Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara ... Again
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Romelia
Cine nu-si doreste mai mult, dar nu uita sa multumesti pentru ceea ce primesti, pentru ca nemultumitului i se ia darul... tongue.gif
sau "cine alearga dupa doi (sau mai multi, cazul tau) iepuri, nu prinde nici unul"
Si sa-ti intre mintile in cap de la proverbele mele, da? rofl.gif
Multumeste-te cu o 'timisoreanca' , nu mai cere sa fie si 'grasa' (ups! am vrut sa scriu 'timisoreana')
Cla
Also gut, ma multumesc cu paradoxuri:
O subtire de Cotnari si sa-mi plece mintile mintite de proverbe din cap...

Ce-am scris?? huh.gif
Romelia
QUOTE
Ce-am scris??

rofl.gif Nimic. Nu se vede pana la mine... wink.gif
nefertiti-old
QUOTE (Erwin @ 1 Jul 2006, 03:46 PM)
O noua intalnire la Timisoara, la una din terasele care dau bere Timisoreana nefiltrata, gratis, in premiera

Cine se inscrie?

Eu.
Am primit si eu in posta reclama aia la bere nefiltrata. smile.gif
Erwin
Romelia:
QUOTE
Eu... 

... pot sa raman pe ganduri?


da, dar cand te hotarasti sa ne anunti si pe noi! jamie.gif
Romelia
QUOTE
da, dar cand te hotarasti sa ne anunti si pe noi!  jamie.gif

Acum e acum... ia sa te vad, Romelia... laugh.gif
Da... E ideala solutia ta, dar... pot sa te rog ceva?
Daca ma hotarasc... pot sa te anunt telefonic? laugh.gif
Daca te hotarasti... scrie numarul aici, fara sa mai faci uz de PM tongue.gif
Serenity
Erwin, sa nu uiti aparatu' ala meserias!!!! biggrin.gif

Eu nu cred ca pot ajunge (dar nu va bucurati inca! devil.gif ) decat daca intalnirea cu pricina se va nimeri intr-una din zilele mele "de restanta" tongue.gif Anyways, ma bazez ca Erwin va reusi sa surprinda cat si-anume de nefiltrata e berea aia! laugh.gif jamie.gif
Erwin
QUOTE
Daca ma hotarasc... pot sa te anunt telefonic? 
Daca te hotarasti... scrie numarul aici, fara sa mai faci uz de PM


nu e nevoie, stabilim data, ora si punctul de intalnire de comun acord, Romelia, citeste istoria intalnirilor si vei stii cum sa procedezi... daca ne strangem destui ne intalnim si gata

[Editat:]

bineinteles, Sere, o sa-l aduc, si o sa tinem cont sa nu fie in ziua de dinaintea examenului tau... oricum va fi seara, pe racoare. Pana acum suntem 3, Cla e in Doiciland, Romelia e nehotarata, unde sunt ceilalti?
Serenity
Pai nu prea e lume din Timisoara, din pacate tongue.gif
Romelia
QUOTE
... Romelia, citeste istoria intalnirilor si vei stii cum sa procedezi...

Sunt in criza de timp, n-am timp, si in acelasi timp, n-am timp de gandire, n-am timp de pierdut, de prea multe ori, in ultimul timp, sunt intr-o criza profunda de timp... dar, atat timp cat caut solutii pentru iesirea din criza - DE TIMP - scriu. laugh.gif
Insist si scriu... wink.gif
nefertiti-old
Eu sper ca o scot si pe carrad din barlog. Si cum vad ca va tineti de literatura, propun o zi, miercuri, 5 iulie, ora 19 sau 20. Spuneti daca e ok, iar daca nu propuneti alta zi. ohyeah.gif
Erwin
Sal, maine seara am alte probleme, ma pregatesc sa plec doua zile din oras... vad ca nu se mai inscriu altii, ce facem fetelor? Hai sa lasam pe saptamana viitoare, ok? Unde e Mircea, Endge, Mutulica?
Serenity
Mircea cred ca e pe-acasa prin Ardealul lui, mutulicu' e prins cu muncile, eu nu prea sunt prin Tm, Endge nu prea da semne si carrad nu vrea sa iasa din barlog. Cred ca pana la urma o sa beti berea aia doar tu si nefe. Asta daca nefe nu o sa prefere o cafea... laugh.gif
Erwin
rolleyes.gif tongue.gif eh... asta e... daca e!
nefertiti-old
Eh, cand va hotarati, dati de veste. Pana una-alta, eu beau una bucata coffee cu Carrad maine. rolleyes.gif
Endgegner
Cum a ramas acuma? Mai e valabila treaba sau s-a consumat evenimentu'?

l8r edit: back on track ca am fost plecat de pe playuri mioritics rolleyes.gif
nefertiti-old
Propuneti o zi saptamana asta...
Endgegner
duminica rofl.gif
Erwin
nu duminica, luni va fi prea grea pe urma... smile.gif mai bine sambata, parerea mea. avem vreme duminica sa recuperam la somn.
Serenity
Ce destrabalari monstruoase aveti in minte, fratilor? evil.gif spoton.gif
nefertiti-old
Mey, oameni mai nehotarati ca voi n-am vazut! Unde-i Simon sa va arate cum se organizeaza o iesire la bere?? laugh.gif

Sambata ar fi perfect.

Sere devil.gif
Serenity
Sa va propun eu o ora? rofl.gif Sambata, ora 18:00, in fata Operei? whistling.gif laugh.gif
nefertiti-old
QUOTE (Serenity @ 10 Jul 2006, 09:42 PM)
Sa va propun eu o ora? rofl.gif Sambata, ora 18:00, in fata Operei? whistling.gif laugh.gif

Cu o garoafa si un publitim! laugh.gif
Erwin
ei bine, sambata seara s-ar putea sa fiu la Garina la festivalul de Jazz...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.