Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Rascoala Din 2012
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > Politica Interna
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
turbo trabant
Acum in rrrromania anului 2012 se scandeaza in valea jiului "cozma unde esti/ sa ne duci la bucuresti".

Minerii sunt solidari cu anonimii.
abis
QUOTE(cocosel @ 1 Feb 2012, 03:05 PM) *
Parlamentul European a semnat tratatul ACTA.

Ce a facut Parlamentul European? blink.gif

Un parlament nu poate "semna" ceva
Marduk
QUOTE(turbo trabant @ 1 Feb 2012, 03:11 PM) *
...Minerii sunt solidari cu anonimii.

Asta ne mai lipsea acum, o vizita de lucru a lui Miron Cosma impreuna cu minerii care-i mai sunt fideli. Prefer ca guvernul si presedintele sa-si dea demisia iar tara sa fie condusa de un consiliu condus de preasfintiia sa patriarhul romanilor, Daniel, din care sa faca parte si locotenentul ala cu 50% decizie.
cocosel
QUOTE(abis @ 1 Feb 2012, 03:22 PM) *
Ce a facut Parlamentul European? blink.gif

Un parlament nu poate "semna" ceva


Nu am facut nici video-ul nici nu am tradus nimic...asa ca...don't speak with me..speak with Anonymous.
Daca Romania alaturi de SUA plus alte 21 de state europene au semnat formal tratatul, tragedia nu este inca asa de mare, pentru ca acest acord formal reprezinta doar participarea la discutiile preliminare, votul final fiind in iunie 2012. Prin votul final, in aceasta vara, se va decide la nivelul Parlamentului European daca tarile ce au semnat vor fi nevoite sa ofere suport legal acestui tratat in sistemul lor legislativ. Daca tinem cont ca informatia transmisa pe internet poate sa fie criptata iar materialele piratate pot fi transmise si in afara retelelor monitorizate, ajungem la intrebarea cheie: ACTA va putea sau nu opri pirateria? Iar daca „nu" e raspunsul cel mai plauzibil, atunci care este sensul real al actiunilor ACTA?
Va spun...controlul. thumb_yello.gif
Semnarea in secret la Tokyo, joi – 26 ianuarie 2012, de catre Romania a Tratatului Comercial pentru combaterea Contrafacerilor (ACTA) ridica mari semne de intrebare asupra modului in care s-a negociat acest document si ce repercusiuni va avea el asupra utilizatorilor de Internet daca va fi adoptat de Parlamentul European. unsure.gif
March
QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 05:30 PM) *
Asta ne mai lipsea acum, o vizita de lucru a lui Miron Cosma impreuna cu minerii care-i mai sunt fideli. Prefer ca guvernul si presedintele sa-si dea demisia iar tara sa fie condusa de un consiliu condus de preasfintiia sa patriarhul romanilor, Daniel, din care sa faca parte si locotenentul ala cu 50% decizie.


Abia asteapta Inalt Prea Intreprinzatorul . Sa-si construiasca catedrala aia si inca ceva pe deauspra. Pe Basea o sa-l ia consilier ! rofl.gif
goguta
QUOTE(abis @ 1 Feb 2012, 11:52 AM) *
Daca este adevarat, este normal sa suspecteze ceva necurat, chiar si o mita mascata. Intr-adevar suna dubios 7000 lei pe luna pentru patru ore de program in care, dupa spusele ei, nu facea mare lucru.

Tu esti un baiat destept, si un partener de discutii destul de bun, dar nu inteleg ce rost are "Daca este adevarat"?
Pai e vorba de declaratia ei de avere, cum adica "Daca este adevarat"?
Cand incepi argumentatia cu astfel de expresii esti moartea pasiunii ... zau!
Marduk
QUOTE(cocosel @ 1 Feb 2012, 03:32 PM) *
Va spun...controlul. thumb_yello.gif
Semnarea in secret la Tokyo, joi – 26 ianuarie 2012, de catre Romania a Tratatului Comercial pentru combaterea Contrafacerilor (ACTA) ridica mari semne de intrebare asupra modului in care s-a negociat acest document si ce repercusiuni va avea el asupra utilizatorilor de Internet daca va fi adoptat de Parlamentul European.


