Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Despre Perle
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
Michelle
QUOTE (toxic @ 1 Dec 2006, 12:14 AM)
De ce esti nervoasa , te-ai uitat la Teo si ti-ai amintit ce salariu are si ca are si copil? biggrin.gif Si ca platesti cablul, bineinteles ... rofl.gif

nervoasa,ti se pare...de plictisita am intrat pe topicul dedicat tie biggrin.gif si-ti mai zic o chestie...cita vreme nici macar o poza de-a ta nu exista pe forumul asta,de jurnal nici pomeneala...pentru noi ramii o ilustra virtuala si anonima si cam atat
Mrs. Rogers
QUOTE (Michelle @ 1 Dec 2006, 12:30 AM)
pentru noi ramii o ilustra virtuala si anonima si cam atat

De ce vorbesti la plural, te ajuta la self-esteem? smile.gif
Michelle
pe mine da,pe tine insa nu te mai ajuta nici macar trollingul pe care cu asiduitate il practici in lipsa, desigur, de orice alta ocupatie...cred ca somajul a lovit la greu pina si Canada,desi multi s-au carat acolo in speranta ca pot taia frunza la caini si vor fi si remunerati pentru asta wink.gif
Mrs. Rogers
Esti necajita ca nu pun si eu poze (ca tine) cand ies la un restaurant ? Sau poate ca nu ma extaziez cand tu descoperi frumusetile Bracelonei sau Vienei? Nu din rautate , dar nu mai pot fiindca am avut noroc de un barbat care e pasionat de calatorii si le-am vazut si pe cele care urmeaza sa le vezi tu in urmatorii 15 ani... biggrin.gif

Acum cred ca m-am coborat la nivelul tau , am inceput sa ma " laud " devil.gif biggrin.gif
alysoft2003
QUOTE (toxic @ 30 Nov 2006, 11:58 PM)
Acum cred ca m-am coborat la nivelul tau

Ai facut o gluma buna, Toxic rofl.gif Numai ca inainte sa te cobori la nivelul cuiva, trebuie sa te ridici si sa depasesti acel nivel. Astept cu nerabdare "evenimentul" jamie.gif
Cred ca o sa sfarsesti ca MonicaV (ceva imi spune ca ai fi o clona a ei)
Mrs. Rogers
Ce atrase sunt musculitele la mizerii hh.gif
alysoft2003
Intr-adevar, in jurul posturilor tale sunt multe musculite ( fara a face aluzii la vre-un user). Iti e adresata direct. Nu ai decat sa pozezi in postura de victima ( cum faci de obicei). Deja cred ca ti-am acordat prea multa atentie.
Mrs. Rogers
Si eu am observat ca-mi acorzi o atentie excesiva . Tu ai observat ca nu e reciproca ? biggrin.gif

Si faptul ca pledez pentru o discutie civilizata , nu inseamna ca pozez in victima . Dar cu codite ca Michelle si axel (... si ajutoare ca tine) poate sa imi tihneasca ? smile.gif
Miselle , vrea poze cu mine . Zi si tu rofl.gif rofl.gif rofl.gif
alysoft2003
Sincer, ti-am acordat pana acum o atentie "deosebita". Am incercat sa imi dau seama cat de odihnita mental esti. M-am convins, ai avut si vei avea o viata intreaga in fata ca sa iti odihnesti creierul.
PS : sa inteleg ca nu esti multumita cu fizicul pe care il ai si iti este rusine sa iti arati fata?
PS 2: si sa iti spun cum te vad eu : semidocta, laudaroasa, ii faci concurenta cu brio lui Colimator ( pe care il prefer wink.gif )
Iti doresc o viata placuta si un psiholog bun.
Mrs. Rogers
QUOTE
si sa iti spun cum te vad eu : semidocta, laudaroasa, ii faci concurenta cu brio lui Colimator ( pe care il prefer  )


Multumesc Ali smile.gif

Sa-ti spun un mic secret ? Nu mi-am pus temelia selfesteemului meu in opinia ta despre mine biggrin.gif

Si daca am clarificat treburile astea, poti sa spui tu de ce ai intrat in discutia asta ? Ce te-a atras ? smile.gif Te intreb din simpla curiozitate .
alysoft2003
M-ai atras tu jamie.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.