Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Unde Bem Ceva ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
genicon
Count me in, Afrodita! Sti ca eu momentan nu am cum sa-ti dau un nr de telefon, dar sper sa se rezolve problema cat mai curand smile.gif Cine mai doreste, e liber sa se inscrie si primit cu bratele deschise.

Mihai... nu vi si tu? wink.gif
Afrodita
Stiu insa banuiesc ca ai tu numarul meu de telefon si ma vei suna ca sa tinem legatura si sa te anunt ce si cum...Oricum, avand in vedere faptul ca o sa ajung cu 2-3 zile mai devreme o sa merg la un prieten sa va anunt locul si ora de intalnire! Poze cu mine aveti pe han, numarul meu de telefon vi-l mai dau o data si tinem legatura...Deci, ma numesc Laura si nr de tel e:0788238451...Astept biggrin.gif
Afrodita
Nu se mai anunta nimeni??? huh.gif
Atta daca vii, am nevoie de un nr de telefon ca sa stiu sa-ti zic cand unde ce si cum biggrin.gif Ai inteles tu wink.gif
Ok, am zis in jur de 1 octombrie...Avand in vedere faptul ca 1 oct cade miercuri, m-am gandit ca cel mai bine ar fi sa ne intalnim pe 4 octombrie...Cade sambata, deci cei cu servici vor putea sta si ei la fel de mult ca restul celor ce vin...Ce parere aveti?
genicon
Eu nu mai are rost sa ma anunt. smile.gif Sunt ca si venit. Si da, consider si eu ca e mai bine sambata. Nu de alta, dar cei care n-au servici, au scoala tongue.gif . Astept in continuare confirmarea lui Black Ice si... raspunsul lui Mihai biggrin.gif

P.S. Daca vreunul dintre membri nu vrea sa isi faca public nr de telefon, va puteti contacta prin PM sa stabiliti ce si cum wink.gif
black ice
ups, am uitat de voi 6.gif
adica, am uitat sa postez mesajul de confimare.
nu stiu exact din ce data voi fi in bucuresti, insa, in orice caz, voi fi mai repede de 1 - 4 octombrie.
afro, check PM wink.gif
Afrodita
Am check PM, raspund mai tarziu ca acum inca sunt cam beata laugh.gif Sorry, hac! blink.gif blush.gif
Cain
Acuma si cu tine, mama draga... Contezi pe mine... tocmai cand ma saturasem sa tot invit oamenii, si sa vorbesc cu peretii... biggrin.gif
BUUUN! Deci: care aveti o propunere de LOC, spuneti. Dar repede dragilor, ca maine-poimaine e sambata smile.gif
mogaldeatza

Afro , Berar= festivalul berii adica muuuuuuulta bere, concerte 40.gif ....si la sfarsit focuri
de artificii
De obicei are loc la inceputul lui octombrie cand vine si studentu roman din vacanta.
Vad ca, intre timp a ramas tot Bucurestiul punctul de intalnire,asa ca ma inscriu
(daca mai sunt locuri smile.gif )
Afrodita
Bineinteles ca mai sunt locuri, doar sa-mi trimiti un PM cu numele si nr de telefon sa te pot contacta! Atat biggrin.gif
genicon
Va rog eu, din sufletelul meu amarat... sa nu fie teapa! tongue.gif Si un loc... cat mai bun (adica bere multa si ieftina biggrin.gif )... Totusi, mai am o intrebare... (poate imi iau ban biggrin.gif ) Mihai, nu vi? tongue.gif
Afrodita
Buei, ce-ai patit? Cum adik teapa? Eu nu vorbesc in plus doar ca sa ma aflu in treaba...Sa nu am bani si tot imprumut si vin!! Si cand imi vin banii imi pun deoparte special pt treaba asta biggrin.gif Cat despre resto, e treaba lui Cain sa afle ce si cum tongue.gif
Antont
Ce ciuda mi-e ca nu pot sa vin si eu cu voi sad.gif ...Sa faceti poze multe si sa le puneti pe forum, pls...
Cain
QUOTE (afrodita @ Sep 2 2003, 12:40 PM)
Cat despre resto, e treaba lui Cain sa afle ce si cum

Kill me when i come, baby, not now... Dece napasta asta, si tocmai pe mine... ???

