Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Urmatoarea Intalnire, 12 Nov
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Eclectic
Pai ce, ma, tu tii la vreun fel de gluma ? Esti cel mai tafnos om pe care am avut ocazia sa-l intalnesc. Iti zice omul "buna seara" si tu zici "ba, da' ce urechi mari ai". rofl.gif rofl.gif rofl.gif
doice
Pai din citatul dat de tine reiese ca tu nu tii la gluma. mad.gif

Plus ca e adevarat, esti un urmas al lui Dumbo rofl.gif
Eclectic
Macar eu n-am probleme cu kilogramele sau cu pozele din profil. rofl.gif
gonen
E clar!
Sambata seara e razboi:

Barri vs Doice

Ar trebui sa si pariem pe invingator!
Eclectic
Cred ca invingatorii adevarati vor fi cei care vor fi spectatori. O sa aiba ce auzi. ohyeah.gif
In sensul bun al cuvantului, desigur.
gonen
tre' sa mai adaug

Bogho vs Mara
Mara vs Simion

doice
Nu-mi pun eu mintea cu tine. nonono.gif
O sa te tratez cu indiferenta. girlchat.gif

Iar tu o sa bei cafea in continuare drunk.gif
Eclectic
QUOTE
O sa te tratez cu indiferenta. 


Mai bine cu un coniac, pentru inceput. biggrin.gif

QUOTE
Iar tu o sa bei cafea in continuare


Nu... Cafeaua se bea inainte. rofl.gif Bai, nimic nu stie fata asta... hh.gif
gonen
eu pariez pe Doice!
Eclectic
Mersi de incurajare. 50.gif
KodiaK
QUOTE (doice)
Voi faceti bani din poze? blink.gif Pai e frumos mai?

Uite ca la asta nu m-am gandit, mersi de idee. Evident ca o sa-ti dam si tzie cota parte, dak 'prestatia' ta ne 'satisface' rofl.gif


QUOTE (bogho)

Sambata seara e razboi:

Barri vs Doice

Ar trebui sa si pariem pe invingator!


Eu cred ca o sa fie remiza...sau dak castiga doice sigur e blat, iar dak castiga Barrie...well...ala mai destept cedeaza biggrin.gif

Oricum indiferent de cine castiga, pierzatorul face cinste cu un rand de becks cool.gif (si o cafea pt Barrie smile.gif )

gonen
cu placere.
insa datorita faptului ca Doice nu va bea alcool, pe la ore lui 11pm o sa aiba o forta de atac mai puternica decat apararea ta. rofl.gif rofl.gif
doice
Buey pui de jmeker ce esti rofl.gif

edit:
ce sunteti
Eu zic sa facem un blat ca ma aleg si eu cun ban de buzunar rofl.gif
Eclectic
Acestea ziind fise, eu cred ca nu mai are nici un rost sa vin.
doice
Pai nu-i bine.
Nu-i nici o mandrie daca castig prin neprezentare mad.gif

Pai asa raspunzi tu la provocari?
simonsays
mei, care ai zis ca o sa postez eu pozele ? nu fac asa ceva !! le trimit prin posta la parintii ei... iti dai seama ca scot bani de la Doice.. cu lopata ??? spoton.gif

rofl.gif
gonen
Simion, pai in cazul asta iti vand pozele, nu ti le mai dau

(eu cica as ficel care face pozele)
doice
@ simon
Asa deci? ohmy.gif
Si daca nu mai vin ca mi se face frica? cry.gif

Cred ca asta si vreti pt ca prea ma amenintati. cry.gif
Barrie mai are putin si ma ia la bataie, Simon, Kodiak si Bogho imi fac poze si le vand....

Eu ziceam ca sunt cu ei, dar ajung la concluzia ca voi sunteti ei, asa ca o sa am probleme sad.gif
simonsays
nuu iubire, nuuuu.. o sa te inconjuram cu dragoste si voie buna... mwah1.gif pash.gif hug.gif
gonen
eu iti fac pozel ca sa avem amintire, insa simion e cel care gandeste rau de tot despre tine! rofl.gif
doice
Voi vreti sa ma pacaliti cry.gif
dar tinand cont ca data trecuta m-am distrat foarte bine, merg la risc tongue.gif
doice
@ Kodiak

QUOTE
Eu cred ca o sa fie remiza...sau dak castiga doice sigur e blat, iar dak castiga Barrie...well...ala mai destept cedeaza


ohmy.gif
multumesc pt sustinere dar esti cam rautacios (nu cu mine)
KodiaK
doice, am fost cu amandoi, dar la tine am fost mai finut mwah1.gif

Noi nu suntem normali, 9 pagini deja si nici nu s-a produs inca intalnirea biggrin.gif
gonen
Kodiak are dreptate. Am reusit performanta de a scrie deja 9 pagini. Oare la cat se va ajunge dupa intalnire!
doice
Si pe urma o sa mai avem inca cel putin 10 pt ca threadul de la intalnirea de pe 5 a ajuns la 16 pagini laugh.gif
Avem multe de comunicat si d-aia biggrin.gif
DeeDee
Eu nu cred ca o sa pot sa vin.... Voi incerca, dar nu promit nimic cry.gif
Eclectic
Bah, sper ca acum nu urmeaza un val de retrageri ! Oricum, fata a zis ca incearca sa vina. rofl.gif
black ice
Nici geniconu' nu mai vine - are party in severin devil.gif

