Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Personaj Din Benzi Desenate Sunteti?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
ComicDiva
QUOTE (nemurirea @ 23 Mar 2005, 05:53 PM)
mwah1.gif Vreau si eu mwah1.gif Mai am loc? rofl.gif

nemurirea, scuza-mi nedumerirea smile.gif dar esti de sex masculin sau feminin? sorry.gif
nemurirea
QUOTE (ComicDiva @ 25 Mar 2005, 11:16 AM)
QUOTE (nemurirea @ 23 Mar 2005, 05:53 PM)
mwah1.gif Vreau si eu  mwah1.gif Mai am loc? rofl.gif

nemurirea, scuza-mi nedumerirea smile.gif dar esti de sex masculin sau feminin? sorry.gif

:sing:Mama mama si ce femeie inca laugh.gif modestia ma caracterizeaza 50%iar afirmatia mea face parte din celalalt 50% mwah1.gif
BlackClaw
Spawn



user posted image
Olaf
Diva, nu stii cumva unde pot gasi niscaiva comics cu mine? Vreau sa-mi satisfac... nestavilitul orgoliu... tongue.gif rolleyes.gif
ComicDiva
Cum sa uit mai olaf ca esti Firestorm. smile.gif Poti sa iei cu dc++ daca cunosti programul. Hubul megaman.gotdns.com.

BlackClaw, scuze dar spawn e luat, insa poti sa fii:

user posted image

He's very cool. smile.gif

user posted image
nemurirea
Divooooooooooo scumpete pe mine m ai omis? cry.gif
ComicDiva
Bineinteles ca nu, darling. smile.gif Lui blackClaw i-am oferit doar o alternativa, rapid si usor.
E nevoie de mai mult efort pt tine si Onix. biggrin.gif
nemurirea
mwah1.gif mwah1.gif multi pupici diva scumpa pentru ca te obosim ,dar sunt tare curioasa ce mi vei alege laugh.gif copii mei isi alegeau mereu din pokemon cate un nou erou si eu am ramas vesnicul pikaciu,pika pika imi ziceau in loc de mamica ,acum vreau sa ma dau si eu mare si tare cu noul erou ce voi deveni mwah1.gif
ComicDiva
De fapt m-am gandit deja la cineva, a really kick ass chick. Si cand zic kick ass... de fapt ma refer la "the deadliest woman in the galaxy".

Gamora
user posted image
user posted image
BIO
Olaf
QUOTE (ComicDiva @ 25 Mar 2005, 01:21 PM)
Cum sa uit mai olaf ca esti Firestorm. smile.gif Poti sa iei cu dc++ daca cunosti programul. Hubul megaman.gotdns.com.

Multumesc mult mwah1.gif
ComicDiva
Uite o lista cu numere si niste descrieri sumare:
Lista pt Firestorm
Dupa cum vezi inca mai ai o revista chiar si acum. smile.gif Dar in primele 10 numere va fi vorba de un alt Firestorm, un pustiulica. relax! Te intorci tu! smile.gif

Onix Scuze pt intarziere. O sa-ti pun personajul cand gasesc mai mult timp liber pentru research!
Onix
Diva, nu-i nici o problema. smile.gif Take your time, I'm in no hurry tongue.gif
iniya
dragutico..can i can i can i mwah1.gif mwah1.gif


hh.gif unsure.gif please smile.gif
ComicDiva
Onix, tu esti


Sersi

user posted image
BIOGRAPHY!

Iniya, tu esti

Black Widow

user posted image

BIOGRAPHY



Onix
QUOTE
She is immortal, highly regenerative and immune to toxins, disease and radiation. Sersi can manipulate cosmic energy for various effects such as energy control, flight, teleportation, reading minds and casting illusions. Sersi's signature ability is the manipulation of matter and has attained greater mastery over this discipline than any other Eternal. She can change nearly any creature or object's shape (turning a man into a pig, for example) and can even transmute one substance into another by rearranging sub-atomic particles.


ohmy.gif Is there anything this girl can't do? Super puteri, ComicDiva, thank you! jamie.gif

P.S.: Partea cu transformatul barbatilor in porci este dementiala rofl.gif Pe cuvant ca nu sunt eu de vina daca dati peste unul care corespunde tiparului. laugh.gif

Thanks again mwah1.gif
ComicDiva
Another satisfied customer. biggrin.gif thumb_yello.gif
YoyoMan
Si eu vreau si eu vreau. Si nu tine neaparat cont de avatar! tongue.gif
ComicDiva
I won't...
Lotte
as vrea si eu dar cred ca sunt prea noua sorry.gif
SORIN
Ia se te vad cum il vezi pe Sorin hh.gif hh.gif

Sorin.
ComicDiva
oricum nu am mai intrat pe aici de mai bine de doua luni... toti sunteti noi!
smile.gif
Cand gasesc mai mult timp liber o sa ma ocup. Pe cuvantul meu de pionier. smile.gif
SORIN
Sigur noi...eu sint fruntas rofl.gif

Sorin.
ComicDiva
Yoyoman, tu esti:
Hawkeye


user posted image
Clint Barton - Hawkeye

Citat: "I got a future, baby! Jannie knows it - she made me a squad leader when we went back to the Old West! Guys like you - you're always lookin' down at Brother Hawkeye... but I got potential – and I ain't half started usin' it yet!"

Inocent, tu esti

user posted image

Jenny Sparks - Spirit of the 20th century.

Citat (ultimele cuvinte)
Bugger this! I want a better world...

user posted image


Sorin, tu esti

user posted image

Johnny Storm - THE HUMAN TORCH

Citat:
The Thing: Reed says your flame thing could mess you up, man.
Human Torch: So could crossing the street. I had an uncle that smoked sixty cigarettes a day. I said to him "Those things are gonna kill you". He said "Well... something's gonna."
So I figure I'll light up while I can.
SORIN
Merci thumb_yello.gif

Sorin.

btw...chiar asa de rau apar eu pe aici?? rofl.gif
Darth Revan
Duffy Duck.
punctt
hiya.gif Pentru mine gasesti un personaj?
M-am gandit nitel, insa nu stiu ce mi s-ar potrivi.
Numai bine. flowers.gif
Lotte
sal'mana ComicDiva mwah1.gif flowers.gif sorry.gif
Cafe Del Mar
ComicDiva mai are timp pentru un personaj? rolleyes.gif si ala de desene animate...nu altfel.. rolleyes.gif
carmine
damn! i'm 6 years late huh.gif
Cla
QUOTE(carmine @ 6 Mar 2011, 07:13 PM) *
damn! i'm 6 years late huh.gif


You are Daisy Duck mwah1.gif rofl.gif
carmine
oh well ..that's what you get for being late i suppose nonono.gif

ups. mancasem o litera
Cla
Mai vrea cineva? am rezervat niste personaje... Homer Simpson, Bart Simpson, Marge, Wilma Flintstone, Fred, Barney Rubble, Betty Rubble, hai ca mai e loc.
Cine vrea sa fie "R2D2 sau C3PO" ? biggrin.gif , G.W. Bush, Bill Clinton, Monica Lewinsky,

Pentru perversitati sau masochiste: Angela Merkel, Margaret Thatcher si Muammar al Gaddafi . rofl.gif
Cla
QUOTE(carmine @ 6 Mar 2011, 08:21 PM) *
oh well ..that's what you get for being late i suppose nonono.gif


It was just a little joke flowers.gif

It's done, my dear mwah1.gif

Si înca ceva: han.gif
carmine
citeaza-ma din nou ca am editat si adaugat litera laugh.gif

stiu smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.