Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Prostitutia
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4
Cla
Ce discutie tâmpita. Si fara a avea sex se prostitueaza oamenii. Te prostituezi de ex. daca parintii (Ei)vor sa faci TU ceva ce le convine LOR dar nu tie, si tot o faci, ca iei bani de la ei, ori ca n-ai încotro, ori ca te ameninta cu dezmostenire.
Nu-i mai mare ipocrizie asa ceva decât discutia despre curvele nostre cele de toate zilele?
ben_gal
QUOTE(Marduk @ 6 Feb 2010, 09:58 AM) *
PROSTITUÁTĂ s. cocotă, curvă, târfă, femeie de stradă, (pop. și fam.) damă, madamă, (înv. și reg.) pârțotină, telăliță, teleleică, (reg.) lele, madaranță, scorțotină, tearfă, târnoață, (prin Transilv.) bandură, bulă, (prin Bucov.) crăiță, (prin Maram.) landră, (prin Mold. și Bucov.) mișarcă, (înv.) magopață, tălaniță, femeie publică, (fam.) fleoarță, fleorțotină, șuleandră, (fig.) buleandră, pupăză, putoare, târâtură, (reg. fig.) haită, pupezoaică, terfeloagă, (Transilv. fig.) gudă, (prin Mold. fig.) ruptură, (arg.) maimuță, marcoavă, mastroacă.

Ce amestec au frizerii, cismarii si croitorii in discutia asta? Lasa pietrele si zi ceva despre prostitutie, iti place nu-ti place, exista prostitutie in locul in care traiesti, cat costa, chestii din astea.

Mai bine sa intrebi frizerii, cismarii, biciclistii si croitorii, caci eu habar nu am biggrin.gif
ben_gal
QUOTE(Cla @ 6 Feb 2010, 12:23 PM) *
Ce discutie tâmpita. Si fara a avea sex se prostitueaza oamenii. Te prostituezi de ex. daca parintii (Ei)vor sa faci TU ceva ce le convine LOR dar nu tie, si tot o faci, ca iei bani de la ei, ori ca n-ai încotro, ori ca te ameninta cu dezmostenire.
Nu-i mai mare ipocrizie asa ceva decât discutia despre curvele nostre cele de toate zilele?

@
Oare despre despre curvele nostre cele de toate zilele avem vreo rugaciune?
Cla
Pai roaga-te la stele, ca tot aia-i.
ben_gal
QUOTE(Cla @ 7 Feb 2010, 02:06 AM) *
Pai roaga-te la stele, ca tot aia-i.

Concluzie Instelata:
Stelele si curvele nostre cele de toate zilele.
Cla
O fi înselata, dar tot bine. Femele tin de noi, ca vrem sau nu vrem.
Cu ele e nasol, dar fara ele e si mai nasol.
ben_gal
QUOTE(Cla @ 11 Feb 2010, 10:21 PM) *
O fi înselata, dar tot bine. Femele tin de noi, ca vrem sau nu vrem.
Cu ele e nasol, dar fara ele e si mai nasol.

Poate ca cea mai veche meserie din lume isi striga "Cintecul Lebedei", caci doamnele au descoperit emancipatia si "se deschid" benevolante.
Sunt si bordeluri cu curve-barbati. Examenul de primire cre dimensiune > 25cm. in stare activa.

Informatie cruciala: media e de 17cm.

Rog forumistii sa nu inceapa a masura de dimineata. devil.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.