Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara ... Again
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
nefertiti-old
so, cand ziceti ca v-ar conveni? unsure.gif
Serenity
Eu pana pe 14 sunt in Tm. Deci imi convine oricand in perioada asta.
Erwin
pai sa fie saptamana viitoare atunci, dar nu luni, ca e zi grea! jamie.gif
Marian M
Locul si data ? rolleyes.gif
nefertiti-old
Apai marti, 9 mai, e bine? Ora 18?

Locul propuneti voi, ca io nu prea le stiu inca. Sau, ma rog, stiu cateva... tongue.gif

Daca nu poate toata lumea in ziua aia, reprogramam. rolleyes.gif
Marian M
Se redeschid terasele in Piata Unirii.
Una era in functiune deja de ieri.
Erwin
merge marti la 18 in Piata Unirii, alte propuneri aveti?
nefertiti-old
So, ramane pe marti, ora 18, da? Propuneti voi locul exact de adunare... Vine si carrad cred, am vb cu ea.
MiRcIoX
marti sa fie....eu ieri am ajuns.Numai ca detalii...ca nu am idee cum recunosc si pe cine....azi am fost pe terase in Unirii si era full peste tot asa ca nu o sa ne cautam unul pe altul.In unirii la fantana.Serenity mai ramane valabil ca nu mergi daca nu merg eu? rofl.gif
Erwin
salve, eu propun sa ne tiparim cate o sigla de la han pe o foaie si sa stam la fantana cu ea lipita de frunte rofl.gif
Endgegner
Eu zic sa luati Publitimul sub bratz si mai tineti un trandafir in mana..nuc red ca nu o sa va vedeti laugh.gif
nefertiti-old
Parca era garoafa, eu varianta asta am auzit-o...

Eu o sa port probabil cipilica aia alba cu Poli. tongue.gif Desi am vazut ca cei din orasul asta se uita ciudat cand te vad cu asa ceva de cand echipa nu merge grozav. Dar mi se rupe, incep sa ma obisnuiesc cu ipocrizia de aici. Fara suparare... tongue.gif
MiRcIoX
Deci a ramas la 6 la Fantana?
nefertiti-old
se pare ca da.

eu vin, cred ca si carrad, mutulica e plecat din TM... sa vedem cine mai confirma

Erwin
si eu vin, o sa fiu in jeansi si daca nu e soare, cu o haina de piele maro, de culoarea tricoului sa nu ma intrebati, e o chestiune fractala! rofl.gif
Serenity
Incerc sa vin!!! biggrin.gif
mutulica
io... pe la moldova zilele astea...
MiRcIoX
eu cu Sere aparem la 6 sorry.gif
MiRcIoX
ba stai asa...numa io cu 2 femei? ohyeah.gif
nefertiti-old
vine si erwin, care nu e femeie devil.gif

si s-ar putea sa fie 3 femei, daca apare carrad. azi dimineata zicea ca incearca sa ajunga. ohyeah.gif
MiRcIoX
am vorbit su Serenity la tel si ea a inteles in operei la fantana la pesti..bine ca ma are pe mine ca altfel nu ajngea laugh.gif
MiRcIoX
am plecat ca mia e o juma de ora
Endgegner
QUOTE (MiRcIoX @ 8 May 2006, 11:42 AM)
Deci a ramas la 6 la Fantana?

Reprezentanta "La Fantana" e pe Diaconu' Coresi...daca nu stiti unde este...va zic io rofl.gif
Marian M
Am trecut pe la 6.40 prin piata dar nu am reusit sa va identific. rolleyes.gif
Sper ca e fain. Adica la ora cand scriu sunteti tot acolo. smile.gif
Endgegner
Prima participanta a revenit deja de la intrunire...rugam sa faca un conspect al evenimentului...nefe, ai tastatura...
Erwin
Salve, pacat ca n-am stiut ca vine si Marian, ii tineam un loc, dar n-am stat la fantana (aia unde curge apa minerala necarbogazoasa, in partea cu biserica romano-catolica), dupa ce se aproba pozele o sa vedeti ce bere am baut smile.gif
Serenity
Asteptam dezlegarea la poze rofl.gif Cine mai trebuie sa dea binecuvantarea? tongue.gif
Endgegner
Nu stiu ce mai asteptati..sau ne lasati pe noi sa asteptam...de kiki ca n-am fost prezenti
Erwin
Nefertiti a adormit cred, Serenity, care poze le vrei aici?
Erwin
user posted image

