Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Inca O Intalnire In Bucuresti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
rebel
QUOTE (Tyra @ 20 Jul 2006, 10:23 AM)
QUOTE (rebel @ 20 Jul 2006, 05:00 AM)

PS: Dacă nu vine iedera cine mă ţine de vorbă?  sad.gif

Eu! Merge varianta? wub.gif

Sigur că merge..

Īmi făceam griji pentru că la anterioara şi, totodată, singura īntālnire la care am participat au venit alţi forumişti şi comparānd lista celor anunţaţi de data asta cu cei care au fost la īntālnirea de atunci.. doar Cătălin şi iedera se menţin pe metereze.

Iar mie, timid fiind, mi-e destul de greu să mă reintegrez īn anturaj, deşi sunt ferm convins că mediul e mai mult decāt potrivnic şi oamenii unul-şi-unul smile.gif

PS: Ţin să mulţumesc alexei de bunăvoinţă şi totodată celorlalţi care au oferit informaţii ca pentru un turist vis-a-vis de locaţia tocmită smile.gif
tikky
No, lasa tu Rebel hug.gif , ca nici eu nu mi-s mai breaza. In afara de Michelle si de Mara, si asta asa pe fuga, nu am mai intalnit pe nimenea. innocent.gif
mdA!
QUOTE (rebel @ 20 Jul 2006, 04:42 PM)


QUOTE

Iar mie, timid fiind, mi-e destul de greu să mă reintegrez īn anturaj, deşi sunt ferm convins că mediul e mai mult decāt potrivnic şi oamenii unul-şi-unul smile.gif


cum POTRIVNIC fluturash? rofl.gif

hai, misca la intalneala si lasa rasfaturile cu mic si timid ca-ti rod urechile. la propriu! tongue.gif

pai d-asta ne intalnim. ca sa ne intalnim. ca nici eu nu stiu la fata pe multi dintre voi.
Olaf
QUOTE (alexa @ 20 Jul 2006, 04:00 PM)
ca nici eu nu stiu la fata pe multi dintre voi.

Pai da' pozele forumistilor de ce sunt puse acolo, hmm? nonono.gif
Parca te vad ca treci pe langa noi tongue.gif
mdA!
parca ma vad asteptand la o masa de 15 persoane singura-singurica si voi trimizand poze despre cum ati baut pe langa mine..
simonsays
QUOTE (alexa @ 20 Jul 2006, 06:00 PM)
hai, misca la intalneala si lasa rasfaturile cu mic si timid ca-ti rod urechile. la propriu! tongue.gif

ai pus-o coane ! la propriu rofl.gif asa, ca sa vezi cat de potrivnici sintem ohyeah.gif

nu-s dece.. dar al 9-lea simt al meu zice ca am mai avea un candidat... unu old times, da' se scarpina in c*ur daca sa sau sa nu .. hmm.gif
Michelle
oldies but goldies!cine,cine? zii si mie,promit sa nu spui la nimeni! secret.gif
simonsays
eh, wrong way, se pare ca celelalte 8 simturi ale mele erau gripate...
mdA!
daca o fi vorba despre cine cred eu ca e vorba, ma mir ca n-ai mizat pe celelalte 8 simturi, gripate cum erau. unsure.gif

noh, oameni buni. chiar o sa fim 15?
pe bune?!
rebel
Potrivnic īn sensul că nu ştiu dacă a fost vreo īntālnire fără atmosferă caldă şi prietenoasă.. N-am vrut să atentez la reputaţia nimănui şi īmi cer iertare dacă se simte cineva lezat īn avans smile.gif

PS: Nu consum alcool şi m-am lăsat şi de fumat sorry.gif
Tyra
Rebeeeeeeeel, ce bine, nici eu nu voi bea (vin cu Pretty, masinuta mea), dar fumez... la greu smile.gif
Fantasee
N-o sa fim 15, ma voi bucura de voi la intalnirea urmatoare.
rebel
Atunci să specifici māna īn care ţii ţigara ca să ştiu cum mă aşez, Tyra.

Fantasee, există şi data viitoare smile.gif
mdA!
QUOTE (rebel @ 21 Jul 2006, 03:28 PM)
Potrivnic īn sensul că nu ştiu dacă a fost vreo īntālnire fără atmosferă caldă şi prietenoasă..

rebel.. continuu sa cred ca ai folosit cuvantul gresit wink.gif
dezbatem asta la intalneala.
ok, am inteles. la beuta raman pe baricade cu Simon, Mara si Olaf.
sa stiu si eu pe cine ma bazez.. tongue.gif
Tyra
Dar noi pana ne organizaaaaaaaam... poate reusesti Fanta sa vii!

Rebel, de obicei cu stanga, dar stand la terasa, sper sa nu te deranjeze prea tare. Daca nu, alege-ti un nefumator si stam fata in fata. Eu sper sa nu te deranjeze totusi fumul ohyeah.gif
rebel
Nefumător.. pai cred că īncep să se reducă substanţial posibilităţile smile.gif Să sperăm să fie bine, totuşi.
Mara
Va las o saptamana de capul vostru si tot in Piranha ajunseram?? rofl.gif Sa ma mir, sa nu ma mir? tongue.gif

