Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Unde Bem Ceva ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
motzart
...iur da men...marky...
...si am mai zis o data...vin eu si va iau din centru..daca va e urat sa veniti sg pana in Titan...
Figaro
QUOTE (marky @ Oct 2 2003, 08:35 AM)
Figaro daca pt noi ar fi departe Titan, ce sa mai zicem de distanta dintre Constanta si Titan .. smile.gif

Distanta dintre Constanta si centru e mai mica. Pe verificate.
marky
laugh.gif Nu e .. ca daca intrii prin Pantelimon ajungi mai rpd in Titan
Acum locu s-a stabilit si am inteles ca azi se duc sa rezerve mesele.. deci nimic nu se mai poate schimba.
Ar mai fi o sansa insa.. daca te duci si te rogi.. poate printr-un miracol vor renunta toti la Titan si vor veni in centru. biggrin.gif
Sau si mai simplu.. roaga-l pe Doamne Doamne sa inverseze preturile. Adica sa fie berea in centru 20.000 si in Titan 40.000 tongue.gif

thumb_yello.gif
genicon
Eu sunt gigi-contra (Cain sa imi stearga postul! tongue.gif )
Glumeam... wub.gif pe toti si abia astept sa ne intalnim. Afro... baga si tu la amaratul de mine un numar de telefon (pe PM) la care sa te contactez.. poate va duc eu la intalnire (nu de alta, dar daca ne ratacim 3 persoane parca se descurca mai bine decat una laugh.gif )
motzart
-- nemaiexistand postul la care faci referire... parea bizara replica ta wink.gif thumb_yello.gif --
Gabriel
azi la orele 20 m-as duce sa fac rezervari. cine doreste sa ma insoteasca ?
......sau mergem maine ?
Cain
Moshule, mesele alea cate locuri au ? daca sint de max. 10 insi, sa rezervi doua... ma rog, sper sa nu ne inselam daca avem incredere in capacitatea ta organizatorica wink.gif
Gabriel
o sa rezervam mesele din coltul din dreapta scarii care duce la WC. eu la ala m-am gandit. din sectorul dedicat fotbalului. vom fi inconjurati de tricourile unor celebre echipe. biggrin.gif
eu cred ca vin in tricoul meu cu Brazilia. thumb_yello.gif

incapem 20 acolo. tocmai vorbesc cu menthoru pe YM...sa stabilim cand facem rezervarile. stati linistiti.
Afrodita
Geni nu stiu daca mai esti online, dar eu nu am nici un telefon disponibil, voi veni incarcata cu cartele romtelecom...Asa ca, mai bine da-mi tu un nr de tel la care sa te gasesc sa te sun din popas sa te anunt ce si cum wink.gif
Aaa...Microbuzu de obicei intra in Bucuresti prin pantelimon biggrin.gif
Mihai
Propuneri pentru cea de-a doua intalnire pot fi trimise in cadrul acestui subiect (click!).
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.