Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Moreover The World
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3
aplauze
e ciudat, chiar iubesc sa aplaud - dar ma antrenez sa fac si altele.
momentan ii privesc pe altii aplaudand: un grup de 14 masculi. e cumva fascinant -- nu mai regasesti aici jocul tipic al orgoliilor. sunt dedicati, chiar addicted. vad ce e nedrept si vor sa arate tuturor, striga, sunt acolo.

gata, s-a terminat meciul wink.gif
aplauze
n-am mai mers de mult la meciuri, dar cred ca o s-o fac din nou in curand. incepuse sa-mi placa.
acum stau la dentist. ma doare limba rau. si mi-e foame. n-am mai mancat de ieri dimineata :-( Uf, o sa treaca, abia astept!!!;-)
Nefertiti
La multi ani veseli si sanatosi!!!! mwah1.gif

aplauze
Salut ohyeah.gif

Long time no see! Cred ca voi reveni la han in curand... acum, cand se face un an de cand n-am mai intrat. Heh, ce coincidenta. O sa pun poze [daca-mi mai amintesc cum se face] si o sa va scriu povesti.

E interesant sa privesti in urma si sa vezi ce ai realizat intr-un an de zile.. de saptamani.. de luni jamie.gif
Nefertiti
Heeeeei, pe unde ratacisi???

Bine ai revenit si sa scrii, sa nu dispari iar!!

aplauze
Bun gasit! smile.gif Incerc sa ma acomodez. Nici de scris n-am scris de mult, nici n-am mai intrat. Parca miroase ciudat, asa pe-aici smile.gif miroase a... lumanarele. Ich si simt si miros de caine. Si-a luat careva din voi caine? smile.gif

Eu mi-am luat pesti. Initial, mi-am cumparat 1 peste molly - 2 ron si o planta de apa - 12 ron. smile.gif ce afacerista sunt, nu?
Acum am 5 pesti, 1 negru si 4 rosii. Niste amarati, vai de capul lor, flamanzi mereu.. cred ca le este si frig. Dar le-am promis ca din toata saracia o sa le iau un incalzitor de apa ; )). Pompa de aer au -- doar ca sunt prea puternici curentii - si se invart ca intr-o masina de spalat. Amaratii. M-am gandit ca macar nume sa le pun. Astept sugestii. Macar pentru pestisorul ala negru [eu m-am gandit Schwarzenegger sau Godzilla dar sunt cam greoaie]. ; ))


In rest, trebuie sa fac cumva sa invat germana la nivel upper intermediate. eu sunt un fel de.. lower beginner sorry.gif Din noou, pretty pliz help!

Am condus azi - si am trecut cu roata peste un bolovan de cca 40 cm. biggrin.gif sper ca a fost ok. Parca am auzit ceva curgand dupa aceea "pic pic", dar nu sunt sigura. Tata stie, da, daca va intrebati! A urlat putin la mine, mai mult de disperare blink.gif

In concluzie, ca de obicei, fac bine ohyeah.gif
aplauze
Buna dimineata!

Astazi avem ceata iminenta, bruma deasa si nori. Nu ploua, ci sta.. inca. Asfaltul va fi umed spre ud, iar temperatura vaporilor de apa din asfalt nu va depasi 2 grade, decat poate in orele de varf. Aveti grija, deci, sa va incaltati inainte de a pleca de acasa.
In saptamana ce urmeaza, va asteapta atat fronturi de aer cald cat si fronturi de aer rece - sa va luati fulare [negre cu patratele albe] pentru a evita inhalarea aerului rece. In privinta aerului cald, nu va faceti griji.
Puteti primi asistenta non-stop de la noi - suntem pretutindeni.

mwah1.gif
tikky
QUOTE(aplauze @ 5 Nov 2008, 12:54 AM) *
sa va luati fulare [negre cu patratele albe] pentru a evita inhalarea aerului rece. In privinta aerului cald, nu va faceti griji.
mwah1.gif


nu e bine... fularele trebuie sa fie negre in totalitate, patratele albe permit de cand lumea trecerea aerului rece.
aplauze
asa este, but shhhhhhhhhhhhh...
aplauze
Buna dimineata!

N-am mai scris nimic zilele astea. Sunt ocupata, draga, imi fac oras.

http://gobackhome.myminicity.com/


:-D Este frumos! de fapt, va fi frumos atunci cand va mai locui acolo altcineva in afara de mine.
E interesanta ideea. Daca vrei intr-o zi sa iti faci orasul tau propriu, oare cati oameni or sa vina cu tine?.. si care?..

Intrati pe link-ul meu, cat va mai ganditi! ----@ smile.gif
aplauze
Craciun fericit!!! smile.gif

Ho ho ho thumb_yello.gif

Sa fiti cumiti, tocmai incepe competitia pentru cel mai cuminte copil de anul viitor.. evident incepe in seara asta la 00:00!
Deja au fost premiati castigatorii de anul asta [lista nu e publica, evident... dar ma bazez pe scurgeri de informatii de la castigatori]

Eu personal, am primit un cadou mic si frumos frumos.. si unul mare si frumos..., dar sa nu credeti ca sunt pe podiumul... cuminteniei... m-am cam destrabalat anul asta mwah1.gif

Daca e cineva, totusi, care stie ca a fost cuminte dar nu a primit inca nimic, spuneti-mi mie si discut eu cu Mos Craciun.


jamie.gif
tikky
Craciun fericit, aplauze!!!
aplauze
QUOTE(tikky @ 25 Dec 2008, 03:18 PM) *
Craciun fericit, aplauze!!!

mulţumesc, smile.gif şi ţie crăciun foarte fericit!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.