Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Zi-ne Ce Ai Acum In Cap
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Mihai
Primul topic cu peste 5000 de vizualizari ale mesajelor. 40.gif

(Aceasta ar trebui sa fie considerata vizualizarea cu numarul 5000 cool.gif).

Eu si statisticile mele... biggrin.gif
black ice
geni, sunt mai albastrii ca ai mei? biggrin.gif

ps: cica am o slabiciune pentru albastru 30.gif tongue.gif
Afrodita
Hehehe, blacky, mi-a zis mie geni ca esti blondut cu oki albastri tongue.gif Si cred ca-s mai albastri ca ai tai tongue.gif Eu am o slabiciune pt toti okii de toate culorile..Momentan "slabesc" dupa cei ai lui iarina,cain,melinda, geni si lilith.I-am zis in ordinea intalnirii ca sa nu fie cu suparari si preferinte biggrin.gif Dupa okii lui Dragos, draga geni, nu mai am slabiciuni:am vorbit azi cu el la tel si maine sau poimaine ne vom intalni.A zis ca moare de plictiseala, nu-i venea sa creada ca au trecut abia 2 zile laugh.gif Cica l-au intrebat ai lui cum de s-a-ngrasat, da' nu s-a bronzat laugh.gif Asa ca l-am invitat la o plaje la modern si la o plimbare prin tot orasu'.Hehehe sa speram ca vine.Si sa speram ca mai apuc si eu s-o mai vad pe Lilith macar o data inainte sa plece.
Cynthia`
Afrodita, Genicon si Lilith... ce tot puneti voi la cale? Ce "surpriza" aveti voi pt noi... ? wink.gif M-ati facut fffff curioasa! blink.gif
genicon
@afro: Da, mai, am vorbit si eu cu el... nu cred ca mai era nevoie sa ma "racai" si tu ca el poate sa vina la tine si eu nu tongue.gif Si acum, repet intrebarea: putem zice de orgia pe care am planuit-o sau ramane o surpriza pentru toata lumea?

@Cynthia: Astept acordul afrditei smile.gif
Antont
Spuneti frate de orgia aia odata, ce naiba! Ma tineti aici in suspans biggrin.gif ...
Afrodita
Ok, ok, geni, zi-le tu, ca daca afla ca a iesit "chestia" aia din gura mea nu ma mai baga nimeni in seama laugh.gif
Nu te racaiam, ti-am doar ca nu l-am lasat de izbeliste pe prietenul tau...Dupa cum se pare nici azi nu vine incoace..Deja e tarziu..
A! Buna dimineata lume , abia m-am trezit si am un chef de stat pe haaaaaaan, desi afara e supeeeeeerb!!Sa vaz ce-oi alege intre a ma plimba de nebuna si a sta cu voi...Cre' ca stau cu voi laugh.gif
Puuuuuuup iuuuuuuuu all biggrin.gif
Antont
Eu as da o tura pe sosea 6.gif . Ieri am tras o plimbarica de vreo 200 km, si a fost asa de bine 30.gif ...
Afrodita
Plimbarica? Adica ai mers pe jos?? Singurel?? Deh, esti baiat, tu-ti permiti laugh.gif
Antont
Afro, era cam greu sa fac 200 km pe jos biggrin.gif ....Da' ai dreptate intr-o privinta, am fost singurel la plimbare smile.gif .
Afrodita
Hahahaha..Ce era asa de greu in asta? tongue.gif
Mey, io am zis ca stau aciulea cu oi, da' vaz ca nu prea se inghesuie lumea sa vorbeasca...Banuiesc ca doar cititi acuma...Parca vad ca daca ies de pe han, peste fo ora, o sa am mailu' plin...Asa ca mai stau laugh.gif Vrobiti mey, ca am chef de vorbe biggrin.gif
Antont
Afro, nu mai fug ca in tinerete, asa ca acum tre' sa fiu motorizat laugh.gif ...
Pai despre ce ai vrea sa vorbim? Tot n-ai spus nimic de orgia aia, va faceti ca ploua, si tu si Geni tongue.gif .
Antont
Btw, mai e cineva ca mine? Sa fi rupt de foame si sa-ti fie lene sa mergi la frigider sa-ti iei ceva de mincare smile.gif .
Afrodita
aha, mai cunosc cel putin 3 persoane ca tine:2 suntem io si iubi si a 3-a nu ti-o zic laugh.gif Si mie mi-e foame insa nu ies pana la bucatarie ca mi-e ca o sa aiba astia pretentii sa ma apuc de facut mancare, treaba, etc si nu am chef acuma laugh.gif
Antont
Puii mei, cre' ca merg totusi sa-mi fac un sandwich ca lesin 6.gif .
genicon
Stati mai, oameni buni, ca e greu sa fi petrica in jurnalu lu nelu biggrin.gif Ia mult scrisu'

