Superb topic rofl.gif Si tare de tot a fost reply-ul lu mutu, ala cu resetatul si luatul de la inceput rofl.gif

Si super faza si cu creativitatea vecinului tau Sere rofl.gif Asa o fi, mai stii? Ia bate la usa si intreaba daca e student la arte, poate-ti face portretul wink.gif rofl.gif

Eheeei, eu am avut vecini relativi ok pe aici prin UK, daaaaar...

Fortune - negrul de la parter din casa, care s-o mutat acu - si iubita lui poloneza: mey, fratilor, poi cand faceau aia ceva ea zbiera de ziceai ca e sfarsitul lumii si eu de sus ii auzeam cu muzica tare si Ana se chinuia si dadea televizorul la maxim si tot degeaba, ca aia zbiera si mai rau biggrin.gif Si nu stiu de Ana, da' io care n-am fost in viata mea invidioasa, ii invidiam pe astia doi atat de rau de ma rugam sa i se usuce si sa-i cada lui rofl.gif si-a ei doar sa se usuce ohyeah.gif

Boon, au plecat aia doi, s-au dus duca, eu vesela foc... Pana cand vine unguruoaica si maltezu... De auzit nu-i prea auzi, da'... Ii vezi - ceea ce mi se pare mai grav dry.gif Adica ies pe rand imbracati doar in prosoape si se duc la baie... Apoi iar in camera, apoi peste 45 de minute iara la baie - tot in prosoape. Si uneori o tin asa toata ziua, de-mi crapa obrazu de ciuda biggrin.gif (logic ca vreau si io atata distractie harhar.gif )

Si pe langa aia doi, mai nou si Lukas - polonezu - are o iubita spanioloaica, da' aia geme mai suav si ii aud doar cand ma duc la baie pe la 12 noaptea laugh.gif

Si cam atat... Desi abia astept sa povestesc ce vecina galagioasa sunt io devil.gif (ca-n tineretile mele cry.gif )