Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumisti Pe Care Ti-ar Placea Sa-i Intalnesti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3
rebel
După semnatura, poze si majoritatea informatiilor lăsate în profil, iesti un fel de 'Rambo, ninja si Terminator 7 la un loc.'
Vexx
Cam agresiva atitudinea ta (ca sa n-o numesc bagare in seama) avand in vedere ca nu ma cunosti. Oricum post-ul era pentru forum-istii cu care am purtat discutii si te rog sa-ti respecti semnatura si sa fii indiferent pentru ca eu unul nu am subiect comun de discutie cu tine!

Imi cer scuze pentru off-topic, am fost provocat!

Absolut
biggrin.gif eu as vrea sa`i intalnesc pe : Afrodita , Ardeal alias Smaranditza ,TriRegnum Nicodim, Fraga^, Aramis , Jubilee , DeeDee , Minerval , Fausta , halcyon III , Tyra , Rossi .. dar pe rand , cate unul . ordine aleatorie .
interesanti!
Minerval
Sa ne intalnim dar dragii mosului, dar undeva pe la lumina ca nu vaz in intuneric. glases.gif

.'.
Diana-Maria
Minerval, venim cu felinarele de-acasa!
smile.gif
rebel
... sau cu brichetele (?).
genicon
QUOTE (omu_vexx @ 4 Jul 2004, 02:47 AM)
Ma bag si eu ca musca-n lapte (ca sa evit vulgaritatile), as vrea sa ma intalnesc cu Genicon, sa-i dau berea pe care i-am promis-o, cu Mihai (sa ma dau bine pe langa Sefu) si cu Afrodita (motive personale, terminati cu zambetele ironice) pentru o conversatie de calitate!

Vexxule, daca esti din/in Bucuresti se poate rezolva chestia asta... insa nu inainte de 15 septembrie (ca atunci incep restantele). Ca te-am "ochit" si eu inca de pe vremea cand activam pe fanclub wink.gif spoton.gif
Vexx
Genicoane te amenint... tot ajung eu prin capitala (deocamdata nu-mi permite serviciul) si cand te prind iti dau vreo cateva beri de n-ai sa te vezi! devil.gif
aurasupacurasu
SORIN!daca mi-as dori sa cunosc personal pe cineva atunci el ar fi ..................am voie?
mamour
aurasupacurasu, daca da Sorin prin Franta poate ne da de stire la amindoua ca si eu sunt curioasa laugh.gif
pe deasupra eu vreau sa-l cunosc pe Clarence si pe tine.
l-as fi pus pe Puss, dar il cunosc deja tongue.gif
SORIN
Buna fetelor smile.gif Pe Sorin, nu sunt sanse sa-l vedeti in curand in Franta....poate cand o sa mai creasca "banditu" si o sa aiba chef de Euro Disney!!


Pana atunci poate o sa-l cunoasteti pe celalalt Sorin din Paris care e si el un baiat simpatic thumb_yello.gif

Poate la iarna la Brasov sau undeva pe Valea Prahovei...cine stie??

yay.gif yay.gif

Sorin.

ps. merci de importanta data kiss.gif
Cla
mamour... sorry.gif flowers.gif da' nu se supara Puss? wink.gif
-=XoX=-
daca stau sa ma gandesc bine, m-as intalni si eu cu .... evribadea, sa mai stam la o bere si la povesti. user posted image
mamour
laugh.gif @Clarence: "Puss nu se supara, de ce oare?" ca sa parafrazez o celebra reclama la scutece. biggrin.gif nici o grija, nu se supara, intre prieteni, pai se poate?!
pe curind atunci
@Sorin: vorbesti de Sorin666? Eurodisney da faliment anul asta, poate vii la Parc Asterix... sau vrei sa-l duci direct la Lido pe pusti daca il tot astepti sa creasca ( glumesc!!) rofl.gif ohyeah.gif
si mai pun pe blanche-neige si pe liliana_caracas si pe Diana-Maria biggrin.gif si iau si berea oferita mai sus da' nu pe 28 august cind se intilneste lumea la Brasov, ca nu poci anu' asta cry.gif
Cla
mamour, de-abia acum am descifrat avatarul tau biggrin.gif ce caine misto...
Aia cu Puss ai zis-o bine... dar:
QUOTE
iau si berea oferita mai sus da' nu pe 28 august cind se intilneste lumea la Brasov, ca nu poci anu' asta 