Asa... hai, ca sa nu ziceti ca sunt om rau la sufletel, sa va zic despre orgie: Am hotarat cu afrodita si cu lilith, cand ne-om intalni cu totii in bucuresti (vezi Peripetii la gura sobei wink.gif ) sa punem in practica un joc pe care l-am invatat din FHM: se ia f f f f multa bere (cre'ca o sa-i placa lui Cain) si un pachet intreg de carti de joc (daca ne strangem prea multi, luam doua, nu-i problema...) si se aseaza in 3 cercuri concentrice. Reguli smile.gif :
1. Se trage o carte din orice cerc. Valoarea cartii se masoara in guri de bere, in al doilea cerc - valoare dubla, in al treilea - tripla.
2. O carte de culoare rosie inseamna ca "fericitul" extragator trebuie sa bea bere, o carte de culoare neagra ii da voie sa aleaga pe oricine sa bea.
Ex: Cain biggrin.gif extrage un popa de rosu din cercul al treilea, trebuie sa bea 42 de guri de bere 17.gif

Ce ziceti? Va bagati?
@bdl: poate danseaza si fetele pe masa dupa aia....
Antont
Beton 30.gif ...
Afrodita
Aham si cand mi-a zis el asta , am facut io o socoteala in gand cam cata bere se bea si am dat-o:" Si uite-asa se va pune si de orgia de care spunea bubu sau alex aka,( nu mai stiu)..So, va fi fun, cand ne intalnim??"--Hehehe ca spusesem ca ne vom aduna mai multi si baieti si fete si atunci sa vezi shouri si dansuri pe masa si cine stie ce-o mai iesi laugh.gif
Antont
Si eu vreauuu 30.gif ... Afro, daca citeste alex aka, tin sa te anunt ca ai incurcat-o laugh.gif .. Orgii, bautura, dansat pe masa. Ce-s manifestarile astea, ha? tongue.gif
laugh.gif
Antont
Si revenind la orgii, tocmai am avut parte de una culinara, sau cel putin asa mi s-a parut, ca eram mort de foame. Am mincat precum porcu' si acum imi savurez tigara "de dupa" ....laugh.gif
Afrodita
Sa-ti fie rusine! Cum poti vorbi de orgii culinare cand altii stau si li se usuca stomacu' de foame?? Rusineee!! laugh.gif laugh.gif Io savurez tigarile de dupa laugh.gif
A, ca tot veni vorba: Genicoane, stii ca ti-ai uitat la mine ultima tigara dintr-un pachet de-al tau??Am gasit-o aseara, uitata pe la oglinda...Stii tu melodia aia:"O ultima tigara, uitata pe...." laugh.gif Mda, ce ziceam?? blink.gif
Antont
Afro, pai roaga-l si tu pe iubi sa-ti faca ceva de papa smile.gif
Afrodita
Iubi doarme de rupe patu laugh.gif In ultimul timp tot doarme...Mai rau ca bebelusii laugh.gif
Antont
Pai daca il obosesti in halu' asta biggrin.gif laugh.gif
SORIN
Dupa cata energie are, cred ca-l stoarce laugh.gif

Dar asta-mi place la Afro 40.gif

Sorin.
Antont
laugh.gif
genicon
QUOTE (afrodita @ Aug 22 2003, 02:18 PM)
A, ca tot veni vorba: Genicoane, stii ca ti-ai uitat la mine ultima tigara dintr-un pachet de-al tau??Am gasit-o aseara, uitata pe la oglinda...Stii tu melodia aia:"O ultima tigara, uitata pe...." laugh.gif Mda, ce ziceam?? blink.gif

Nu stiu melodia, din pacate stiu doar varianta de la Parazitii, pe care mi-ar place sa o simt pe viu (era un ultim joint uitat pe etajera... 30.gif )... Dar, daca e o tigare... lunga, cum iti place tie tongue.gif poti s-o fumezi (dupa..... ce mananci biggrin.gif ) wink.gif
Afrodita
Hahaha..Era o melodie de-a Mirabelei Dauer...Da' nu conteaza asta..Oricum o fumam, crezi ca rezista pana venei tu dupa ea? laugh.gif Da' am fumat-o inainte sa mananc pt ca, de nervi, nu mi-a mai trebuit mancare..Dar, la insistentele stomacelului meu drag, m-am dus si-am papat biggrin.gif
Antont
Acum am in cap o mahmureala groaznica. Aseara am fost la o terasa unde m-am intilnit cu niste amici bikeri, am discutat tot felul si ne-am imbatat rau. Acum sint ametit, ma doare capu' , tre' sa merg la cumparaturi si mi-e lene sad.gif .
genicon
Am si eu o intrebare - cine e membrul 500? blink.gif rolleyes.gif
black ice
laugh.gif
e gicu de la scularie
Antont
QUOTE (genicon @ Aug 23 2003, 05:46 PM)
Am si eu o intrebare - cine e membrul 500? blink.gif rolleyes.gif

Mi-ai dat o idee faina biggrin.gif . Ar fi interesat de aflat ce numar de inregistrare avem noi astia vechi de pe aici. Presupun ca primul a fost Mihai, dar restul pina la nr. 25, sa zicem? Mihai, o statistica, ceva? smile.gif
black ice
pai asta o gasiti daca dati click pe Membri - dreapta sus tongue.gif
Mihai
Daca sunt inclusi si membrii care nu si-au validat inca contul, membrul numarul 500 este F&F, inscris pe 24 iulie (teoretic, in total acum sunt 659 de conturi, inclusiv cele ne-validate).
Daca ii consideram numai pe cei care si-au validat contul, membrul numarul 500 este Pedro, inscris pe 22 august.

Pentru a vedea al catelea membru sunteti (cand v-ati inregistrat) la Han, uitati-va la link-ul pentru profilul vostru.
Spre exemplu:

Ghost - link spre profil = http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...&CODE=03&MID=17 deci MID (Member ID wink.gif) este 17, adica al 17-lea membru inregistrat (inclusiv conturi nevalidate).

black ice: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...CODE=03&MID=192 deci MID=192, al 192-lea membru inregistrat

Analog, genicon este al 45-lea membru inregistrat (http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=Profile&CODE=03&MID=45).
Antont
Multam' Mihai smile.gif .
genicon
Wow, Ghost, rapid ai fost, tata! tongue.gif

Si, referitor la aceasta intrebare, nu stiu cum este la celelalte skinuri, dar la mine, care folosesc mettallica, la memru, scrie si "Membru no."... corespunde? (din cate am vazut eu acolo, intr-adevar, la Mihai e 1, la Ghost e 17, la blackice 192... )

P.S. Si uite asa devenim noi cei mai buni statisticieni smile.gif
P.P.S Ce statistici mai facem? biggrin.gif
Mihai
Dap, corespunde smile.gif
Antont
QUOTE Genicon:

QUOTE
Wow, Ghost, rapid ai fost, tata! tongue.gif


Pai da, I'm the fast and the furious. Daca mai dureaza mult caldura si mai bag multe beri devin the fat and the furious laugh.gif .

QUOTE
P.P.S Ce statistici mai facem?  biggrin.gif


Eu ma gindeam sa calculez citi bani am cheltuit pe bautura de-a lungul zbuciumatei mele vieti, da' m-a luat cu friguri si ma las pagubas biggrin.gif .
Afrodita
Nu stiu exact ce am in cap(ba da, un mare dor:(, mai bine zis o imagine draga mie dupa care tanjesc), dar stiu ca mor de ras: bunica i-a zis fratelui lui iubi sa-i dea o cratita si el ii aducea tot felul de castroane laugh.gif laugh.gif Nu stiam eu de ce tipa ca disperata pe-afara laugh.gif
"i don't wanna say good bye for the sommer....".... unsure.gif
black ice
ce am in cap? un vampir....

sa nu va ganditi la cine stie ce - am vazut ieri un film pe HBO, in care o anume eroina avea o privire si un chip care m-a dat peste cap putin....iar daca mai putem la socoteala si faptul ca mai demult aveam o mica obsesie in legatura cu chestiile astea va dati seama ce a iesit....o obsesie in adevaratul sens al cuvantului....chestia e ca nu reusesc sa-i dau de cap nici cum....deocamdata nu am timp, apoi nu am inspiratie, apoi cine stie ce mai intervine, astfel incat de aproape o saptamana nu fac altceva decat sa tanjesc dupa cateva ore de liniste, acompaniat de o muzica placuta, in care sa ma pot elibera de mica mea obsesie....ufffa....cred ca n-ati inteles nimic din ce am zis aici, right? smile.gif
iaca, ma duc la jurnal si-mi voi posta inceputul obsesie smile.gif
Afrodita
Ce-am acum in cap? Hehehe, ma bucur ca iubi a stat pana la 6 dimineata si s-a jucat, caci acum doarme si am compul pe mana....Inca nu stiu ce sa fac:sa mai stau pe net sau sa ma bag la un Rise of Nations?? Cred ca ma bag la joc curand laugh.gif
genicon
E-he... Afrodita! Ce matinala esti! Buna dimineata! smile.gif

Eu in cap am o durere provocata de multe ore petrecute in fata calculatorului si combinate cu faptul ca am si baut ceva-ceva aseara. In fatza mea sta o cafea imensa, al naibi de amara, si tigarile fumega una dupa alta. Cred ca mai incolo ma culc... smile.gif
Antont
Eu m-am trezit foarte fresh si bine dispus. Ma duc la dus si ma duc sa trag o raita prin oras sa zac la o terasa sa-mi beau capuccino-ul smile.gif.
Afrodita
Pai normal ca sunt matinala, ca doar aseara m-am culcat pe la ora 2 si am visat ceva ciudat inainte de a ma trezi...Cineva tragea de mine si-mi spunea :"HAI!!HAI!HAI O DATA!!" Unde? Nu stiu laugh.gif Dar ma chema cu atata insistenta incat m-am trezit sa ma duc dupa el(da, era un baiat care ma chema)...Nu stiu care el, dar mi-a placut ca era hotarat si nerabdator ca si mine...Si atunci am profitat de faptul ca al meu doarme si am venit la comp...Am si jucat un Rise of Nations si am castigat..Yupiiiiiiii laugh.gif
Antont
QUOTE (afrodita @ Aug 25 2003, 01:10 PM)
Am si jucat un Rise of Nations si am castigat..Yupiiiiiiii laugh.gif

Asa Afro, da-le'n gura, nu-i ierta laugh.gif smile.gif ....
Afrodita
Hahaha, normal ca nu-i iert...In vreo 5 minute ma bag iarasi la joc...Sa-i mai bat o data laugh.gif Sper sa-mi perfectionez tactica smile.gif) laugh.gif laugh.gif
genicon
Repet ce am zis si acum vreo 2-3 pagini smile.gif

Hei, voi, membri noi! Vrem sa va cunoastem! Haideti repede si ziceti orice va trece prin cap, haideti sa ne chetuim aici ca maine-poimaine ne intalnim si nu stim care, ce si cum.... smile.gif Manati mai, hai! hai! 6.gif
carmina
mad.gif Tot ce-mi trece acum prin cap e o durere seaca, de la canicula din Buc si de la pregatire......cine stie ce pacate trebuie sa platesc de fac la sfarsitul lui august meditatii.......mais c'est la vie!
Antont
Bafta la examen smile.gif !

On Topic:
Ma intreb ce e cu Bdl, nu l-am mai vazut de multisor pe aici...
black ice
e in concediu din 19 - remember wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.