HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zi-ne Ce Ai Acum In Cap, Total off-topic
Antont
mesaj 6 Sep 2003, 02:36 PM
Mesaj #701


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (Carmi @ Sep 6 2003, 03:29 PM)
sorry nu sunt asa de violenta din fire si n-am vrut chiar sub centura wink.gif

Sa nu se mai repete tongue.gif ... De data asta trec cu vederea smile.gif ....

In alta ordine de idei, Kawasaki Ninja verde cu alb biggrin.gif ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 8 Sep 2003, 12:33 AM
Mesaj #702


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



La ora asta n-am nimic in cap...Sint lesinat de oboseala la propriu laugh.gif ...

Black Ice, au aparut poze noi cu motociclete super misto pe forumul "Masini si motociclete" ....Check them out 19.gif ...Vezi ce se intimpla daca ai facut imprudenta sa zici ca-ti plac motoarele? smile.gif...Btw, tu ai carnet, moto,etc? Daca nu, tre' neaparat sa faci scoala, sa "intri in rindul lumii" ...Ar fi misto sa ne vedem la anu' la vreun festival...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 8 Sep 2003, 12:48 AM
Mesaj #703


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



biggrin.gif
inca n-am facut nici o scoala (soferi/moto/etc.) si nici n-am vreun...vehicul tongue.gif dar, in viitorul imediat, in functie de cum decurg unele treburi voi face tot ce trebuie ca sa intru si eu in rand cu oamenii smile.gif


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 8 Sep 2003, 12:48 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Antont
mesaj 8 Sep 2003, 12:53 AM
Mesaj #704


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Bafta la scoala, si ai carnetu' cit mai repede, si sa vina si o motocicleta cu el biggrin.gif ...

Anyway, daca te dai odata pe moto, sa stii ca nu mai scapi de "microb" smile.gif ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 8 Sep 2003, 12:55 AM
Mesaj #705


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Hai ca v-am innebunit destul pe seara asta smile.gif

Noapte buna tuturor ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 8 Sep 2003, 01:03 AM
Mesaj #706


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Nu ne-ai innebunit...dar...noapte buna si tie.. smile.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 8 Sep 2003, 11:51 AM
Mesaj #707





Guests






Buei, Ghost, io m-am dat de fo 3-4 ori pe-un motor si tot nu am capatat microbu'...Al meu tot de putine ori a pus mana pe motor, da' vad ca e disperat, innebuni, obsedat,etc de motoare laugh.gif
Ce face omu' la plictiseala: eu imi cantaream cateii, altcineva isi cantarea pisicile laugh.gif
Uhh...Ce am eu in cap? Prea multe si totusi mai nimic...Nush' ce sa zic, decat ca astept cu nerabdare intalnirea forumistica biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 8 Sep 2003, 12:28 PM
Mesaj #708


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



He-hei, sa va spun si eu ce mi-a venit brusc in cap ! Sa trag o fuga pana in Romania pentru vreo doua saptamani. M-a apucat un dor nebun de familie. Plus ca pustiul al' mare intra in clasa I , si parca zic ca mi-ar place sa-l vad la inceput de drum. Chiar astazi o sa incerc sa vad ce bilete gasesc , direct de pe aeroport. Ar fi frumos sa ma intalnesc si cu cineva dintre cei de pe-aici, dar prevad ca o sa am un program mult prea incarcat. Totusi nu se stie; macar la intoarcere !... O intrebare: Pasaportul meu expira pe 15 sept. Stie cineva cat dureaza (in regim de urgenta) schimbarea lui?


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 8 Sep 2003, 12:37 PM
Mesaj #709


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Omule Bunule, ar fi un gest intr-adevar frumos. Si cu siguranta ti-ar prinde bine si tie. Bafta si sunt convins ca vei face o surpriza placuta! wink.gif In ceea ce priveste pasaportul, depinde cat mai dai si tu peste "urgenta" aia... ca eu aveam mare nevoie la un moment dat URGENT de pasaport, si a fost gata in 2 zile. Asa, din cate stiu eu, in caz de urgenta, fara nimic deasupra biggrin.gif e 1 saptamana.

Ce am in cap? O durere groaznica. Ieri a venit la mine un prieten si am jucat ca disperatii, pana tarziu in noapte CM4. Ma dor ochii, ma doare fundul biggrin.gif si... cel mai rau ma doare ca mi se accidenteaza jucatorii in draci. Al naibi el Veron, ca n-a vrut la Inter biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 8 Sep 2003, 12:39 PM
Mesaj #710


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17




QUOTE
Buei, Ghost, io m-am dat de fo 3-4 ori pe-un motor si tot nu am capatat microbu'


Mai insista, imposibil sa nu se intimple tongue.gif ...


QUOTE
Al meu tot de putine ori a pus mana pe motor, da' vad ca e disperat, innebuni, obsedat,etc de motoare laugh.gif


Vezi? Asa trebuie 19.gif ...Ia exemplu ...



Am o pofta nebuna de un cappucino, da' mi-e lene sa ma duc in oras. Tocmai ma gindeam ce misto ar fi sa se inventeze teleportarea biggrin.gif ....

Acest topic a fost editat de Ghost: 8 Sep 2003, 12:40 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 8 Sep 2003, 12:41 PM
Mesaj #711


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Dap, intaresc si eu ce a zis geni, daca "suplimentezi" acel urgent cu ceva in doua zile e gata. Daca nu, 1 sapt.


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 8 Sep 2003, 01:07 PM
Mesaj #712





Guests






Dap, in 2 zile, mai putin nu se poate, dar, vorba lor, peste taxa de urgenta tre' sa mai bagi ceva prin buzunarele celor de la politie sad.gif
Drum bun, distractie placuta si cand esti p-acilea sa ne anunti, poate ne-om vedea cumva...Macar tu sa te vezi cu 1-2 forumisti, ca pe la mine nu cred ca ajungi, iar eu pe la tine nu am nici cea mai mica sansa fara bani sad.gif
Acum am draci, ca de obicei , in ultimele dimineti...Am injurat Hanul ca iar imi dadea eroare si al meu s-a apucat sa tipe ca de ce injur...Cica sa nu ma mai enervez, parca poti face asta..Plus ca el are voie sa se enerveze si sa injure eu nu am voie...Lua-l-ar ..... mad.gif Si sa nu care cumva sa-mi spuneti ca are dreptate la faza asta, ca aberatie mai mare doar la alex aka am vazut!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 8 Sep 2003, 01:24 PM
Mesaj #713


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Multumesc pentru informatii. Intr-adevar, mi-ar place tare mult sa merg la o bere cu foarte multi dintre voi. Nu fac promisiuni. Poate reusesc de acasa sa iau legatura cu forumu' in acest sens.
Afro, nu injura , draga , ca-ti strica imaginea ! laugh.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 8 Sep 2003, 01:24 PM
Mesaj #714


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



te pup Afro sa-ti treaca! 31.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 8 Sep 2003, 11:10 PM
Mesaj #715


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Omule, eu as zice sa iti faci drum la consulatul roman din Londra si sa vezi daca se poate sa iti traga o prelungire (de 6 luni) pe pasaportul actual. Stiu ca o prietena a mea a facut asa aici in State. Apoi in tara daca ai timp sa-l schimbi bine, daca nu il schimbi cand te intorci.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 8 Sep 2003, 11:18 PM
Mesaj #716


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Multumesc, Misti! Maine la prima ora, sotia va afla ce sanse am sa obtin schimbarea pasaportului pana pe 20 sept. cand trebuie sa ma intorc. Sper sa nu fie probleme, ca deja am luat biletul care este pt data de 10, ora 6.30 am... Abia astept sa ma vad acasa, printre-ai mei... smile.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Sep 2003, 11:21 PM
Mesaj #717


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Calatorie placuta in Romania! 40.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 8 Sep 2003, 11:25 PM
Mesaj #718


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



acum in cap am o perna ... moale


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 8 Sep 2003, 11:29 PM
Mesaj #719


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Omule, drum bun, calatorie placuta! Ce fericire!


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 9 Sep 2003, 12:00 AM
Mesaj #720


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Mihai
QUOTE
Calatorie placuta in Romania!

Multumesc ,Mihai. Sa fie !!!

Mistinguett
QUOTE
Omule, drum bun, calatorie placuta! Ce fericire


Am vorbit in seara asta cu sotia aproape doua ore... Mai mult ca intotdeauna laugh.gif De parca nu putem sa mai lasam si pentru cand ajung acolo... Intr-adevar e una din nebuniile pe care le fac destul de frecvent in viata mea. Nu-mi programez nimic cu mult timp in urma. Acum am spus: gata , plec un pic acasa ! Daca va faceti impresia ca biletul m-a costat dublu , va inselati! Am insistat pana am gasit unul, nu la 800 £ cum mi s-a spus in primul moment, nu la 750, cum mi s-a spus in al doilea moment, ci la 244 , cum mi s-a oferit in al treilea moment. Diferenta, nesemnificativa fata de rezervarile cu o luna - doua inainte. Problema este ca trebuie sa plec cu masina de acasa pe la patru dimineata, si sa rog pe cineva sa mi-o aduca inapoi in parcare. Daca n-o mai gasesc la intoarcere, am asigurare !... laugh.gif
Acum ce conteaza sunt copii de care mi-e dor enorm de mult, si cateva nopti albe cu sotioara, pentru reincarcarea ...bateriilor blush.gif

Sa fiti cuminti pana ma intorc tongue.gif , si sa auzim de bine!...
Misti, saru-mana pentru urari! De-aia te iubesc eu pe tine: ca ai fost, esti si ramai o doamna !!! smile.gif

Acest topic a fost editat de OMU'BUN: 9 Sep 2003, 12:17 AM


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 9 Sep 2003, 12:05 AM
Mesaj #721


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



Drum bun omule bun.

Acest topic a fost editat de menthoru': 9 Sep 2003, 12:35 AM


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilith
mesaj 9 Sep 2003, 02:13 AM
Mesaj #722


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 316
Inscris: 6 May 03
Forumist Nr.: 263



Drum bun , Omule ! Vin de acolo si iti spun ca e minunat !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Sep 2003, 08:31 AM
Mesaj #723





Guests






Aoleu!!! Eu unde eram aseara cand ati postat?? Nici nu stiu daca mai vede Omu' bun ce scriu aic: Calatorie placuta si o vacanta cat mai frumoasa in Ro!! Si pup-o mult pe nevestica ta biggrin.gif Si pupa copilasii din partea mea si bafta la scoala "aluia mare" 30.gif Si sa faceti poze sa ne trimiti si noua pe Han sa va vedem ce frumosi sunteti tot 4 biggrin.gif
P.S. Eu, intr-o dimineata la ora 8 m-am trezit si am hotarat ca nu mai era de stat "acasa" , am luat taxiul, bilet la microbuz si Constanta here i come!! laugh.gif Cred ca a fost una din cea mai mare nebunie nejudecata a mea-hehehe...Macar am dat-o bine:P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 Sep 2003, 11:57 AM
Mesaj #724


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Drum bun, Omule Bun, si te asteptam nerabdatori cu rezumatul "nebuniei" tale... smile.gif

Eu, azi, cum m-am trezit, am avut o mare bucurie. Nu stiu daca se poate spune pe forum, dar totul e la fel ca Bergenbier-ul - "prietenii stiu de ce". Tare frumoase fazele astea, cand te trezesti mahmur dimineata si descoperi o surpriza la care, normal, nu te asteptai. Long live the Queen! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 9 Sep 2003, 12:29 PM
Mesaj #725


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Sint mort de oboseala...N-am dormit toata noaptea... 19.gif ....Culmea e ca la cit de mort sint n-am somn laugh.gif ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 9 Sep 2003, 12:39 PM
Mesaj #726


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Hm! Ma simt coplesit ! Se pare ca unora chiar le pasa blush.gif Va multumesc tuturor. Sper sa vin cu poze edificatoare ! (Nu va ganditi la prostii... La copii ma refer, nu la ce voi face eu cu nevasta-mea laugh.gif )
Geni, ma bucur pentru tine! Si imi place ca tu stii intotdeauna sa apreciezi valorile...


