Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sa Ne Prezentam...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Mistinguett
welcome.gif tuturor.

sweatingbullets.gif Scade vertiginos media de varsta la Han... whistling.gif
TCA
Salut la han !

Am intre 30-40 de ani, traiesc in strainátate din 1990, si ..... imi plac veselia, voia buna. Sper sa ma acceptati intre voi, si sa devenim prieteni. rolleyes.gif


O zi placuta


PS: Puteti sa-mi spuneti de unde sa-mi iau un avatar ??? Mutzumesc.


TCA
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif

Pentru a seta un avatar mergi la adresa: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=UserCP&CODE=24

Imagini pentru avatari pot fi gasite la :

http://www.hotavatars.com/
http://www.avatarity.com/

Daca aveti alte nelamuriri, nu ezitati sa ma contactati! smile.gif
TCA
Multumesc mult, Mihai, s-a rezolvat. biggrin.gif
Vegas2002
TCA, welcome.gif si din partea mea smile.gif
bolovan
Ziua buna!

Pot sa ma prezint si eu? Da? Sarn'a!.
Despre mine: Sint tinar, frumos, destept, atragator, intelectual si ce-i cel mai important: sint groaznic de mincinos.
Dupa spusele celor de la evidenta populatiei am undeva pe la vo 25-26 anisori, dupa spusele celor de la sectia de psihiatrie, am undeva pe la 4-5 anisori. Am un intelect deosebit, dar din nefericire, cum sint cam uituc, il cam uit pe acasa, prin tramvaie...si pe unde mai apuc. Cind ma intreaba cineva cu ce ma ocup, de regula zic ca-s student la Poli si tot odata angajat...dar in realitate asta nu-i decit o acoperire pentru o activitate mult mai importanta: frecatul mentei
Ce-mi place? Berea (rece), vinul (mult), statul cu cracii (scuzati limbajul) la soare, si din cind in cind scobitul in urechi.
Aaaa...nick-ul? Lasa...mai bine sa nu stiti.
Daca mai sint intrebari, va rog sa poftiti...ca n-am sa raspund
bdl
TCA,
Te inteleg de ce ai punga pe fata, si io sint urit ca dracu, asa ca bine ai venit in clubul celor uriti dar iubiti de femei. spoton.gif
Bolovane, ai dreptate, si eu am fost asa, pina mi-au facut astia lobotomie, pe urma mi-am revenit. Oricum, bine ai venit si....
NU DA CU PIETREEEE........ rofl.gif
Jazz
Peacey!!!!
Si eu sunt din Braila!
Hai ca nu am stiut ca tre' sa ma prezint!
Eu am multi ani, mai multi decat cei nascuti mai tarziu decat mine, sunt braileanca si de cativa ani incoace traiesc la multe mile departare de oraselul ala micut in care m-am nascut eu si de care mi-e dor ca naiba.
Va salut pe toti!
Am auzit ca aici se poarta discutii "civilizate" si am venit sa ma conving. Pana acum m-am simtit tare, tare bine.
Va pup!
bdl
Jasmine,
In numele comitetului de intimpinare al Hanului, compus din electricieni si alti oameni de stiinta, un calduros WELCOME.
Masa si dansul la separeu, ca nu ne putem destrabala in public. mwah1.gif
Ryan
Jasmine, bine ai venit smile.gif

Bdl, da-i frumos ce faci tu? Ca te dai la fete e una, dar la doamne casatorite... vad ca nu ai leac si pace laugh.gif
(dar la unele le place- asta ca sa rimeze tongue.gif )
TCA
Buna bdl,

O sa-mi schimb avatarul, OK ??? biggrin.gif
Nu cred ca exista oameni uritzi, decit cei care au sufletul urit. Si eu sint "ea".
In alta ordine de idei, va multumesc pt. primire. wub.gif
Ryan
Esti un pic idealista, uite ca ti-am si facut o caracterizare tongue.gif
Cum adica nu exista oameni urati? Exista si inca destui si mi-e mila de ei cand ii vad asa hidosi. Nu sunt eu zana zorilor (cei care m-au vazut pot sa confirme si cotrariul tongue.gif ), dar oricum, ma doare cand ii vad pe unii cu niste fete disproportionate, trupuri grotesti, chinuite. Sunt si din astia, poate nu i-ai vazut tu. E frumos sa te uiti la suflet, in orice caz.
TCA
Buna Ryan,

Ai dreptate exista oamnei cu malformatii intr-adevar uritzi. Dar de obicei acesti oameni au frumusete sufleteasca mai mare decit am eu, tu sau altii. Eu vorbeam la figurat de oameni uriti, nu la propriu. Asta stii cum e "Nu e frumos ce -i frumos, e frumos ce-ti place". Deci, depinde ce numim urit. huh.gif
Ryan
Nu m-am referit neaparat la cei cu malformatii. Se gasesc destui oameni urati pe strada, poate si din cauza faptului ca sunt nefericiti. Uratul e acel lucru care te faci sa simti un gol in stomac, care iti creeaza o stare de respingere si in cazul de fata, de mila.
TCA
Ryan, te rog, nu vrei sa vorbim de ceva mai vesel ? Si-asa ma doare sufletul de timpul asta urit. huh.gif
Ryan
Ba da, dar sa gasim alta modalitate ca aici suntem deja off topic biggrin.gif
Jazz
Bdl,
Multam frumos pentru primire! No, acuma te intreb cum se pot destrabala doi oameni public daca sunt la separeu? Nu ca m-ar interesa... biggrin.gif

Ryan,
Esti un dulce! wink.gif
LigiaB
Jasmine, welcome.gif

Bine ai venit la han! hug.gif
Jazz
Multumesc, LigiaB!
drunk.gif
spoton.gif
Super-pupici!
Ryan
QUOTE (Jasmine @ Jan 27 2004, 04:20 PM)
Ryan,
Esti un dulce! wink.gif

Pana ne cunoastem mai bine sa stii ca sunt O dulce tongue.gif
stiu ca numele duce in eroare .... biggrin.gif
Jazz
Oops! rofl.gif
Vezi daca nu citesc cu atentie? Trebuia sa citesc topicul cu nick-urile, presupun ca ai pus ceva acolo...
Eh, atunci daca "nu esti un dulce" sigur esti o dulce... wink.gif
Ryan
Eu cica sunt modesta....daca nu confirma si altii, s-ar putea sa nu fie adevarat laugh.gif
OMU'BUN
Jasmine, las' ca-ti spun eu! E dulce sigur!... Ma intreb numai daca parerea mea o fi insemnand totusi ceva, intrucat, "Un singur martor nu e o dovada!" wink.gif
bdl
Jasmine,
Te lamuresc cum sta treaba tot la separeu, cind servim un oximorun la protap.
TCA,
Io sint urit, asa ca tot bine -venita esti in clubul ala. Adica noi, uritii, sa nu ne clatim ochii, numai fetii aia frumosi? jamie.gif
Jazz
Bdl,
rofl.gif
Stiai ca esti nostim, nu? Ma gandeam eu ca nu-ti spun o noutate... tongue.gif
bdl
Te rog eu vorbeste mai tare, ca sint cam surd. Si mi-am uitat si ochelarii, asa ca nici de lupul cel rau nu sint bun. sad.gif
TCA
Bdl, de ce te crezi urît ?
Dacá-tzi cade bine "cláteste-tzi" si tu ochii. biggrin.gif
Mihai
QUOTE (bdl @ Jan 28 2004, 02:06 AM)
asa ca nici de lupul cel rau nu sint bun.

Pacat, ca ai gasi niste Scufite... una mai Rosie decat alta. ohyeah.gif

hh.gif Ok, revenim ontopic. tongue.gif
BLANCA
Blanca = Georgia 24 ani Bucuresti sorry.gif
SORIN
Bai BDLeauo...cum poti face fata la atatea fete frumoase rofl.gif Ca mie mi-ar ajunge pt. mai multe vieti blink.gif

Mihai!! Exista pe net un loc de concurs cu cele mai frumoase fete ale unui site???

Iti spun eu ca nu...ca nu ar avea sanse biggrin.gif

Sorin.
Mihai
Nu strica sa o mai spun o data: Bine ai venit la Han, Blanca! welcome.gif flowers.gif
Lilith
Aoleeeu, Blanca , chiar ca esti frumoasa , mi-a zis mie Afrodita thumb_yello.gif
Afrodita
Shht, taci tu!! Ma dai de gol ca admir fata?? Acusica ma iau primprejur Bdl si Nicodim rofl.gif
Blanca, esti frumoasa rau!! sorry.gif
Mihai
rolleyes.gif Pai de ce credeti ca i-am oferit flori, fie ele si virtuale... ohyeah.gif

innocent.gif

De fapt cu toate sunteti frumoase, doar ca acum nu era Ancuta atenta. rofl.gif
LadyStorm
Salut! Eu sunt LadyStorm...adica Deea... wub.gif
OMU'BUN
Ai vazut? Primul pas a fost facut deja, si sunt sigur ca n-a fost prea greu, pentru o fata ca tine! Bine ai venit la Han! Abia asteptam sa ne deschizi tolba cu noutatile pe care ni le vei aduce!
Baieti, aveti grija de Deea, va rog, ca este un pic timida la inceput!... Nicodime, sa nu ne-o curtezi, ca pun sa te banneze laugh.gif
47462
Mai aveti un om nou pe han care pana acum a fost prea timid sa se prezinte...am si eu vre-o 16 anisori jumate...locuiesc intr-un orasel situat undeva pe Dunare in V Romaniei si se numeste Drobeta Turnu Severin...si am un nume simplu..Irina. Ma bucur sa va cunosc...
Antont
Bine ai venit si distractie placuta pe aici spoton.gif ...Tu esti prietena lui Geni? tongue.gif
47462
Ce intrebari directe....dar daca te intereseaza asa mult...Da
Antont
Asa-s eu mai direct tongue.gif ...Sper ca nu te-am suparat...Anyway, welcome, si salutari Geniconului din partea mea spoton.gif ...
Pese:
Daca ti-a zis timpenii despre mine si Bdl, sa stii ca nu-i adevarat rofl.gif ....
47462
Stai calm ca nu cred tot ce mi se zice....dar totusi...ce ar trebui sa stiu despre voi... sorry.gif
Antont
QUOTE (47462 @ Jan 29 2004, 12:35 AM)
dar totusi...ce ar trebui sa stiu despre voi... sorry.gif

Pai ma rog...las' ca-ti povesteste Geni cind va intilniti ce si cum...Tu sa nu uiti sa-l intrebi tongue.gif rofl.gif ...
LadyStorm
Sunt si eu curioasa...Cine e Nicodim???... wink.gif
OMU'BUN
rofl.gif roflmao.gif clapping.gif hh.gif spoton.gif
Lilith
Nicodim e unul dintre tipii cei mai de treaba de la Han .
BLANCA
Sunteti voi niste draguti si bineinteles aia e o poza in care arat mai bine ca am si poze cu o fata adormita....eu v-am vazut pe aici pe forum, mai aveti pe ici pe colo poze asa ca am o idee si daca vreti va trimit o alta poza intreaga
OMU'BUN
Vrem, sigur ca vrem! Daca ai poza intreaga, cu atat mai bine, mai ales daca este facuta la mare!... smile.gif
BLANCA
Poza o vezi pe " pozele forumistilor" si nu este la mare...
mutulica
Putin complexat, lipsit de tact; din Timisoara, cam aiurit; inginer si blegutel.
Asta's eu, n-am ce sa fac.
OMU'BUN
Ia uite la el?
Cica-i blegutel!
Mutulica, draga,
Daca nu stiai
Nimeni de pe Bega
Nu-i precum spuneai!
Am trait acolo
Si-am vazut atuncea
Ce stiam cu totii:
-Ca Banatu-i fruncea!
Deci, te rog, fii sincer
Domnu' inginer,
Chiar modest de frunte,
Te numesti "smecher"!
Si cu sortu-n fatza
Si fara de el,
Nu te crede nimeni
Ca esti... virginel!... spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.