HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

9 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sentinta Etapei: Liga I, Rezultate & Comentarii
mutulica
mesaj 27 Mar 2006, 08:54 AM
Mesaj #176


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



poate daca nu se punea atita lupa pe meci, si atita indirjire... nu iesea asa de aprins..
incep sa cred si eu ca dinamo se tine de blaturi... poate nu neaparat ca motiveaza arbitrii financiar, dar punind presiune pe ei, ii face sa greseasca
am vazut ca dinamovistii sunt uriti cam pe toate stadioanele si cam peste tot li se reproseaza aranjamentele. am fost pe stadion la Poli unde publicul luase foc la adresa unui arbitru acum un an. eram insotit de doi amici britanici, care erau chiar mai ofuscati decit localnicii

m-a deranjat enorm comentariul facut de cornel dinu care a incercat sa dea de inteles ca rapid si steaua sunt in semifinale dintr-o decizie politica a uefa... mai sa fie...

m-a bucurat insa meciul steaua- poli (desi mi-a parut rau ca a luat poli bataie). a fost un meci de cupe europene, cu doua goluri de generic


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 27 Mar 2006, 09:01 AM
Mesaj #177


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



la golul egalizator al Farului s-a semnalizat hent, si nu ofside sau altceva.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 27 Mar 2006, 09:10 AM
Mesaj #178


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mie chiar mi s-a parut a fi hent...
nu asta e problema de fapt... ci hentul anterior care nu a fost sanctionat


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 27 Mar 2006, 09:10 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ovidius
mesaj 28 Mar 2006, 03:56 PM
Mesaj #179


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Ce a declarat Piturca despre meciul Steaua-Poli: N-a fost un joc deosebit şi nici spectacol. Aşteptam să văd cu totul altceva de la un asemenea meci
Sursa: GSP

...e chiar penibil tipul. sad.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 28 Mar 2006, 04:35 PM
Mesaj #180


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Lucruri imbucuratoare, dupa aceasta etapa: avem 5-6 echipe bune, care joaca un fotbal de nivel european. Restul sunt uscaturi care mai mult incurca. dar asa este cam in toate campionatele (pastrand oarecari proportii)


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 28 Mar 2006, 06:31 PM
Mesaj #181


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Ovidius ce ne putem astepta de la un snob care conduce echipa natioanala , evident el vreau un meci in care sa se duelez cavaleri cu armata ultra .
Am auzit la telejurnal ca o sa vina Tiriac la Dinamo , si faza si mai tare , cu patura evident a spus ca Dinamo va iesi din aceste jocuri de culise in care este varata thumb_yello.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Plutarh: 28 Mar 2006, 06:32 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 29 Mar 2006, 12:04 AM
Mesaj #182


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE (Ovidius @ 28 Mar 2006, 04:56 PM)
Ce a declarat Piturca despre meciul Steaua-Poli: N-a fost un joc deosebit şi nici spectacol. Aşteptam să văd cu totul altceva de la un asemenea meci
Sursa: GSP

...e chiar penibil tipul. sad.gif

probabil ca ... el a sesizat vreo lucratura, pe care noi nu am mirosit-o


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 29 Mar 2006, 08:45 AM
Mesaj #183


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Chiar daca o fi fost vreo lucratura, meciul tot frumos a fost. Nu au fost faulturi dure, vaicareli sau alte bulshituri specifice romanilor si italienilor. Pur si simplu s-a jucat fotbal, si in afara de Piturca, nu stiu pe vreunul care sa fi zis ca a fost meci urat...poate doar Borcea sa fi zis, dar nu l-am auzit eu. biggrin.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 29 Mar 2006, 08:50 AM
Mesaj #184


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



io cred c-a incurcat un pic borcanele si de fapt se gandea la meciul lui steaua cu vaslui rofl.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 29 Mar 2006, 02:49 PM
Mesaj #185


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



as putea paria ca la Borcea nu i-a placut meciul


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 3 Apr 2006, 09:23 AM
Mesaj #186


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Mey, da' pe ce cai mari, albi şi frumoşi defilează Steaua şi Rapidul wub.gif Se anunţă un retur formidabil īn Uefa! Panarama mare e că pe primul loc īn clasament (īncă) se mai află... altcineva.