aici e Sere facand reclama, papa Bear si Mirciulix smile.gif
Endgegner
Papa bear, de ce lasi lumea sa bea bere ne-autohtona? Mai ales Silva...
Erwin
user posted image

fetele ganditoare... rolleyes.gif
Endgegner
Sere draga, tu ce ai la gat? Pretzul? unsure.gif
Erwin
asa ne-am nimerit, ca "Timisoreana" nu era la gradina aia tongue.gif data viitoare aduc de-acasa...

Mircea nu dormea, doar ii intra soarele-n ochi hh.gif

user posted image

hai noroc! thumb_yello.gif

Erwin
tarif unic avea ala pe spate, da nu-l cunosc ca nu era cu noi jamie.gif
Endgegner
Si Mircea avea tricou cu ...sex is better without bush... hh.gif
Erwin
ierea "GOOD BUSH/BAD BUSH" rofl.gif dar o fo' baiat bun ca ne-o povestit aventuri din facultate thumb_yello.gif
nefertiti-old
io n-am putut sa beau bere nonono.gif
Endgegner
nefe, ai bagat cafa la greu...
MiRcIoX
da salutare...am zis eu ca nu sunt fotogenic rofl.gif ma duc la party....cred ca acolo o sa o vad pe Sere cry.gif
Endgegner
ce chefuri d-astea tarzii frecventati? Stundetentesti sai singleuiesti ( sau asa ceva)... hh.gif Asa-i la omaneii mai in varsta..nu mai stiu sa vorbeste
Serenity
Mircio, what's with the cry.gif ?? rofl.gif Vezi, am stiut eu de ce am dormit pe canapeaua aia in loc sa vin sa beau cu tine... laugh.gif (pese: sunt ofensata ca nu ai vrut eugenii... whistling.gif ).

QUOTE (Endgegner)
Sere draga, tu ce ai la gat? Pretzul? unsure.gif


Ai vazut ca am mers la intalnire? Ai vazut?!? harhar.gif ... la gat aveam un badge de "fata-care-ziua-alearga-si-noaptea-bea" tongue.gif Si-o chestie de transport gratuit jamie.gif

Oricum, tre' sa ne organizam si data viitoare sa-i juganim pe aia daca nu ne dau Timisoreana... 23.gif

Edit: Era sa uit... Saru'manaaaa de poze, papa Bear! hug.gif
Erwin
mwah1.gif Sere, cu placere, dar multam si tie, ca si tu ai fost pe post de fotograf thumb_yello.gif
Serenity
Cu placere, si-alta data tongue.gif
MiRcIoX
Sere am dormit si eu o data pe canapeaua aia....da numa 2 min ca dupa aia am zis ca fug acasa rofl.gif ...poate ne vedem maine ca am zis ca merg si eu ca mixeaza o cunostinta si vreau sa il vad....poate apoi in d'arc
Erwin
O noua intalnire la Timisoara, la una din terasele care dau bere Timisoreana nefiltrata, gratis, in premiera

Cine se inscrie?
Romelia
Eu... tongue.gif

... pot sa raman pe ganduri?
Cla
sad.gif sad.gif sad.gif
Romelia
Cla!
Cand esti suparat... un mwah1.gif te linisteste?

(se lasa cu o paruiala - se intreba ea in gand...) smile.gif
Cla
Un mwah1.gif mic, da...
Chestia cumplita e doar ca nu-mi aduce la buze o Timisoreana, niste mici, o liniste de o Grasa de Cotnari... whistling.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.