Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Igor Si Natasha
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Antont
Nu, nici vorba evil.gif rofl.gif spoton.gif ....
Incercam sa o fac pe una din forumiste sa ma creada, ca i-am zis ca sint timid, si nu e prea convinsa sorry.gif rofl.gif
Mara
Si te mai miri! nonono.gif evil.gif rofl.gif
Antont
mwah1.gif sorry.gif

evil.gif
nefertiti-old
Oare de ce nu ma mir ca nu te crede? hmm.gif laugh.gif
Antont
Sincer, nu pot sa-mi explic blink.gif rofl.gif .....Sint asa de timid ca ma mir ca nu mai sint virgin hh.gif rofl.gif
nefertiti-old
Aici o sa citez din semnatura ta: 'oPsedatii stiu de ce' rofl.gif .
simonsays
cum adica nu mai esti virgin coane ?? te-au prins oPsedatii ? spoton.gif
Antont
Da' tu la ce te gindesti yikes.gif rofl.gif ?
Oiski-Poiski
Natasha e buna thumb_yello.gif , Igor e cam sclembi , da poate e bun la altceva, dupa cum se aude rofl.gif .
Cum sa le fac mai poze, ati innebunit ? Ma si vad cu aparatu in mana cum balansez pe un picior pe acoperis si pe la geamuri rofl.gif .
Antont
Oiski, faci cum stii, te descurci, da' vrem poze cu Natasha rofl.gif
Felina
Oiski-Poiski, ai incurcat-o, pe acoperis cu tine! biggrin.gif
simonsays
sub pat !! paparazzo ! laugh.gif
Cla
Sa va povestesc si eu ceva despre vecini...

Ma trezesc noaptea, aud lupte intre gladiatori si fiare salbatice sau cam asa ceva din dormitorul vecinilor de jos...
Ma rog, ma duc la baie, trec prin sufragerie si o vad pe nevasta-mea pe couch, invelita intr-o patura de sub care se vedea doar parul.
Ma gandesc ca n-o trezesc, o las sa doarma linistita si ma bag in pat.
Langa mine... nevasta-mea blink.gif
Ceva nu-i in ordine, ma gandesc... hmm.gif Ma scol, ma duc dincolo, sub patura...nevasta-mea!! blink.gif
Ce naiba... ma uit mai bine la ea si vad ca e vecina, venise sa se planga la nevasta-mea pe cand eu dormeam ca vecinul a dat-o afara si avea o alta gagica la el... de poTc spaniol si oPsedat ce era... spoton.gif

Shit happens... ohyeah.gif

rofl.gif
Felina
Vecinii de la camin din studentie se pun? tongue.gif

Sper ca va amintiti camerele tip 'modul': doua camere, un hol comun, iar pe hol chuvetele, baia intr-o parte, dusul in partea cealalta. O colega de camera (draguta de ea!) s-a cam incins la dus cu prietenul si au dat in alte alea ( ohyeah.gif ) ziua-n amiaza mare. Si de atat fierbinteala ( tongue.gif ) au scapat dusul pe jos, ca atare zgomotele facute de ei n-au mai fost acoperite de caderea apei ( ohyeah.gif ). O colocatara din 'camera cealalta', virgina si tzatza cat cuprinde ( laugh.gif laugh.gif laugh.gif ), invatatoare de altfel, curioasa foc, a stat si a ascultat ce faceau oamenii aia in dus (da mah! asculta pe la usi, chiar se uita pe sub usa de la dus la noi, asa o rodea curiozitatea de tare blink.gif ! ) si dupa ce a auzit cateva grohaituri (hihihi thumb_yello.gif ),s-a dus la ea in camera si le-a declarat colegelor ca daca se ajunge in asa stare in timpul actului, atunci ea vrea sa ramana virgina, sa nu se mai marite niciodata! ( cry.gif !) .
simonsays
Cla, sa inteleg: amandoua erau nevestele tale ? rofl.gif

Nushi, pai ii dorim fetei sa fi ramas virgina pana la adanci batraneti; femeia care nu geme, e mai rau ca onania... roflmao.gif
Cla
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 04:34 PM)
Cla, sa inteleg: amandoua erau nevestele tale ? rofl.gif

As fi vrut eu, Simon evil.gif ... chiar ca era faina vecina... drool.gif spoton.gif

Chiar ca tre' sa caut o poza, o am pe undeva... wink.gif rolleyes.gif
Oiski-Poiski
Paparazzo rofl.gif ! Va ajunge daca inregistrez cand se pun pe treaba vecinii ? Sau vreti sa vedeti si imaginea nu numai tonul ? laugh.gif
Sau m-am mai gandit: dau drumul la o camera cu sfoara pana la geamul lor si ca sa nu se prinda lipesc pe camera niste pene sa creada ca e o pasare biggrin.gif .
M-am prostit de-a binelea cu voi blink.gif .
Cla
Pe vremuri se facea asa ceva cu o sfoara si 2 conserve... azi mai ai nevoie pe langa aia de un microfon, un tape-deck, amplificator, computer si software pt digitalizat... peanuts... biggrin.gif
Mai trebe ceva?? GPS, Burner, Antidefensesystem against CIA, FBI, NSA... hh.gif

Bafta, Mission Impossible, n-ai nici o sansa, deci foloseste-te de ea! tongue.gif spoton.gif

rofl.gif
Oiski-Poiski
Ei, Cla, uite asta imi place.In sfarsit intra Action in viata mea rofl.gif .
Imi fac urjent o lista cu ce-mi lipseste din cele enumerate de tine , OK ????
Cla
Iegzakt. Si a se folosi incognito in Parcul Copiilor din TM, prin rachetele rusesti "mari si tari", uite-te la picioare si gasesti ce am ascuns eu prin copilarie... wink.gif

Samaliot misto zburaet, tovarisci... desi Olga de la Volga e mai krasnaija... rofl.gif
Oiski-Poiski
Nu stiu ce ai ascuns tu da eu am ascuns numa ghinda si pe aia au mancat-o demult veveritele rolleyes.gif .

Harasho , tavarisci Cla !

Stai ca eu am si un italian ca vecin :Ceao Bella urla pe casa scarilor.
Si unu din Kosovo, da ala e pasnic laugh.gif .
Cla
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Apr 2005, 09:56 PM)
Nu stiu ce ai ascuns tu da eu am ascuns numa ghinda si pe aia au mancat-o demult veveritele  rolleyes.gif .

Lockheed s-a folosit de mine, da' mai bine io de ei...
Le-am vandut planurile avioanelor din "Parcul Copiilor"... i-a interesat deoarece se numea "Parcul Pionierilor", si aia erau al dracu', copiii ca noi stiau tot despre tehnologia secreta a Uniunii Sovietice... pe bune... biggrin.gif
Aveam prastii pe care era si David invidios al naibii... si Goliat bucuros... spoton.gif

Am fost in delegatie in Rusia si am intalnit pe unu' Grob...Gorb.., anyway suna ceva a ciov... l-am convins... a picat un zid intr-un oras si cica toata lumea a zis "Hip-hip-hurray"... no vezi de ce-i in stare Parcul Copiilor...

Long live Timi!! spoton.gif
ausländer
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Apr 2005, 07:58 AM)
Ausländer, s-ar putea ca metalul sa le placa.Eu zic sa gasesti o simfonie frumoasa gen Beethoven si ca in desenele animate s-ar putea sa le explodeze capul de durere la auzirea muzicii tale si asa ai scapat de vecini biggrin.gif .

hehe.... nu le place deloc. concluzie trasa dupa ce mi s-a spus ca sunt "total pe invers" la ce muzica ascult. Exprimare de oameni idioti. faza cea mai seaca e ca nu imi merge decat un canal la statie si ii tratez doar cu jumatate de portie, aka 16 W.
simonsays
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Apr 2005, 09:43 PM)
M-am prostit de-a binelea cu voi blink.gif .

neaaah.. abia acum ajungi la adevaratele performante ! spoton.gif rofl.gif

Cla, pai si spune-mi ca ai ratat ocazia de a marca un gol, cand jucai acasa... ?!?! doh... ohyeah.gif
Michelle
Nu gasesc DEXu sa intreb si io ce e aka! sad.gif
Mara
also known as wink.gif
ausländer
corect, Mara biggrin.gif
Cla
QUOTE (simonsays @ 15 Apr 2005, 11:51 AM)
Cla, pai si spune-mi ca ai ratat ocazia de a marca un gol, cand jucai acasa... ?!?! doh...  ohyeah.gif

Am fost prea perplex pt a juca in liga asta... hh.gif wink.gif spoton.gif

Ooof, topic... Ok, aka ca aka, dar cine a inventat "alias"? hmm.gif

Cine-mi explica de unde provine "mayday" primeste o boNboana spoton.gif
Zed
Din franceza m'aidez . (venez m´aider, m´aider – m´aiday )
Pilotii francezi cand spuneau : m'aidez , englezii intelegeam mayday .
Cel putin asa stiu eu . Cla , eu nu vreau boNboane nonono.gif
Oiski-Poiski
Ei, ia uite ca aici Cla e maestru, la franceza ma refer tongue.gif laugh.gif .Deci Cla are dreptate Zed sau nu ?

Insa sa revenim la vecinii mei, azi l-am intilnit pe scari pe Igor si omu e suparat rau pe mine de cand m-am ratzoit la ei sa nu mai faca atata taraboi in dormitor innocent.gif .
Zed
Oiski , cred si eu , azi e vineri , i-ai stricat bunatate de weekend 43.gif
Oiski-Poiski
Nu mai, asta le-am zis-o mai demult de aia nu pricep de ce-mi poarta inca pica rofl.gif .
Barbatu-miu zice ca daca i-am speriat rau si acu nu-si mai dau drumul la sentimente ca inainte ohyeah.gif .
Cla
Aaaand the winner is: Zed !! flowers.gif (nu cumva se scrie "m'aitez"?) unsure.gif
Anyway, corect thumb_yello.gif

Pt tine, Mumtaz smile.gif user posted image
Oiski-Poiski
Claaaaaaaa si eu vreau flooooriiiii woot_jump.gif cry.gif !!!!!!!
Zed
Cla , multumesc . smile.gif
Cum se scrie corect nu mai stiu sorry.gif , cam ceva pe acolo . unsure.gif
Cla
QUOTE (Oiski-Poiski @ 15 Apr 2005, 04:37 PM)
Claaaaaaaa si eu vreau flooooriiiii woot_jump.gif  cry.gif !!!!!!!

Pt Lili mwah1.gif un liliac...
A venit priiiimavaraaaaaaaaaa smile.gif

user posted image

Apropos, 2 babe sclerozate stau in fata casei pe banca:
"A venit priiihiiimavara..." rolleyes.gif
"Ha??" huh.gif
"A venit priiiiiimavara..."
"Ha??"
"...'te-n mizda pa-ti" dry.gif
"Aaa, a venit priiiimavara..." licklips.gif spoton.gif

Zed, nu conteaza, ce ai spus a fost corect smile.gif
Oiski-Poiski
Cla de unde stii ca liliacul e floarea mea preferata ??? rolleyes.gif rolleyes.gif wub.gif wub.gif DANKE !!!!!!!!!!
La nunta mea nebunul de frate-meu si prietenul lui mi-au adus trei saci de liliac sa impodobim restaurantul.UN VIS !!!!!!
Cla
Nu am ghicit, ci stiu...
La fel ca-ti plac magnoliile... wink.gif user posted image

spoton.gif
Felina
Baaaaaaai! Terminati cu flirtu' laugh.gif !



P.S. sunt geloasa evil.gif
Cla
Pe cuvânt ca-mi dau seama... spoton.gif

Am si pt tine ceva... *click*

smile.gif

Nu fi geloasa, sunt "doar" cosmopolit... spoton.gif
Felina
QUOTE (Cla @ 15 Apr 2005, 07:25 PM)

Am si pt tine ceva... *click*


Eiii, ce mumoooos, care-i al tau? tongue.gif laugh.gif

Si ce e aia comopsolit blink.gif ?
Cla
QUOTE (Nushi @ 15 Apr 2005, 06:29 PM)
Si ce e aia comopsolit blink.gif ?

Habar n-am, crede-ma... probabil un tâmpit care se plimba prin lume... blink.gif
In schimb, un cosmopolit e unu' care se plimba prin lume si are habar... wink.gif spoton.gif
QUOTE (Nushi)
Eiii, ce mumoooos, care-i al tau? tongue.gif laugh.gif

O sa-ti arat "live", crede-ma... wink.gif spoton.gif
Oiski-Poiski
Nushi, nu ai de ce sa fii geloasa, eu raman fidela motanului meu de acasa wub.gif .
Insa stiu sa si apreciez niste flori frumoase de la prieteni biggrin.gif .
Magnoliile imi plac insa nu la fel de mult ca si liliacul rolleyes.gif , nu stiu are ceva, cred ca mirosul e de vina , care aminteste de inceputul inceputului wink.gif , pentru mine e pur si simplu Viata smile.gif .
Cla
Ja genau, mirosul... mmmhh ... liliac si primavara. rolleyes.gif
Oiski-Poiski
A ! Ce vroiam sa mai lamuresc cu voi ... pe Igor asta il cheama de fapt Alexander (sta pe usa in orice caz scris).Da ' atunci de ce striga ea "Igooooor !" noaptea ?.Este alintatul de la Alexander pe ruseste sau tocmai il insela cu unu Igor ??? ohmy.gif blink.gif
N-as crede ca nu lucreaza de noapte laugh.gif .
Daca nu e alintat inseamna ca e mai "fierbinte" sa ne numim barbatii cu alt nume ?
ausländer
dupa postul tau, incep sa neg ca ma cheama Alexandru whistling.gif

Poati Igor fu maria iubiri a Natashii... si o ramas cu sechieli, mititica...
mutulica
poate ca atunci cind fac hitz-hitz o da cu capul de tablia patului si ea se reseteaza. daca primul a fost igor, o ia de la inceput
Cla
QUOTE (Oiski-Poiski @ 15 Apr 2005, 09:45 PM)
N-as crede ca nu lucreaza de noapte  laugh.gif .
Daca nu e alintat inseamna ca e mai "fierbinte" sa ne numim barbatii cu alt nume ?

Incearca sa-l alinti cu "Invincible", "Superman" mwah1.gif
Rezultatul: "Ma nevasta, iti bati joc de mine??" huh.gif

spoton.gif rofl.gif
surzi
acasa, in bloc, cuplul Igor-Natasha#1, cu apartament dreapta, au comis-o......cand s-a intamplat........nu am auzit, dar la scurt timp a aparut tzancul , moment de aproximare a fericitului act rofl.gif
evident, am asistat la evolutia urlatoare a strumfului, cu preferinta pe la 5 dimineata..... frusty.gif , dar a crescut mare, sanatos.

mie nu mi-a ramas decat sa aproximez actul creator al cuplului Igor-Natasha#2 din stanga , acompaniata fiind bineinteles de marsul acut al piticotului lor...

cry.gif will it ever stop? cred ca o sa incep sa-i cant de partea astalalta a peretelui - sleep, baby sleeeeeeeeeeeeeeeep
Olaf
Am si io o intrebare: vecinii trebuie sa faca neaparat hatza-hatza? Ca ai mei fac altceva: suna pe la ore imposibile, cand e somnul mai dulce, si intreaba de Santos, sau de Ahmed, sau de mai stiu eu cine (telefoanele interne sunt gratuite)... Si le-as zice cate ceva... de suflet, da' tare mi-e teama ca nu inteleg. Ca la ora aia nu vorbesc nici spaniola, nici araba, nici hindu (nu ca la alte ore as vorbi).
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.