Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Urmatoarea Intalnire, 12 Nov
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
KodiaK
ComicDiva: "I can die happy now!"
KodiaK
-Uitati-va la el ce flumos e mwah1.gif
KodiaK
Cineva mi-a zis ca ce-i mult strica. Voua vi se pare mult? cool.gif
KodiaK
Oare de ce tipa, ca eu nu mi-am dat seama:)
KodiaK
alti 2 oameni fericiti
Praetorian
Bah, sa-i explice careva lui Barrie ca la bere se inghite numai continutul. Sticla se lasa pe masa !!!
Eclectic
Pai jur ca stiam asta, dar poza e tendentioasa. tongue.gif Cine va primi mai atent, va vedea ca sticla e tinuta de niste maini prea fine pentru a-mi apartine. De fapt, Mara mi-a bagat-o pe gat. Sticla, oPsedatilor ! rofl.gif
Praetorian
Nu stiu mah, dar jur ca nu mai cred altceva. Prima impresie conteaza !!!
In alta ordine de idei, cred ca Nefertiti nu mai vine la vreo intalnire forumistica in veci.
Un vot de blam lui Cain, care nu m-a mai sunat de un an de zile. Inainte ma mai suna cand era vreo intalnire pusa la cale. Chiar si la alea ad-hoc.
doice
Super pozele laugh.gif

Arktu special si-a setat aparatul sa ies urata sad.gif
Parca m-ai pandit mad.gif

@Kodiak
Ce s-a intamplat cu poza cu Barrie clapaug? huh.gif
KodiaK
Hei!!!! mad.gif
Ai dreptate doice! aia nu e poza pusa de mine. Intre noi se afla un raufacator. Cineva vrea sa induca forumul in eroare.
As mai pune-o odata, da mi-e ca acceasi soarta va avea.

QUOTE (doice)
Arktu special si-a setat aparatul sa ies urata

Dar degeaba ca n-a reusit wink.gif
nefertiti-old
QUOTE (Praetorian @ 15 Nov 2004, 02:41 AM)

In alta ordine de idei, cred ca Nefertiti nu mai vine la vreo intalnire forumistica in veci.

De ce crezi asta? laugh.gif
gonen
Daca tot nu va merge serverul de ftp, nu trimiteti pozele la bogdan.barbu@gmail.com, si o sa vad eu, unde le plasez pt. download!
doice
QUOTE
QUOTE (doice)
Arktu special si-a setat aparatul sa ies urata


Dar degeaba ca n-a reusit 


sorry.gif
multumesc


te rog mai pune poza aia o data unsure.gif
poate apuc sa o vad si eu
KodiaK
user posted image

FTP-ul tot nu merge sad.gif O sa pun si restul pozelor aici in cursul zilei de azi. Cu filmuletzelel insa e mai complicat. Eu am sa pun toate pozele de la toate intalnirile la care am fost eu pe un CD. Cine mai vrea un astfel de CD vine la urmatoare intalnire cu un blank tongue.gif
nefertiti-old
QUOTE (Arktu @ 14 Nov 2004, 09:15 PM)
eu: Daca nu iau warning pentru asta sunt fericit...

Las ca vezi tu warning. rofl.gif
melinda
De la mine, cel putin, l-a luat deja (warning-ul), inca din seara respectiva! devil.gif Cum, adica, umbla "pe sub mese" pe la "colege" introducand aparatul (de fotografiat, nu altul! hh.gif ) pe langa picioarele mele?! Si eu sa stau "de lemn Tanase"?!
PS: norocul fetelor (sau al lui Arktu) ca nu au avut fuste mini! devil.gif
Super pozele si (mai ales!) comentariile... spoton.gif
Arktu, norocul nostru ca nu ne-au vazut dandu-ne pupici... cine stie ce comentarii postau la ele... yikes.gif
"KoniaK", ma abonez la un CD (o sa am si un blank la mine). Mai ales, sunt curioasa ce a iesit din filmarile de la mim... deja am vazut o fotografie cel putin "compromitatoare" cu mine, explicitand ceva (norocul meu ca nu m-ati pozat cand mimam "evreu"! 6.gif ).
simonsays
ups !! arktu cu nefertiti ??? coane, te baneaza fata.. asa.. mai personal ? ca tare ma sperie amenintarea aia ... rofl.gif
nefertiti-old
Simon, te papa pielea cred. Aia se cheama interpretare tendentioasa. rofl.gif
simonsays
papa, nu papa, metetelu tot in ceata este... nu-n-teleeeg.... hh.gif

roflmao.gif
nefertiti-old
Pai n-auzi, io si melinda vrem nota explicativa: cand (ora, minut, secunda), cum, de ce a bagat ala (aparatul biggrin.gif ) sub masa. laugh.gif
simonsays
pai eu zic bogdaproste ca nu a aparut in poza aia si mana mea .. daca eram acolo, asta se intimpla cu siguranta !!! jamie.gif

rofl.gif mwah1.gif
nefertiti-old
... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
melinda
BAAAI, voi chiar vreti sa ma oftic ca nu l-am lasat pe A sa bage aparatul (foto!) mai des pe sub masa?!
Inconstientilor, chiar voiati probe de divorturi?! yikes.gif BIIINE! O sa vedeti voi la urmatoarea intalnire: o sa ne rezervam doua locuri sub masa (unde si noi o sa avem un pic de "privacy" wink.gif ) si, de acolo, o sa urmarim tot ce se intampla "in subteran" thumb_yello.gif . Atunci sa vedeti comentarii la poze!!! devil.gif
simonsays
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTT !!!!!!


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
nefertiti-old
QUOTE (melinda @ 15 Nov 2004, 03:18 PM)

Inconstientilor, chiar voiati probe de divorturi?! yikes.gif

Pai io am divortat si fara probe d'astea. rofl.gif
simonsays
bine, te numim experta sefa in materie de divort ! rofl.gif
doice
Hei Simon, nu e nevoie sa fii rau unsure.gif
nefertiti-old
laugh.gif Stai linistita, ca e de bine. rofl.gif mwah1.gif
doice
Ok atunci sorry.gif
gonen
nu il incurajati pe Simion
simonsays
da da ce mah, esti gelos ??? rofl.gif

incurajati-ma la prostii, fetele, ca imi lipseste asta ... laugh.gif

mwah1.gif

doice, dar cu tine pot sa fiu rau nitel ? tongue.gif
Arktu
QUOTE (bogho @ 15 Nov 2004, 07:50 PM)
nu il incurajati pe Simion

Ba da !!!
In cur_ajati-l !!! cool.gif
Arktu
QUOTE (KodiaK @ 15 Nov 2004, 11:55 AM)
QUOTE (doice)
Arktu special si-a setat aparatul sa ies urata

Dar degeaba ca n-a reusit wink.gif

Lingaule !!! laugh.gif
icarus
Arktu, te invit cu verbul a ajăţi* sau a ajăta* la jocul necuvintelor. wink.gif
Sau poate ca eu, cu mintea mea bolnava, am vazut mai mult decat era de fapt in penultimul tau mesaj. sorry.gif yikes.gif

*Nota
Pentru conjugare o sa inventez eu un joc al non-gramaticii. Cred ca o sa fie cel mai popular rofl.gif
Eclectic
QUOTE
Pentru conjugare o sa inventez eu un joc al non-gramaticii.


Exista deja. Citeste postarile de pe aici si o sa vezi ca e un joc, dar unul ca o conspiratie. Ideea e ca jocul nu e pe fata, dar oamenii se intrec in "agramaticalitati". rofl.gif
simonsays
cine se intrece ba ? care oameni se intrece la asa ceva ? vorbesti prostii... ca de obicei .. rofl.gif harhar.gif

arktule, mersi fain, si tie la fel ! sa ai parte de tot ce-ti doresc eu !! spoton.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif
doice
Bine Simon clapping.gif
Zi lu' Arktu ca e o rautate innocent.gif
gonen
si pana la urma cu pozele cum ramane? le mai pune cineva pe un server sau tre sa strang bani pt. cd!?
doice
laugh.gif
Cat de greu iti este sa strangi vreo 15 mii? blink.gif

edit:
o bere e vreo 30, nu? mwah1.gif
gonen
pai vezi, de aia e greu sa strangi 22.000 de lei, cat costa un CD Traxdata Gold!
doice
brow.gif

nu mai comentez, daca e tot degeaba cool.gif
gonen
Pai cam care ar fi cheltuielile:
CD - 22.000LEI
taxi pana la Kodiak minim 50000ei
taxi pana la arktu minim 50000lei
suc, bere, alune, popcorn, etc.. 200.000lei

total: minim 320.000lei devil.gif



rofl.gif rofl.gif rofl.gif
simonsays
pai atunci asteapta pana se pun toate pe un ftp ... spoton.gif
doice
rofl.gif rofl.gif rofl.gif

sorry.gif sorry.gif Nu m-am gandit la toate cheltuielile aferente.
Imi cer scuze.

ps
Ai uitat sa pui si taxiul de la Arktu la tine acasa laugh.gif
gonen
QUOTE (doice @ 16 Nov 2004, 04:38 PM)

Ai uitat sa pui si taxiul de la Arktu la tine acasa laugh.gif

pai de la Arktu pana acasa merg pe jos, fiinda dupa ultimele cheltuieli nu mi-au mai ramas decat vreo 8.000 lei

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
icarus
Si eu care am pus pozele de la intalnirea trecuta pe gratis! Daca stiam ca esti dispus la asa cheltuieli m-as fi gandit mai bine. rofl.gif
simonsays
fratioare, daca ti le pun eu pe un CD, dai jumate din cat ai calculat tu acolo ? e biznis curat ! roflmao.gif
Mara
Adica tu ai pozele deja??? Si nu spui nimic?! devil.gif
simonsays
mai, NU le am, da' ... treci pe la mine sa le iei ? rofl.gif

mwah1.gif
icarus
simon, incep sa gandesc ca tine! frusty.gif

rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.