Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Urmatoarea Intalnire, 12 Nov
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Mara
Adica se ia??? blink.gif
simonsays
QUOTE (icarus @ 16 Nov 2004, 05:59 PM)
simon, incep sa gandesc ca tine! frusty.gif

rofl.gif

apai si ce te izbesti de zid ?? e de rau daca gandesti ca mine ??? rofl.gif

mara, nu ca "se ia", e chiar contagioasa rau de tot... laugh.gif
icarus
Nu se ia. Altfel gaseam pana acum un raspuns a` la simon. Nu le am cu conotatiile subtile, ce sa-i faci...
Ce bine ca-s imun! rofl.gif

edit:
Dovada: acum ne contrazicem. smile.gif
simonsays
giii...sper ca nu vrei sa insinuezi cum ca as fi subtil !!!! yikes.gif eu si subtilu'.. baba si mitraliera .... rofl.gif
icarus
Am folosit niste ghilimele mai subtile. smile.gif
simonsays
domle, fii mai direct, eu nu vaz planurile subtile... rofl.gif

ne contrazicem ? aiurea, nu e adevarat ! roflmao.gif
doice
lasa Icarus ca de Simon e numai gura. rofl.gif
Daca i-ar zice Mara hai ca vin sa vezi cum ar incepe cu:

Glumeam 43.gif
Am gagica si nu poti sa vii ca se supara rofl.gif
simonsays
te risti sa faci tu proba ? rofl.gif

mai, e ceva ciudat... din ce in ce mai multe dom'soare spun ca numai gura e de mine... oare asa bun sa fiu la orale ?!? rofl.gif
doice
QUOTE
oare asa bun sa fiu la orale ?!?

Nu cred ca asta este problema ta.
cred ca se vede de departe ca esti indragostit si d-aia cool.gif
Mara
QUOTE (doice @ 16 Nov 2004, 05:29 PM)
lasa Icarus ca de Simon e numai gura. rofl.gif
Daca i-ar zice Mara hai ca vin sa vezi cum ar incepe cu:

Glumeam 43.gif
Am gagica si nu poti sa vii ca se supara rofl.gif

Doice, te cam risti aici wink.gif Eu nu-s deloc asa convinsa ca ar zice pas, ba din contra... laugh.gif
simonsays
iiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa roflmao.gif

CE SE VEDE MAAA ?????

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

iubire, nu te prinde bine rolul de Urania .... rofl.gif
doice
rofl.gif
Urania?
ce ti-am zis ceva de zodii si reflectii astrale? rofl.gif

ti-am zis parerea mea, dar binenteles ca s-ar putea sa ma insel sorry.gif
simonsays
suna asa, ca o citire-n stele.... laugh.gif

intr-un fel ai dreptate... sint indragostit .. iremediabil... de femei ... sorry.gif

rofl.gif
motzart
vrajeala....femei...sa rasfoim niste poze din trecut? tongue.gif
simonsays
ba asta, cel mai romantic forumist.. vezi ca pozele alea au fost sterse... rofl.gif n-au ramas decat cele cu .. bericioaicele... ohyeah.gif na, ele sint a doua mea dragoste...

stii, am cules dintr-o carte un citat meserias .. "sa bei si sa mananci sint cele mai frumoase TREI lucruri care exista..." spoton.gif
Mara
Iote ca traieste motzu' mwah1.gif Ce nu mai dai pe Han?!
simonsays
cica face pe misteriosu ... laugh.gif
melinda
Motzule, ce cautasi - mama - pe la Stele Verzi? Erai asa de plin de entuziasm ca era cat pe ce sa nu te recunosc...
Ia zi, asa, intre noi: platesc bine aia?! wink.gif Sau ti-au placut "cantaretii"? laugh.gif
Noroc ca te-am vazut pe acolo (de fapt, ca sa fiu sincera, altcineva te-a vazut primul spoton.gif ), altfel nici nu mai stiam daca mai traiesti... ca tu, ca un fiu denaturat, nu mai dai nici un semn de viata batranei tale mame care te-a crescut cu sacrificii si a incercat sa scoata din tine un om adevarat da' se vede treaba ca m-am chinuit degeaba ca a iesit din tine o pramatie nerecunoscatoare care uita de unde a plecat si care ii sunt indatoririle si ca intotdeauna ramanem copiii parintilor nostri care isi fac griji pentru noi...
(Acum, ar trebui sa apara reclama la Pagini Aurii - la momentul final, cand vedem scris "Arme si munitii" devil.gif yikes.gif ) ohyeah.gif
motzart
la Stele Verzi...am ajuns din greseala...si mai si platesc..de park-ar fi saraci...nu cu duhu...
..si 'cantaretii' mi-au placut asa de mult incat dupa primele 10 min visam la un Counter Strike pe viu...si d-aia atata entuziasm...si pentru k trebuia sa aratam entuziasm chiar dak n-aveam sad.gif ...
...mi sori pt absenta...da' io's baetu cu probleme...nu pt k "mo' money, mo' problems" ci pt k "no money, mo' problems" sad.gif...
si cum 'time is money'...tre sa ard mai mult timp pt k sa iasa mai multi bani...
Mara... wub.gif ...
mama...lasa Arme si munitii...ca io acolo lucrez biggrin.gif (just kiddin)
simoaaneee...simplu fapt k ai mentionat ca au existat poze de-alea...e o dovada vie a 'nelinistii tale launtrice'... rofl.gif
genicon
Motzule... cam de-un an tre' sa facem un rentz. Pai ce dreq asteptam? Veni iarna, veni frigu... un vinulet fiert si un rentz ar fi perfecte, nu? Si in plus mai ai si manusile alea la mine tot de aproape un an... tongue.gif laugh.gif
Eclectic
Rentz ? Vreau si eu. rofl.gif
gonen
+ bogho, la rentz. wink.gif
deci incepem sa ne strangem
paote chiar saptamana viitoare, fiindca stiu ca e cineva de pe aici care vrea o intalnire forumistica pana in Craciun, fiindca pana atunci e in Bucuresti.
Eclectic
Acel cineva ar putea deschide un thread pe tema asta... rolleyes.gif
black ice
Buna idee cu rentz-ul ala. spoton.gif
doice
Pai bine bine dar cand?
Si unde?

Adik as vrea si eu sa joc un Rentz sorry.gif
ma primiti? rolleyes.gif
gonen
desigur, doice
doar nu o sa te lasam noi pe afara.
tocmai pe tine flowers.gif spoton.gif
melinda
1. RENTZ VREAU SI EU!!! Mi-e tare dor de o partida (pe ultima am jucat-o acum vreo 3 luni - dupa o pauza de mai multi ani) si I-AM BATUT!!! devil.gif
2. Pt. cei cu care am jucat mim si mi-au reprosat ca nu am mimat bine "filiera":

FILIÉRĂ, filiere, s.f. 1. Placă de oţel prin care se trage īn fire (sau īn bare) un material (metalic) ductil. ♦ Piesă de metal cilindrică, avānd fundul prevăzut cu orificii, prin care se trage īn fire soluţia de mătase artificială sau de fibre textile obţinută pe cale chimică. 2. Dispozitiv folosit pentru tăierea unui filet (1). 3. Fig. Succesiune de mijloace, de trepte, de etape etc. care intervin pānă la un anumit rezultat. [Pr.: -li-e-] – Din fr. filičre.

QED biggrin.gif
nefertiti-old
Aoleuuuu, nu ai uitat de filiera aia nenorocita!!! rofl.gif
Mara
Da, Mel, ai dreptate! Doar n-oi fi nebuna sa te contrazic azi?! laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.