HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

 
Reply to this topicStart new topic
> Urme în Piatră, Jurnalul lui violette
Data'q
mesaj 4 Jul 2015, 11:05 PM
Mesaj #1


Clopotar
******

Grup: Admin
Mesaje: 4.348
Inscris: 17 September 04
Din: Capitala
Forumist Nr.: 4.495



Un nou jurnal, al lui violette.


--------------------
Clopot
Lauda tie, Doamne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
violette
mesaj 6 Jul 2015, 10:57 AM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 26 June 15
Forumist Nr.: 75.499



Multumesc sefu".


--------------------
Memento mori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
violette
mesaj 6 Jul 2015, 11:04 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 26 June 15
Forumist Nr.: 75.499



......am un jurnal...
pentru ca am in urma urmele pasilor si asta pentru ca nu am reusit sa zbor....din piatra e aproape imposibil sa dezradacinezi, piatra o duci cu tine, in tine, de azi pe maine si uneori te faci una cu ea asteptand ca cineva , candva sa se minuneze de statuia din spatele muscaturii daltii.


--------------------
Memento mori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 6 Jul 2015, 11:04 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
violette
mesaj 26 Jul 2015, 08:35 AM
Mesaj #4


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 26 June 15
Forumist Nr.: 75.499



Nu-mi plac angajamentele, programarile, " obligatiile ".Nu-mi place starea autoimpusa cu anumite ocazii cand trebuie sa fiu intr-o anumita stare doar ca asa care evenimentul. Nu-mi place sa fac pe cineva sa se simta responsabil de nimic din ceea ce ma priveste. Imi place sa fiu spontana, directa , libera in tot ceea ce fac. Nu mai suport regulile de nici un fel, ipocrizia si " intentiile bune ".Azi am aceea stare de dinaintea furtunii.


--------------------
Memento mori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
violette
mesaj 28 Jul 2015, 03:16 PM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 26 June 15
Forumist Nr.: 75.499



Dimineata, doua cafele si n-shpe tigari. Privit pe geam, iesit dupa paine si o conversatie de complezenta. O alta conversatie bulversanta. Urasc codependenta. Sunt oameni care nu vor sa fie ajutati, care nu inteleg...atatea......zugravit bucataria dintr-un exces de adrenalina. Alta cafea si tigari. Ajung la concluzia ca e asa de usor sa-ti faca cineva sufletur tandari. Sunt legaturi de care nu ne putem rupe pentru ca partial avem acelasi sange. Ganduri ca niste caderi in gol.O zi irosita .Citesc ce-am scris, parca as arunca pietre. Imi pare rau.


--------------------
Memento mori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 10:53 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman