Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Unde Ati Auzit De 'Hanu Ancutei'?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
necromanc
Welcome cretze !
Mihai
Membrii noi sunt invitati sa scrie aici de unde au aflat de Han. wink.gif
AIWA
QUOTE (cretze @ May 5 2003, 01:55 PM)
... am aflat de HA de pe SoftNews ... insa ceea ce a contat mai mult a fost fost recomandarea bunului prieten AIWA biggrin.gif ...


Cretze

Si ...am avut dreptate...sau nu?
Iarina
De pe forumul de la cosmopolitan. A facut cineva reclama smile.gif
cretze
QUOTE (AIWA @ Jun 18 2003, 11:29 AM)
QUOTE (cretze @ May 5 2003, 01:55 PM)
... am aflat de HA de pe SoftNews ... insa ceea ce a contat mai mult a fost fost recomandarea bunului prieten AIWA biggrin.gif ...


Cretze

Si ...am avut dreptate...sau nu?

... de obicei nu raspund (?!?) la intrabri retorice, insa de data asta fie: DA ... 19.gif ...


Cretze ph34r.gif

mogaldeatza
Asa cum am spus la inceput ,n-am auzit de undeva.
L-am gasit tastand cuvantul "plictiseala" 6.gif .
Naia
Eu am gasit acest forum prin Literarium.com si desprecopii.ro rolleyes.gif
Mihai
Bine ai venit la Han, Naia! smile.gif
Cynthia`
Eu am aflat de acest forum de la Genicon care mi-a explicat intr-o seara cat de bine se simtea/simte aici. tongue.gif
Nu i-a trebuit mult si m-a convins. smile.gif
genicon
Hehehe! Ancuta! O ulcica de vin pentru fata asta, ca e de nota 10! wink.gif
Rose
Cred ca era un banner pe resursadefun.ro...a fost cea mai utila reclama de cand stau eu pe net...
Vegas2002
Eu am auzit,(defapt citit) de Hanu Ancutei pe Culinar.ro,insa o f.f. buna prietena m-a convins sa ma inscriu aici.Ea este o membra constanta pe Han si din cite am inteles si f. iubita de toti biggrin.gif........
Deci,multumita EI,am aparut si eu pe aici si nu-mi pare rau smile.gif smile.gif
Mihai
QUOTE (DeathRose @ Aug 13 2003, 01:01 AM)
Cred ca era un banner pe resursadefun.ro...a fost cea mai utila reclama de cand stau eu pe net...

Ma bucur sa aud asta! smile.gif
GExGE
Eu de la Cynthia` ! tongue.gif
carmina
Dadusem google-reclame romanesti......and here i am
A fost o intamplare pt ca nu aveam timp de pierdut si am sfarsit prin a sta vreo4-5 ore.Si ma voi intoarce .
Mihai
Multumim Google smile.gif
Ma bucur ca iti place la Han. 40.gif
Roxana
De la David. wink.gif
menthoru'
www.google.com, mi-a sarit un post interesant in fata la un search
atta
eu m'am inscris intr'o seara pe forum la BB pentru ca imi placea f tare de Soso! si primul lucru pe care l'am facut acolo a fost sa ma uit pe lista de membrii ai forumului si pe prima pagina a listei era un membru care avea ca homepage hanuancutei... suna interesant si aici am ajuns.

apropos, pe forum la BB nu am ajuns sa postez niciodata si nici nu am mai calcat pe acolo smile.gif a fost o experienta f scurta.
Hamleet
Eu am avut intr-o seara chef de un forum si am dat Search pe Google dupa Forumuri romanesti....si iata-ma laugh.gif

Ps: e primul forum pe care m-am decis sa raman...am mai dat si de altele dar la halul in care se vorbea.....
Valheru
de la menthoru
Afrodita
heheee...Bine ati venit cu totii si sper sa va placa si in continuare biggrin.gif 31.gif
nefertiti-old
un search pentru marquez.... m-a adus la han
menthoru'
we're here to stay!!!
Carmi
@menthoru.....al cui a fost postul ala interesant??
allexa
Prima oara pe forumul de la eva.ro si apoi pe cel de la fhm.
Diana-Maria
Pe mine tot de pe eva.ro m-a cules Cameron... m-a tras frumusel de minecuta...si m-a tirit aici, o zis ca o sa-mi placa...asa ca, iata-ma! 8.gif
off topic:Allexa, io mi-s achamoatza. 3.gif
Ares
Eu am auzit de Han de la niste mebrii de pe Softnews, pe care-i zaresc si pe aici smile.gif
Sagitarius
Salut Mihai

Eu am auzit de acest forum de pe forumul celor de la home.ro . apoi de la un foarte bun amic care e inscris si el aici wink.gif



Mihai
Bine ai venit la Han, Sagitarius! smile.gif
menthoru'
QUOTE (Carmi @ Sep 11 2003, 05:00 PM)
@menthoru.....al cui a fost postul ala interesant??

Carmi, scuze pentru intarzierea cu care am raspuns ... nu am remarcat postul ...
Este vorba de un post al lui GENICON intr-o discutie cu CYNTHIA in MUZICA / HIP-HOP
dificilaold
Cameron m-a dus aici.De pe eva ne stim ,cu ea si cu diana. 40.gif
Sagitarius
Bine v-am gasit Mihai! 40.gif
katia
google m-a adus. nu mai shtiu ce cautam, dar in prima faza numai am citit. a trebuit sa-l gasesc din nou ca sa ma inscriu si sa incep sa dau "ADD REPLY" tongue.gif
Praetorian
AIWA m-a adus aici. MI-a spus ca ma injura lumea dupa ce a postat un text de-al meu aici. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
secunda
nu mai stiu ce cautam pe google si am ajuns insa pentru ca nu gasisem ce doream atunci si eram grabita in cautari am lasat deoparte sad.gif -era prin august la sfarsit, ceva de genul asta.

apoi de pe forum de pe site-ul poezie.ro l-am gasit pomenit si intrand mi-am dat seama ca il mai vazusem. si atunci m-am inscris.
si nu am de gand sa plec prea curand rolleyes.gif
unreal
de pe trafic.ro era pe locul 11 la diverse ..intre timp a mai urcat tongue.gif
axel
pe mine m-a 'adus' un alt musteriu
AIWA
QUOTE (Praetorian @ Sep 21 2003, 04:54 PM)
AIWA m-a adus aici. MI-a spus ca ma injura lumea dupa ce a postat un text de-al meu aici. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Si te-ai suparat?
Eu nu cred!
wink.gif
colectionara
Maria (atta) m-a adus. Nu chiar din prima, pentru ca ma temeam de timpul pe care voi ajunge sa il petrec aici, insa pana la urma nu am mai rezistat. smile.gif
Valheru
adevarul este ca provoaca dependenta
champi
Am vazut prima data o invitatie, pe un alt forum, din partea lui Mihai, dar n-am dat buzna, ca mi-era frica de inca o "dependenta" biggrin.gif . Pe urma cred ca l-am gasit pe google, sau pe trafic.ro, nu mai tin minte, si n-am mai rezistat ispitei. Daca ma lasa barbatu', sa stiti ca si voi aveti o parte de vina rofl.gif
colectionara
Eu nu cred ca m-as putea descurca sa fiu activa pe mai multe forumuri. De aceea HA este in cazul meu primul, singurul si cel mai bun smile.gif. Si mi-e destul de greu sa inteleg cum multi de aici reusesc sa fie membri de seama prin mai multe locuri. De unde atata timp, oameni buni?
Eveline
Cautam ceva pe net si mia atras atentia numele "Hanu Ancutei".......am fost curioasa sa vad despre ce este vb. Intrand la Han, am citit multe articole, sincer mi-au placut si nu doar atat, ma atras nivelul ridicat de pe forum. Da asa am ajuns si eu aici. NU cred ca voi posta foarte mult dar de citit voi citi aproape tot ce se discuta la Hanu Ancutei.
bufnitza
Am cautat cu google "poiana lui Iocan" si am ajuns la Han ! si nu-mi pare rau !
Doar ca devin dependenta, si nu stiu cum sa ma mai inteleg cu Domnul Timp ! spoton.gif
arocora
de pe netu.ro

si nu regret nici un moment

thumb_yello.gif
Mihai
Bine ai venit la Han, arocora! smile.gif
Diana-Maria
Pe mine m-a adus Cameron...m-a "pescuit " de pe un alt forum...
Am mai postat o data aici, dar dupa aia a cazut hanul..si din cite imi aduc aminte mesajul a fost sters... daca ma repet, sa ma iertati!
smile.gif
YoyoMan
Eu am auzit de pe netu.ro. Siteul ala mi-a placut intotdeauna pt ca e un bun loc pt a cauta adrese cand ai chef sa faci surf si nu stii pe unde sa te bagi. Eu asa am aflat. Si imi pare bine ca am aflat thumb_yello.gif
adi2003
Am dat o cautare pe google si am ajuns din intamplare pe forumul asta.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.