Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-am Cumparat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Rehael
O vaca. ohyeah.gif
Nefertiti
Capsuni romanesti. yeah.gif
Lapte condensat.
O revista.
Deodorant.
Balsam de rufe.
Lasagna (gatite devil.gif ).
Zahar.
Nefertiti
Aparat de kilarit tantari. ohyeah.gif
Serenity
Sampon de bebelusi, condimente si o fusta alba, lunga, d-aia cum se poarta acum ca sa ma simt ca o adevarata printesa laugh.gif
dascalita
Niste produse cosmetice de care sunt super incantata si nu stiu unde sa ma laud si mai ales sa le recomand...De la Jeunesse...Faine rau! Acum mi-am luat crema pentru calcaie tongue.gif ,cred ca nu mai am nevoie de pedichiurista!
jude
Bratara, pulover ( rofl.gif ), geanta ( blink.gif ) si bilete de tren.
Serenity
Io ieri mi-am luat tricou de fotbalist(a) de la Puma biggrin.gif Abia cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca e de fotbal si in culorile angliei si are numarul 10 wub.gif

Owen, my love.... rolleyes.gif
jude
"The Rat Pack" 38.gif 38.gif 38.gif Nu e DVD, dar e un inceput. ohyeah.gif
dascalita
Apa minerala, struguri albi-perla, o minune!! si pepene rosu!
jude
Trench ohyeah.gif si Cosmopolitan. rolleyes.gif
Endgegner
Mi-am tras o undita telescopica de 5 meteri...god dam'...de cand asteptam momentu' asta....cry brother fisherman Mariusc2.... rolleyes.gif
Serenity
laugh.gif Sa-ti creasca mare!
Aramis
Sony Ericsson K 800I biggrin.gif
Mihai
Sa-l folosesti sanatoasa si sa vorbesti mult la el. :)Sa-l folosesti sanatoasa si sa vorbesti mult la el. smile.gif
Rehael
O paine si o bere.

Ori vad eu dublu, ori Mihai se balbaie... Unul din noi trebuie sa doarma mai mult! blink.gif
Aramis
Multumesc ! Multumesc ! adica trebuia sa raspund si eu la dubla urare biggrin.gif
Endgegner
Sere, esti o dulce...buut, altu' care-l stiu io are de 6 meteri...poate am luat-o io prea scurta unsure.gif
Afrodita
Minunat topic, cinste cui l-a deschis - ca am uitat de la mana pana la gura rofl.gif

Azi mi-am luat tigari si m&m rofl.gif Maine poate am o lista mai lunga biggrin.gif
Veritas
Nimic rofl.gif
Felina
idem
nimic laugh.gif
bdl
Am fost f suparat azi ca n-am de lucru si mi-am luat o masina.....Dupa care mi-a trecut supararea.....asa ca am ramas cu ratele de platit....
Cocluzie: cind sinteti suparati, aveti grija ce cumparati..... wacko.gif
axel
@BDL: rofl.gif
Chiar, ce masina? wink.gif


Eu: Wii
Afrodita
BDL, tu esti ca mine la fazele astea rofl.gif roflmao.gif roflmao.gif Nah, sa-ti poarte noroc sa-ti gasesti de lucru biggrin.gif

Si tu sa-l stapanesti sanatos pe Wii ala harhar.gif
Serenity
Io imi luai doua corsete, da' asta ieri... deci sunt off-topic laugh.gif

BDL rofl.gif sa-ti creasca mare bre! Afro cand a zis ca esti ca ea, vroia de fapt sa-ti sugereze suPtil ca esti ca o muiere, breeee... laugh.gif (kiddin')
Mara
QUOTE(bdl @ 24 Aug 2007, 05:58 AM) *
Am fost f suparat azi ca n-am de lucru si mi-am luat o masina.....Dupa care mi-a trecut supararea.....asa ca am ramas cu ratele de platit....
Cocluzie: cind sinteti suparati, aveti grija ce cumparati..... wacko.gif


rofl.gif Acu ce sa zic... sa o stapanesti sanatos si sa-ti poarte noroc. mwah1.gif
bdl
QUOTE(Serenity @ 24 Aug 2007, 06:25 AM) *
Io imi luai doua corsete, da' asta ieri... deci sunt off-topic laugh.gif

BDL rofl.gif sa-ti creasca mare bre! Afro cand a zis ca esti ca ea, vroia de fapt sa-ti sugereze suPtil ca esti ca o muiere, breeee... laugh.gif (kiddin')

Se poate, nu neg, in ultima vreme am o dispozitie schimbatoare mai rau ca o femeie in SPM....
Da o sa pun poze cu ea (masina) , sau mai bine zis eu in ea ....dar frumos ar fi sa pui si tu poze cu corsetele tale, mai bine zis tu in ele...imbracata....promit sa ma aPtin de la comentarii poTcesti....
Afrodita
Mah azi - adica e ieri deja si dupa ora Londrei rofl.gif - mi-am luat (adica mi-a fost cumparat) rama de la ochelari rofl.gif Lentilele le-oi lua eu mai tarziu rofl.gif

Bdl, tata, SPM-ul ala e boala grea, ai grija sa nu te tina mult rofl.gif
Serenity
Bedele, taica, ce sa mai zic.... Show me yours, i'll show you mine rofl.gif
Serenity
Am ajuns si eu sa fac ce faceau aia pe care ii barfeam pana acum si anume: cumparaturi pt nunta rofl.gif Mi-am luat asa: cercei, o perie de par rotunda, niste farduri, niste clestisori de par si fixativ. O groaza de bani, dom'le cry.gif
Afrodita
Te mariti? blink.gif blink.gif harhar.gif

Io azi mi-am "cumparat" oboseala... In rest nimic rofl.gif Asa ca nu trebuia sa scriu aci ca mi-s off topic iara sorry.gif biggrin.gif
andra_v
Astazi cand s-a racit mi-am gasit timp sa-mi cumpar inghetata de la Mc'Donalds la care am visat toata vara.
Endgegner
Gresie, faianta...si alte acareturi....un sac de bani... cry.gif
Erwin
vere Endgegner, ăsta-i baiu' teu! rofl.gif io m-am luvat o şcătulă gi şasă beri rofl.gif
bdl
QUOTE(Serenity @ 25 Aug 2007, 03:05 AM) *
Bedele, taica, ce sa mai zic.... Show me yours, i'll show you mine rofl.gif

Am retinut....in curind o sa apara si poze.... devil.gif
Endgegner
Erwine, ca binie zici...vorba aia, dai un ban da sti ca nu-l mai ai...
Serenity
Sunt racita asa ma azi m-am dus la supermarket si am spart tot. Mi-am luat ase: Toffifee, chips-uri cu gust de ulei de masline si oregani blink.gif (sa vad cum sunt), pop-corn (vreo 3 pachete d-alea de microunde), bake rolls cu gust de susan (sa vad cum sunt), o punga maaaare cu marshmallows, trei pungi cu paste cu ciuperci semipreparate, o crema de vanilie si o bluza dintr-un magazin in care ma adapostisem de plaoie.

Daca nu ma rasfat eu, atunci cine? tongue.gif
Erwin
smile.gif eu mi-am luat în sfârşit gentuţă la aparatul foto! woot_jump.gif
Afrodita
Eu mi-am luat un jurnal cu citate super faine biggrin.gif Mi-s tare mandra de el biggrin.gif Abia astept sa scriu in el, da' cand oi fi treaza biggrin.gif

Si betisoare parfumate si neste beri rofl.gif
Nefertiti
Busuioc, iar acum miroase toata casa wub.gif , si struguri albi.
Afrodita
Eu mi-am luat vreo 3 carti de pe amazon si acum ma duc sa-mi iau papa bun, sa-mi delectez si papilele gustative biggrin.gif
jude
Inca o pereche de papuci. Evident ca iar imi venea sa-i duc inapoi, dupa ce am ajuns acasa. wacko.gif
Serenity
Nu mi-am mai luat nimic de vreo 3-4 zile. Sunt disperata! hh.gif
Afrodita
Mi-am luat asa: malai (8 luni l-am cautat si al naibii era fix sub nasu' meu blink.gif ), legume, becuri si era sa-mi cumpar un BMW seria 5 din ala vechi - rechin pentru aia de stiu tongue.gif - ca era la "oferta" doar £800 rofl.gif Noroc ca am avut dubii de pret si am zis ca astept sa vorbesc cu Max, care m-a laudat ca am rezistat tentatiei rofl.gif

Da' tot o sa scriu intr-o buna zi aci ca mi-am luat BMW biggrin.gif
Cla
I-ati malai, e mai recunoscator spoton.gif
Beanweul te usuca, nervii nervicosi... tongue.gif
Afrodita
Nu ma usuca BMW, ci-mi da' orgasme - manifestate prin adrenalina la maxim datorata vitezei maxime la care o sa mi-l plimb pe musiu BeeMdubalIU harhar.gif
Cla
Misto... pe ce autostrada? unsure.gif

Oragsme... cauta gropile din strada tongue.gif
Afrodita
Cine-a zis ceva de autostrazi? harhar.gif

Si scuze, dar la UK nu gasesti gropi in strada harhar.gif
Cla
QUOTE(Afrodita @ 15 Sep 2007, 04:08 AM) *
Si scuze, dar la UK nu gasesti gropi in strada harhar.gif

Si nu te apuca dorul de casa? laugh.gif
ramona
Ceai de tei si Fervex cold.gif
Afrodita
Ba mi-e foarte dor si iubesc gropile de acasa smile.gif O sa ma plimb curand si pe acolo smile.gif Cu masina cu tot harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.