasa si cineva acolo sus.. ma iubeste!
zmeul
Sper ca nu deranjeaza si o interventie de a mea... flowers.gif
Vreau doar sa zic ca imi place jurnalul tau si ca ma bucur ca ai parte de calm.
Nu renunta sa zambesti wink.gif
cameron
Nu deranjeaza zmeule.. smile.gif esti binevenit oricand!

Dimineata de vineri.., o dimineata anosta, o dimineata in care s-a concentrat toata oboseala unei saptamani aiurea..
Ma simt ciudat,..atat de ciudat incat imi este imposibil sa definesc cum ma simt.
Stiu sigur ca in nici un caz nu ma simt asa cum as vrea..
La serviciu.. sacaiala binecunoscuta, sedinte, pisalogi, imposibili,..etc,..etc..
Singurul lucru ce-mi vine in minte este melodia "NU am chef azi,.. n-am chef de nimic..."
Si pana la urma .. de ce as avea chef de ceva? Ce sens are?
cameron
Mi-e dor sa ascult "September morning"..
In fiecare dimineata de toamna as asculta-o..
Vara a trecut, lasandu-mi un gust straniu, aproape amar. Eu.. ca de obicei. Nu stiu incotro ma indrept. Probabil catre maine,..si asta e un lucru destul de bun. Ca nu stiu ce va fi maine.. e deja refren. Am avut o perioada ( scurta.. ) cand am respirat fara nici un scut. Ma asteptam sa-mi fie bine,..dar ma cuprinsese asa.. un soi de ceva anesteziat. Asa ca mi-am adunat scuturile, lancile.. si le tin aproape. Ma apara de ceilalti si mai ales de mine.
spoton.gif
cameron
Stiu ca ar fi foarte simplu sa editez mesajul de sus.. si sa scriu acolo in continuare..dar nu vreau. Pur si simplu nu am chef! Simplu, nu?
Nu stiu de ce m-a apucat brusc dorul de a vorbi singura aici,..pentru ca am crezut ca nu ma mai atrage jurnalul acesta.
Dimineata m-am trezit bombanind ceasul. Ieri dadusem examenul tampit la marketing, dupa amiaza avusesem cursuri la engleza (bine ca am avut zi libera la serviciu..).
Cu obisnuita intarziere am ajuns la serviciu, mi-am facut de lucru 10 minute cu ziarul, cafeaua, 1-2 telefoane. Apoi , in ordine stricta, fiecare capitol de lucrari.
Din cand in cand scuturat clopoteii de sarpe,..pentru ca altfel .. mi se urca in cap dragii mei colegi!
Ma enerveaza ca imi aluneca prea des privirea spre telefon. Parca imi este teama ca nu il voi auzi daca suna! sad.gif Nu stiu ce sa incadrez la capitolul obsesii, nu stiu la care capitol sa ma incadrez eu..
La ora 11 ma pot conecta la net. Revista presei, Hanul, mail-uri, etc.
Cu un ochi pe net, cu un zambet plictisit-iritat imi vad de hartii, mai o mica minciuna, si uite asa .. a mai trecut o zi.
O surpriza placuta azi.. o confirmare pe mail de la un medic (care culmea are timp sa raspunda la pisalogeli..).
Simt ca m-am invelit in straturi de banalitate si insensibilitate. Nu am o explicatie, nici nu incerc sa o caut. E doar o stare temporara.
cameron
Aparent nu se intampla nimic. Ca fulgerul se scurg zile, nopti, saptamani, luni.
Mi-e greu sa stiu in ce zi a saptamanii sunt. Vineri vine dupa luni si sambata e langa miercuri. Astazi cred ca .. am rezolvat partial un lucru ce il amanam de mult prea mult timp. Nepermis de mult.
Maine din nou am o zi.. de care imi este teama. Foarte teama.
simonsays
trece. cu bine. mwah1.gif
cameron
simon>De-abia acum pot spune ca a trecut cu bine. Multumesc pentru incurajari si scuze pentru pisalogeala (stii tu care.. smile.gif )
nefertiti-old
mwah1.gif hug.gif
simonsays
IUPIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!

dai de baut, sa stii !!! laugh.gif


mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
cameron
Simon> mai incape vorba? Normal ca dau.. ca doar am pentru ce!!
A fost un sfarsit de vara si o toamna tare agitata. Nebunia care se amplifica continuu la serviciu. Eu din ce in ce mai plictisita. Curs de engleza obligatoriu la serviciu 6 ore pe saptamana. OMV-isiti organizati in comisii si subcomisii. Acum sunt amabili simpatici, dar cand se va trage linie pentru bilant va fi mai dureros. Cursurile la facultate au inceput. Rezultatele la analize le-am luat si totul este ok biggrin.gif . Asa cum speram 46XY biggrin.gif , perfect ok... In afara de problemele administrativ..nu stiu cum sa le mai zic, totul este bine.
Mi-am pierdut starea aceea de nestare ciudata si anxioasa.
De-abia astept sa ajung la concertul lui Andries..
De-abia astept sa mai vad cum stau lucrurile la o echo morfologica...
De-abia astept sa treaca 7 dec chiar daca lucrurile nu sut rezolvate in totalitate la capitolul asta..
De-abia astept sa se faca primavara..
cameron
Atat de mult mi-as dori sa fie totul bine..
Acum ar trebui sa nu fiu la serviciu..dar sunt aici..si deja peste program..
Ar trebui sa .. ufff ...mai bine nu mai spun..
Iar am trecut printr-o experienta cam neplacuta. Si o anestezie totala..drept pentru care nu tin minte nimic din experienta neplacuta..
Totul este ca de acu incolo sa nu fac efort, sa nu fac efort, sa nu ma enervez,..etc,..etc..
Sper sa auzim de bine..
nefertiti-old
hug.gif mwah1.gif
Dark Angel
Da' ce-ai patit sufletel? Nu e BB bine?
N-am mai auzit nimic de tine de multisor...sambata cand am fost la scoala ma batea gandul sa te sun( era o tipa pe hol si eram convinsa ca esti tu, nu stiu de ce, poate pt. ca avea burtica smile.gif , chiar am vrut sa te sun, sa vad daca-i adevarat!)

Te pup, si sanatate multa! smile.gif
motzart
helo mami...
kisi-kisi...unsure.gif
cameron
" Marea loveste digul pe care in seara aceea n-am avut curajul sa mergem la capat. Piatra uda luneca si, la un pas de noi, era rupta. Daca eram neatenti ne puteam prabusi in apa ce fierbea dedesubt. Dar am fost atenti. Ca totdeauna. Atat de atenti incat intr-o zi vom renunta sa mai patrundem pe dig. Ne vom multumi sa ne aducem aminte de el, apoi ne vom aduce aminte mai rar si il vom uita in cele din urma. Vom uita ca-ntr-o seara eram poate hotarati sa mergem la capat.
Acum, chiar daca as merge pe dig, nu mai pot s-o fac decat singur. Pot aluneca sau pot inainta. E Totuna. Si-as vrea sa uit in ce zi ma aflu, in ce an si unde, sa ascult marea lovindu-se intr-una de dig, sa ma intreb cine sunt, ce varsta am si ce caut aici.
Si de ce m-am oprit in fata acestui dig, ca si cum l-as cunoaste?" O.Paler
cameron
A trecut prea mult timp de cand nu am mai deschis jurnalul, de cand nu am mai deschis usa hanului..
Revin pentru cateva minute.. si ma simt de parca as deschide cutia cu amintiri..
E bine ca locul acesta inca exista..
Stiu ca in perioada urmatoare voi avea mai putin timp pentru "rasfaturi" de gen delectat pe han,..dar candva , mai devreme sau mai tarziu sper sa pot sta aici mai mult..
denise
Cameron, ne-a fost dor de tine.... Revino cat mai des si cat mai curand.
calfa
Bine ai revenit, cameron. flowers.gif Eu iti urez sa te bucuri de cei dragi, si in primul rand de cei ce te inconjoara ! De noi, atunci cand vei putea. Trebuie sa vina si ziua in care sa scrii din nou ... "e bine ca locul asta inca exista". smile.gif
nefertiti-old
Bine ai revenit. mwah1.gif
Sper ca e totul ok... unsure.gif
cameron
E vara cu miros de primavara. Iau o pauza si privesc din balcon copacii cu frunze proaspete si straluctoare. Undeva mai departe un castan tanar este mirat de florile ingreunate de ploaie. Sub el, pamantul este parfumat, in jurul lui ploaia este parfumata.
Eu..ma simt cam lipsita de orice putere de concentrare. Trebuie sa iau decizii, si nu stiu cum si in ce fel. Profesional sunt in bataia vantului. Acum.. mi-e bine, stau acasa,, calculez in gand, caut solutii..dar nu stiu ce va fi. O minune are nevoie de mine..si asta e tot ce conteaza acum.
nefertiti-old
hug.gif
Yvonne
5.gif salutari cameron,revin cand am timp.
cameron
E noapte, catifelata, rece, intunecata..
Caut stelele, dar privirea se pierde in negru adanc. Acum o ora erau..pot sa jur. Dar,..nu.. sunt acolo. Apar timid si discret. De vina-i doar privirea-mi obosita. E atat de liniste.. O liniste nefireasca pentru orasul continuu zgomotos.
E noapte, e liniste, e aproape perfect....
Nici o fereastra luminata, somnul stapaneste pana si frunzele...care s-au oprit din fosnit ..in ciuda vantului ce le provoaca.
Doar stelele vegheaza,,, ce? pe cine? de ce?
cameron
Salveaza-ma de mine

toti iti spun c-asa e bine
peste tot e umbra ta
tot astepti sa vina miine si miine vei putea
sa te apropii de-o stea
ca pe-o taina in mina s-o tii
linga inima ta
in jur toti oamenii vorbesc in suflet amintiri
sa asculti o clipa te opresc sint numai
amagiri
tu te apropii de-un vis
ca pe o taina in mina sa-l tii
linga inima ta
salveaza-ma de mine
linga inima ta
si ochii parca nu mai vad
si nu pricepi de ce
una-i ce simti alta ce spun
toti ceilalti c-asa e
tu te apropii de o stea ca pe-o taina in
mina s-o tii
linga inima ta
cameron
So why


sa te feresc de visurile tale
sa te ascund de clipa care moare
nici n-am sa-ncerc
puterea asta trebuie s-o ai tu
e pentru tine
sa te feresc de ochii din oglinda
lumina lor pe timpla ani sa-mi ninga
nici n-am sa-ncerc
puterea asta trebuie s-o ai tu
e pentru tine
trebuie s-o ai
s-o ai tu
trebuie s-o dai
sa-ti deslusesc mirajul implinirii
sa te ascund de focul amintirii
nici n-am sa-ncerc
puterea asta trebuie s-o ai tu
e pentru tine
sa pot pasi pe pasii umbrei tale
sa ma zidesc in coltul guri tale
nici n-am sa-ncerc
puterea asta trebuie s-o dai tu



Si pentru ca tot e noapte,..si pentru ca tot mi-am amintit de vechiul meu jurnal.. mi-am amintit si de Chilian si-a lui muzica..
Si ii prin cuvintele aici..
Si pentru ca tot e noapte..eu inca mai am de scris.. la sociologie pentru examenul de la ora 16..sau 18?? blink.gif
Bye..
Noapte buna..
Mihai
Luni - o zi ciudata
Marti - neterminata
Si vine miercuri, ea n-are vesminte… uneori tin minte
Joi - trece in graba
Vineri - sta sa cada
Si sambata trece urgent, duminica-s absent


Bafta la examen! thumb_yello.gif mwah1.gif flowers.gif
cameron
e luni, tot luni, iar luni.
e luni..
ce zi de c... de ce sa ma-mbrac
cand esti langa mine
de ce.. cu cine sa lupt, pe cine sa-nfrunt..

ce caut eu? ce caut eu in viata mea
de ce-am venit sa-mi tulbur linistea
..

biggrin.gif Merci de urari Mihai! Am luat 9.. Iar i-am pacalit.. spoton.gif thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.