Acum, iti dai seama ca cresc muschii pe mine, de organizator bun ce sant.. laugh.gif

Totusi, veniti si voi cu idei smile.gif
Afrodita
Hahahaha, nu degeaba i-am zis lu' iubi ca mai bine vin eu la Bucuresti cu fo 2 zile inainte laugh.gif
Mey, ideea mea era asta: un loc unde sa putem sta de pe la 8 seara pana cand nu ne mai putem ridica de jos(eventual sa plecam a doua zi la 8 seara de acolo laugh.gif ), dar sa aiba si ceva mancare bunicica, sa aiba si beuturi alcoolice, o vodka buna, un visky, un vin bun, o bere, sa aiba si sucuri si scoruri cat de cat normale...Adik pe-o cinzeaca sa dau cel mult 50 mii laugh.gif Si berea sa fie in jur de 20-30 mii si mancarea sa ne ajunga in jur de 500 mii maxim(ca doar nu mergem sa mancam ca nebunii, mergem sa bem si sa ne cunoastem mai bine,nu? laugh.gif )Ce ziceti?
Gabriel
500 000 ohmy.gif
ce bogata e Afrodita. tongue.gif

sa va spun scorurile unde merg eu.
bere (Bergen , Ursus , Aramia) = 20 000 lei
mici = 8000 lei / bucata
cartofi prajiti = 15 000 lei / portia
clatite cu ciocolata = 20 000 lei / portia

De obicei bag asa : 6 mici , 5 beri , 2 portzi de cartofi + clatite = 200 000 lei
Afrodita , te asigur ca mai mult de atat nu poti !

sau de multe ori ma duc acolo doar pt. bere...si imi cumpar shawerma de alaturi. e si Sheriffs , e si shawermerie de arabi.

localul asta de care va zic se afla la intersectia Socului cu Muncii. nu cred ca vreti voi sa veniti acolo.

plus ca eu mai am si restante. sunt liber incepand cu 13 septembrie. pana atunci am promis sa nu imi mai beau mintzile.

Mai stiu si alt local foarte,foarte bun. Cea mai buna pizza din Bucuresti ! Nu glumesc. Mat SPorts Pub. Este vis a vis de statia de Metrou Titan.
100 k o pizza. dar berea e cu 10 k mai scumpa ca la primul local.

Sa nu uitati de mine. Vreau sa vin la intalnire forumista...oriunde se tine. eu am propus niste locuri....dar vin oriunde. smile.gif
black ice
Relativ OFF-TOPIC

Titan? Poate pana dimineata ne mananca haitele de caini de pe acolo laugh.gif
In alta ordine de idei, cand va decideti pt. un loc si o ora sa specificati si modalitatea de a ajunge acolo...Eu unul nu cunosc Bucurestiul asa ca...
btw, Geni, tu te descurci pe acolo? - bucuresti that is biggrin.gif
Gabriel
bai baiatule , Titan e unul dintre cele mai selecte cartiere ale Bucurestiului. are o gramada de restaurante , terase, McDonald's , Sheriffs , pizzerii , shawermerii , 2 parcuri imense , cel mai mare stadion de fotbal din tara, cel mai mare patinuar din tara.
ce zici tu acolo ?

tu din ce oras esti ?

astept sa stabiliti voi data..in jur de 1 octombrie. eu vin oricand...la orice ora. abia astept !

genicon
Fratiolr, eu as veni si acum daca imi spuneti exactr cum sa ajung. E drept, nici eu nu sunt din Bucuresti, dar sa fie singuea problema aia cu ajunsul la intalnire... e imposibil sa nu ne gasim (sper) Nu stiu cum e cu cartierele, strazile si toate cele din Bucuresti dar momentan imi place prima idee a mosului.... ca-i berea ieftina si... sper ca micii buni biggrin.gif
Gabriel
bah. tu-mi esti prieten de pe fanclub. te iau cu masina de la gara. la intoarcere treaba ta ce faci. tongue.gif
si pe afrodita. pe black ice NU..ca a zis ca sunt caini la mine in cartier si ca il mananca. mad.gif
Mihai
QUOTE (genicon @ Sep 2 2003, 01:33 PM)
Mihai, nu vii? tongue.gif

Din pacate, nu cred ca voi putea. sad.gif
Oricum, urmaresc discutiile de aici si, in cazul in care nu ajung, va astept cu poze! 40.gif
genicon
Eu sunt studinte in bucuresti incepand cu 1 octombrie, asa ca o sa am timp in 5 zile sa invat Bucurestiul, nu? laugh.gif Stiu raspunsul... Oricum, multam mult Moshule de oferta... sa sti ca o iau in considerare... dar, sincer sa fiu... cu intorsul cred ca o sa fie problema.... biggrin.gif Dar, oricum, cred ca ultimul lucru de care trebuie sa ne lovim acum este locul. Noi sa fim prezenti, cu chef de distractie, ca o facem si in parc daca nu cadem de acord! Plus ca berea la 2 litri, in plastic e mai ieftina biggrin.gif Sustin totusi si mai tare parerea moshului, ca am citit mai atent postul lui si am vazut ca e shaorma prin apropiete iar eu am o slabiciune petnru ea... Iar daca e sa nu ne intalnim acolo... Moshule... vezi ca o sa iti fac vizite biggrin.gif
black ice
QUOTE (Oribilul Mosh @ Sep 3 2003, 12:06 AM)
bai baiatule , Titan e unul dintre cele mai selecte cartiere ale Bucurestiului. are o gramada de restaurante , terase, McDonald's , Sheriffs , pizzerii , shawermerii , 2 parcuri imense , cel mai mare stadion de fotbal din tara, cel mai mare patinuar din tara.
ce zici tu acolo ?

stai Moshule ca n-am dat in cap la nimeni ohmy.gif
scuze de greseala, da' n-a fost intentionata. serios.

pana una'alta ma duc sa dau cu tesla intr-un anume loc "acelui cineva" care mi-a zis faza cu cainii si titanu'...revin repede.

---dupa numeroase zgomote infundate, un urlet tanguitor sparge, brutal, linistea noptii...---

gata. acum, la fel de serios vorbind, ca sa-ti mai treaca supararea, ofer o bere cand si daca ( tongue.gif ) voi ajunge acolo. blush.gif
Afrodita
Ian, luati-o voi mai usor, dragilor!! Ca io nu vreau mici si cartofi prajiti, de astea m-am saturat ca de mere padurete!! Vreau si eu macar o pizza ceva, o shaorma e buna..Da, vedeti cum ma ghidati ca in afara de Obor , Iancului si zona garii nu prea stiu numele strazilor, cu atat mai putin barurile si restaurantele...Da' a risc sa merg pe mana mosului..Mosuleeeeeeeeee, daca te pune naiba sa-ti inchizi celularu incepand cu data de 1 octombrie, jar mananci!! Nu ma lasa singura pe acolo ca te sparg!!! tongue.gif
500 mii am pus si eu asa, umflat, ca aici de 500 mii mananc eu si cu iubi de ajungem cu 3 burti acasa in loc de una laugh.gif Asa ca...Stati linistiti ca nu-s mancacioasa...Parca locul ala din Titan suna bine...Ce alte propuneri mai aveti?
P.S. Nu e nevoie sa ma astepte nimeni la gara, ma descurc si singura! tongue.gif
Gabriel
Pai atunci mergem la Mat Sports Pub , ca sa mancati cea mai buna pizza din viata voastra.

Mai jos cateva pareri despre acest local, pareri ale forumistulor de pe fanclub.

Mirela : "intr-adevar,misto tare pubu'.atmosfera placuta,portii...de mananci ca porcu',muzica destul de ok.....si sa nu mai zic de posteru' de la iesire cu Gretzky(am scris bine??) in marime naturala,care e superb!!! "

Cristina : "Am fost saptamana trecuta in vestitul Sport Pub, mi-a placut dar cum stateam cam prost cu banii din cauza sarbatorilor nu m-am distrat cum ar fi trebuit. Din pacate nu am comandat bere ci suc impreuna cu o pizza minunata, dar am baut bere de la prietenul meu si anume bere ceheasca. Se observa diferenta dintre berea Ursus de exemplu si berea ceheasca.
Merita sa mergeti in Sport Pub!
"

Regina Matrashita : " Am mancat azi una dintre cele mai bune pizza din orash cred...
Mai bun k la Pizza Hut sau yo mai stiu pe unde...
Celebrul Mat Sports Pub(nu m-am uitat f. bine kum se cheama k de afara nu mi s`a parut prea..primitor!)
Da` o pizza de te lingeai pe degete...eu am mancat Hawai si cel cu care am fost 4 Stagione dar enorma......si ieftina pot sa zic.
"


Iata,cinstiti useri ai hanului, cateva opinii legate de locul unde vreau sa va duc.Au mai fost si alte opinii laudative dar nu le mai gasesc eu.Forumisti ca si voi care au patruns prima oara in Mat Sports. Si au fost pe deplin multumiti.

Se ajunge foarte,foarte usor cu Metroul. Este chiar vis-a-vis de statia de metrou Titan.

Alegerea este a voastra !

PS : sa nu credeti ca au doar pizza. au toata gama de ciorbe , de fripturi , de snitele , shawerma ! , salate , clatite , papanasi ..........etc.
Pentru Afrodita....cele mai fine bauturi..tequila , whiskyuri scumpe. Pentru cunoscatorii de bere....bere ceheasca.

Plus ca decorur este fantastic. Fiecare coltisor al localului are ca tema un sport. Pentru ca stiu ca si genicon este fan basket....cred ca o sa stam in sectorul dedicat NBA-ului.
Cain
Pirania, sau Pub 18, ambele in Regie. O sa dau maine o tura prin ambele, sa vad ce au la capitolul mancare. In principiu Pub18 e bine garnisit cu de toate (am si card de membru biggrin.gif ). Dar s-ar putea sa trebuiasca sa fac rezervari, drept urmare vreau sa stiu un numar CLAR SI PRECIS de membri care vor fi prezenti smile.gif
Afrodita
Deci, de astea 2 din regie am auzit de la un prieten ce face faculta in Bucuresti, pe astea 2 de care zice Cain le cam stiu...Oricum, eu o sa ajung cu o zi sau 2 inainte de data de 4 octombrie, ca sa am timp sa vad ce si cum si sa facem rezervarile..Amicul meu de care v-am zis are net acasa si o sa intru sa postez doar aici ce si cum si o sa va sun....Momentan suntem vreo 8 inscrisi: eu, geni, atta, blaky, cain, mosu', mogaldeata si death-rose...Cine se mai anunta si ce pareri mai aveti?

Am uitat sa o pun la socoteala si pe Melinda, sper ca va avea si ea timp sa fie cu noi.
Pana acum am primit "confirmare" ca sa-i zic asa, pe PM de la black ice, atta, death-rose si geni...Cain stiu sigur ca vine...Mosule, tu ce zici?Vii sigur sau nu stii sigur?
Mogaldeata, astept nr de telefon...
Inca ceva: care dintre voi are aparat foto?? Ca eu una inca nu am si nu cred ca apuc sa-mi iau pana in octombrie,desi as vrea tare mult...

Ghost, poate reusesti si tu sa vii wink.gif

Editez pt a doua oara: ce voiam sa va spun? Banuiesc ca stiti ca e INTALNIRE FORUMISTICA, INTALNIREA NOASTRA si sper ca nu venim cu prieteni, cunostinte, iubiti, iubite, etc...Pana si eu il las pe iubi acasa, la Cta asa ca...De acord? wink.gif
Afrodita
Nu mai editez ca mi-e lene laugh.gif
Deci, Cain s-a anuntat ca vine cu iubita pt ca altfel nu o mai "pupa" o luna laugh.gif laugh.gif Care mai aveti "probleme" din astea , spuneti ca sa stim pt cati rezervam masa biggrin.gif
Gabriel
pai sigur ca vin sigur. ce ma tot intrebi ? promit sa nu ma imbat cu 3 zile inaite de intalnire si sa fiu prezent.
plus de asta tu ai numarul meu de telefon ...asa ca nu tre' sa iti mai trimit nici o confirmare.

tre' sa vin imbracat la costum ? sau pot veni la trening ? dry.gif
Afrodita
Mah, sincer, cu intrebarea ta mi-ai dat bataie de cap...Adik nush ce sa zic...Eu una vin singura, aranjata, ferchezuita si tot asa, ca asa ma simt eu bine...Acuma nu are rost sa impunem cum sa venim imbracati, zic eu, vine fiecare cum se simte mai bine, nu? Daca ti-e bine in trening ce conteaza ca eu-s la costum?? Doar nu mergem sa facem parada modei, mergem sa ne cunoastem si nu treningu' sau costumu' conteaza, ci cum te simti in ele...MIe daca-mi cere cineva sa vin imbracata sport il omor laugh.gif Nu ma simt bine imbracata sport....E posibil sa vin in fusta, in cazul in care-mi iau cizme laugh.gif Dar va rog, nu-mi cereti sa vin imbracata sport rolleyes.gif
Gabriel
Bine. Eu o sa vin sau la trening (Umbro) sau la blugi si tricou. Depinde de vreme. E bine ca nu se impune sa vin la costum sau alte straie elegante ....pentru ca nu prea obisnuiesc asa ceva. Sunt un om al mahalalelor. cool.gif

Acum si depinde unde va hotarati sa mergem.