Nu-i bai ca nu poci, ca eu nu vin singur... wink.gif *just a joke* biggrin.gif

Acuma stiu: tu esti cea care a cautat bors... thumb_yello.gif ai gasit? si cum ti se pare?
mamour
n-am gasit cry.gif
dar cred ca am sa astept pina la iarna cind ma duc la parinti si iau biggrin.gif
stiam si o reteta cu care se incep hustele: tarite+malai+jumate de lamiie dar n-a mers cry.gif
Cla
biggrin.gif pana la iarna... biggrin.gif treci prin Germania si cumperi vreo cateva tone, sa ai... hai serios, nu gasesti la magazine cu produse biologice? M-as mira... huh.gif
Dar de fapt ce ma mir, eu plec la Timisoara pt. ca am citit ca se gasesc la Selgros de cumparat carnati "Nürnberger", trebuie sa cumpar neaparat, sau cum se zice la noi, musai spoton.gif rofl.gif
sorin666
QUOTE (mamour @ 3 Aug 2004, 09:00 PM)
laugh.gif @Clarence: "Puss nu se supara, de ce oare?" ca sa parafrazez o celebra reclama la scutece.  biggrin.gif nici o grija, nu se supara, intre prieteni, pai se poate?!
pe curind atunci
@Sorin: vorbesti de Sorin666? Eurodisney da faliment anul asta, poate vii la Parc Asterix... sau vrei sa-l duci direct la Lido pe pusti daca il tot astepti sa creasca ( glumesc!!) rofl.gif  ohyeah.gif
si mai pun pe blanche-neige si pe liliana_caracas si pe Diana-Maria  biggrin.gif si iau si berea oferita mai sus da' nu pe 28 august cind se intilneste lumea la Brasov, ca nu poci anu' asta cry.gif

Pai atunci haideti cu totii sa va "culturalizati" la Euro - Mickey... cum au o situatie economica nu chiar infloritoare, trebuie sa scada pretul biletelor... (si oricum revine mai ieftin ca la Lido...) biggrin.gif
@Clarence> esti din TMS?
AIWA
La ora asta si chiar in clipa asta singurul cu care m-as intilni ar fi CAIN (ala vechi si adevarat).
Abia am facut ochi si ...vreau sa o incep de dimineatza! rofl.gif
simonsays
ehee.. ai vrea tu, bagabontule, sa stai toata ziua, sa bei, sa mananci si sa #$@& ohyeah.gif asa, ca sa zici ca ai inceput bine ziua, cu CAIN (da sa stii ca s-a invechit cam rau, scartaie pe la incheieturi, trebuie uns des.. a uitat, si a baut apa, drept urmare a cam ruginit...)
AIWA
CAIN?
Apa?
Esti sigur?
Nu se poaaateee 50.gif
Ala nu bea apa frate......ala si spritul il face cu vin rofl.gif



In orice caz..sincer mi-e dor de CAIN ala de alta data...ala asa cum era el...fara complexe si fara sa se uite la nivelul de atentionare/avertizare mad.gif cine oare l-a mai inventa si pe ala...auzi forum cu pumn in gura... mad.gif
simonsays
bai, eu am auzit ca se scalda, si total accidental i-a intrat apa in gura... jamie.gif


e, aia e. le roi est mort; vive le roi (niciodata n-am fost cu adevarat bun la franceza ... ohyeah.gif )
AIWA
DAca spui tu...asa o fi...dar nu stii exact si in ce apa se scalda?
Era curata sigur?
Nu de alta dar nu as vrea sa stiu ca gace ceva viermi la burtic...
smile.gif)
LINICA
Pe Ancuta adevarata!
Dar pana atunci pe Mihai, Farga, Contraste, Genicon, Yoyoman si Xcross (sper ca v-am scris numele corect , nu m-am familiarizat cu toti rolleyes.gif )
Diana-Maria
Linica,
pentru Mihai si pentru Ancuta trebuie MUSAI sa stai la coada, ca sintem mai multi cei care avem aceeasi dorinta! rolleyes.gif
Cu restul se rezolva mai usor... thumb_yello.gif
LINICA
pentru mine intamplare face sa intalnesc si sa fiu intalnita. Si nu vreau sa-mi schimb obiceiurile cu .... statul la coada. laugh.gif
dar oricum , vointa ramane, asa ca sa zic ca am vointa.
de cand cu ciocolata , te trec si pe tine pe lista. biggrin.gif
Minerval
QUOTE (AIWA @ 12 Aug 2004, 12:45 PM)
cine oare l-a mai inventa si pe ala...auzi forum cu pumn in gura...

Cred ca eu am avut neinspirata idee, dar nu mai zi la nimeni. Mizez pe faptul ca acest topic nu prea este frecventat. Statistica spune ca in cca 70% din cazuri cel care a raspandit un zvon cu potential negativ nu sfarseste prea bine. Bineanteles, se poate interpreta si altfel. smile.gif
Numai bine.
Eclectic
Mi-ar placea sa ma intalnesc cu talusa si sa facem un concurs. Sa intram amandoi intr-o camera si sa vedem care mai poate iesi.
gio19ro
QUOTE (Diana-Maria @ 12 Aug 2004, 06:52 PM)
pentru Mihai si pentru Ancuta trebuie MUSAI sa stai la coada

Io vreau doar cu Ancuta! Pot sa intru in fatza? rofl.gif
gio19ro
QUOTE (Minerval @ 21 Aug 2004, 09:36 AM)
Statistica spune ca in cca 70% din cazuri cel care a raspandit un zvon cu potential negativ nu sfarseste prea bine.

Unde? Vreo referinta, ceva?
Minerval
Am citit recent un sondaj realizat de Irsop. Se poate sa fie o apreciere subiectiva ori subiectuala.
Numai bine.
yronick
Sa vedem...
Genicon
Catalin
Marcus (cu care m-am intalnit deja)
Mihai
Afrodita
Axel
Diana-Maria
Data'q
Dăscăliţa, Mihai, Serenity, Afrodita, tikky, passenger, Alexa, Codruţa...
Ordinea nu contează. Şi mai sunt...
Afrodita
Si eu mi-as dori sa va vad smile.gif

Lista mea e cam aceeasi ca acum 4 ani - cu mentiunea ca au mai aparut unii noi (dasca, bonsai, sushi si altele) si intre timp am mai vazut dintre cei vechi biggrin.gif

Da, mi-e dor de-o intalnire ca cea din octombrie 2003 ... smile.gif
AIWA
QUOTE(Afrodita @ 25 May 2008, 02:48 PM) *
Si eu mi-as dori sa va vad smile.gif

Lista mea e cam aceeasi ca acum 4 ani - cu mentiunea ca au mai aparut unii noi (dasca, bonsai, sushi si altele) si intre timp am mai vazut dintre cei vechi biggrin.gif

Da, mi-e dor de-o intalnire ca cea din octombrie 2003 ... smile.gif

Heiii ce frumos e sa vezi ca inca mai sint OAMENI din vechea gasca!
Bun asa!
Afro este!
CAIN...pe unde umbla asta...
BDL..alooo batrine da si tu un buzz pe yahoo...
....si
multi altii pe aici!
Serenity
Oho.... pai eu as vrea sa-i intalnesc pe toti cei care activeaza pe han biggrin.gif (si sa ii reintalnesc pe cei pe care i-am cunoscut deja tongue.gif )... Bine-nteles, cei cu care stau de vorba des si cu care am legat cat de cat o prietenie sunt in fruntea listei. Nu fac lista, ca sigur uit pe cineva si nu as vrea tongue.gif
Afrodita
Cain s-a deghizat in simonsays acuma wink.gif
BDL-ul se exista inca si e viu si nevatamat si pus pe mistouri ca intotdeauna, numai ca nu prea mai da pe la Han cu scrisu... la fel ca multi altii...

Bine-ai revenit AIWA smile.gif

Sereee, cand dai berea aia bre? nonono.gif hmm.gif
Boudicca
hehe...ar fi multi... hmm.gif

Serenity
Mihai
Papadie_62
vvvali
Rehael
andra_v
yronick
abis
si ar mai fi inca multi...
dascalita
Acum vad ca unora le-ar face placere sa ma cunoasca. sorry.gif Multumesc dragilor, si mie mi-ar fi drag sa particip la o intalnire si sa va cunosc! Sper ca acest lucru se va materializa candva. Nu fac o lista pentru ca sunt multi cei pe care as vrea sa-i cunosc!
Serenity
Eh, numa sa ne intalnim noi. Ca berea se rezolva wub.gif
Serenity
Am postat de doua ori. Dar nu eu sunt de vina... sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.