Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Perle
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri
Pagini: 1, 2
axel
rofl.gif

cocosele, vrei sa monopolizezi topicul cu perlele tale? ohyeah.gif
cocosel
Da mai vreau pungulita de la tine...nu ai inteles ...te lauzi ca ai bomboane dar de fapt ai doar mentosane!!!.... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
gio19ro
QUOTE (cocosel @ 21 Apr 2007, 12:55 PM)
Nicidecum maestre...10 minute pe un grafic va repet ...intra si livrarea propriu zisa nu asa cum vreti voi sa interpretati...si atunci se considera intarziere 20 de minute ..pentru ca daca nu stiati trebuie sa mai faca si drumul inapoi...doamne chiar trebuie sa le dai mura la gura unora... blink.gif



rofl.gif rofl.gif rofl.gif
gio19ro
Din ciclul Cocoshul care nu-i fudul, nu-i cocosh destul

QUOTE
Ti-au explicat pana si oamenii din partea ta nu intelegi ca o lege nu se da asa ca vrei tu ca sa schimbi Constitutia tot mataluta te duci sa votezi daca o vrei schimbata sau nu...
Ce va mai place sa fi-ti manipulati si sa credeti toate bazaconiile...uita-te si tu pe o lege si vezi cu ochii tai si apoi crede ce zic unii si pe altii.
Pentru o lege electorala trebuie schimbata Constitutia care se face prin Referendum...meastre.
axel
Din ciclul eu este fara de cusur, da' de ce nu ma iubeste femeile?, The Dude:
QUOTE (duda)
Totusi am un sistem filozofic functional, mi-am depasit criza ontologica, am raspunsuri ce ma satisfac in problema existentiala. Am studiat foarte mult, am practicat moartea, desigur fara sa o experimentez, am vazut-o de aproape si i-am deslusit tainele.

QUOTE (tot duda)
Aici, aproape ca nu activez in niciunul din domeniile pe care le stapanesc. Nu e infatuare si nici lipsa de modestie. E o realitate instruiesc cu succes persoane in anumite domenii si sunt cautat pentru asta.
gio19ro
Inainte vreme, perlele erau marfa pretuita la Han. De cand insa cu Cocosel si cu Duda, avem inflatie de perle, le gasim la tot pasul...
Deh, societatea asta de consum.... A adus "perlele de cultura" made in atelierele fratiei unde opereaza un sistem filozofic functional, unde se depaseste criza ontologica, problemele existentiale...

Acum perlele nascute in astfel de conditii abunda.
Eclectic
Unii ar trebui sa se mai odihneasca:

Eu cred ca orice activitate e o munca...si lipsa ei poate duce la depresie din multe motive pe care le cunoastem.
Activitate poate fi si dormitul...desi neproductiva. Deci o lipsa de activitate =munca duce la depresie respectiv la moarte.


Restul postarii (perloasa per total), aici: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=577082
Amenhotep
Din ciclul "Despre ștința cunoștiinței și cunoașteerea ei conștiientă":

QUOTE (Helmuth @ 30 Jun 2007, 04:36 PM)
Asa se explica nivel scazut de cunostiinte ale studentilor de azi

Mesajul întreg aici.

a
Cucu Mucu
Aceste cuvinte ne doare! roflmao.gif roflmao.gif

QUOTE (flori)
Daca Dumnezeu nu exista cum poate fi o inventie?
flori
rofl.gif Ei las ca-ti trece daca te doare...pe la noi se gasesc anestezice destul de puternice! Mai sint si alte lucruri care ar trebui sa doara dar unii nu simt nimic, ca daca i-ar durea ai auzi numai tipete si vaicareli pe toate drumurile! sweatingbullets.gif
Cucu Mucu
QUOTE (flori @ 14 Jul 2007, 02:23 PM)
Mai sint si alte lucruri care ar trebui sa doara dar unii nu simt nimic, ca daca i-ar durea ai auzi numai tipete si vaicareli pe toate drumurile!

Hai, bre, fugi d-acilea, chiar nimic, nimic nu simti? Hmm... rofl.gif
flori
wink.gif "Ezista o explicatie" dar nu ti-o dau!
Eu stiu ce simt dar nu era vorba despre mine acolo...ci despre unii rumani care simt nevoia sa foloseasca anestezicele autohtone si ce bine ca nu se duce lipsa de astea pe acolo, macar asa sintem un popor vesel cu toate durerile pe care le avem de suportat? Hai noroc, mai trage o dusca! rofl.gif
Cla
De ce n-o puneti la "Limba Romana pt profesori"?
Asa de multi profesori ca pe forum nu am vazut.

edit: si fiecare sta cu dexonline in creier
Cucu Mucu
QUOTE (flori @ 14 Jul 2007, 02:37 PM)
ci despre unii rumani care simt nevoia sa foloseasca anestezicele autohtone si ce bine ca nu se duce lipsa de astea pe acolo, macar asa sintem un popor vesel cu toate durerile pe care le avem de suportat? Hai noroc, mai trage o dusca! rofl.gif

auzi, bre...mai simplu si elegant era sa recunosti ca ai comis-o, si inca in stil mare, decat sa incepi sa ne dai in barci... nu de alta, da' ne stropesti! Si da, mai trag o dusca, si doua chiar, care-i problema matale?!
Mihai
Pentru a evita ca acest topic sa aiba soarta primului, va rog sa nu mai folositi thread-ul pentru atacuri la persoana sau pentru a rezolva anumite dispute.
Cand citezi 3 'perle' ale unei persoane, mai ales ca nu prea au nimic amuzant in ele, topicul respectiv nu mai este folosit in scopul in care a fost lansat...
Catalin
Din cateogoria "Ca un fir de papadie, numai bun de rupt in dinti"

QUOTE(Papadie_62)
Privirea mea este obiectivă, dar a altora nu!


Acum, draga Papadie, depinde cum privesti! biggrin.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...st&p=583039


Papadie_62
QUOTE(Catalin @ 22 Aug 2007, 01:41 AM) *
Din cateogoria "Ca un fir de papadie, numai bun de rupt in dinti... dacă te ţin!!!"
Acum, draga Papadie, depinde cum privesti! biggrin.gif


Pericolul ar fi să privesc... saşiu! ohyeah.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Papadie_62 @ 22 Aug 2007, 01:47 AM) *
Pericolul ar fi să privesc... saşiu! ohyeah.gif


Sau un ...şasiu! rofl.gif
Erwin
dorinteodor în încleştare cu shapeshifter:

QUOTE
dupa cita pasiune pui in ce scri este clar ca ti-ai gasit stabilitatea in aceasta aventura a mintii omenesti care este metafizica dar din cauza asta nu poti sa porti o discutie pentru ca nu poti sa iesi din limitele nelimitate ale metafizicii. din nefericire pentru tine, ce am spus este adevarat: metafizica este o stupizenie care va dainui forever...




sursa
Erwin
Clopoţel:
QUOTE
Pai musulmanii nu se roaga la un idol?

rofl.gif

sursa
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.