Poze cine face ? si cu ce ? aveti aparate digitale ?
Afrodita
Pai asta tot incerc si eu sa aflu, da' vaz ca vor sa ma tina in suspans... laugh.gif Cum am zis, eu momentan nu am aparat foto...Nici nu stiu daca o sa pot face rost de vreo unu', asa ca "toata baza" la voi e... biggrin.gif
mogaldeatza

Aparat am eu , numa sa-l pot subtiliza de sub ochii cerberului (mama) care tine
la el ca la sfintele moaste.
Sa inteleg ca a ramas pe 1 oct? Nu de alta da sa-mi fac provizii de "timp" ca banuiesc
ca se va lasa cu muuuuuuuuuuulte...vorbe . tongue.gif
menthoru'
QUOTE (Oribilul Mosh @ Sep 3 2003, 08:59 AM)
Pai atunci mergem la Mat Sports Pub , ca sa mancati cea mai buna pizza din viata voastra.

Ca sa nu mai vorbim de SUPER MEGA SHAORMA SHAQUILLE
Gabriel
In sfarsit cineva care stie despre ce vorbesc. 40.gif
menthoru'
asha ... asha ... tocmai ce mi-am deschis apetitul.
Afrodita
Mogaldeata, data e 4 octombrie, caci 1 pica miercuri si oamenii mai au servici sau scoala sau mai stiu eu ce...Mai multe nu-s in stare sa zic acuma, pt ca mi-e foarte rau...Discutam peste o zi, doua, poate-mi mai revin si pot gandi...
Rose
12.gif Please get better! Ca esti sufletul acestei reuniuni si nu stiu ce ne facem fara tine. 31.gif
Afrodita
Intrebare: nu e nimeni din Constanta sa ma ajute sa fac o ciorba? Ca nu-s in stare sa ajung nici pana la bucatarie....Iar al meu nu se baga...Nici nu stiu cum m-am ridicat din pat si am ajuns la comp....Sper sa-mi revin ca altfel mor toti de foame in casa asta laugh.gif
Gabriel
suna-l pe primarul Mazare. are el o solutie pentru problema ta. tongue.gif

4 octombrie la ce ora ?
black ice
20.00, e ok?
localul care ramane pana la urma?
menthoru'
recomand pt mancare: PUI DE URS in Bukale, in Regie. si tot in Bukale, vis-a-vis de spitalul de urgenta restaurantul ce face cea mai buna ciorba de burta: Dealu' Mare, si fara mari pretentii financiare.
De asemenea mititei de la Terasa-Restaurant La Cocosatu' langa Aeroportul Baneasa
Hamleet
Ma bag si eu in seama pe aici unsure.gif
Eu nu sunt de mult pe forumul asta si nu va cunosc prea bine dar m-am gandit sa va dau cateva idei ptr intalnirea voastra.
Mancare buna si ieftina (tot meniul romanesc: de la cartofi pana la mici si ciorbe) la Hanul lui Manuc ca arata si bine, are si muzica de-ti face pofta de discutii si de bere, se inchide tarziu iar cand sunteti satui - iesiti din Han si in fata voastra se afla barul Jukebox care va ofera tot ce vreti la preturi "medii" - nici prea scump dar nici cu 5.000 halba de bere. E potrivit!
Aproape in fiecare seara se canta live rock(mai putin), blues si rithm and Blues. Se danseaza: singuri sau ridicati toata lumea in picioare ca vine numai lume buna. IMPORTANT: eu merg in barul acela de cand s-a deschis acum vreo 3 ani parca, si nu am vazut manelisti, tigani sau ciudati!
Eu zic ca merita...este si in centru - iesiti din bar si aveti si taxiuri la nas wink.gif

Daca mai vreti informatii despre baruri va mai spun cu mare placere rolleyes.gif
Gabriel
Hanu lu' Manuc cred ca este cea mai buna optiune ! Pentru ca este in centru si ne este tuturor usor de venit. Cel mai bine sa facem acolo.
Iar daca ne-om imbata prea tare ne luam o camera si ne culcam pana la ziua. tongue.gif
Afrodita
Am auzit de Hanu' asta, intr-adevar numai lucruri bune , dar ce inseamna la voi zona centrala? Adik cum se cheama cartierele alea? V-am zis ca eu cunosc doar Oborul si Iancului...Deci, va rog sa-mi spuneti mai exact...Da, ora 20.00 mi se pare potrivita.
AM O MARE RUGAMINTE LA VOI: inca o data, cei care v-ati inscris la aceasta intalnire, trimite-ti-mi va rog, fiecare cate un PM, ca mi-e atat de rau incat nu mai stiu cine vine...Asta doar asa, ca sa stim cati suntem.Si cei care vin cu pereche sa anunte.Sa stim cate locuri rezervam.Deci, astept PM-urile voastre...Nr. de telefon le am, numele la fel , dar sunt atat de imprastiate pe comp si in capul meu, incat nu reusesc sa le/ma adun...Va multumesc anticipat! 31.gif
Gabriel
Este la Unirii. Nu se poate sa nu stii McDonald's Unirii...locul de intalnire al adolescentilor bucuresteni. tongue.gif
De acolo traversezi strada si intri la Hanul lui Manuc. Deci..este ultracentral.

Eu am fost o singura data....si singurul lucru din meniu era pizza. Dar nu am stat in curte. Acolo cred ca se serveste si altceva. Cei care au frecventat acest loc sa povesteasca.

Cain tu esti si pe computergames. Baietii de acolo la Hanu' lu Manuc se intalneau ? Sau unde va intalneati voi si era mancare marfa ? Ia sa ne spui !

Afrodita..eu nu iti mai dau PM. Mi-e lene ! Pune-ma la socoteala. Vin. Fara pereche. Eventual cu Death Rose. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Rose
QUOTE
Vin. Fara pereche. Eventual cu Death Rose.

biggrin.gif Poate asa nu mai maraie "mamica" mea la mine...

Afro, si eu sunt un pic cam ametita acum, asa ca te mai sacai cu o intrebare: vrei confirmarile si de la cei care ti le-au mai dat o data? Cred ca fraza e cam alambicata, dar capul meu cred ca vrea sa mearga la plimbare...fara mine... blink.gif
Gabriel
QUOTE (DeathRose @ Sep 4 2003, 09:14 PM)
Poate asa nu mai maraie "mamica" mea la mine...

Din contra ! Mai rau face daca afla. Nu numai ca va marai...dar e posibil sa muste. Eu zic sa pastrezi acest secret. tongue.gif
mogaldeatza

Afro, sper ca ti-ai revenit .Rusinicaaaaaaa pt al tau ca e lenes!
genicon
Lume, lume! Sincer sa fiu, si eu am auzit de Hanul lui Manuc. Chiar am trecut pe langa el biggrin.gif Nu mi s-a parut a fi totusi ceva cu preturi prea "primitoare"... dar macar prin simplul motiv ca noi venim din HAN... tot un han trebuie sa alegem, nu? biggrin.gif
Vad ca "se tot baga" menthoru si mai nou Hamleet. Ce daca nu sunteti mai vechi pe forum? Haideti, fratilor sa ne cunoastem mai bine! Veniti si voi! Ca oricum, ati facut mai multe propuneri decat noi, astia, care am zis ca ne intalnim. laugh.gif asa ca... daca e sa batem (cu bere) pe cineva, daca nu ne place localu... tre' sa fiti si voi acolo. Si in rest... nu se mai anunta nimeni. Nu de alta, da' eu vreau sa iasa ospat! biggrin.gif

P.S. Pe mine s-ar putea sa nu ma lase matusica mult in oras... pot s-o aduc si pe ea?
Cain
Daca matusica are 18 anisori, insistam sa o aduci !!! biggrin.gif E, chiar si 21, mai merge tongue.gif

Hanu lui Manuc... Hmm.. nu stiu scorurile, desi de vreo luna ma tot chinui sa trec pe acolo... Totusi, nu as merge laugh.gif

Mosule, cei de pe CG se vad pe undeva prin Floreasca.. din cate tin eu minte. Nu am fost niciodata la intalnirile respective, because nu m-am dus ! biggrin.gif

Ieri si alaltaieri am tot plecat la 8 jumate de la servici.. nu am apucat sa verific nimic. In orice caz, care cum este dispus sa apara, ne vdem la Unirii, si de acolo hotaram in ce directie pornim; metroul ne poate lasa cam oriunde.


PS. Bugetul meu, si nu cred ca numai al meu, fiind subtiat grav dupa concediu, nu permite un restaurant, in toata puterea cuvantului; mai precis nu am nic un chef de mancare de 2-3 sute mii lei. (nici telefonul nu l-am platit, drept urmare o sa ne vedem direct acolo). Pana la ora 8, in seara asta, ar fi bine sa stabilim ce si cum.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.