Dintre "ceilalţi" mie mi se par interesante CFR-ul clujean şi Sportul lui Mazilu. Mai nou, nici Jiul pare că nu mai e ce a fost...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 3 Apr 2006, 10:20 AM
Mesaj #187


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



cred ca daca steaua sau rapid iau cupa uefa... aia care sunt azi pe primul loc o sa isi cam roada unghiile de ciuda
oricat s-ar da ei prieteni cu rapidul azi...

la fel cum a facut galeria polista...care dupa ce n-a mai putut de prietenie cu rapidistii, n-a stiut pe unde sa ii bage mai tare dupa ce a pierdut Poli meciul... mai ales ca prietenia istorica ... a facut o pazua acum 2 ani... cind nu s-au scos unii pe altii din alte alea


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Storm
mesaj 9 Apr 2006, 09:48 PM
Mesaj #188


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 131
Inscris: 13 January 04
Forumist Nr.: 1.805



Dinamo - Steaua 1 - 1 , meci prost , inghetat , sec cu putine ocazii . steaua e, dpdv social, ca o turma de oi cu fecali ciobanul si mirel oaia nazdravana
Dinamo continua sa-mi rupa sufletul desi e pe primul loc. cry.gif demiterea lui Andone , cel mai tare antrenor roman al momentului a fost punctul de cotitura al echipei
Cat despre arbitraj... arbitrul ala parca e aterizat de pe Marte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 22 Apr 2006, 01:11 AM
Mesaj #189


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



QUOTE (Storm @ 9 Apr 2006, 10:48 PM)
demiterea lui Andone , cel mai tare antrenor roman al momentului

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 8 May 2006, 12:25 AM
Mesaj #190


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



S-a incheiat o etapa incinsa a Diviziei A, cea cu numarul 26. Lucrurile s-au complicat si mai mult decat erau. Steaua a pierdut neasteptat la Bistrita, ceea ce face ca sansele ei la titlu sa fie puse sub un mare semn de intrebare. Nici Rapidul nu a profitat de pasul pe loc al Stelei, elevii lui Razvan Lucescu obtinand doar un rezultat de egalitate cu Farul. In schimb, Sportul si Dinamo au recuperat din handicap iar acum vom asista la un final de campionat incendiar cu 4 echipe batandu-se "acolo sus", asa cum nu tin minte sa mai fi avut de multi ani. smile.gif

user posted image

user posted image

Acest topic a fost editat de Marcus: 8 May 2006, 12:32 AM


--------------------
* * * Nu lćsa visele sć piarć, pentru cć dacć visele mor, viaža nu este decāt o pasćre cu aripi rupte care nu mai poate sć zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 8 May 2006, 09:05 AM
Mesaj #191


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
acum vom asista la un final de campionat incendiar cu 4 echipe batandu-se "acolo sus", asa cum nu tin minte sa mai fi avut de multi ani.

Abia acum se vede la ce nivel erau blaturile in trecut. Bine mai ziceau unii ca inca inainte de startul campionatului, campioana era decisa.


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 8 May 2006, 10:22 AM
Mesaj #192


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



"Umoraaaaan, umoran sam priatelju, umoran..."

Nea Jiji ştie ... biggrin.gif


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 8 May 2006, 11:01 AM
Mesaj #193


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



ypsilonalpha, fa te rog o traducere si pentru restul care nu-s jiji laugh.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 8 May 2006, 11:07 AM
Mesaj #194


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



spoton.gif Păi astea sīnt versurile originale de la mielodia care mult īi place lu' nea Jiji Ţepeşu: Supăraaaat, supărat sīnt Doamneee supărat ...

Cīntecul era interpretat prin anii '70 de unu' Jasmin Stavros, fost iugoslav, actualmente croat,sau ceva de genu' ...

Deci, omul e supărat, ce mai! Oricum, bătălia continuă ... mi-a plăcut de celălalt Jiji (Mulţescu, de la Sportul) cum căuta el ceva pilule īn buzunar cīnd echipa lui a dat golul de 2-1 thumb_yello.gif ştia el ce ştia!


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Endgegner
mesaj 8 May 2006, 11:56 AM
Mesaj #195


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.352
Inscris: 16 January 05
Din: Saint Augustine /FLA
Forumist Nr.: 5.455



QUOTE (ypsilonalpha @ 8 May 2006, 11:07 AM)
Cīntecul era interpretat prin anii '70 de unu' Jasmin Stavros, fost iugoslav, actualmente croat,sau ceva de genu' ...


anii '80... si e croat...a fost si cand iexista Yu-go-sla-vija tongue.gif


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

Die for your government
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 14 May 2006, 05:37 PM
Mesaj #196


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Uuups. S-a īntors complet roata. Dinamo conducea pe teren propriu cu 1-0 şi pīnă la urmă a pierdut cu 1-2 īntr-un moment cīnd īi trebuia musai victoria... Culmea e că FC Vaslui chiar a jucat mai bine decīt alb-roşii, iar vlăjganul ăla de Badea a etalat certe calităţi de vīrf de atac.

Aştept cu nerăbdare campionatul īn care FC Vaslui, Poli Timişoara şi Farul vor juca īn Cupele Europene iar Borcea, Becali şi Copos se vor ruina financiar īncercīnd să cumpere un meci la Petroşani pentru a scăpa (īn ultima clipă!) de retrogradare. laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 21 May 2006, 03:34 PM
Mesaj #197


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



MARE, MECI MARE IN REGIE! yay.gif

Peste jumatate de ora, formatia din Regie, Sportul Studentesc si Steaua se vor infrunta in derby-ul care poate decide campioana. Sper ca intrarea sa fie libera! spoton.gif


Ce club sărac şi ce club bogat!

Formaţia din Regie şi cea din Ghencea dispută finala campionatului. Cine īnvinge azi poate cāştiga titlul. Steaua are deja 22, īn schimb pentru Sportul ar fi o premieră.

Daniel NAZARE
Nimeni nu s-a gāndit la īnceputul actualului sezon că aceste două echipe s-ar putea bate pentru cāştigarea īntrecerii interne.
Dincolo de meciul īn sine, partida ar putea fi tradusă īn cifre, la care trupa lui Olăroiu este superioară la aproape toate capitolele: bani, bugete, salarii, tradiţie, trofee. Steaua are 48 de trofee cāştigate (22 de titluri naţionale, 20 de Cupe ale Romāniei, 4 Supercupe ale Romāniei, o Cupă a Campionilor şi o Supercupă a Romāniei), īn timp ce Sportul se poate lăuda doar cu o Cupă Balcanică (cucerită īn 1980). De asemenea, alb-negrii au jucat de trei ori o finală de Cupa Romāniei şi au ocupat locul 2 īn sezonul 1985-1986, după Steaua, care īn acel an avea să triumfe īn Europa. Puţină lume ştie că īn 1945 formaţia din Regie s-a desfiinţat pentru cāteva luni, iar īn 1958 a ajuns, sub denumirea de Ştiinţa, tocmai īn Divizia C. Īn schimb, roş-albaştrii au considerat locul 2 drept o ruşine, indiferent de competiţia internă īn care au activat. Plus că este echipa romānească cu cele mai mari performanţe pe plan internaţional. De cele două echipe care se īnfruntă azi se leagă şi transferul lui Gică Hagi, survenit īn 1987, trecere care a născut īn acele vremuri, dar şi azi, mari controverse. Diferenţa dintre sărac şi bogat se manifestă şi īntre patronii celor două grupări, nu numai īn salariile jucătorilor şi ale antrenorilor: Gigi Becali este īn Top 300 cu o avere de 350 de milioane de dolari.

Steliştii, amatori de gratuităţi!
Clubul din Regie a scos la vānzare 7.000 de bilete, dintre care 3.000 urmau să fie vāndute īn Ghencea. Pānă ieri seară la stadionul Sportului se vānduseră 1.200 de tichete, īn vreme ce la Steaua doar 900. “Steliştii se bat cu pumnii īn piept că vin īn număr mare. Păi, ei s-au īnvăţat să vină īn Regie pe gratis şi nu pe bani! Īi anunţ că de data asta nu se poate!”, a spus supărat directorul sportiv al Sportului, Mihai Lăzărescu, adăugānd: “Māine (n.r. - azi) nu mai putem vinde bilete pentru că Jandarmeria va fixa filtre la mare distanţă de stadion. Īncercăm pānă la ora 13:00 să vindem ce mai putem īn Ghencea!”

" Declaraţiile oficialilor stelişti cu privire la interesul faţă de jucătorii Sportului sunt menite să creeze presiune asupra elevilor mei."
Gheorghe Mulţescu, antrenor Sportul

"La Sportul nu e presiune, jucătorii nu sunt obişnuiţi să se bată pentru titlu, şi din această cauză se exprimă cu lejeritate."
Cosmin Olăroiu, antrenor Steaua

"Cu Steaua se va vedea care este adevărata noastră valoare. Marele nostru avantaj este omogenitatea."
Tibi Bălan, mijlocaş Sportul

"Poate poziţia de lider pare surprinzătoare, īnsă, dacă analizăm jocul echipei, atunci e firească. Sportul
are echipă de cupele europene!"
Mircea Sandu, preşedinte FRF


Sursa: Prosport


--------------------
* * * Nu lćsa visele sć piarć, pentru cć dacć visele mor, viaža nu este decāt o pasćre cu aripi rupte care nu mai poate sć zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 21 May 2006, 09:19 PM
Mesaj #198


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Si Steaua s-a impus cu 2 - 1 !
Din pacate, au facut intrarea cu plata, si cand am vazut biletul unui fan al Stelei pe care scria Tribuna a II-a, 25 LEI ( ohmy.gif ), iar bisnitarii vindeau cu 30 LEI, m-am dus sa vad meciul la televizor. sad.gif
Ce profitori pot sa fie! ranting.gif Nici cand au jucat in Cupa UEFA nu era biletul atat... sad.gif Oricum, am auzit ca suporterii de la tribuna a II-a s-au luat la bataie la pauza, fiind nevoie de interventia fortelor de ordine...

Rezultatele etapei:

Gloria Bistrita 1 - 0 Farul Constanta
FC Vaslui 1 - 1 Politehnica Iasi
Poli Timisoara 0 - 2 Otelul Galati
FC Arges Pitesti 0 - 1 Dinamo Bucuresti
FC National 3 - 2 Pandurii
CFR Cluj 1 - 3 Rapid Bucuresti
Sportul Studentesc 1 - 2 Steaua Bucuresti
Jiul Petrosani 2 - 0 FCM Bacau

Greu de crezut acum ca Sportul mai poate spera la titlu. Totusi sanse matematice exista. La fel cum sunt sanse ca si Dinamo sa prinda loc de Cupa UEFA, dupa victoria nesperata la Pitesti.
Trupa lui Lucescu, dupa ce s-a vazut condusa de echipa lui Dorinel, a reusit sa intoarca scorul si sa ramana "acolo sus", in lupta pentru primul loc. Ca mai totdeauna, Becali a acuzat meciul de blat: "Nu sunt surprins de victoria Rapidului. Eram sigur că Rapid va īnvinge pe Cluj, ştiam de īnainte". In cazul in care Rapid va realiza "eventul", FC National, din postura de finalista a Cupei, se va alatura echipei de pe locul 2, foarte probabil Steaua, in drumul pentru Cupa UEFA.

Majoritatea jucatorilor stelisti au pariat sume mari pe victoria Rapidului, spunand ca stiau dinainte deznodamantul. Mirel Radoi a pariat chiar 50 milioane, urmand sa castige 80.

Clasament:

1. Steaua 58
2. Rapid 56
3. Sportul 53
4. Dinamo 52
5. Farul 45
6. FC Naţional 45
7. CFR Cluj 44
8. Poli Timişoara 39
9. Gloria Bistriţa 39
10. Oţelul Galaţi 35
11. Poli Iaşi 35
12. FC Argeş 31
13. CS Vaslui 26
14. Jiul Petroşani 27
15. Pandurii 21
16. FCM Bacău 13

In urmatoarea etapa, "Giulesti Rapid" va primi vizita Sportului, intr-un meci poate decisiv pentru locul 2, in cazul in care Steaua va castiga tot pana la final.

Acest topic a fost editat de Marcus: 21 May 2006, 10:03 PM


--------------------
* * * Nu lćsa visele sć piarć, pentru cć dacć visele mor, viaža nu este decāt o pasćre cu aripi rupte care nu mai poate sć zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 22 May 2006, 01:33 PM
Mesaj #199


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



suspect cit de siguri au fost stelistii de blatul de la cluj... mai ales ca acolo joaca fosti colegi si probabil inca prieteni de-ai lor

pe de alta parte ma uit cu interes la anomalia din campionatul nostru...
se intimpla doua lucruri ciudate:
- in loc sa isi plateasca proprii jucatori ca sa joace mai bine, multi presedinti de club sau patroni aleg sa plateasca pe altii ca sa cistige
- sunt acuzati de coruptie cei ce premiaza victoria... oricat ar fi de anomalie faptul ca sunt premiati jucatorii altor echipe ca sa cistige nu mi se pare coruptie sa premiezi invingatorii...
oare de ce s-a ajuns la asa o anomalie? poate pentru ca cei ce premiaza alte echipe spera sa poate plati un pret mai bun, decit cei ce platesc un blat... si atunci se explica de unde nebunia cu stimularea pentru victorie...

ca sa nu mai spun ca blaturile pot influenta si pariurile deci... frauda pe fata nene


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 7 Jun 2006, 09:00 AM
Mesaj #200


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Multa liniste pe aici, desi azi se joaca ultima etapa, unde (cel putin teoretic) putem avea surprize la toate nivelurile

Iata etapa (toate meciurile de la ora 17.00)

CFR CLUJ-FARUL
SPORTUL-GLORIA
JIUL- RAPID
FC VASLUI - STEAUA
FC ARGES - FCM BACAU
FC NATIONAL- POLI IASI
POLI TIMISOARA- DINAMO
OTELUL- PANDURII


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 8 Jun 2006, 01:33 PM
Mesaj #201


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Campionatul national a luat sfarsit!
Steaua - Campioana, Rapid si Dinamo in cupa Uefa.
Au retrogradat Pandurii si FCM Bacau.
Au promovat U Craiova, Ceahlaul Piatra Neamt si Liberty Salonta
A 4-a promovata se decide in urma turneului de calificare intre FC Bihor, Unirea Urziceni si Forex Brasov


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 8 Jun 2006, 01:48 PM
Mesaj #202


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



S-a incheiat in dulcele stil mioritic...


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 8 Jun 2006, 01:55 PM
Mesaj #203


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



parca sfarsitul asta de campionat a fost mai murdar ca niciodata...iar asta pentru ca jiji s-a intrecut pe sine!

o bataie de joc


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 8 Jun 2006, 01:56 PM
Mesaj #204


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



parca numai jiji...


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 8 Jun 2006, 01:58 PM
Mesaj #205


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Felicitări Steaua! thumb_yello.gif

Şi multă carne lui Gigi Viteazu, şi o porţie dublă lu' Meme ... mad.gif


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 5 Aug 2006, 11:43 AM
Mesaj #206


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



FOSTA ETERNA TERRA NOVA IL VA READUCE PE GROPARUL UNIVERSITATII, PE INEGALABILUL NAPOLI rofl.gif NICOLO NAPOLI .



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 5 Aug 2006, 06:01 PM
Mesaj #207


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Cartu si-a invins fosta echipa cu un scor sec ....2-0 Izvoranu si Ştefan Grigorie au fost marcatorii
Batrana Doamna conduce la pauza pe razesi rofl.gif Simion i face in ciuda lui JIJI , iar BACIU isi roade unghiile ca la dat de pomana rofl.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 7 Aug 2006, 10:26 AM
Mesaj #208


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Imi place din ce in ce mai mult CFR Cluj, pe care o vad surpriza campionatului.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 7 Aug 2006, 10:31 AM
Mesaj #209


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



stai sa bata o echipa cit de cit ca pina amu au batut pe Otelul si Urziceni blink.gif .


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 7 Aug 2006, 10:35 AM
Mesaj #210


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



De acord, dar nu uita ca si Dinamo, si Rapid s-au chinuit cu Pandurii, respectiv cu Jiul


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 04:04 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman