Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Parfumuri
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3
standing_stone
cacharel.cel mai bun pe care l-am folosit vreodata.pacat ca nu era al meu
standing_stone
se pare ca cacharel e firma care distribuie/produce parfumul...oricum miroase tare bine
Lotte
Eu sunt indragostita de Dalissime user posted image si Anais, Anais user posted image. wub.gif
Tinkerbell
biggrin.gif E inepuizabil Hanul asta! Cred ca nu exista subiect -despre care sa se poata schimba doua vorbe- care sa nu fie deja deschis aici! biggrin.gif
On topic: Davidoff- Echo Woman.
eu_si_tu
Feminin ~ user posted image Masculin ~ user posted image
skysurfer
Sunt 3 parfumuri pe care le alternez acum: Paco Rabanne Ultraviolet, Escada- Magnetism si Very Valentino de la Valentino. Toate dulci dar totusi foarte masculine zic eu, in nici un caz nu sunt catre unisex.
Hashaspire
E un parfum femeiesc caruia nu-i stiu numele, are miros de fructe si l-am simtit foarte rar (cand treceam pe langa cineva). Imi aduce aminte de o zi in care, dupa ce o fata mi-a povestit cum i-au murit ambii parinti (din cauza ca am intrebat ce nu trebuia), vazand-o cum framanta cheile in mana de emotii si ca mai avea putin si plangea... nestiind cum sa o consolez, pentru ca vorbele erau un nimic... eram intr-un camin si ea s-a dus sa se spele pe fata si pe... am fugit dupa ea si am spalat-o eu pe maini. La sfarsit i-am zis "iarta-ma daca te-am speriat", fara explicatii...
Michelle
Unul nou...Allure Sensuelle de la Chanel...invariabil lumea cu simt olfactiv ramine incantata
Aramis
Lacoste Essential este pur si simplu... wub.gif
user posted image
Serenity
M-am facut cu unul din asta:

user posted image

(Eau D'Eden - CACHAREL) ... Imi place mult, e de vara biggrin.gif
alysoft2003
Dolce&Gabana is my life smile.gif rolleyes.gif
user posted image
Nu arata spectaculos, dar e beton smile.gif
ausländer
Uomo by Compagnia delle Indie wub.gif
Aramis
Va prezint noul meu parfum, adus din Italia biggrin.gif
user posted image

Urmatorul pe lista achizitiilor este:
user posted image

Iar in categoria "pentru el":
user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.