Alexa, ce te faci daca n-am chef sa beau? unsure.gif laugh.gif
mdA!
pai sa-ti vina. ca ai promis.
in plus.. m-ai amenintat ca ma bagi sub masa deci.. eu zic sa te tii de amenintare (ca oricum nu poti rofl.gif)
Mara
Eh, unde-s vremurile de odinioara si antrenamentul temeinic? laugh.gif
Michelle
Pun si eu o intrebare carcotasa(ca de obicei, ar zice unii!)...da' de ce nu ne-am intalni noi pe terasa la Motoare?ca vreme de ploo nu vaz sa fie...plus ca e mai echitabil pt toata lumea din toate colturili capitalei...
Catalin
E cam naspa cu parcarea... biggrin.gif
tikky
QUOTE (Michelle @ 21 Jul 2006, 08:30 PM)
da' de ce nu ne-am intalni noi pe terasa la Motoare?

e foarte, foarte aglomerat
nefertiti-old
De ce nu mergeti in Lucky?? rolleyes.gif rofl.gif
Mara
QUOTE (Michelle @ 21 Jul 2006, 07:30 PM)
Pun si eu o intrebare carcotasa(ca de obicei, ar zice unii!)...da' de ce nu ne-am intalni noi pe terasa la Motoare?ca vreme de ploo nu vaz sa fie...plus ca e mai echitabil pt toata lumea din toate colturili capitalei...

spoton.gif Io sunt pentru.
simonsays
eh, ce ma seaca pe mine aia care stau deoparte, privesc meciul, si la final vin cu propunerile, dupa ce s-a hotarat ohyeah.gif
no, marti beau in laki, si am terminat discutiile, bag picioarele spoton.gif
Tyra
Deci cum ramane?
Ramane Piranha sau v ati razgandit?
Parerea mea e sa nu mai schimbam locul acum cu 2 zile inainte de intalnire din moment ce toata lumea s a anuntat pt Piranha (poate multi nici nu mai ating netul pana marti).


ps: ce e lucky asta? rolleyes.gif
bdl
Scirbelor.....iar beti fara mine.... tongue.gif
Ares_mE
Pot sa vin si eu la intalnire? smile.gif
Tyra
Ares, chiar te rog!
Mie una mi ar face mare placere sa te cunosc live tongue.gif si cred ca nu numai mie.

Scrii adorabil, dupa cum ti am mai spus smile.gif
mdA!
Ares - de ce nu? smile.gif

bdl - promit sa ma gandesc intens la tine cand ii dau cu berea. sa imi zici daca ai simtit ceva! rofl.gif

simioane, tine-ti picioarele la purtator si prezinta-te la ora fixata in Piranha. sa ne gandim amandoi la bedeleu, poate simte mai tare! tongue.gif
simonsays
mde, inca nu mi-am schimbat apucaturile... deci promit sa NU ma gandesc la BDL cand beau rofl.gif ce naiba, nu se mai ezista femei frumoase care sa le port in gand ?!? rolleyes.gif

Tyra, Lucky ie o petarda de terasa studenteasca, cu buda in caminul de stiudenti de alaturea; stiu eu ceva cocoane care urasc profund zona aia, desi e pasnica, de vara... si mai e si in drumu' meu spre casa roflmao.gif
Mara
Da, Lucky e un loc de mare exceptie, cu conditia esentiala sa adori mirosul de buda. devil.gif
simonsays
hh.gif fiecare cu gusturile lui... noi astialalti preferam sa consumam racoritoare sau slab-alcoolizate.. PE TERASA !
actionmedia
Hai ca tocmai m-am intors dintr-un concediu in care pana la urma nu am mai plecat si mi s-a facut o seteeee.... Cred ca de la canicula asta din capiala. Asa ca ma autoinvit si eu la intalnire. Cred ca voi ajunge dupa 7 probabil pe la 7:30. Si vin pe bune, pe bune, nu ca alta data.

Ramane Piranha banuiesc. Sper sa mai fie loc si pentru mine, daca nu, mai facem o masa. cool.gif
Serenity
Voi deja ma 'niervati cu toata vorbaria despre intalnire si bere pe terase jegoase studentesti mad.gif Vreau si eu!!!!! cry.gif
nefertiti-old
Si la urmatoarea promit sa vin si eu, chiar daca va fi in Lucky! devil.gif rofl.gif
Tyra
AAAAAAAaaaaaaaaaaa... o terasa asa intr o gradinita, in fata unui P daca nu ma insel... sau U (?) Stiu buda, mie mi a placut acolo tongue.gif (terasa smile.gif )

Pana una alta, ne vedem in Piranha!
Olaf
Buey, sa nu va puna naiba sa schimbati, ca eu nu mai ating netu' pana maine seara! mad.gif
Ares_mE
Deci ne vedem maine seara tongue.gif Da-mi spune si mie cineva cum pot sa ajung acolo?(Eu stau pe undeva pe langa stadionul national) smile.gif
Catalin
Iei 86 pana la gara si metroul dup-aia pana la semanatoarea... o varianta.
Ares_mE
Multumesc frumos. mwah1.gif
Catalin
Cu placere. smile.gif
ilie
Cine la ce ora vine?
tikky
Cred ca ajung in jur de ora 7.
rebel
Din păcate vizita mea la Bucureşti s-a scurtat şi, drept urmare, de azi dimineaţă am ajuns acasă, departe de capitală. Īmi cer iertare pentru vālvă, dar nu mai puteam rămāne pānă la momentul īntālnelii.

S-aveţi distracţie.
Mara
Eu in jur de 6 si un sfert. smile.gif
Catalin
6.
Serenity
Poze tongue.gif






poze, Poze, POZE! devil.gif ohyeah.gif
simonsays
aaa.. AZI era ? rofl.gif
no, hari ap, pipal !
Mara
Hari-hari, dar eu inca sunt la birou, @#%#@!@#!!! devil.gif Dar vin io, nu scapati! laugh.gif tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.