Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumisti Pe Care Ti-ar Placea Sa-i Intalnesti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3
menthoru'
nefertiti: pe mine m-ai uitat cry.gif cry.gif cry.gif
nefertiti-old
Menthore, nu te-am uitat, credeam ca te-am trecut pe lista. A fost scaparea mea wink.gif Si ca sa iti treaca supararea, cu tine o sa ma intalnesc speeecial. tongue.gif mwah1.gif

Afro, sper sa vb cat de curand. smile.gif
Lizard
Pe mine nu vrea nimeni sa ma vada?M am suparat rau !!!!!!!!!
rofl.gif
trustbyte
Stai linistit, nu esti singurul. M-alatur tie si facem un grup, presimt...
Oricum, si noi avem dreptul la o bere intr-o zi, cumva, asa ca... jamie.gif

Cine stie, poate descoperim ca-n realitate nu suntem asa de...neinteresanti devil.gif



smile.gif



Ares
Gata!!! Facem grupul celor care nu sunt pe liste (cred ca nici eu nu sunt pe vreo lista smile.gif ) si ne strangem doar noi tongue.gif
Nana Floare
esti pe lista lui Nicodim, dragule (vezi pagina 2)... wub.gif
LigiaB
Lizard, Ares, Trustbyte, pe mine ma primiti? sorry.gif

Nicodim, tu intr-adevar esti un fin...ce mai tura-vura! smile.gif
E.B.E.
Ares esti pe lista mea! smile.gif

Apropos... o adaug si pe nefertiti pre lista mea smile.gif
Ares
Mii de multumiri celor care m-au pus pe lista lor (sper ca pe aia alba)... Ligia, EBE, mwah1.gif Nico tongue.gif
Sunt onorat wink.gif
axel
QUOTE (Ares @ 3 Mar 2004, 10:46 PM)
Mii de multumiri celor care m-au pus pe lista lor (sper ca pe aia alba)... Ligia, EBE, mwah1.gif Nico tongue.gif
Sunt onorat wink.gif

La sarutul asta cred ca Nicodim o sa fie onorat! rofl.gif
halcyon_lll
QUOTE (Ares @ 3 Mar 2004, 07:55 PM)
Gata!!! Facem grupul celor care nu sunt pe liste (cred ca nici eu nu sunt pe vreo lista smile.gif ) si ne strangem doar noi tongue.gif

50.gif Ares fa bine si citeste cu atentie pagina intai a acestui topic. Sa stii ca esti pe o lista... cum sa nu fii cand aduci asemenea poze frumoase la stim noi ce topic! ohyeah.gif
Ares
Sorry Halcyon... Sunt tare neatent... O sa-mi dau o bila neagra si o halba la fel... poate-mi revin rofl.gif
Afrodita
Nefertiti si eu sper sa vorbim la un suc cat mai curand biggrin.gif
Si ca tot veni vorba de liste: l-as cunoaste si pe Jee,pare interesant si nu sunt sigura, dar cred ca am uitat-o pe draguta de Mogaldeata si imi pun cenusa-n cap pt asta sad.gif mwah1.gif
E.B.E.
Eu il adaug si pe Catalin, desi presimt ca as avea complexe de inferioritate... culturala... pe langa el smile.gif
Tyra
Lizard e fata smile.gif
trustbyte
scuze @ Lizard, n-am stiut sorry.gif

@ LigiaB, bineinteles...facem grupul mare!


si cum Zed si cu denise_d nu ma primesc automat si neconditionat in "dincolo" declar deschis "dincolo v2.0i" (i=imbunatatit) tongue.gif si veniti,plecati fara restrictii laugh.gif



smile.gif





denise
@trustbyte - noi ti-am vrut doar binele. Te primim, pe riscul tau! rofl.gif
trustbyte
daca-l aduceti pe "dincolo" in asa cum il vad eu...vin, daca nu....m-am razgandit... tongue.gif



smile.gif



denise
Ti-am trimis un PM! Sigur te razgandesti! rofl.gif
nefertiti-old
E.B.E. ma simt onorata. tongue.gif Fii sigur ca nu o sa ratez ocazia. smile.gif
bubu
QUOTE (afrodita @ 2 Mar 2004, 09:13 PM)
Hehe si sa nu uitam de alex aka si bubu rofl.gif cu ei chiar as sta la discutii tare interesante rofl.gif

smile.gif
Chiar nu vad rostul zimbaretilor!
Oricum Afro asta dovedeste ca mai ai foaarte multe de invatat de la viata si nu merita sa cobor la nivelul tau, pacat de motto-ul Hanului si esenta lui.
Vegas2002
Eu o mai adaug si pe denise_d pe lista "fetelor" cu care vreau sa ma intilnesc.....,cindva,undeva,cine stie.....smile.gif smile.gif smile.gif
Lizard
Am avut dreptate ca pe mine nu ma vrea nimeni !
Mara
Lizard, dar deja te-am intalnit! Ce sa fac?! biggrin.gif

Asaaa, forumisti pe care vreau sa-i cunosc: Nefertiti, Denise, Zed, Calfa, Nicodim, mutulica, ghost... si sigur sunt mai multi, dar o sa mai trec pe aici sa-i enumar.

Mai sunt si forumisti pe care mi-ar placea sa-i reintalnesc, dar se stiu ei care sunt tongue.gif mwah1.gif
undone
Desi sunt abia un amarat de 'musteriu', urmaresc de mult discutiile de pe han; as putea spune ca am facut o adevarata pasiune pentru Hanu Ancutei si,se intelege ca as vrea sa vin la una din intalnirile membrilor hanului. Dupa cate am inteles, urmatoarea ar fi prin mai, si regert ca nu voi putea veni(dau bacu` fratziloooor sad.gif , tre` sa`nvat). Singurul cu care m`as putea intalni ar fi Genicon care am inteles ca e din Severin, mult iubita resedinta a judetului Mehedinti tongue.gif (stau la cativa kilometrii de Severin smile.gif ) In ceea ce`i priveste pe ceilalti forumisti, as vrea sa`i cunosc pe Nicodim, mutulica, ghost, ares, bdl, Mihai ...si multi altii.
genicon
Oricand sunt acasa (ca acum, de exemplu) sunt dispus la o intalnire, la un pahar de vorba (de obicei, din pacate, in ultimul timp - apa plata biggrin.gif). Deci... oricand wink.gif

Pese - De unde esti, totusi? blink.gif
undone
Grand Vanjou smile.gif
genicon
E un festival de teatru joi si vineri si stiam ca aveti o trupa care participa. Vii si tu? tongue.gif Poate ne intalnim acolo wink.gif
MuzaPrimordiala
genicon, unde e pisi avataru ala cu halterofilul in fundu gol?
genicon
Ratzele sunt de vina biggrin.gif M-au vazut cu spatele si in ipostaza descrisa de tine si au incercat... ma rog, nu intru in detalii, ca nu suntem la dragoste si sex biggrin.gif

Pese: De ce, iti place chiar asa de mult? biggrin.gif
Pese1: Dar... de unde sti de el? blink.gif
Antont
Coane, fi gentalmen si pune avataru sa-i faci o bucurie fetei mwah1.gif rofl.gif
MuzaPrimordiala
eee, nu stii tu cine sunt eu. ti'as propune niste exercitii de imaginatie da mi'e ca ma da baietii astia mai mari afara. ghostache, tu te bati pe forume hip si anume hop?
Mrs. Rogers
Eu as vrea sa-l intalnesc pe Mi_ sa-i vad fatzau' ohyeah.gif

Am mai discutat eu in contradictoriu si cu alte personaje dar atata furie si venin n-am mai intalnit ca la Mi_
menthoru'
QUOTE (MuzaPrimordiala @ 21 May 2004, 05:03 AM)
ghostache, tu te bati pe forume hip si anume hop?

pot sa-ti raspund eu la intrebarea asta pt. el. NU smile.gif
Antont
QUOTE (MuzaPrimordiala @ 21 May 2004, 06:03 AM)
eee, nu stii tu cine sunt eu. ti'as propune niste exercitii de imaginatie da mi'e ca ma da baietii astia mai mari afara.

Daca e vorba de imaginatie bolnava, propune cu incredere spoton.gif rofl.gif , oricum e si Conu si anume Geni pe aici tongue.gif rofl.gif (ca eu ma esprim mai bine in proza) rofl.gif
QUOTE
ghostache, tu te bati pe forume hip si anume hop?

QUOTE
pot sa-ti raspund eu la intrebarea asta pt. el. NU smile.gif

Deci da...Adica are dreptate, NU rofl.gif
genicon
Aham... sper ca imaginatia mea cumulata micului hint oferit a dat roade (ceva mai pasnice decat ale lu Ghostu):

Din ciclul "femeile rebele" care prefera acadele
Si se prefera mai presus pe ele decat macho cu belele
Intampin cu-n "hapciu" aici pe bagabelle. wink.gif

Am avut dreptate sau nu? blink.gif
MuzaPrimordiala
wub.gif
eu cautam o emotionicala cu :blush: da cred ca le'au garat pe toate pe sectiunea de dragoste si secs. ce sa zic, sunt odios de previzibila. daca spun de 3 ori tatal nostru si o data ave maria ma ierti?
dreptatea este, deci *e folosit regulamentar deci nu va luati de el*, de partea ta. du'te cu dansa.
genicon
Ma... de iertat nu te iert, ca nici nu-s suparat pe tine. Deh... daca il preferi pe Concupis, asta este... tongue.gif Oricum, pentru viitor, daca te mai intereseaza sa :blush: -
CODE
:sorry:
wink.gif

Totusi, nu strica sa zici de 3-4 ori rugaciunile, asa, sa ti se mai spele din pacate. tongue.gif
MuzaPrimordiala
genicon, eu va prefer pe amandoi la fel. asta pentru ca sunt femeie serioasa la casa mea si nu pot sa'l prefer pe unul mai mult ca pe celalalt pentru ca... *muza se uita peste umar, in spate* ... oh well, intelegi tu.
ph34r.gif
morfeus
despre mine :I walk in shadow !
deci nu are nimeni a sti ca sunt aici nici salut de bine ai venit nu am primit sad.gif((

de ascultat in aceasta situatie : Static-X - I'm With Stupid
Serenity
flowers.gif morfeus si bine-ai venit la han! (sau asteptai salutul asta de la cineva anume?)

han.gif <--- ia uite ce mare si frumos e happy.gif

Blakut
M-as intalni cu toti forumistii, intr=un loc public..ohmy.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu prae cunosc pe nimeni pe aici...
halcyon_lll
Mi-ar place sa le intalnesc pe Onix si pe Nico ... stiu ele de ce! wink.gif

sorry.gif tongue.gif
Nico
Si mie Halcy sorry.gif . Si pe Farga^ si pe LigiaB si Diana-Maria (ca e tare draguta ) smile.gif
Onix
Sunt doi pe care as vrea mult sa ii cunosc - de la etajele trei si patru, dintr-un oras, departe. Sansele sunt insa mici spre nule ca asta sa se intample.

morfeus
Nu de la cineva anume !
Multumesc Serenity !
Elena Z
Deci... io as vrea sa ii vad pe: Ghost wub.gif , Absolut mwah1.gif , Nicodim cool.gif , Tyra flowers.gif , Genicon devil.gif , afrodita rolleyes.gif si lista poate continua devil.gif
genicon
De ce devil.gif la mine? cry.gif
Elena Z
Pt. ca esti asa de oPsedat rofl.gif mwah1.gif
Vexx
Ma bag si eu ca musca-n lapte (ca sa evit vulgaritatile), as vrea sa ma intalnesc cu Genicon, sa-i dau berea pe care i-am promis-o, cu Mihai (sa ma dau bine pe langa Sefu) si cu Afrodita (motive personale, terminati cu zambetele ironice) pentru o conversatie de calitate! As vrea sa ma intalnesc si cu restul forumistilor dar nu cred ca prezint vreun interes pentru ei in momentul de fata (promit sa ma straduiesc mai mult)!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.