Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Zi-ne Ce Ai Acum In Cap
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Antont
QUOTE (Cynthia` @ Aug 7 2003, 02:35 AM)
Ghost... faptul ca s-a oferit chiar sa fie "sclavul" meu nu se pune ca "prostie"... nu? tongue.gif

Pai, depinde biggrin.gif ......Oricum, trebuia sa profiti de oferta lui, sa-l pui sa faca curat in casa, sa spele geamurile, masina, etc smile.gif ...
Oricum, urit din partea lui ca ti-a tras teapa seara asta smile.gif .

Pai bine, mai Genicoane, sa refuzi tu o partida de bautura, distractie, alea, alea sad.gif ?
bdl
Cyntia,
Al tau sint, lebejoaro.Din toata istoria antica, epoca sclavagista a fost slabiciunea mea. Si stiu sa fac masaj soro, uuuh, pe bune, nu te gindi la prostioare.
Cynthia`
Pai chiar am profitat de el... (si s-a oferit sa-mi fie sclav pana sambata la 18:30, nu genicon? parca asa ai zis... tongue.gif ) Dar nu l-am pus sa faca curat, sa spele geamuri sau ceva de genu si nu ca nu mi-ar place dar... nu stiu cat de bine le-ar face. Si nu vreau dup-aia sa zica ca sunt o "stapana" rea si ca-l pun numai la treaba... Am profitat (deocamdata) de el descarcandu-ma de niste ganduri negre pe care le purtam impotriva unor oameni (mai ciudati) si el mi-a fost alaturi si a si-a exprimat si el parerea si m-am bucurat sa aflu ca gandim la fel... smile.gif Nu stiu in continuare ce-o sa mai fac.. sper ca maine cand poate o sa ne intalnim din nou o sa imi vina inspiratia si o sa gasesc ceva mai interesant de facut (pt amandoi tongue.gif )
bdl... multumesc pentru oferta... biggrin.gif Poate ca daca am fi mai aproape ti-as accepta-o dar asa... Il am pe genicon tongue.gif
genicon
Lasa BDL... imi faci mie masaj, eu invat, ii fac ei si ii spun ca am invatat de la tine. Sigur o sa ma lase in 30 de secunde smile.gif

La faza cu tzeapa... deh... oboseala mare, lipsa de persoane care sa ma insoteasca pana la casa ei, parinti rai si... oboseala mare. Oricum, promit ca in timpul care mi-a ramas sa fiu un sclav perfect (na ca trebuia sa ma dai tu de gol ca am astfel de preferinte tongue.gif ) Deja cred ca nu ma mai duc deseara unde aveam stabilit... asa ca tine-te bine!!!! 6.gif
Figaro
Eu in cap nu am nimic... blush.gif Pe cap am o basca smile.gif .
genicon
Venit din oras, baut bere, luat la revedere de la Cynthia - maine plec la mare. smile.gif Asa ca de maine, sau mai bine zis duminica, ora 2 A.M. nu o sa ma mai vedeti... scapati de mine... Sper doar cand ma intorc sa umplu "zi-ne ce ai acum in cap" de intrebari existentiale nascute de mintea mea... mai mult sau mai putin bolnava biggrin.gif
Cynthia`
Sunt plictisita si plina de nervi. Fratele meu a tipat la mine si un tip a inteles anumite chestii gresit. Am fost in oras si mi-am luat la revedere de la genicon. Maine vin (cred) ai mei acasa si se termina zilele de "home alone". Mai bine... o sa mananc si eu normal, o sa am bani mai multi si n-o sa trebuiasca sa ma mai scol devreme sa hranesc animalutele din curte.
Najpa zi... toate mi-au iesit pe dos... Si genicon pleaca la mare, la distractie... sad.gif
Afrodita
Genicoooooooooooooooonnnn!!! Unde la mare? In ce statiune? Prin Constanta nu treci un pic? Plsssssss...Sa ne vedem si noi la o bericaaaaa...Astept raspuns...Poate dai un beep, la 0788/238451 si te sun sa vorbim,vrei? biggrin.gif
genicon
Afro - done! smile.gif