Nu stiu daca s-a semnat in secret, dar sunt convins ca ar trebui sa acordam mai multa atentie acestui tratat (ACTA) in fond ne afecteaza intr-un fel sau altul pe toti forumistii de pe Han si din intreaga lume. Un topic, poate comun cu SOPA-PIPA ar fi necesar. Sunt convins asa cum spuneam si pe alte topicuri ca sunt multi cei care se tem de forta internetului, de aparitia in acest areal a gandirii colective, de rapiditatea comunicarii intre indivizi si impartasirea de sentimente, intamplari care genereaza reactii incontrolabile. Cei care detin puterea au realizat dupa "primavara araba" ca acest gen de colaborare, interconectare este posibil si ca el poate scapa de sub control.
March
QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 05:45 PM) *
Nu stiu daca s-a semnat in secret, dar sunt convins ca ar trebui sa acordam mai multa atentie acestui tratat (ACTA) in fond ne afecteaza intr-un fel sau altul pe toti


Asa e. Si ? Cum vrei sa-i acorzi mai multa atentie ? Nu iesi in Piata cu o mica placarda de protest ? unsure.gif
cocosel
QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 03:45 PM) *
Nu stiu daca s-a semnat in secret, dar sunt convins ca ar trebui sa acordam mai multa atentie acestui tratat (ACTA) in fond ne afecteaza intr-un fel sau altul pe toti forumistii de pe Han si din intreaga lume. Un topic, poate comun cu SOPA-PIPA ar fi necesar. Sunt convins asa cum spuneam si pe alte topicuri ca sunt multi cei care se tem de forta internetului, de aparitia in acest areal a gandirii colective, de rapiditatea comunicarii intre indivizi si impartasirea de sentimente, intamplari care genereaza reactii incontrolabile. Cei care detin puterea au realizat dupa "primavara araba" ca acest gen de colaborare, interconectare este posibil si ca el poate scapa de sub control.



Atata timp cat nu a fost nici o dezbatere pe acest subiect...pot sa semnalez secretul desavarsit. Nici macar jumatate din membrii guvernului nu stiu ce contine acest tratat..(unii pentru ca nici macar nu pot ohyeah.gif )

Sopa-Pipa au pierdut un pic din teren dar or sa revina in forta... din vara dupa ce ACTA va fi ratificat. Deocamdata actiunile anonimilor au avut succes numai in SUA dar se anunta un razboi cybernetic in toata regula.(Atacurile recente au vizat site-urile Guvernelor polonez si ceh, Bancii centrale lituaniene si Parlamentului European (PE)).Urmeaza Romania? rolleyes.gif

Daca SOPA, oferea detinatorilor de proprietate intelectuala si guvernului SUA posibilitatea blocarii accesului spre un anumit site ce nu era gazduit in SUA, ACTA are consecinte mult mai grave. E vorba de interceptionarea preventiva, cu scopul depistarii unui material piratat, a tuturor mesajele pe care un utilizator de internet le trimite si le primeste, deci o Securitate a Internetului, mai dura decat cea a KGB. In acest caz, multinationalele ISP s-ar dota cu aparatura de intercepţionare si stocare a acestor date, devenind astfel jucatori decisivi in furnizarea de internet (voce si date), in dauna firmelor mici si medii, care nu-si vor permite costurile achizitionării echipamentelor de supraveghere si monitorizare a conexiunilor.

Un joc dublu.. jamie.gif
March
In PE a vorbit un participant din Piata ,Claudiu Craciun. Intr-o engleza de engleza si nu de balta ! Cautati-i discursul si ascultati-l pe fond. thumb_yello.gif
The Dude
Ce cred vedetele de la Hollywood despre protestele de la Bucureşti:







The Dude






The Dude




March
@dude fratello

Mare dusman de clasa esti rofl.gif
gigip
[quote name='The Dude' date='3 Feb 2012, 01:28 PM' post='725658']
The,nu te juca cu inimile basistilor! Nu mai posta asa ceva! Ei,precum coreenii si chinezii nu pot si nu au voie sa priveasca "nascocirile" mogulilor,ale lui Ponta si Antonescu! Ei asta inteleg!
gigip
[quote name='gigip' date='3 Feb 2012, 02:29 PM' post='725675']
Top 10,preluare din Piata Universitatii:

Iata Top 10,cu cei mai mari presedinti dictatori(jucatori!):
1-Kim Ir-sen-Coreea de nord;
2-Kim Jong-II-Coreea de nord;
3-Hosni Mubarack-Egipt;
4-Moamar Gadaffy-Libia;
5-Sadam Husein-Irak;
6-Huggo Chavez-Venezuela;
7-Traian Basescu-Romania;
8-Alexander Luchasenko-Belarus;
9-Victor Iuscenco-Ucraina;
10-Fidel Castro-Cuba!
Cucu Mucu
@The Dude, foarte tari pozele! roflmao.gif
Marduk
Sa inteleg ca rascoala asta, protestatarii, au ajuns la concluzia ca in Romania este dictatura? Propun sa infiintam un ONG sa strangem bani sa-i trimitem pe cei care nu stiu ce inseamna o dictatura in Cuba sau mai bine in Koreea de Nord sa inteleaga pe viu ce inseamna dictatura. Or poate ca avem de-a face cu altceva, or fi printre protestatari din cei care pe vremea lui Ceausescu doreau sa protesteze dar din diverse motive nu puteau sa o faca iar azi retraiesc pe viu acea dorinta, dusa la indeplinirea abia azi, protesteaza in plina dictatura deci pot fi considerati eroi, nu ca noi care stam acasa in fata tembelizoarelor, pe net si privim cum ei se sacrifica pentru popor. Comportamentul asta are o denumire parca ii zice, feedback regresiv.
goguta
QUOTE(Marduk @ 4 Feb 2012, 11:22 AM) *
Propun sa infiintam un ONG sa strangem bani sa-i trimitem pe cei care nu stiu ce inseamna o dictatura in Cuba sau mai bine in Koreea de Nord

Nu mai bine ii propui tu presedintelui sa organizeze un referendum si daca poporul ii zice sa se duca te duci si tu?
gigip
QUOTE(goguta @ 4 Feb 2012, 02:15 PM) *
Nu mai bine ii propui tu presedintelui sa organizeze un referendum si daca poporul ii zice sa se duca te duci si tu?

Gogule,iti pierzi timpul cu el! E incurabil,nu se mai vindeca de basita cronica evolutiva,cu coplicatii!
goguta
QUOTE(gigip @ 4 Feb 2012, 02:21 PM) *
Gogule,iti pierzi timpul cu el! E incurabil,nu se mai vindeca de basita cronica evolutiva,cu coplicatii!

Nu-l cred basist pe Marduk neaparat, e posibil eventual sa aiba niste interese directe printr-o anumita zona adiacenta de pe Valea Prahovei unde sparge PDL zeci de milioane de euro, dar nu sunt sigur.
Asa vede el lucrurile, si nu vrea sa fie atent cu propria lui judecata, e repezit si face greseli simple gen 20 ron = 0,46 euro wink.gif.
gigip
QUOTE(goguta @ 4 Feb 2012, 02:15 PM) *
Nu mai bine ii propui tu presedintelui sa organizeze un referendum si daca poporul ii zice sa se duca te duci si tu?

Gogule,iti pierzi timpul cu el! E incurabil,nu se mai vindeca de basita cronica evolutiva,cu coplicatii!
In Cuba,se respecta Constitutia si legile(chiar daca nu sunt democratice!).Cubanezii il stimeaza pe Fidel si viceversa! Ei nu striga,jos Basescu ori iesi afara ,javra ordinara! Fidel ii ajuta pe saraci,nu le taie salariile,pensiile si ajutoarele sociale,pentru a le fura el si clanul lui mafiot!
goguta
QUOTE(gigip @ 4 Feb 2012, 02:26 PM) *
In Cuba,se respecta Constitutia si legile(chiar daca nu sunt democratice!).Cubanezii il stimeaza pe Fidel si viceversa! Ei nu striga,jos Basescu ori iesi afara ,javra ordinara! Fidel ii ajuta pe saraci,nu le taie salariile,pensiile si ajutoarele sociale,pentru a le fura el si clanul lui mafiot!

Las-o asa.
Nu are Cuba un regim politic bun, e sub nivelul lui Ceausescu cu mult.
Ca SUA are o mare contributie la saracia din Cuba, asta e alta poveste ...
March
QUOTE(Marduk @ 4 Feb 2012, 01:22 PM) *
Sa inteleg ca rascoala asta, protestatarii, au ajuns la concluzia ca in Romania este dictatura? Propun sa infiintam un ONG sa strangem bani sa-i trimitem pe cei care nu stiu ce inseamna o dictatura in Cuba sau mai bine in Koreea de Nord sa inteleaga pe viu ce inseamna dictatura.

Mai, alea sunt dictaturi comuniste, pe stil vechi. Asta a lui Basea e pe stil nou. Cauta pe aici ca ti-am explicat undeva in ce consta asta.
Erwin
Pe stilul ăsta nou şi în SUA e dictatură! rofl.gif

JOS CU EI!
March
QUOTE(Erwin @ 4 Feb 2012, 05:30 PM) *
Pe stilul ăsta nou şi în SUA e dictatură! rofl.gif

JOS CU EI!


Nu cu Ei. Ci jos cu Hussein Obama ! devil.gif
gigip
QUOTE(goguta @ 4 Feb 2012, 02:30 PM) *
Las-o asa.
Nu are Cuba un regim politic bun, e sub nivelul lui Ceausescu cu mult.
Ca SUA are o mare contributie la saracia din Cuba, asta e alta poveste ...