Eu vin si ceva imi spune ca-mi va fi sete biggrin.gif

Traiasca Becks-u' si Cafeaua! biggrin.gif
Eclectic
genicoane, munti de rusine sa se abata asupra ta !
Olaf
Doua probleme:
Prima: poate, data viitoare o sa citesc si eu cu atentie subiectul. Ca acum tocmai am venit de la "intalnirea forumistica" rofl.gif
A doua: Nu pot sa vin sad.gif
KodiaK
LOOOOL
Ouch Olaf.. cry.gif
Ne pare rau, mie cel putin. Data viitoare ai o bere de la mine! Ma simt oarecum vonovat, ca din cauza mea s-a mutat intalnirea sambata
pls.gif Pls forgive me smile.gif
genicon
Ca sa se simta Kodiak si mai vinovat, mai ales din cauza cubului aluia de gheata (mi-a zis cineva, nu m-am prins eu tongue.gif) pot spune ca vineri as fi venit tongue.gif

Ma rog... ideea era ca era placerea mea sa imi anunt retragerea (pe care sincer cred ca stiti ca o regret... dar parca ma mai unge putin pe suflet incertitudinea lui DeeDee tongue.gif tongue.gif tongue.gif) dar mi-a luat-o cineva inainte... 50.gif Deci - cel mai bun prieten al meu isi serbeaza ziua de nastere maine si nu puteam sa nu fiu prezent, mai ales ca m-a rugat sa vin tongue.gif Asa ca... doar un delusor mic de rusine tongue.gif

Priviti partea buna, totusi - vin duminica si nu mai plec pana aproape de Craciun. Tre' sa ne intalnim odat... pliiizzzz... toti cei "noi" pe care inca nu i-am cunoscut. Si chiar vreau sa jucam mima! smile.gif
KodiaK
QUOTE (genicon)
Ca sa se simta Kodiak si mai vinovat, mai ales din cauza cubului aluia de gheata (mi-a zis cineva, nu m-am prins eu tongue.gif) pot spune ca vineri as fi venit tongue.gif

Nu puteai sa taci mai cu cubul tau! Poate vroiam sa chinui lumea miine rofl.gif

QUOTE (genicon)
Priviti partea buna, totusi - vin duminica si nu mai plec pana aproape de Craciun.

Pai urmatoarea intalnire o sa fie intre craciun si revelion rofl.gif devil.gif
genicon
N-ati fi asa rai cry.gif

In ceea ce priveste povestea... cine crezi tu ca citeste posturile mele? rofl.gif Deci poti s-o zici fara probleme. Si, oricum, am aflat si eu una cu... un tip care mergea prin padure si la un moment dat stie ca "dragostea vietii lui" a murit. jamie.gif Deci ne-ntalnim pana de craciun tongue.gif biggrin.gif
Eclectic
8 ore, pana la ora H.

Lista ar fi:


kodiak
icarus
doice
comicdiva
black ice
-trustbyte-
mascatul
bogho
mara
arktu
melinda
simonsays (daca scapa de sefii aia nemernici)
colectionara si catalin, daca mai rezista dupa incercarile grele prin care vor trece. Bafta diseara !

Copii, abia astept prima cafea ! rofl.gif
Eclectic
Asteptam cu interes pozele. A, sa nu uit. De azi nu mai beau. Vorbesc serios.
nefertiti-old
Nu mai bei pepsi, nu? Asta stim de aseara. laugh.gif
Eclectic
Bah ! Am zis ca nu mai beau si asa va fi. Las' ca vedeti voi. rolleyes.gif
Antont
Poze ceva evil.gif ?
mdA!
sau macar povesti. ca in ciuda curiozitatii mele (si implicit a ideii de a veni, chiar daca aveam "second thoughts"), n-am mai putut ajunge.
deci.. povesteste cineva ceva? macar ca sa pricep si eu.. pls pls pls pls plsss
nefertiti-old
Cei care au pozele se pare ca dorm inca. biggrin.gif
KodiaK
Sunt niste probleme cu uploadul lor pe ftp.

Incerc eu un mic rezumat. Am fost neasteptat de multi, zic eu. Furam eu, black ice, ComicDiva, icarus, trustbyte, doice, mara, bogho, arktu, melinda, nefertiti+o prietena, barrie si mascatul, si colectionara care a trecut fugar. A fost cred ca cea mai luna intalnire, ultimi oameni plecand in jurul orei 01:30. Intalnirea a fost un succesc, parerea mea, am jucat mima, am ras, am glumit, am baut, am mincat, ce mai...ne-am simtit bine...foarte bine. In legatura cu celebrul Barrie vs doice eu cred ca au castigat amandoi:)

Sa ma scuzati dar n-am pic de inspiratie pt comentarii, asa ca o sa pun pozele ca atare:
KodiaK
black ice
Arktu
Barrie a obtinut ce dorea... ohmy.gif
Arktu
Barrie si Kodak se masoara... in inaltime...
ComicDiva: "Ce mari sunteti......."
Arktu
Becksu' o fi avand eticheta altfel dar ce ne invata colega lui Nefertiti?
Arktu
Blacky: Uite asa mari erau ... si rotunzi...
Bogho: Fugi mah de aici..
Arktu
<filename>
Arktu
Bogho lucra ce lucra si eu l-am surprins exact cand....
Arktu
Odor checkpoint... failed?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.