HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V  « < 20 21 22 23 24 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zi-ne Ce Ai Acum In Cap, Total off-topic
Rose
mesaj 9 Sep 2003, 09:51 PM
Mesaj #736


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Nu-i nimic... biggrin.gif...am vrut sa te intreb cum am ajuns "fata din Vegas", dar m-am gandit ca tu stii ceva ce eu nu stiu rolleyes.gif Nu-ti mai face griji si cu mine, ca nu te-as injura acum...


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 9 Sep 2003, 09:54 PM
Mesaj #737


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Intrebare existentiala laugh.gif

Daca zidarul face ziduri, oierul de ce nu face oi? blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 9 Sep 2003, 09:58 PM
Mesaj #738





Guests






35.gif Multumesc Mihai, ma mai faci sa zambesc smile.gif (in alte toane m-as fi prapadit de ras la intrebarea ta 28.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 9 Sep 2003, 09:58 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
genicon
mesaj 9 Sep 2003, 10:02 PM
Mesaj #739


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Lasa... nu iti face tu griji, Mihai... face el oi, da nu zice la nimeni. Gandeste-te numai cat timp sta saracul departe de familie si de femei in general... biggrin.gif (daca imi aduc eu bine aminte, ma apucase pe mine o data cheful sa raspund la intrebari existentiale... laugh.gif )


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 9 Sep 2003, 10:03 PM
Mesaj #740


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Afro...doar nu esti suparata? unsure.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 9 Sep 2003, 10:20 PM
Mesaj #741


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Mihai, hai sa-ti raspund cu un banc. Itic pleaca in strainatate si-i trimite lui Strul o ilustrata fara nici un cuvintel pe ea , in afara semnaturii. Ilustrata era cu o turma de oi. Perplex, Strul merge la Inteleptul satului, sa-i descifreze mesajul lui Itic. Stii tu, Mihai care a fost mesajul? "Oi,oi,oi,oi,oi,oi,oi!!!!!...
Cand oierul intalneste cate o "ratacita" in varful muntelui, cred ca are toate motivele sa se scarpine sub...caciula!!! laugh.gif

Acest topic a fost editat de OMU'BUN: 9 Sep 2003, 10:42 PM


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 9 Sep 2003, 11:51 PM
Mesaj #742


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Drum bun OMU`BUN si din partea mea.Imi arata ca esti online,asa ca nu cred ca este prea tirziu si pt. urarile mele.Sa te odihnesti,sa te distrezi cit mai mult si cit mai bine,sa faci poze multe ca sa ne arati si noua cind te intorci.Saluta Romania si din partea mea smile.gif smile.gif.
Numai bine si multa sanatate din partea mea, "fata din Vegas" biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 10 Sep 2003, 12:27 AM
Mesaj #743


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Acest site este pentru cei care pot intelege ca nu este vorba decat de o gluma. Prin urmare, traseul este urmatorul: Oribilul Mosh, Death Rose, Black Ice, Genicon, Menthorul (care stia... 50.gif ). Iar eu impreuna cu prietenul meu de nazbatii black ice, ne-am hotarat sa vi-l zicem si voua. Este vorba de un link. Injuraturile le primim pe PM. biggrin.gif
Link


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 10 Sep 2003, 11:00 AM
Mesaj #744





Guests






Buei, cre' ca sunt prima care si-a luat-o-n freza cu linku' pe ziua de azi laugh.gif Anyway, m-a mai trezit...Sa vedeti voi ce injuraturi ritmate va trimit pe PM-uuuurrrrrriiii tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 10 Sep 2003, 11:09 AM
Mesaj #745


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Si eu al doilea laugh.gif ....Coane, esti demential biggrin.gif....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 10 Sep 2003, 01:21 PM
Mesaj #746


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



@afro: Pai daca vrei mesaje rimate hai pe yahoo si facem un battle in 3 wink.gif
@ghost: Nu eu sunt 100% vinovat... si eu am muscat-o la randul meu, de la black ice, si mi-am zis, in altruismul meu general sa imartasesc cu voi aceasta experienta tongue.gif

In clipa de fatza astept cu nerabdare ora opt, ora care va fi una de betie... biggrin.gif Romania - Danemarca. Hai Romania! 19.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 10 Sep 2003, 01:57 PM
Mesaj #747





Guests






Da, da, Hai Romaniaaaaa!!! 40.gif Ma tot gandesc unde naiba o sa vad eu meciu blink.gif Sper sa fie vre-un vecin disponibil biggrin.gif
Bey Genicoane, mai check privat mai, ca ete, acusica tre' sa ies de pe net si voiam sa-ti shoptesc sheva biggrin.gif

Acest topic a fost editat de afrodita: 10 Sep 2003, 05:28 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 10 Sep 2003, 07:09 PM
Mesaj #748


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Daphne draguta tu ce mai faci?


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 10 Sep 2003, 09:22 PM
Mesaj #749


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



IN MOMENTUL ASTA AM IN CAP O RUGACIUNE. I-O DEDIC TRUP SI SUFLET LUI URLS MEYER


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 11 Sep 2003, 01:02 AM
Mesaj #750


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



In minutul 86 plangeam de fericire. La un minut dupa cele 4 de prelungire plangeam de suparare... I-am vazut pe Chivu si Munteanu dupa meci, la interviu. Si ei aveau lacrimi in ochi. Domnule Meyer - lacrimi cat pentru 23 000 000 de romani va doresc... Naspa. Groaznic. Incredibil. Ies de pe han sa-l injur iar, in liniste. Pana atunci - **** **** ** ** ***** **** si **** *** in *** **** ***** cu **** ****** *** *******, domnule Meyer 50.gif 24.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 11 Sep 2003, 01:18 AM
Mesaj #751


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Ce am eu in cap acum? Sincer,tare mult asi vrea sa fiu la mare,pe plaja si sa stau la soare sa ma bronzez laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 11 Sep 2003, 12:22 PM
Mesaj #752


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Vine toamna... am realizat cu tristete acest lucru si citind postul lui Vegas... E frig, nu am mai purtat pantaloni scurti de o gramada de timp. Si de ieri seara ploua intr-una... Asta mai trebuia, dupa meciul de aseara - ploaie. Totul e nasol, totul e aiurea. Inca o data ******* ***** ****** domnului Meyer.... 50.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 11 Sep 2003, 01:06 PM
Mesaj #753





Guests






Off, draga Geni, nu mai fi atat de trist...Ce sa facem daca nu am avut bani ca danezii sa-i dam?? Ce sa facem daca am jucat corect si, cum zicea Chivu, le-am dat o lectie de fotbal?? PE el tot banu il intereseaza, ca din asta tocmai si-a mai ridicat o vila, animalu!!! 24.gif Si bineinteles, golul alora nu trebuia sa fie pus la socoteala...Trebuiau sa fie 3 sau 4 minute de prelungiri, atat!! Daca voia mai mult trebuia sa anunte mai mult...Aia au dat golul in minutul 4.40 de prelungiri...So, cum ziceau baietii aseara:"mi-as fi dorit sa am o pusca cu luneta si, cand l-as fi prins in vizor , sa-i zbor creierii nemernicului" 50.gif Mda, Chivu si Munteanu plangeau, iar fufa aia de reporterita nu mai pleca dreq' o data sa-i lase in pace!! 24.gif
Ce-am acum in cap?? Atat de mult mi-as fi dorit sa fie azi soare, insa ploua de la 6 dimineata 24.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
allexa
mesaj 13 Sep 2003, 01:29 AM
Mesaj #754


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 440
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 594



De-abia astept sa ajung acasa, ca am o stare de-mi vine sa ma bat singura 2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 13 Sep 2003, 01:37 AM
Mesaj #755


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Allexa, Bine-ai venit la Han!

Nu stiu daca e in cap sau in oase, dar am o mare lene si un milion de lucruri de facut. Asta e, vorba ardeleanului, Daca-i musai,-i musai. Buh-bye.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
allexa
mesaj 13 Sep 2003, 01:40 AM
Mesaj #756


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 440
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 594



Multumesc de primire smile.gif
Mie nu-mi place sa-i zic lene. Suna mai bine "oboseala" biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 13 Sep 2003, 01:43 AM
Mesaj #757


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Astazi tare mult as fi vrut sa ma plimb,sa merg mult pe jos,sa casc ochii pe ici pe colo smile.gif Afara este un timp superb,sint cam 32 de grade C si este cum nu se poate mai bine,nu mai sint caldurile nimicitoare din vara (au fost si 46 de grade C,serios).De citeva zile stau cu geamurile deschise in casa de dimineata si pina seara.Ieri la prinz am mincat afara,pe balcon,la aer curat,a fost f. bine si placut.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 13 Sep 2003, 10:28 AM
Mesaj #758


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



@vegas: nu esti in romania nu ?
sau nickul tocma asta sugereaza?


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 13 Sep 2003, 10:39 AM
Mesaj #759


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Cred ca o raceala...asta am eu in cap acum... 50.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aggelos
mesaj 13 Sep 2003, 10:53 AM
Mesaj #760


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 181
Inscris: 11 September 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 749



Abia m-am trezit.... o cafeaaaaaaaaa


--------------------
"Stairway to Heaven"

Gazduire Web www.hostdomain.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 13 Sep 2003, 11:31 AM
Mesaj #761


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Acum 5(cinci) minute m-am trezit, de fapt am fost trezit (evident am uitat sa-mi inchid telefonul), stau trintit pe scaun in fata compului, fumez o tigara si injur aceasta vreme mizerabila. Pe linga asta mi s-a pus pata sa vad Tomb Raider 2(doi) si nu stiu de unde naiba sa fac rost de film. Inutil de mentionat ca pe linga toate astea mi-e si o lene de zile mari (ma si mir ca am reusit sa scriu mesaju' asta lung laugh.gif )...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 13 Sep 2003, 11:34 AM
Mesaj #762


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Vegas... te invidiez. De unde asa caldura??? Mie de vreo doua zile imi dardaie si oasele... sad.gif

Si, asa cum zicea allexa, si eu sunt tare "obosit" de cand m-am trezit. Am ajuns tarziu acasa si m-au trezit ai mei devreme. A fost ziua unei tipe, o prietena de-a Cynthiei, de care noi nu stiam, dar s-a intamplat sa fim acolo. Am fost intai intr-o pizzerie care se inchide la 23, dar au facut un efort pentru noi (clienti vechi) si au stat o juma de ora peste program. Am plecat prin ploaie apoi spre un club, care era plin si am ajuns in barul nostru de suflet - Amadeus. Acolo m-a batut Cynthia la biliard de m-a rupt... biggrin.gif Data viitoare o fac eu! wink.gif In rest... stau si tremur ca e un frig demential si mi-e lene sa imi caut ceva haine mai groase...

Edit: Neatza Ghostule si bine ai venit in lumea noastra, cea a lenesilor infrigurati wink.gif

Acest topic a fost editat de genicon: 13 Sep 2003, 11:38 AM


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 13 Sep 2003, 02:23 PM
Mesaj #763





Guests






Si uite cum se aduna asa lenesii din intreaga tara (eventual lume) biggrin.gif Pe langa faptul ca mi-e rau, nu am dormit bine, bla,bla,bla, am o lene in oase, de mi-e lene sa stau si la comp...Si mor de frig, da' sobele inca nu-s defundate, lemne ioc, iar hainele groase sunt in cea mai friguroasa camera asa ca nu ma vad calcand pe-acolo pana nu da soarele laugh.gif Matzuca mea draga doarme pe scaun langa mine, tolanita pe niste hainute, eu fumez si incerc sa-mi fac curaj sa ma ridic, sa ies pana la bucatarie sa-mi pun ceva de mancare...Si de acolo sa merg la doctor(care e vis-avis) sa-i vad programul sa stiu cand ii fac o vizeta...Da' cred ca ma duc maine pana a el laugh.gif Am uitat sa mentionez ca in toata lenea asta a mea, am o fericire "inexplicabila" biggrin.gif Da' tot nu va zic de ce-hihihi..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 13 Sep 2003, 02:41 PM
Mesaj #764


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (genicon @ Sep 13 2003, 12:34 PM)
Edit: Neatza Ghostule si bine ai venit in lumea noastra, cea a lenesilor infrigurati wink.gif

Neata Genicoane, si bine te-am (re)gasit biggrin.gif... Frate, tin sa-ti multumesc , mi-ai daruit un inceput de zi superb http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...indpost&p=28542 ... Cu riscul sa ma repet, you're insane, man laugh.gif ...

Afro, join the club (al lenesilor)...Vad ca ne tot stringem, hai sa infiintam un partid, ceva laugh.gif ...


Edit:
Acestea fiind zise, ma car sa maninc ca sint mort de foame 11.gif ...

Acest topic a fost editat de Ghost: 13 Sep 2003, 02:49 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 13 Sep 2003, 03:22 PM
Mesaj #765





Guests






Hehe, si io ma car in curand sa pap ca-s lihnita laugh.gif Dar mai intai mai discut cu cineva care are o idee geniala(sper biggrin.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 14 Sep 2003, 01:32 PM
Mesaj #766


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Aseara am fost la ziua unei prietene si s-a intamplat o faza cum nu vazusem decat prin filme biggrin.gif La clubul la care am fost nu era decat o singura baie si s-a nimerit ca eu si o fata (pe care o stiam wink.gif ) sa avem aceeasi nevoie in acelasi timp... Sau ma rog, relativ, ca ea era acolo...
Ce am vazut cand am intrat in baie? O fatza speriata privindu-ma si tinandu-se cu mana de pantaloni. I se crapasera si trebuia sa ii tina cu mana pentru a nu pica. Nu stia ce sa faca. Intamplator, la pantalonii mei (tot pentru a nu pica de pe mine din motiv de larg) aveam o curea. M-am oferit sa i-o dau, a acceptat. Ei, si cum statea ea asa cu pantalonii aproape picati, eu tragand de curea, intra in baie o alta tipa. Face niste ochi mari, baga capul in pamant, zice "Ma scuzati" si iese. laugh.gif
Sper doar sa nu isi fi facut parere proasta despre mine, ca dupa vreo 2 minute am iesit din baie... laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nana Floare
mesaj 14 Sep 2003, 02:30 PM
Mesaj #767


Debutul Fulminant
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 2.165
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 757



Mor de ras...tocmai am descoperit jocul cuvintelor 40.gif 40.gif 40.gif ... Si imi imaginez scena traita de Genicon laugh.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 14 Sep 2003, 02:39 PM
Mesaj #768





Guests






Vaaai, Genicoane, chiar ca ai patit ca in filme laugh.gif
O alta faza, tot ca in filme am patit-o si eu azi cand m-am trezit.Fratele lu' iubi la comp, eu , in gandul meu:"Ma duc la baie si apoi repede la comp sa nu se trezeasca iubi"...Zis si facut...Intre timp aud o voce mai baritonala in camera, in gandul meu:"Mama ma-sii s-a trezit o data cu mine, pa-pa comp azi mad.gif "..Si ies, cu pantalonii in mana , evident, chioara de somn, ma incheiam la pantaloni., cand colo, in fata mea statea "tata socru" cu o privire larga si tare bucuros ca ma vede, ma ia la pupat, io cu pantalonii in mana nu realizam cine e...Va dati seama ce fata aveam, insa el s-a comportat ireprosabil, nici macar nu si-a coborat privirea laugh.gif Eu rosie ca focul incercam sa incropesc o discutie cu el..Nu reuseam sa zic decat balbaieli...Acum il astept cu cafea si fursecuri sa ma revansez laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cidul
mesaj 14 Sep 2003, 02:41 PM
Mesaj #769


Musteriu
*

Grup: Membri
Mesaje: 17
Inscris: 14 September 03
Forumist Nr.: 769



QUOTE (genicon @ Sep 14 2003, 02:32 PM)
Intamplator, la pantalonii mei (tot pentru a nu pica de pe mine din motiv de larg) aveam o curea. M-am oferit sa i-o dau, a acceptat.

Daca pantalonii tai pica fara curea, si cureaua i-ai dat-o acelei fete, sa inteleg ca ai mers cu pantalonii in vine prin bar? rolleyes.gif


--------------------
[ :: Adevarul este Dumnezeul omului liber :: ]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 15 Sep 2003, 12:05 PM
Mesaj #770


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Nu, Cidule, exageram putin. Nu pica asa, chiar de tot, raman undeva pe la jumatatea.aaa... fundului?!?! smile.gif ORicum, tot asa stateau si cu cureaua, dar ma simteam eu mai sigur si mai proaspat laugh.gif Nu conta totusi prea mult, ca imi mai picau din cand in cand pantalonii, mai ales cand eram ceva mai slab (ca deh... tot pe aceiasi ii am si acum biggrin.gif ). Asa cum ziceam eu prin alt topic - vremuri, dom'le, vremuri...

Revenind la ce am eu in cap... o mare bucurie azi. Dupa cum probabil stiti, a inceput scoala. Si eu m-am intalnit cu fostele colege acolo unde ne-am petrecut noi mai mult timp decat la ore in cei patru ani de liceu - in pizzerie. A fost superb - fosti colegi, lume multa, cunoscuti. Maine cred ca dam o tura si pe la scoala, sa vedem ce si cum... sa ne mai injure profii biggrin.gif Ca-n vremurile bune... biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

27 Pagini V  « < 20 21 22 23 24 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 7 May 2024 - 11:54 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman