Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Zi-ne Ce Ai Acum In Cap
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
genicon
Iata si unul dintre avantajele acestui forum - nu trebuie neaparat sa fi on topic.
Pentru cei care au ceva de zis, li s-a intamplat ceva, au auzit ceva, vor sa zica ceva etc si nu au unde sa o faca, acesta este locul potrivit. Ziceti ce aveti voi in gand in momentul de fata, chiar daca nu are nici o legatura cu postul anterior. Va garantez ca vor lua nastere niste discutii foarte interesante biggrin.gif

- Eu acum ar trebui sa fiu la scoala (e ora 8:18) dar stau pe net, si sunt singurul membru activ pe hanul ancutei. Si cant, de nevoie, ca nu-mi plac, Talisman - Singuuur, atat de singuuur blink.gif
Antont
Eu mor de lene si ar trebui sa ma duc pe la servici si nu am nici un chef biggrin.gif .
Ulysses.Odyossus
eu n-am nimic in cap
SYD
shurubele, piulitze, firishoare...

Tocmai am terminat de baut ceaiul de la ora 5, care de fapt, a fost la ora 6. smile.gif
genicon
Tre' sa plec in banchet joi... si trebuie sa ma distrez... Sunt suparat insa ca nu mai vine cu mine prietena mea. O sa-mi fie dor de ea. Daca ma sinucid? smile.gif
dr.agy
sinapsele muncesc patriotic in timp ce celulele gliale le hranesc....creierul este defapt o dictatura....unii muncesc,altii ii intretin...si totul pentru o singura persoana biggrin.gif
Afrodita
Pai in cap, la ora asta , am numai injuraturi pt iubi meu, ca trebuie sa vina iar la comp si eu n-am apucat decat 2 ore de net azi. si mor de nervi ca tre' sa va parasesc tocmai cand nu sunt singura online mad.gif
penetratorul din carpati
Bai genicoane, da tu chiar nu ai respect de sine/chiar iei subiecte intregi de pe fanclub si le aduci aici/nu ca ar fi o problema, ca mi se rupe, da tu chiar asa retard esti? Nu poti sa compui ceva singur?

Asta mi-a trecut mie prin cap acum! Na, ce vreti?
Cain
bai penetratorule, tu chiar nu poti sa fii mai pasnic putin ?!? Adica eu unu te rog sa faci un efort si sa te linistesti inainte sa scrii, inteleg ca uneori dai peste ceva care te deranjeaza, dar ia o pauza, ceva, si pe urma exprima-ti parerea intr-un mod cat mai putin ofensator...
penetratorul din carpati
Senior cain, inca o data m-ai avut! Esti tare!
genicon
Na, penetratorule! Sa vad acum ce-i zici lu Moshu! (e drept, el a zis ca l-a luat de pe fanclub) Si mai zi-mi si mie pls, ce alte subiecte am mai luat eu de pe fanclub (nu zic ca nu copiez - deh, suntem romani si cu toti copiem)??? Oricum, referitor la afirmatiile tale, am si eu o intrebare - tu ce subiecte ai deschis pe aici? Ca sa nu mor "retard"
P.S. Nici o problema, Cain, eu nu sunt atat de sensibil la injurii - am mai zis, sunt, din pacate, obisnuit cu ele. Si mereu vin de la acelasi gen de oameni. Insa cu siguranta altre persoane de pe forum nu tolereaza asa ceva, deci ar fi mai bine sa ne abtinem.
P.P.S - Acum nu inseamna ca daca aveti ceva cu cineva de pe forum sa va varsati nervii pe mine, ca sunt si eu om biggrin.gif dry.gif
Antont
Sufar de o mahmureala incredibila.
penetratorul din carpati
Ce sa-i maizic lu moshu ma? Ca el si asa e batut de soarta! Ii tot zic in fiecare zi si tot nu se prinde nimic de el!
Cain
genicon, nu e vorba ca suporti, este vorba de atitudinea generica a penetratorului... daca vrea sa faca bascalie, nui bai, ca nu santem la sedinta cu tovarasa directoare.. problema lui e ca se dovedeste a fi din topor; ceea ce pe mine cel putin ma irita. Tare. Si daca se strang prea multe iritari, se lasa cu plangeri la directiune. Si ian ban. Nu ca ar fi bai sa ia ban, ca merita, dar nu e bine sa ne tratam asa clientii, mai bine ii ajutam sa fie de treaba... Ce zici penetratorule? Nu vreau sa te superi, nici sa faci misto din ala de maidan, hai sa aratam CLASA. ? "Ne bagam" ? smile.gif
Mihai
QUOTE (penetratorul din carpati @ Mar 26 2003, 06:05 PM)
Ii tot zic in fiecare zi si tot nu se prinde nimic de el!

Da, mi se intampla si mie pe acest forum...dar, nu-i nimic, daca nu inteleg dupa avertisment, le dam si banare, ca e pentru toti! 50.gif

Studiu de caz: Penetratorul wink.gif
penetratorul din carpati
Dati bre cu ban, ca nu e problema! Daca asa rezolvati problemele voi, bagand pumnul in gura, fie ca voi! Oo pot sa traiesc si fara han! Cum si voi puteti trai fara penetrator!

Caine, stii care e duda ma? Ca discutiile de pe aici sunt atat de puerile, ca-mi vine sa turbez de ciuda ca n-am ce discuta! Cand vad reply-uri d'alea de linguseala, imi vine sa turbez de nervi! Muschii mei, caterinca n-ai voie, misto n-ai voie, cu tz n-ai voie! Ce e voie aici? Linguseala? Puerilism ridicat la rand de forum cu pretentii? Pe bune, nu am nimic cu nimeni(poate cu Syd nitel tongue.gif ), dar nu pot posta in stilul meu ca imi bagati calus pe gura!
V-am mai zis odata, daca vroiam forum de litere sau de discutii savante, ma duceam la academie! Pe cuvantul meu!
Cain
Omule, imi pare rau ca vb mai urat cu tine, dar :
1. Eu scriu cu tz, si nu se supara nimeni; nici pe tine nu s-ar supara
2. Eu unu nu ling in cur pe nimeni, si nu am probleme, decat vis-a-vis de limbaj (vezi cuvantu CUR, care imi va fi cenzurat, pe buna dreptate)
3. kterinca TE ROG sa faci, ca seriozitatea nu o suport nici eu; dar fii CU BUN GUST, nu tzaran. Asta e spiritul forumului...

Deci, pe bune, nu imi esti antipatic, dar incearca sa te schimbi putin, macar aici.. Nu strica; nici pe viitor. Daca vrei, ne vedem la o bere, ceva, sa ne vb..
Mihai
Hmm...sa explicam:

1. Referitor la diacritice: este recomandat sa nu folosesti tz pentru ca, desi nu pare, este mai ciudat scris tzara decat tara. Si de ce sa folosesti tz cand poti sa scrii þ? Nu am penalizat pe nimeni pentru ca foloseste 'tz', dar recomand folosirea diacriticelor þ wink.gif

2. Nu comentez, pentru ca este o acuzatie nefondata.

3. Caterinca se poate face, in limita bunului simt la 'Poiana lu' Iocan' si, rareori la Cafenea. Restul sunt forumuri pe anumite subiecte, care necesita raspunsuri serioase.

4. Banarea nu este 'pentru a baga pumnul in gura'. Pur si simplu este un efect al incalcarii repetate a regulamentului. Si, sincer, Penetratorule, cred ca am fost destul de indurator pana acum in aceasta privinta. wink.gif
Antont
Am o stare de fericire stupida, si habar nu am de ce, nici macar nu am baut nimic.
laugh.gif
penetratorul din carpati
Bine ma sefu, ok! O sa incerc, nu promit, o sa incerc doar!
Dar vezi tu, cand ti se ridica mingea la fileu si nu lovesti bine, parca iti vine sa plangi!
Afrodita
Penetratorule!!Cam intreci masura!!Cu limba dau unde vreau, cand vreau, cui vreau, nu cred ca asta te deranjeaza prea tare, doar ca, vezi matale? nu-mi place sa-ti dau tie nicaieri.
si te rog nu fa insinuari la adresa mea, ca nu ti-am vorbit asa...inca...desi nici nu cred ca o sa fac asta...
Si mai intelege o chestie: nu pup undeva pe nimeni, din simplul motiv ca aici pot sta daca vreau, nu trebuiesc linguseli sau plocoane sa postez,deci nu vad motivul pt a lingusi, cum frumos sugerezi dumneata.
hai sa incercam sa dam dovada de oameni civilizati, ca asa ne pretindem.Ce dumnezeu??
oare romanul nu poate sta laolalta cu altii ca el fara sa faca mistouri si sa discute civilizat??Fara certuri si atacuri la persoana nu se poate??M-am saturat de personaje care se cred indreptatite a improsca cu noroi peste tot pe unde se duc, din simplul motiv ca, vezi doamne, asa e stilul lor!Hai sa fim obraznici , dar cu bun simt, caci se poate si asa.
penetratorul din carpati
31.gif
esti delicioasa!
Afrodita
Hahahahahaha, de unde mai inainte ma apucasera caldurile de nervi, acu' era sa cad de pe scaun de atata ras.Mai baieti, voi sunteti fantastici, mai!!Dar cand oi apuca sa va inteleg , nu stiu laugh.gif Hai ca esti bestial cand vrei mey, penetratorule!! biggrin.gif
Cain
Hani, sintem ou kinder cu surprize... nu toate sint frumoase, dar ele exista...

ce am in cap acum.. ? Shit, nu se termina programu asta mai repede.. ?!? Bere! Bere bere..bere..re..eee....
SYD
Acum in cap mi-a venit ca pe forumul asta ma cheama SYD. Nu depeche, cum imi zic unii. Este adevarat, contul dEpEchEmIND este de baza la mine, si asa ma cunosc totzi. Dar aici spunetzi-mi SYD! smile.gif
Cain
Hani, eu sint de acord cu personalitatea multipla... dar pana la un punct... Adica o dezvotli pe a treia ?!?!
Afrodita
De ce nu? Daca se poate... tongue.gif
SYD
Nu am mai nimic in cap la ora asta si mai mult n-am de zis.
genicon
Eu m-am intors ieri din banchet si stau si ma intreb - de ce nu a tinut mai mult? De ce nu am baut toata berea aia? De ce s-a ofticat Madalina pe mine? Astea sunt intrebarile care inca isi cauta raspunsul. Si revenind eu in Han sa beau o cafea sa imi mai revin din betie observ cu stupoare ca multe subiecte s-au transformat in discutii personale... hmmmm...
Antont
Hehe, sint fericit ca am fost ales forumistul lunii biggrin.gif . Felicitari tuturor participantilor, multumiri lui Mihai pentru initiativa si premiu, si multumiri pentru voturi biggrin.gif .

Vreti sa tin un discurs gen Oscar?
laugh.gif
Antont
Te las pe tine prima biggrin.gif . Treaba aia cu caldura suna mult mai interesant biggrin.gif .
Antont
Si eu care speram sa citesc acum o poveste "fierbinte" biggrin.gif .
Apropos, o chestie ma distreaza la nebunie, acum am observat-o. Va las sa ghiciti.
Hint:
Look at me!
laugh.gif
AIWA
Ma uit la tine...si vad "MEMBRUL LUNII"...e coool tongue.gif biggrin.gif tongue.gif
Antont
laugh.gif
E cool de tot, sper ca fetele sa aiba aceeasi parere biggrin.gif .
laugh.gif
genicon
Gogule, prea ne dai peste nas cu "membrul lunii" Io unu sunt ofticat rau. Eu trebuia sa fiu membrul lunii!!!!!! Imi dau demisia din functia de moderator, n-o sa mai intru in viata mea pe acest forum nerecunoscator si lipsit de recunoastere a valorii!!!! 24.gif 50.gif
Si in plus, SYD (nevasta-mea) m-a parasit, nu a mai intrat nici ea pe aici, a fugit cu copilu' si banii si m-a lasat cu buza-n soare... Si Gogu mi-a mai si furat membrul lunii... Las ca stiu eu ca ai avut pile! biggrin.gif Da nu-i bai, ca ma sinucid acu' de necaz si o sa te bantui toata viata!! 6.gif
P.S. Pt cei care nu au simtul umorului dezvoltat, sau cei care nu pot gusta o gluma proasta facuta de mine - totul era doar gluma... Doar ce am zis de Gogu e adevarat 19.gif
Cain
Mbei, ia mai lasati membu ala in pace !! Pai cine i-a dat lui titlul asta, mei ?!? Care femeie ? La noi dece na fostara ?!?! 50.gif
Antont
QUOTE (afrodita @ Apr 1 2003, 02:23 PM)
Heh, acuma depinde ce fel de "membru" o sa inteleaga ca esti tongue.gif tongue.gif

Afrodita, cred ca ne gindeam la acelasi lucru laugh.gif .

Genicon, ziceai ca Syd "a fugit cu copilu' si banii si m-a lasat cu buza-n soare". Pai esti norocos, pe undeva. Daca era invers si fugeai tu, si se plingea Syd ca ai lasat-o cu burta la gura??? biggrin.gif Da' nu fi suparat, din punctul meu de vedere si tu poti fi membrul lunii smile.gif .

Cain, cine mi-a dat titlul nu pot sa-ti spun biggrin.gif. Dar te las sa ghicesti.
genicon
Hehehe - ca bine zice u gogule... cred ca o sa dau chef... ia mai las-o in pace! Ca sunt o gramada de fete... Si oricum ea nu ma merita... sunt prea bun pentru ea! Si lasa si faza cu membru lunii - am zis - era doar o gluma. Dupa cum ai vazut (si din voturile mele) si eu te-am considerat membrul lunii. Asa ca - bafta si tine-o tot asa!
on topic: Ma doare capul de la cat am stat pe net azi si cred ca din cauza aia nu prea am nimic in cap... doar ca mi-e foame si tre sa fac kk... hmmm... nush cu ce sa incep blink.gif
Antont
Si eu glumeam smile.gif ...In fine, la chestia aia cu membrul lunii gasesc niste conotatii laugh.gif ..Cred ca de vina e imaginatia mea bolnava. Mersi pentru vot si bafta la votul pentru luna viitoare smile.gif
genicon
O sa fi IAR pe drumuri in MAXIM 24 de ore??? EU sunt mai prostutz asa... deci - fi si tu mai explicita, poate te putem ajuta cumva... Si oricum, nu uita - aici vei avea mereu cu cine vorbi!!! 19.gif
penetratorul din carpati
afrodito,vrei sa fii amanta mea?
penetratorul din carpati
atunci sotie?
Mihai
sad.gif Poate gasesti pe cineva care sa aiba [macar] un 486 cu IE 3.0. unsure.gif
genicon
Citesc si ma intristez ce zice afrodita. Ea, care isi dorea atat de mult aparitia mai multor fete pe forum, ca sa aiba ce modera la "ea"... tocmai acum ne paraseste... viata este cruda uneori... biggrin.gif
In ceea ce ma priveste pe mine... am o groaznica durere de gat...fix in gat si abia ma mai pot tine pe picioare. Bine ca aici stau pe scaun... Oricum, ma bucur ca de la o zi la alta numarul membrilor creste cu 1-2 persoane... Asta e bine... Bine ar fi sa si posteze smile.gif
Cain
Genicon, in privinta ei, si chiar ma exprim elegant, viata a fost de cacat, are ghinion cu caru'. Asa ca nu rade. Nu se stie cand te prinde si pe tine...
Cain
ACUM AM IN CAP O MARE FRIPTURA IN SANGE, DE PORC, CU UN CASTRON URIAS DE CARTOFI PRAJITI !!! CU O SALATA DE ROSII, CU MUJDEI DE USTUROI, SI CU MULT VIN ALB, SA SE DUCA BINE FRIPTANA !!! A, AM MENTIONAT CA PORCU' E DE FAPT CEAFA DE PORC ? AAAAAAAAAAAA..................
bubu
Off topic...nu-i de mirare ca gindesti asala ce ai in cap. laugh.gif
genicon
QUOTE (Cain @ Apr 4 2003, 12:26 PM)
Genicon, in privinta ei, si chiar ma exprim elegant, viata a fost de cacat, are ghinion cu caru'. Asa ca nu rade. Nu se stie cand te prinde si pe tine...

Asta suna a blestem, fratele meu Cain! HUA!!!!!! HUA!!!! JOS STEAUA! JOS DINAMO! JOS CRAIOVA! HAI FARU' !!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
Si oricum, acum sa sti - daca e sa ma prinda si pe mine, orice e "pe mine" e mai bine decat pe oricine. Cel putin asa imi zicea mie mama - tie iti sta bine orice ai avea pe tine - deci si o viatza de ca**t! Am zis!
Cain
Aferim, Genicoane !! biggrin.gif

Adicatelea ce am in cap Bubule ?!?!
Mihai
QUOTE (Cain @ Apr 4 2003, 07:47 PM)
ACUM AM IN CAP O MARE FRIPTURA IN SANGE, DE PORC, CU UN CASTRON URIAS DE CARTOFI PRAJITI !!! CU O SALATA DE ROSII, CU MUJDEI DE USTUROI, SI CU MULT VIN ALB, SA SE DUCA BINE FRIPTANA !!! A, AM MENTIONAT CA PORCU' E DE FAPT CEAFA DE PORC ? AAAAAAAAAAAA..................

biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.