HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V  « < 17 18 19 20 21 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zi-ne Ce Ai Acum In Cap, Total off-topic
genicon
mesaj 31 Aug 2003, 08:08 PM
Mesaj #631


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



"cine nu are batrani sa isi cumpere" tongue.gif Ma rog... la varsta mea, nu-s batran da... puteai si tu sa imi zici macar "Tata" tongue.gif tongue.gif tongue.gif ofofof... asa-s copiii din ziua de azi... rebeli. (vezi ca ti-a dedicat "mama" o melodie tongue.gif )


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 31 Aug 2003, 10:51 PM
Mesaj #632


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (genicon @ Aug 31 2003, 06:42 PM)
Hehehe... Ghost... maine o sa fim la fel. Ia zi... cum e, mai bine? smile.gif

Da coane, e bine smile.gif ... Join the club biggrin.gif ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 31 Aug 2003, 10:54 PM
Mesaj #633


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (carmina @ Aug 31 2003, 07:49 PM)
Daca nu-mi ureaza nimeni bafta pe maine eu ma supar........ sad.gif

Bafta maxima Carmina, si nu uita ca ilevu nelu e cu ochii pe tine smile.gif .....Baga mare 40.gif ....Bafta !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 31 Aug 2003, 10:54 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Antont
mesaj 1 Sep 2003, 10:26 AM
Mesaj #634


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



A inceput sa ploua sad.gif ... Se duce naibii vremea buna si distractia ....

Carmina, ce-ai facut la examen? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 1 Sep 2003, 10:52 AM
Mesaj #635


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



M-am intors.....Austria e misto si pana la urma m-am impacat si cu mama soacra(desi e solutie de moment). N-aveti sfaturi pentru soacre turbate? vro medicatie ceva?
momentan am o stiva de lucru ca dupa concediu.
Va pup si va imbratisez pe toti.
Mihai imi place chestia aia noua , reclama de la Ha. esti meserias ce mai!
Misti crankenhaus-spital nu neaparat de boli mintale .....dar cu nebuna de mine nu se stie.
Carmina ce facusi fata la hexamen?


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 1 Sep 2003, 11:28 AM
Mesaj #636





Guests






Uhh...Bine ai revenit Carmi, ma bucur ca esti ok...Nu, pt soacre ca a ta nu am nici un remediu,sorry sad.gif
Mai, sa nu radeti de cum scriu,dar acum am in cap o ameteala ingrozitoare si nu mai stiu cata vodca si cat gin...Le-am baut eu aseara sau mai bine zis azi-noapte ca pe la 5 am ajuns acasa, da' a dracu' sa fie ele ca-s la fel de ametita ca azi dimineata...Si am o arsitaaaaaaa...Ufff....Se ametise si al meu si "nasii" , de fapt ne-am cam imbatat, ce s-o mai dau pe okolite...Uhh..Se invarte tastatura 28.gif...Geez....Nu am mai fost in halul asta de taaaaaaaaaaare mult timp...De vreo 3 ani cel putin laugh.gif
Am citit PM-urile, nu-s in stare sa raspund acum, poate mai pe seara,ok? Pup iu alll...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 1 Sep 2003, 11:37 AM
Mesaj #637


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



laugh.gif Afro biggrin.gif .....Zeama de varza, ciorba de burta, apa minerala,etc....La mine ajuta in momente de rascruce precum cel prin care treci tu acum smile.gif...


P.S.

Welcome back Carmi smile.gif...

Acest topic a fost editat de Ghost: 1 Sep 2003, 11:38 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Sep 2003, 11:44 AM
Mesaj #638


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Si niste zeama de lamaie, niste muraturi, ceva, daca ai biggrin.gif

P.S. Bine ai revenit, cranken-Carmi! wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 1 Sep 2003, 12:38 PM
Mesaj #639





Guests






Mai, eu mai am 5000 de lei in casa si nici un ingredient din care ati zis voi...Faza e ca mi-e o pofta de mor si-am inundat tastatura de suc de portocale, din ala stors cu mana mea...Si asa ametita cum is m-as duce pan' la piata sa iau(nu ma intrebati in cat timp as ajunge inapoi laugh.gif ), dar din ce sa iau?? Mda, voiam sa mai zic ceva si am uitat laugh.gif La' ca mi-oi aduce eu aminte laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 1 Sep 2003, 12:41 PM
Mesaj #640





Guests






Mda...Cica sa raspund si-mi face netu figuri...Si asa nu mai stiam ce voiam sa spun, dar scrisesem altceva ce-mi placea...S-a dus naibii ca am zis ca nu e nevoie de copy paste...Ete ca era laugh.gif Maaaaaaaah, io vreau suc de portocale, din alea stoarse de mine (sau altu' mai treaz) laugh.gif Lasati-ma cu varza ca nu vreau decarteuri laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmina
mesaj 1 Sep 2003, 07:01 PM
Mesaj #641


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 69
Inscris: 24 August 03
Forumist Nr.: 664



Acuma imi tece prin cap"That's it?"pentru ce dracu m-ati pus sa invat ce e sinecdoca, metonimia si cele 6 reguli idioata de despartire a cuvintelor in silabe?
Imi mai trece prin cap"Subiectul de gramatica a fost suspect de simplut.Oare ne cred astia niste agramati?"
Si ma mai gandesc ca blonda de la Pops, care a dat si ea examen, nu e concurenta!
Ea e intrata din oficiu, ca si toti ceilalti care si-au cumparat examenul.
Dar orice s-ar intampla, eu mi-am facut datoria si mi-am dat sufletu acolo,la creativitate si expresivitate.......Mi-am facut datoria fata de patria-muma, de-acuma merit si eu nitica vacanta ca simt cum o iau razna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6.gif 6.gif


--------------------
CAVE NE CADAS!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 1 Sep 2003, 10:01 PM
Mesaj #642


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



acum imi aduc si eu aminte de examenul de creativitate si expresivitate...mama lor de subiecte cretine...sau de imaginatie cretina - din partea mea.
in fine, sunt si eu putin ofticat pt. ca mi-am dat sufletul - aproape la propriu - pe un nenorocit de eseu punctat cu o nota de culoarea cacao - daca ar fi sa zic asa. eh, never mind....


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Sep 2003, 11:36 PM
Mesaj #643


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Sa nu fie cu suparare, black ice, da se pare ca fontul meu de 14, de care ziceai ca-i prea mare, a fost numai bun. Or fi fost aia niste chiori, care nu vedeau.. biggrin.gif Mai... oricum, eu zic ca totul e bine cand se termina cu bine, nu? wink.gif In ceea ce priveste expresivitatea si creativitatea... hmmm... sti parerea mea: am fost de cacao eu. Lor poate le-a placut. Da' sti ce m-a ofticat cel mai tare? Ca nu le-a placut "povestioara" cu Diogene, 're-ar mama lor sa fie! dry.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 2 Sep 2003, 08:53 AM
Mesaj #644





Guests






Mah, ce discutati voi aici?? Ca io abia m-am trezit( m-a trezit matza asta shocata, atata m-a pupat, pana m-am plictisit de ea laugh.gif ) si sa mor daca inteleg ceva laugh.gif
"Am zis o data pe luna/Sa avem o viata buna/Suntem toti impreuna /Cand familia se-aduna...Nanana nana nana"...Asta e o melodie din LA familia....Cred ca e una din ultimele aparute, e draguta..Am ascultat-o aseara...Si am mai auzit o manea draguta, care a prins , probabil, pt ca vorbea de dor si cum mie mi-e dor de cineva aprins bine laugh.gif Nu ma bateeeeti,ok? rolleyes.gif
Ashea...Mihaaaaaaaaaaaaaii, cand isi revine Hanuuuu?? Si ce-a patiiiitt??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 2 Sep 2003, 02:27 PM
Mesaj #645


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



io am chef sa maninc inghetata smile.gif

P.S.

Afro, dar ce-a patit Hanu, ca la mine merge? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 2 Sep 2003, 05:03 PM
Mesaj #646


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Eh nici la mine nu mergea hanu pe la amiaza 24.gif da nu-i nimic rolleyes.gif
Vi se intampla sa plecati in concediu si maini binevoitoare sa va modifice oraru? sau sa vi se puna in carca chestii nefacute?
azi toate-s pe dos........ sad.gif sad.gif sad.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 2 Sep 2003, 09:47 PM
Mesaj #647





Guests






Da iubita, mie mi se intampla zilnic sa mi se puna in carca ce face iubi...Adik nu e el vinovat ca face , ci sunt eu ca-l las, de parca as fi ma-sa si nu iubita lui mad.gif Da', ma rog, nu e singurul caz in care mi se pun o groaza de chestii nefacute in carca...Prefer sa nu le dau atentie si sa ma intalnesc pe net cu cei dragi!!
Ghost, forumul intrase off line si nu stiam de ce! Asta patise biggrin.gif
Catelul ala mai mic e bolnavoir rau de tot, ii plang de mila si habar nu am ce sa-i fac sad.gif Tre' sa chemam maine doctorul neaparat sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilith
mesaj 2 Sep 2003, 10:45 PM
Mesaj #648


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 316
Inscris: 6 May 03
Forumist Nr.: 263



Carmi, nu te lasa ,ca si eu ma las condusa ,m-am lasat cateva zile si in vacanta ,apoi imi vine sa-mi dau cu pumnii-n cap !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 10:48 PM
Mesaj #649


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Iar am baut. SI m-am intors si foarte devreme acasa. Deh.. viata grea. Maine vin lemnele si cica trebuie sa ma trezesc devreme. ORicum, nu o sa ajut pe nimeni biggrin.gif

Un moment foarte frumos a fost drumul de intoarcere, cand impreuna cu un vun prieten am strabatut strazike intunecate ale severinului. Si, ce i-a venit liu? Hai sa imi povesteasca mie (care am fost profil uman si nu am facut nici o materie reala dintr-a 10a) despre teorema celor trei perpoendiculare in spatiu si... cum se face un cilindru prin... tanslatie si ceva cu om (omteteie biggrin.gif ceva de genul asta). L-am ascultat, atat cat am putut, apoi m-am gandit in sinea mea ca 6 inmultit cu 4 face 24, mi-am zis ca nu am pierdut mare lucru din viata si l-am lasat sa vorbeasca... Mai nasol a fost ca m-a intrebar la sfarsit daca am inteles. Puteam sa ii zic :NU"? biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 2 Sep 2003, 10:54 PM
Mesaj #650


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



biggrin.gif Da, omotetie e...Ai facut mai bine ca nu i-ai zis "nu"...pentru mai incerca sa-ti mai explice o data tongue.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 2 Sep 2003, 11:02 PM
Mesaj #651


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



genicon , de ce intri beat pe forum ? tongue.gif

ieri am baut pana la 3:30 AM ! 8 Bergenbier si 1 Silva !


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 2 Sep 2003, 11:04 PM
Mesaj #652


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Mi se pare mie sau Moshu scrie pt. prima data pe topicu asta? 40.gif Pina acum te-am vazut doar la jurnal si la mincare smile.gif ...
Ca tot mi-ati facut pofta de bautura, betzivilor, ma duc si eu in oras sa beau ceva tongue.gif ... Voi la ora asta sinteti acasa? Pai acum se iese in oras... 19.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 11:05 PM
Mesaj #653


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mosule, imi face nebanuitra placere sa te vad aici. De fapt imi face nebanuita placere sa vad pe toata lumea aici. Daca aveti chef de vorbit, haideti aici sa vorbim... va zic ce vreti voi, va raspund la orice intrebare, numai existentiala sa fie... zic aici, pentru ca nu are rost sa imi maresc aiutea numarul de mesaje... poate maine o sa il rog poe mihai sa le stearga dar... cum e timp... shoot! Facem talkshow sa-l luam pe calinescu tongue.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 2 Sep 2003, 11:15 PM
Mesaj #654


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Intrebari existentiale

1. De ce "prescurtare" este un cuvant asa lung ?
2. De ce soldatii Kamikaze purtau o casca ?
3. De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor
la moarte ?
4. Care este sinonimul cuvantului " sinonim " ?
5. De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece ?
6. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum e lipit teflonul de tigaie ?
7. De ce balerinele merg mereu pe varfuri ? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte ?
8. Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi ?
9. De ce localurile deschise non stop au incuietori ?
10. De ce avioanele nu sunt fabricate din acelasi material din care sunt facute cutiile negre ?
11. Cum poate avea Donald nepoti daca nu are frati sau surori ?
12. Adam avea buric ?
13. Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste
pantaloni ?
14. Cand faci fotografii cu Mickey la Disneyland, omul din interiorul lui Mickey zambeste ?
15. Cand o masina merge, aerul din interiorul pneului se invarte ?
16. Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra ?
17. Ce culoare are un cameleon cand se uita intr-o oglinda ?
-----------------------------------------------------------------------
ce ziceai, sa fie existentiale sau sa nu fie, ca n-am auzit bine ca era ceata, dupa cum bine ti-am mai spus pe undeva, candva biggrin.gif


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 2 Sep 2003, 11:17 PM
Mesaj #655


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



cred ca am mai postat aici. nu mai stiu. de cand cu interfata asta noua am prins drag de Han ! o sa ma vedeti mai des p'aci. pana la urma o sa va plictisiti de mine. vedeti ca sunt foarte certaret si creez numai necazuri. asa am facut pe toate forumurile.

genicon , eu vreau sa te intreb un singur lucru. ce ii zice hotul destept imparatului ? tongue.gif


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 2 Sep 2003, 11:20 PM
Mesaj #656


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



28.gif Na, ca i-ati dat de gandit acum...

Acest topic a fost editat de DeathRose: 2 Sep 2003, 11:21 PM


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 11:27 PM
Mesaj #657


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Voi incepe intai raspunzandu-i moshului... de fapt... mai bine raspound, maine, ca vad ca si asa nu se baga nimeni acolo... sad.gif

Asa... iar acum sa trecemla intrebarile existentiale ale lui black ice, la care voi raspunde intr-o ordine aleatoare, in ccele ce urmeaza:

1. Pentru ca morcovii sunt mai portocalii decat portocala
2. Pentru ca trebuia sa ii recunoasca si pe ie cineva..
3. Sa nu sufere de vreo boala incurabila dupa...
4. Pleonastic vorbind, intr-un intermezzo fonic, cu iz pestilential de transhumanta infloritorare... sa mor io daca mai stiu ce voiam sa zic...
5. ca sa u le ia placerea de a manca ce muncesc, la fel cum si eu beau ce platesc wink.gif
5. vezi raspunsul la 4.
6. nu, pentru ca alea mai inalte fac "balet la bara"... si e mai bine asa... biggrin.gif
7. te duci in crangasi cu el in buzunar...
8. asta stiu, ca a avut tta magazin: pentru inventar tongue.gif
10. pentru ca o cutie neagra a unui avion e portocaliue (asta pe buine!)
11. ai sa intelegi cu varsta... loool
12. cine e adamm?
13. pentru ca pare mai "mare"...
14 in interiorul lui micket nu este un om, este un extraterestur si normal ca zanbeste, ca noi inca nu stim asta...
15. date tehnice...
16. o prinde elevu' nelu si cine stie ce ii face...
17 nu se stie, pentru ca se ssparge instantaneu ori oglinda ori cameleonul )
18 da! (stiu eu sigur ca era si o intrebare 18...)


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 11:28 PM
Mesaj #658


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (DeathRose @ Sep 3 2003, 12:20 AM)
28.gif Na, ca i-ati dat de gandit acum...

Nu, dar imi iar mult mai mult pana scriu... tongue.gif tongue.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 2 Sep 2003, 11:42 PM
Mesaj #659


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Geni, caz clasic: ai baut tu si ti se balbaie tastatura laugh.gif laugh.gif
Sa nu care cumva sa te duci la culcare. Stai cu noi pana vin lemnele, ok? Si te ajutam noi dupa aia, cu indicatii pretioase. tongue.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 11:46 PM
Mesaj #660


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mda... mi-ai amintit de lemne... ufff tongue.gif Oricunm, la culcare nu ma duc... probabil ca in cele din urma o sa puc cu capul pe tastatura si o sa adorm... dar nu o sa se intample prea curand. Nu de alta dar... aaaa... tre sa ma familiarizez cu oul skinm. Ma... nu va suparati pe mine, da e un smili care se misca... un de-ala patratos... eu dau click pe el, ca banuiesc ca mi-l pune la mesaj. Sic!

Doritorii sunt invitati in contunoare sa discute... sunt un bairat prezentabil si... ma rog... vobre! nu fapte!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilith
mesaj 3 Sep 2003, 01:05 AM
Mesaj #661


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 316
Inscris: 6 May 03
Forumist Nr.: 263



HA HA HA , Ice ce mi-ai placut ! Si GENI ! Esti de belea azi , o sa -ti mai dam sa bei ( de parca azi ti-am dat noi !? asa suna ) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 3 Sep 2003, 01:07 AM
Mesaj #662


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Buna idee...parca m-am inveselit pana si eu biggrin.gif ...unde dai si unde crapa


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 3 Sep 2003, 01:11 AM
Mesaj #663


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Nu mai situ ce am facut, dar ma bucur ca v-a placut. biggrin.gif Orcium, acum ma duc sa ma culc, ca deja singurlu ochi pe care il mai tin dechis mi se inchide... Noapte buna, si... ne vedem maine!

P,S> Voi selecta din nou acelasi smilu patratos care face cu ochiul, care va fi, normal o iimioara! Asa... pentu Deathrose.sa se mai inveseleasca....


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 3 Sep 2003, 01:14 AM
Mesaj #664


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Inimioara e, Geni. Dar noua ne place. laugh.gif
Noapte buna. Ce ti-e si cu viata asta, unu doarme altu' se duce sa spele rufe. 50.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 3 Sep 2003, 01:14 AM
Mesaj #665


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



40.gif Multumesc, multumesc...Noapte buna!


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

27 Pagini V  « < 17 18 19 20 21 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 7 May 2024 - 09:10 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman