Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Legăm Cu Sārmă, Asta E, Merge Si-asa...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Cla
Pāna si drapelul Romāniei se leaga cu sārma. Acuma nu stim, daca ar fi orizontal sau vertical mai bine.
Cāti cm de sārma avem nevoie la stālp? rofl.gif
Cla
Boris Becker e nascut in Leimen. Nu are nimic de-a face cu Romānia.
Cla
Azi am "legat cu sārma". Na zi ca nu-s inventiv.
Ieri am fost la un alt magazin ca deobicei si-mi cumpar un tutun.
Azi mi-am facut o tigara cu el. Hmm, prea slab... dry.gif
"PING !! Idee"
Am niste trabuce acasa, am taiat unul cu foarfeca si am facut cu tutunul ala juma-juma. BINGOOOO !! taman bine spoton.gif
Felina
Calule, bine c-ai legat cu sarma. da' tu inca mai fumezi?!
Cla
QUOTE(Felina @ 31 Mar 2010, 12:47 PM) *
Calule, bine c-ai legat cu sarma. da' tu inca mai fumezi?!


DA !! rofl.gif


Marduk
QUOTE(Cla @ 31 Mar 2010, 01:36 PM) *
Am niste trabuce acasa, am taiat unul cu foarfeca si am facut cu tutunul ala juma-juma. BINGOOOO !! taman bine spoton.gif

Si chestia aia, juma-juma, ai tras-o in pept? Nu este recomandat, ai mare grija cum fumezi trabuc, pipa sau narghilea. astea nu se trag in chept.
Cla
Ca fumator de tigari bineinteles ca le tragi in piept, altceva ar fi risipa.
Eu trag si trabucurile in piept, dar mi-s prea tari, dar asa, amestecate, e ok. smile.gif
Pipa nu suport, ca arde la buza, nu-i buna.

edit: Nu stiu daca esti fumator sau nu, Marduk. Dar daca fumezi una, vrei sa simti ceva. Daca nu simti nimic (tigari light or all the shit) mai bine te lasi decāt sa-ti dai banii pe prostii.

Uite, am niste Zigarillo acasa. Asa ceva nu se poate fuma toata ziua, ar fi prea greu..
Sunt excelente īnsa , una:
- dupa sex
- dupa māncare.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.