Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Inca O Intalnire In Bucuresti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
contraste
Să faceţi şi să postaţi poze !
Kyklos
VETI iesi cu cortul pe malul Dambovitei unsure.gif la un mic la o bere ... sa refacetii atmosfera de la VAMA VECHE cu muzica folck 35.gif 38.gif
alysoft2003
Poazeeee, oameni buni, nu uitati de pozele pt cei mai amarati ca voi, care nu au putut fi prezenti wub.gif thumb_yello.gif cry.gif ohyeah.gif rofl.gif
alysoft2003
Asa deci, ne ofticati acum. Hai mey cu pozelele alea, ca tensiunea ma omoara. O sa ma faceti sa ma imbolnavesc de inima si de nervi (nu ca nu as fi tongue.gif )
Catalin
QUOTE (Mara @ 25 Jul 2006, 06:13 PM)
Hari-hari, dar eu inca sunt la birou, @#%#@!@#!!! devil.gif Dar vin io, nu scapati! laugh.gif tongue.gif

rolleyes.gif Si, totusi, n-ai venit...
Olaf
Daaaa. laugh.gif
Deci, persoane prezente:
IO (aka eu, aka yours truly)
Catalin
Simon
Ares_me
Actionmedia
Tikky
Alexa
Iedera

Pentru a nu exista nici o suparare, va anunt ca am enumerat prezentii in ordine absolut aleatoare (cu exceptia mea - eu sunt in capul listei tongue.gif )

Si cateva poze, dupa selectia facuta in urma cererilor de "poza asta nu apare pe forum!!! ranting.gif"

Poza 1.
Portret.
De la dreapta la stanga, Ares si Actionmedia smile.gif
Olaf
Poza 2.

De la stanga la dreapta, Alexa, Catalin si jumatate de Actionmedia laugh.gif
Olaf
Poza 3.
Inca era lumina afara si lumea mangaia cu drag siclele, paharele, paiele si ce mai aveau ei pe acolo.
Olaf
Am sarit peste poza 4, caci era cam neclara, si am ajuns la poza 5:
Ares avea sete mare de fum, iar Catalin simtea inceputul unei frumoase relatii cu o sticla de apa plata... sau acidulata, nu stiu. dunno.gif
Olaf
Si de la marele inceput de dragoste s-a incins o mare batalie pentru mirifica sticla.
Olaf
Alexa, la inceputul unei operatiuni de camuflare cu ecran de fum.
Olaf
Aici, alexa este speriata de cat poate bea Actionmedia dintr-o inghititura, iar Catalin isi consolideaza victoria in Batalia Sticlei prin Metoda Degetului Jucaus.
Olaf
Daca va intrebati la ce se uita... ei bine, n-am nici cea mai vaga idee laugh.gif
Olaf
Asa am fost noi aparati de 'temperie
Olaf
Aici am fi putut sa stam daca Alexa ii cunostea intr-adevar atat de bine pe chelneri laugh.gif
Olaf
Acum ma mir de cat de putine poze am putut sa fac. yawn.gif
tikky
lasa, Olaf... ca o sa vina intariri laugh.gif
alysoft2003
Nu va opriti, nu va opriti laugh.gif thumb_yello.gif wub.gif
ilie
Am fost si eu, dar se pare ca am venit prea devreme, si am plecat. Cred ca l-am vazut pe Catalin, daca el a venit la 6 fix;
imi pare rau ca nu ne-am vazut, data viitoare o sa vin la dooa ore dupa ora anuntata. wink.gif
Catalin
Eu am fost acolo la 6 punct. Si alexa a venit dupa vreo 5 minute, deci n-ai nicio scuza. tongue.gif
simonsays
Cred ca alde coconut, flori, tyra si cu rebel s-au vazut la alta masa, dar si la alta crajma rofl.gif iar mara probabil s-a intalnit cu michelle, si si-au povestit cum e cu statu' la servici .. hmm.gif
mdA!
Quantum, Catalin are dreptate (io nici nu ma asteptam sa il gasesc la ora aia in carciuma), nu ai nici o scuza. mai ales ca aveai un numar, doua de telefon..
data viitoare sper sa avem bucuria companiei tale tongue.gif

Olaf, dragutze pozele, da' sa stii ca nu are nici o legatura cunoscutul chelnerilor cu mirifica masa luminata.. rofl.gif
e vina lu' Catalin, ca el o vrut sa bem acolo unde am baut.

per total, a fost dixstractiv.
@ Ares - foaaaarte bune bomboanele cu gust de padure.. rofl.gif
Serenity
Uaaaai, pai ce treaba-i asta?! In pozele alea nu apar decat vreo 4 insi... e drept ca ie ei frumosi, proaspat tunsi, etc. dar restul lumii unde e? cry.gif :smilie care se da cu fundul de pamant: cry.gif

Aleeexo, exotica te facusi! wub.gif Secsi tare, cred ca de-aia nu te-au mai recunoscut chelnerii laugh.gif devil.gif

Ares mi se pare ca seamana cu Drew Barrymore.. am halucinatii? laugh.gif Oricum, e foarte frumusica. Il inteleg pe Olaf de ce nu si-a mai dezlipit obiectivul de pe ea wink.gif

... si cu sticla aia de apa ce fu pana la urma? A ramas de la cei de dinaintea voastra, nu? unsure.gif La masa aia sa baut numai bere, nu? evil.gif
Tyra
cry.gif La alta masa am fost... am alergat ieri si n-am putut nici batuta sa ajung sad.gif Si mi pare atat de raaaaau cry.gif

Of...
Fantasee
Ma ... da' bine va mai sade adunati! mwah1.gif

Ares_mE
Alexa,daca vrei aduc si data viitoare bomboane tongue.gif

Multam frumos,Serenity blush.gif mwah1.gif
mdA!
Sere, cand vii tu, poate o sa se bea numai bere. de data asta unii au fost non-alcoolici.
cat despre exotismu'.. noh, macar a recunoscut cineva ca m-am bronzat si io, pe ici pe colo, in zonele esentiale laugh.gif
bobo o fost bune! mwah1.gif
hazard
Am o propunere. Haideti duminica pe 12 noiembrie la ora 8 seara la o intalnire in Piranha. Ca am observat ca ultima intalnire din Buc a avut loc tot acolo. Astept raspunsuri. Eu si MeTheWaiting vom fi acolo. Sper sa veniti cat mai multi.
ilie
schimba ziua
mdA!
rofl.gif ce transant.
io, in teorie, ma bag la o vedere. dar aia cu week-end-ul parca ma incurca. in fine, sa-si mai dea lumea cu parerea.
uai! care, pe unde va ascunserati?!
hazard
pai ziceti voi o zi. ca noi suntem aici si in timpul zilei. si ziceti si o locatie
rebel
Drept să fiu, cam şi eu vānez o īntālnire forumistică, cum data anterioară m-am luat de mānă cu Tyra şi momentan rezidez īn capitală. Caut iniţiative smile.gif
hazard
Tinand cont de faptul ca nimeni se infige sa zica o data exacta si ca am observat ca nu vreti in weekend, am o alta propunere. Miercurea care vine... Nu stiu unde. Unde vreti voi.
ilie
Cum a fost?
mdA!
inca n-a fost.
ilie
Cu sa nu fie?! H a spus ca se duce oricum...
hazard
Pai nu am mai fost. Daca nu a raspuns nimeni. Propuneti voi un loc si o data exacta... Si anuntati-va care veniti...
mdA!
aoleu, de cat chef musteste topicul asta.
io in afara de 22, sunt dispusa si disponibila. prefer in timpul saptamanii si, fireste, prefer in Piranha.
na, io am zis ce prefer. nu e musai sa fie cum zic io.
care te anunti?
hazard
Si eu prefer Piranha. Ca e aproape. tongue.gif Uite, daca nimeni nu se incumeta sa zica o data zic eu. Pe 23, adica joi in fata la piranha. Ora 8 seara? E ultima strigare. Sa va anuntati care veniti pana miercuri. Cui nu-i convine data si ora sa propuna el altceva. sorry.gif
andra_v
7 e prea devreme? Bun si piranha, chiar daca e aproape numai de tine.
hazard
La 8 ar fi mai bine... Ca vin direct de la curs. O sa fac miercuri rezervare, ca sa fim siguri ca nu ramanem pe din-afara. Dar ar fi bine sa stiu cata lume vine, sa stiu ce fel de masa iau. Pana acum suntem 4. 5 daca vine si mdA!. Mai astept. mwah1.gif
Olaf
Daca vorbiti de 23 decembrie, poate vin si eu. tongue.gif laugh.gif
hazard
Olaf, tu esti Mos Craciun? blink.gif woot_jump.gif
Ca vin si pe 23 decembrie daca da. tongue.gif
andra_v
Si pe 23 dec, dar si joi, 23 nov. e superbine. O intalnire pe luna e perfect.
John B
In Piranha se pot urmari meciurile?
hazard
da se poate. deci o sa fac rezervare la o masa langa televizor thumb_yello.gif . Andra si john v-am trecut pe lista
hazard
mai astept adepti pana diseara la ora 9 cand ma duc sa fac rezervare. pana acum suntem: eu, methewaiting, fluturas, mda!, andra_v, john b. sper sa veniti astia care v-ati anuntat pana acum.tongue.gif
andra_v
Hazard, chiar nu poti chiuli pt. o cauza nobila, targul de carte? Mergem dupa aia in Herastrau, apoi la club. Ce spuneti?
John B
n-am retinut ora unsure.gif
andra_v
16 - tg. de carte, aruncam o privire;
18 - Herastrau;
20 - Club pirana
?
Alte propuneri?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.