Cynthia - cum sa-ti iasa toate poe dos, mai? tongue.gif Nu te-ai intalnit cu mine? Nu ti-au trecut toate supararile? Ha? biggrin.gif Bine... stiu ca nu e asa, da ma dadeam si eu mare pe aici. Lasa ca tipul ala... care a inteles el ce a inteles gresit, dupa ce i-ai inchis telefonul dupa 4 incercari... cred ca si-a dat si el seama ca intelesese gresit. Life is life! wink.gif
genicon
Din partea noastra iti dai seama ca nu e absolut nici o problema... Daca iti este tie/lui iubi/prietenului greu... ne putem descurca. Pentru ca, pe bune, ma simt super indatorat si chiar nu imi place sentimentul asta... biggrin.gif
Dar... smile.gif daca ramane in continuare valabila oferta, daca e sa ajungem la 11, dam un sms din gara si... cand va treziti veniti si ne luati smile.gif Daca e sa venim la 12, cu o juma de ora inainte un bip, un sms, ceva si cand ajungem in gara la fel... cand sunteti gata, veniti.
Deja sunt destul de stresat si nu prea imi dau seama daca are vreo logica ce am scris... sper ca da smile.gif (hehehe... inca imi fac bagajul si nu-mi gasesc prosopul de plaja biggrin.gif )
Mihai
QUOTE (genicon @ Aug 9 2003, 11:10 PM)
Dar... smile.gif daca ramane in continuare valabila oferta, daca e sa ajungem la 11, dam un sms din gara si... cand va treziti veniti si ne luati

Din cate am inteles din alte topic, o sa stati mult in gara. laugh.gif (Cam pana la ora 14:00 smile.gif).
genicon
laugh.gif wink.gif laugh.gif STUPID ME!!!!!!!!!!!!!! Tocmai ii scrisesem Afroditei ca imi merge ca naiba netul... si ca ma mir cum de nu a ajuns ultimul PM la ea... laugh.gif Offfff... chiar sunt stresat si obosit, nu?

Da, ati inteles bine! Asta era un PM! Asa ca nu-l cititi!!!!!!! dry.gif
OMU'BUN
laugh.gif laugh.gif laugh.gif genicoane, da-ti seama la boutura !!! hahaha !!!
Afrodita
I am happyyyyyyyyyyyy!!! Tocmai m-am intalnit cu genicon si l-am dus la hotel.Ete ca nu a stat pana la 14 in gara tongue.gif E o frumusete de baiat si un scump!! Stiam io ce stiam de-mi era asa de drag!! Ups...Sa scriu repede sa nu vaza iubi laugh.gif Deseara tre' sa ne intalnim la o bere.Acum el si cu prietenul lui dorm, mai mult ca sigur! Pup iu all !! Va tin la curent cu intalnirile noastre daca vreti rolleyes.gif
SORIN
QUOTE (afrodita @ Aug 10 2003, 11:33 AM)
Ete ca nu a stat pana la 14 in gara tongue.gif E o frumusete de baiat si un scump!!


Ca mai toti Oltenii tongue.gif

Sorin.
Afrodita
Asa o fi Sorine, tu stii mai bine, pana la el nu tin minte sa fi cunoscut un alt oltean live laugh.gif Anyway, inca sunt socata de cum arata.E un frumos!!!Daca-l mai aud vreodata ca zice ca nu arata bine , il trag de motz(dupa ce-i mai creste) laugh.gif laugh.gif 30.gif
bdl
Live sau alive?
Si care a zis ca oltenii sint uriti, sa ridice mina, ca-l sparg. 50.gif
De ce de motz, ce e curcan?
Sigur de motz?

Geeeez, cite intrebari filozofice mi-au trecut prin cap la ora asta matinala, fratilor.
Just kidding. biggrin.gif
OMU'BUN
QUOTE
Si care a zis ca oltenii sint uriti, sa ridice mina, ca-l sparg.

5.gif
ugly & coy 43.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Figaro
Zi-ne Ce Ai Acum In Cap

Presiune.
Antont
QUOTE (afrodita @ Aug 10 2003, 11:33 AM)
I am happyyyyyyyyyyyy!!! Tocmai m-am intalnit cu genicon si l-am dus la hotel.Ete ca nu a stat pana la 14 in gara tongue.gif E o frumusete de baiat si un scump!! Stiam io ce stiam de-mi era asa de drag!! Ups...Sa scriu repede sa nu vaza iubi laugh.gif Deseara tre' sa ne intalnim la o bere.Acum el si cu prietenul lui dorm, mai mult ca sigur! Pup iu all !! Va tin la curent cu intalnirile noastre daca vreti rolleyes.gif

Pai ai zis ca ne tii la curent smile.gif ...Povesteste cum a fost la bere cu Geni biggrin.gif ....
Mama, ce plictiseala e acasa.... Cred ca plec sa iau masuri sa am pe miine dimineata o mahmureala crunta 40.gif .
Carmi
azi sunt franta.ieri am avut cheful de un an al firmei si de la 9 am pana la 23 am baut bere an mancat mici am dansat am inotat am sarit (inca nu stiu sa sar feies) sunt rupta de oboseala .....
mi se pare ca nici n-am avut weekend ca mi-am vazut si ieri colegii laugh.gif
afro asteptam reportaj de la mare!!!
Afrodita
Ok, iaca vine reportaju'! Atentiune!!
Poi alaltaieri am fost la bere cu genicon si prietenul lui.I-am adus in oras, prietenul lui deja era un pic "vesel", genicon s-a tinut bine laugh.gif Probabil din cauza antrenamentului de la Chintya(daca nu am scris bine, sorry, sunt adormita biggrin.gif )A venit si iubi cu noi, am povestit , am ras, dupa vreo 2 ore a venit si un prieten de-al nostru cu nevasta lui(nasii nostri) si l-au "furat" pe iubi.Am ramas cu geni si prietenu' lui la o bere pana s-a mai inserat.Apoi i-am pacalit si i-am dus un pic pe plaja.Ei nu prea voiau, da' pan' la urma au mers.Mi-am bagat picioarele in apa calda(genicon zicea ca nu-i calda, ca mi se pare), am fumat cate-o tigare pe plaja si am urcat inapoi in oras.Pe la vreo 10 seara sau chiar mai tarziu, au plecat acasa, dupa ce m-au condus pe mine acasa(la faza asta genicon a fost un domn!) cool.gif Ieri nu ne-am intalnit.A fost o vreme groaznic de urata si un frig, de simteam cum bate iarna la usa.Din cate am inteles, ei au stat prin hotel si la un barulet de prin Mamaia.Azi tre' sa vina la noi sa vedem niste filme.Da' vad ca-i frumos afara, asa ca, s-ar putea sa amane vazutul filmelor.As vrea sa ma intalnesc si azi cu geni, da' mi-e frica sa nu spuna ca i-am monopolizat vacanta laugh.gif Sa vad ce zice si el si cum facem, ca bani nu am sa merg in Mamaia sad.gif
Cam atat deocamdata.Ce-o mai fi, v-oi mai povesti!
Antont
Vreau sa treaca odata anul asta si sa vina primavara sad.gif
Afrodita
Da' di ci? biggrin.gif
Mey io vreau sa-l mai vaz pe genicon, da' el nu ma mai vreaaaa *smilly care plange in hohote*
Uh, e normal sa nu ma vrea, ca , deh! la cate fetite sunt pe plaja de ce ar avea nevoie de mine? laugh.gif Doar a venit sa se distreze , nu sa se streseze mai rau decat era laugh.gif Da' tot ii fac io figura si il mai vaz o data inainte sa plece, nu scapa de mine asa usor ph34r.gif hehehehe 43.gif
Cynthia`
Ha! biggrin.gif Eram sigura ca o sa-ti placa!! Genicon e cel mai deosebit baiat pe care l-am cunoscut pana acum, si eram sigura ca o sa-ti lase o impresie buna si ca o sa mai vrei sa-l vezi!! Imi place de tine ca ai gusturi bune la baieti... blush.gif tongue.gif Si intra-devar, e un domn, un gentleman adevarat. (au avut parintii grija mare mare de el sa iese manierat... tongue.gif )
Distractie placuta in continuare (in caz ca va mai intalniti, lucru de care sunt convinsa!)!!! Si beti o bere (la mare) si pt mine... smile.gif
Antont
QUOTE (afrodita @ Aug 13 2003, 05:09 PM)
Da' di ci? biggrin.gif

Stii tu, ca ti-am mai spus smile.gif ... La primavara vine "fetita mea" 30.gif ...

Iar in alta ordine de idei, acum sint super fericit si relaxat, ca tocmai am facut o plimbare super biggrin.gif .
Afrodita
Hehe Cynthia`, ata ete, nu prea am avut gusturi proaste la baieti laugh.gif Ete cum descoperim cate ceva in comun laugh.gif
Ghost, stiam, da' voiam sa vaz cum o s-o zici tu laugh.gif

Revin cu o editare: mey Cynthia` , mie-mi place el, da' lui io placea de mine? Ca vaz ca nu mai da semne de viata laugh.gif L-oi fi stresat prea mult laugh.gif
Cynthia`
Afrodita tongue.gif Hai sa-ti spun un "mic" secret. Inainte sa plece la mare genicon mi-a spus ca urma sa se intalneasca cu tine si... era FOARTE entuziasmat! Abia astepta sa te intalneasca. Mi-a zis ca ii place mult cum gandesti si ca arati beton! (ti-a vazut poza pe forum)(am vazut-o si eu, are gusturi bune... ). Sunt sigura ca nu l-ai stresat si ca te place in continuare mult dar... din cate mi-a zis el s-a dus la mare sa agate (cand o sa vada asta o sa ma stranga de gat tongue.gif ) si sa stea noaptea prin localuri cu Dragos (prietenul lui) la o bere...2....3....4... Spunea ca ar vrea sa mearga la concerte si ieri cand am vb cu el la telefon fusese deja la Spitalul de Urgenta si era super fericit. Probabil ca si lui ii e greu/nu poate sa mearga in Constanta (stii cum sunt baietii de obicei... lenesi...), chiar daca Mamaia nu e departe si ar gasi terase frumoase si in Ct. Mai mult nu stiu ce sa-ti zic... sad.gif Da-i un beep odata si poate te suna si mai vorbiti...
Good luck and have fun! smile.gif
Cain
Am in cap un mare intuneric... oh, cu ce naiba trece mahmureala asta ???? MA sinuciiid ......
Rose
Te ajuta la ceva aspirina+vitamina C? Desi cred ca pana acum, deja nu mai ai nevoie... blush.gif
ceres
Eu tocmai am gasit forum-ul asta si incerc sa ma lepad de gandurile negre vorbind vrute si nevrute... care vrea sa discute ? ca pe cei din jur i-am adus pana-n poarta balamucului..
Mistinguett
Ceres, bine-ai venit la Han!

Discutam, cum sa nu? Cred ca ai ceva de citit din urma, si intra-n vorba la ce subiecte crezi ca ai si tu ceva de spus. Si hai sa vedem daca ne aduci si pe noi in poarta balamucului laugh.gif
Si ce ganduri negre zici ca ai?
Carmi
Oameni buni eu una iau vacanta vro 2 saptamani...........sa fiti cuminti sau rai


bine ai venit ceres sper sa citesc cate ceva interesant cand ma intorc. wink.gif
Mihai
Vacanta placuta, Carmi! smile.gif
SORIN
QUOTE (Mihai @ Aug 19 2003, 06:32 PM)
Vacanta placuta, Carmi! smile.gif


La fel de la toti Oltenii!!! smile.gif

Sorin.

ps.nu mai mult de doua saptamani ..ai promis laugh.gif
SORIN

Ce am in cap????Ca afrodita l-a rapit pe olteanul aala mic si-l tine doar pt ea laugh.gif

Sorin.
Afrodita
Hahaha, Sorineee...Pup iu biggrin.gif
Ce am in cap? Sunt super fericita si super trista in acelasi timp.
Fericita pt ca m-am intalnit cu Geni si am stat cam mult impreuna, fericita ca am apucat sa citesc ce a zis Cynthia1 laugh.gif (noroc ca mi-ai zis tu, ca de la el nu mi-am dat seama de nimic, atata doar, ca m-a pupat la sfarsit), fericita ca m-am intalnit cu Lilith si am fost toti 3 la plaja(Geni, Lilith si eu)...Tocmai ce m-am despartit de ea.
Trista? Pai pt ca a plecat Genicon sad.gif Pt ca Lilith pleaca sambata, pt ca pozele cu ei nu le am acum si pt ca cine stie cand ne-om mai revedea sad.gif Pup iu, ca acuma am treaba ...poate intru mai tarziu, daca nu, ne vedem maine.
Bine ai venit ceres, si, cred ca io o sa te aduc in pragu' balamucului laugh.gif
melcodobelc
nu-s oare prea 'batran' sa ma joc cu toti acesti frumosi copii de la han …?
genicon
Niii ma la ele! Pleaca omul in vacanta si se gasesc repede fetele sa inceapa barfa... tongue.gif Parca ati fi 2 fete la baie, ca am auzit eu ca intr-o astfel de ipostaza isi pot da seama baietii cat de destepte sunt! (o foarte interesanta discutie purtata ieri inainte de plecare, cu Lilith si afrodita, dupa fo' 2 beri de persoana...)

Norocul cel mare e ca, la fel ca de obicei, nu prea pot sa gandesc din cauza oboselii, dar fiti siguri ca revin eu cu mai multe detalii decat a dat afrodita... Momentan voi da niste quoteuri la mesaje anterioare, asta daca inca mai stiu sa imi editez mesajul...

Uite ca mai stiu! Hehehe! Incepem cu ceva postat de afrodita:

QUOTE
Anyway, inca sunt socata de cum arata.E un frumos!!!Daca-l mai aud vreodata ca zice ca nu arata bine , il trag de motz


A-ha... pe forum zici ca sunt frumos, iar cand e sa vb fata in fata, la plecare, zici ca-s "dragutz"? Rusinicaaaaaaa! Hehehe... Totusi... cand am zis eu ca nu arat bine? cool.gif

QUOTE
Apoi i-am pacalit si i-am dus un pic pe plaja.Ei nu prea voiau, da' pan' la urma au mers.Mi-am bagat picioarele in apa calda(genicon zicea ca nu-i calda, ca mi se pare)


Avand in vedere ca era pentru prima data cand intram si eu in apa, am avut un soc - chiar era rece. Si eu chiar m-i-am udat pantalonii si chiar era un vant puternic, un vant care facea totul sa fie si mai rece... Uite, acum mi-am amintit - afroditaaaaa!!!!!!!! Parca zisesem atunci ca mergem intr-o noapte sa facem o baie, un gratar... biggrin.gif

QUOTE
mey Cynthia` , mie-mi place el, da' lui io placea de mine?


Hmmm... acum ca nu mai e iubi al tau atat de aproape de mine... smile.gif cine iti tot zicea mai sa urci in tren? Ha? Crezi ca te chemam asa, ca nu-mi placea de tine, si voiam sa te arunc pe geam? Ofofof... ce ti-e si cu fetele astea... nu isi dau si ele seama de nimic... i-auzi! Cica m-a stresat... Las ca ma trezesc eu din somn, si vezi tu!

QUOTE
dar... din cate mi-a zis el s-a dus la mare sa agate (cand o sa vada asta o sa ma stranga de gat)


Asa, Cynthia! 50.gif Da-ma de gol! La' ca vezi tu! Ti-am spus ca daca intreaba cineva zici ca sunt plecat cu treaba - realizez un studiu al psihologei femeii si testez rezistenta la frecare (de nisip, normal) Ti-am zis au ba?????
Afrodita
Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup iuuuuuuuuuuuu
Abia asteptam sa viiiii 30.gif
Buna dimineata! biggrin.gif Mey, tot daca nu era iubi, urcam in tren, chiar daca ma dadeai afara pe geam laugh.gif Si am zis ca esti frumos, cand eram la resto cu Dragos..Aaa, ca tot mi-am adus aminte, o sa-l sun sa vaz ce mai zice, sa nu spuna ca am uitat de el,hehe
Si faza cu grataru' ramane in picioare da' m-ai prins foarte nasol(fara bani *smilly care plange*) asa ca am fost legata de maini si de picioare la faza asta sad.gif Las' ca vedem noi cum facem cu grataru' ala...
Hehe, ca tot veni vorba de tren, sa le zicem de orgia care am pus-o la cale in gara? laugh.gif
Antont
QUOTE (afrodita @ Aug 20 2003, 04:02 PM)
Hehe, ca tot veni vorba de tren, sa le zicem de orgia care am pus-o la cale in gara? laugh.gif

DA biggrin.gif biggrin.gif .....

Acum mi-am adus monstrul de amplif de la reparat and I am so happy......Urla Slayer la volum maxim si geamurile vibreaza de la bas....Yeahhhhhhh!!!! Ce dor mi-a fost de asta 6.gif ...

P.S>

Bine ai revenit Genicoane smile.gif
Mihai
QUOTE (melcodobelc @ Aug 20 2003, 02:59 PM)
nu-s oare prea 'batran' sa ma joc cu toti acesti frumosi copii de la han ??

Bine ai venit la Han, melcodobelc! smile.gif
Si nu, nu esti prea batran! wink.gif
melcodobelc
Thanks mate smile.gif
Lilith
Bine v-am gasit ! M-am intalnit cu Afrodita , e o dulcica , o frumoasa , are niste ochi superbi ! Geni e un dulce , la fel , nu stiti ce bucurie mi-a facut intalnirea cu ei ! Sunt tare dulcici .
genicon
Si uite cum se strange iar pe han lumea de la mare smile.gif Lilith, ultima data cand am vorbit live cu ea, si anume ieri, smile.gif avea ceva probleme cu cluburile romanesti de net. Se pare ca, pentru han, a facut un sacrificiu smile.gif Si, cu siguranta, cand va reveni in Madrid va avea pentru voi o surpriza. Sau... ma rog, ea, Afrodita si cu mine avem o surpriza pentru voi.... wink.gif
Mihai
QUOTE (Lilith @ Aug 20 2003, 10:33 PM)
Bine v-am gasit !

Bine ai revenit Lilith! smile.gif
black ice
Bine ati revenit, everybody - including me! tongue.gif
QUOTE
M-am intalnit cu Afrodita , e o dulcica , o frumoasa , are niste ochi superbi

Lemme take a wild guess: sunt verzi cumva? biggrin.gif

ps: si eu vreau intalnire cu voi :smiley_care_plange:
Afrodita
Nope, nu ai ghicit, sunt albastri tongue.gif Ca si ai lui Lilith...Geni ii are caprui 30.gif ..Lasa mey, ca vine toamna mereti la faculta si o sa va vedeti cat vreti, iar io o sa stau pe tusa 24.gif ca nu pot veni chiar oricand la Bukale...Da' si cand o sa vin...O sa-ti spuna geni ce-am propus in gara laugh.gif laugh.gif
Mistinguett
Lilith, bine ai revenit!
Acum ca v-ati adunat de prin vacante, sper sa ne povestiti si noua, astora care nu ne-am plimbat, cum a fost. La jurnale cu voi! laugh.gif
genicon
Nu iti face griji, Misti! Motivul pentru care nu am trecut inca la jurnal este unul foarte simplu: am vrut sa fiu odihnit, sa pot zice cat mai multe din cate au fost. Asa ca sper eu maine va apare o pagina noua in jurnalul meu... cu toate regretele plecarii in ea...

@black ice: albastri, colega, da' asteapta tu sa ii vezi, ca sa fi sigur ca nu-i mai uiti vreodata tongue.gif

@afrodita: Le putem zice despre ce e vorba? Sa nu creada ca e cine-stie-ce (la urma-urmei, o orgie nu e mare lucru, nu? laugh.gif )

edit: mi-am amintit! Am vazut ca sunt fix 499 membri inscrisi... Oare cine sa fie cel cu numarul 500? Sper eu ca e un vorbaret, ca la urma urmei - mare onoare pe el! biggrin.gif

edit2: Chiar dupa ce am editat mesajul, l-am vazut si pe cel al lui Mihai... statistici peste statistici! laugh.gif

edit3: Na! Colac peste pupaza, mesajul lui Mihai e si cel cu nr 500... hehehe
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.