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Sep 2003, 01:38 PM
Mesaj #727





Guests






Hehe, omule bun, acuma vezi de ce-mi placea mie de geni? laugh.gif
Uhh, normal ca ne pasa, dragule, altfel nu cred ca mai vorbeam asa frumos biggrin.gif
P.S.:Nu ar strica poze cu nevasta laugh.gif laugh.gif (iertata-mi fie nesimtirea blush.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 Sep 2003, 02:25 PM
Mesaj #728


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mda... acum ca a fost elucidat misterul... sau ma rog, inca nu a fost elucidat, il voi elucida eu - pot spune care este bucuria pe care am avut-o azi-dimineata cand m-am trezit: am primit pozele de la mare. Deci, va dati seama, mare bucurie, mare. Pentru ca daca nu ar fi fost Lilith, nu as fi avut nici o poza anul asta, pentru ca bunul meu prieten care trebuia sa ia aparatul, nu l-a luat dintr-un motiv intemeiat: l-a uitat biggrin.gif Yupiii si sarumana Lilith, sarumana Afro (ca ai facut o poza cu mine, sa se oftice lumea de pe han si sa isi doreasca si mai mult sa vina la intalnire... tongue.gif )


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Sep 2003, 03:02 PM
Mesaj #729





Guests






Hehe am facut noi mai multe poze , desi sunt foarte putine(6 in total)...O sa mai pun una sau 2 si la mine in jurnal, mai acusica...Nu le pun pe toate sa ma bucur numa' eu de ele, sac laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 9 Sep 2003, 04:37 PM
Mesaj #730


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Pai...hop si eu...intarziata ca intotdeauna...drum bun, Omule Bun, si sa te bucuri de timpul pe care o sa-l petreci in Romania si de toti ai tai! 31.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Sep 2003, 04:43 PM
Mesaj #731





Guests






Lasa draga ca nu esti tu ultima intarziata laugh.gif Si eu am fost intarziata pana sa ma prind ca tre' sa-mi bag notificari prin e-mail, ca sa pot raspunde promt laugh.gif Da' si asa, nu stau prea mult pe net si tot tarziu ajung si eu la unele discutii laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 9 Sep 2003, 04:45 PM
Mesaj #732


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



si totusi... care-i faza? hahahaha


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 9 Sep 2003, 05:39 PM
Mesaj #733


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Saru'mana, FATA-DIN-VEGAS!!!... Niciodata nu e prea tarziu
nefertiti faza e ca plec acasa pt doua saptamani... Inchipuie-ti ce-o sa i se intample lui nevasta-mea 32.gif , ce-o sa mi se intample mie 17.gif si ce-o sa vi se intample voua 33.gif 14.gif laugh.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 9 Sep 2003, 07:20 PM
Mesaj #734


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41




Distractie placuta Omule...din toata inima!!!

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 9 Sep 2003, 09:08 PM
Mesaj #735


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Owwps, DeathRose, cu invalmaseala asta, te-am confundat cu altcineva... Abia acum mi-am dat seama! Nu ma injura prea rau, ca sunt destul de imprastiat astazi... In cateva ore, decolez!...
Sorine parca-mi pare rau ca nu ne intalnim pe la Brasov, sa te invit la o vanatoare de mistreti... Pt ca de obicei, cand ajung pe-acolo, cam asta e pe primul plan... Ma refer la ceva frumos organizat, cu peste 25 de vanatori, cu ogari, cu jeepuri, cu cabana si fete strasnice care ne asteapta cu tuica fiarta, si atzatza focul pentru friptura la "disc" , un deliciu ce se topeste in gura... rolleyes.gif
Poate altadata... 19.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

27 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 7 May 2024 - 09:25 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman