Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Unde Ati Auzit De 'Hanu Ancutei'?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Rienne
Un grup de discutii pe yahoo.
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif
Lizard
Tyra m-a initiat in acest forum. Sper sa-mi gasesc cat mai multi prieteni si sa particip si eu la intalnirile forumistice!
genicon
Bine ai venit, Lizard! welcome.gif biggrin.gif
under_net
Google !!! rolleyes.gif
Mihai
Bine ai venit la Han, under_net! welcome.gif
a2p
Thank God for Google!
pyrat1990
Am dat un search pe Google cautand un anume subiect si asa am dat de acest site si sincer am mai adus 2 utilizatori nu stiu daca au facut cont dar vizitatori intra.
Mie unul imi place poti afla si cunoaste multe...
Vegas2002
Pyrat1990,bine ai venit la Han welcome.gif
FaiLuRe
Eu am fost "corupt" de fratele meu care e inscris aici de ceva vreme...pana acuma ma simt bine pe site-ul asta
Mistinguett
Bun venit la Han, Failure! welcome.gif
FaiLuRe
Multumesc ! thumb_yello.gif
idem
In urma unei cautari pe google.
axel
Bine ai venit, idem welcome.gif
KodiaK
Io am primit un mail anu trecut prin martie parca ( vezi data inscrierii tongue.gif ), si m-am si inscris, dar cum pe atunci forumu arata ca draq si era pustiu nu prea am postat si s-a pierdut incet incet in negura timpului. Asta pana anu asta cand, intamplator, am zarit la black ice pe monitor forumu si mi-am adus aminte ca am si io un user pe aici pe undeva si m-am hotarat sa ma bag si io smile.gif
E.B.E.
Search pe net... Google result: hanuancutei.com. Ce dracu e aia? Click...
Aramis
tot search pe net, dar cautam ceva despre eminescu si a aparut unul din topicurile de aici... am citit discutiile si m-am inscris. si-am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asa
Anthrax
Eram in mare lipsa de documentatie privind site-uri, cand m-am hotarat sa iau colectia mea de reviste TVMania si sa ma uit la fiecare sfarsit de revista unde erau mai multe site-uri printre care si un forum.Si iata-ma!
allexa
Bine-ai venit la Han Anthrax Center-shok. welcome.gif
Mugur
Nu mai stiu sigur de unde am auzit de forum. Sigur de undeva de pe net!
Mihai
Bine ai venit la Han, Mugur! welcome.gif
Marcus
Am auzit la un prieten de hanuancutei si am intrat din curiozitate... si acum nu mai vreau sa ies!
BLANCA
Eu l-am gasit singurica cand ma plimbam pe net. biker.gif
shine
Un prieten spune aici discuta mult romaneste si aflat Hanuancutei eu.
Eu multumire aici numai cand intelege voi.
Greu intelege eu cuvinte scurte...

A friend told me hanuancutei is a forum where romanians are meeting and discuss the every day life. I try to understand the romanian people and discuss with them and that's the reason i joined hanuancutei. I hope to make newfriends here.
Anyway, i hardly understand the short forms of many romanian words, which are not in the dictionaries. It may be possible i know many of these words but i dont have seen them putted on paper.
fargakos
Eu imi verificam cum sta siteul meu la statistici si mi-am zis...hai sa vad cine-i pe locu 1 in top la diverse? si uite asa am vazut si eu ca scria HanuAncutei. Mi-am zis ca trebuie sa dau si eu pe aici cand am vazut ca se "baga" forum la greu smile.gif Asta-i povestea asa ca here I am !
Mihai
Bine ati venit, Shine si Fargakos! welcome.gif

@Shine: At HanuAncutei is also a special forum, dedicated to non-romanian discussions: International Forum. smile.gif
Fighter
Am auzit de Han de la un prieten care s-a logat aici ca peacey...
Si vreau sa ma conving daca merita si imi place...
Ahriman
Am cautat niste forumuri pe internet si...imi pare bine ca am facut-o!
poesia
nu sunt sigura daca era pe http://www.suntroman.com/ sau pe http://www.taclale.net/portal/

oricum mi-a placut cum arata si l-am recomandat si pe forumul http://www.rom-it.com/home/

drunk.gif

carmen
E.B.E.
off: welcome.gif poesia! smile.gif
Mihai
Bine ai venit la Han, poesia! welcome.gif
imatur


Salutare!Ca multi altii am facut cunostinta cu Hanu de pe site.
Sper ca in aceasta seara am descoperit cum pot lua parte la discutii! wub.gif
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif
Daca ai vreo intrebare, nu ezita sa ma contactezi!

PS: Ce site? tongue.gif
menthoru'
hi hi ... exact asta ma intrebam si eu ... biggrin.gif
Unu
Moa, am căutat nuş'ce pe google si una dintre legaturi m-a trimis acilea. Culmea e că am găsit o mulţime de lucruri interesante şi m-am apucat de citit pe topice cānd mai prind ceva minute libere..

Felicitările mele gazdelor!
Mrs. Rogers
Eu de pe google am nimerit aici.
Nico
Eu cautam niste informatii despre animalute pe google si unul din site-urile gasite era 'Hanu. Cred ca am intrat de vreo doua ori pana sa devin interesata. Chiar nu stiam ca exista astfel de forumuri biggrin.gif dar dupa ce am citit cateva mesaje m-am molipsit.
Mihai
Bine ai poposit la Han, Nico! han.gif
genu
QUOTE (Mihai @ 5 Mar 2003, 04:24 PM)
Ii rog aici pe toti utilizatorii inregistrati sa trimita un mesaj prin care sa spuna unde au auzit prima data de Hanu Ancutei (banner/ site/ motor de cautare/ reviste/ radio/ TV).
Va multumesc.


De pe net, de unde credeai?
denise
biggrin.gif Bine ai venit, genu! welcome.gif
Mihai
Bine-ai venit la Han, genu! han.gif

Te voi ruga sa nu trimiti mesaje ce contin numai majuscule, fiind greu de citit.
Iar... Internetul nu este foarte mic. Numara vreo 20 de miliarde de pagini... Din ce coltisor al sau ai aflat de Han? smile.gif
jkd
google
arrianna
De la Tyra.
Mihai
Bine ai poposit la Han, arrianna! han.gif
^Anne^
Am auzit de han de la o prietena si am zis sa intru si eu sa vad ce si cum si ma-m molipsit. Acum de fiecare data cand intru pe net ( si se intampla foarte des in ultimul timp ) trebuie sa intru si pe han. smile.gif
OMU'BUN
QUOTE
Acum de fiecare data cand intru pe net ( si se intampla foarte des in ultimul timp ) trebuie sa intru si pe han. 

Ei, sa stii ca e de rau, ca asta da dependenta! laugh.gif Dar o sa-ti prinda bine, ai sa vezi! Maine-poimane o sa-i vezi si tu pe altii cum te vedem noi pe tine astazi, si-o sa zici:
Heeeey, prietene, bine-ai venit la Han!!!
De la Omu'Bun, cu dragoste!!! flowers.gif
punctt
Ma plimbam de colo colo, pe Google, am tastat "Trivia" si am dat de Hanu Ancutei:).
Dar sa stiti ca nu imi pare rau. Am scapat de "asl pls", nu mai sunt mircomana!
Ovidius
Cautam pe google dupa ser antiviperin si am gasit un subiect aici pe han. L-am citit si mi-a placut siteul, apoi am zis: hai sa vad ce mai e pe-acilea si am dat de niste personaje bune, traznite si cu multe alte calitati thumb_yello.gif Asa ca ... here I am friends! biggrin.gif
Onix
Ma plimbam pe alt forum si am gasit un mesaj al unei domnisoare foarte dragute (asta pentru ca acum am vazut-o si in poze wink.gif ), mesaj in care ea ne recomanda, cu multa caldura, Hanul. Urmarea a fost ca acum dezvolt o mica-mare dependenta fata de el tongue.gif

PS: Persoana "vinovata" de acest lucru este Diana-Maria alias "achamot". thumb_yello.gif
vantelegar
Am gasit Hanul pe google.Cred ca o sa-mi cam pape timpul! wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.