Cred ca nu ai citit postarea mea! Am scris ca in Cuba ESTE dictatura! Fidel Castro,apare in topul dictatorilor,pe locul 10! Diferenta intre dictatura lui Castro si a lui Basescu consta in faptul ca a lui Basea e indreptata impotriva romanilor,impotriva Constitutiei si a legilor democratice! In Cuba,legile (antidemocratice!) sunt sustinute de catre cubanezi! Basescu este dictator pentru ca incalca legile democrate,le calca in picioare!
Marduk
QUOTE(goguta @ 4 Feb 2012, 02:15 PM) *
QUOTE
.... te duci si tu?

Unde sa ma duc si eu? cu el pe mare cu vaporul? parca asa zicea ca face dupa mandatul asta.
QUOTE
.... sa aiba niste interese directe printr-o anumita zona adiacenta de pe Valea Prahovei ..... dar nu sunt sigur.

rofl.gif ce-ti trebuie sa fii sigur, referinte? dosarul meu? cand o sa fii sigur o s-ami zici si mie de interesele astea adiacente? dar te rog sa fii discret.
QUOTE
.... e sub nivelul lui Ceausescu cu mult. Ca SUA are o mare contributie la saracia din Cuba, asta e alta poveste ...

Adica e mai buna dictatura lui Castro de cat dictatura lui Ceausescu? Da asa este USA contribuie la saracia din Cuba, embargo, blocada, chestii imperialiste, daca nu se purtau asa americanii cubanezii erau cu mult inaintea venezuelenilor.


QUOTE(gigip @ 4 Feb 2012, 02:26 PM) *
.... In Cuba,se respecta Constitutia si legile(chiar daca nu sunt democratice!).Cubanezii il stimeaza pe Fidel si viceversa!...

Mon general, o excursie pana in Cuba va costa aprox. 2000 de euroi, la pensia dvs. cred ca va permiteti sa vedeti la fata locului cum se respecta constitutia in Cuba si cat de mult il stimeaza cubanezii pe Fidelul lor.

QUOTE(March @ 4 Feb 2012, 03:15 PM) *
Mai, alea sunt dictaturi comuniste, pe stil vechi. ....

Moncher la tine am pretentii, ce e aia "dictaturi comuniste pe stil vechi" o dictatura este o dictatura pe orice stil si in orice sistem politic.
The Dude
Daaaa, un personaj izolat, abandonat unor complexe pentru care nu are resurse de riposta...Bucuros sa atraga atentia in orice mod posibil, chiar si impotriva propriilor convingeri...

Never the less...Rascoala din 2012.....se intampla la rusi, la -17 grade, confirmand un scenariu avansat de noi pe aici ceva mai demult.

Who's the man ??

Now, who's the man ???

Was i right, or was i right ??



PS ....apropo...De ce canta Beyoncé "To the left, to the left " ???

Because black people has no right mannnnn..And that's a fact bro.... rofl.gif rofl.gif

gigip
[quote name='The Dude' date='4 Feb 2012, 07:51 PM' post='725752']
Maine,duminica,incepand cu ora 17,00,toti bucurestenii ,sunt asteptati la Piata Universitatii,pentru a-i da papucii,Elenei Udrea! Fiecare doritor va aduce cate un papuc,pentru a cere demisia "sinistrului"(asa au anuntat ei!),Elena Udrea! Voi merge si eu,sa=-i dau papucii madamei!
Marduk
hmm.gif papuci la Bucuresti, demonstratii la Moscowa, ce sa mai intelegi? ma intreb cine o sa cada Basescu cu papucii-n picioare? sau Putin cu pistolul la tampla?
The Dude
QUOTE(gigip @ 4 Feb 2012, 09:05 PM) *
Maine,duminica,incepand cu ora 17,00,toti bucurestenii ,sunt asteptati la Piata Universitatii,pentru a-i da papucii,Elenei Udrea! Fiecare doritor va aduce cate un papuc,pentru a cere demisia "sinistrului"(asa au anuntat ei!),Elena Udrea! Voi merge si eu,sa=-i dau papucii madamei!


Pica bine, ca am si eu o pereche la care pot renunta..


...care va-zica la 17....trecute, fix...am n-am infatisare, voi fi acolo thumb_yello.gif
gigip
QUOTE(The Dude @ 4 Feb 2012, 09:09 PM) *
Pica bine, ca am si eu o pereche la care pot renunta..
...care va-zica la 17....trecute, fix...am n-am infatisare, voi fi acolo thumb_yello.gif

Iata manifestul manifestantilor din Piata Universitatii:

"Manifest
Eveniment de colectare a papucilor uzaţi pentru «sinistrul» Dezvoltării Regionale şi Turismului
Ne-am săturat de vorbe goale, de subdezvoltare generalizată şi de «cocoşi» opulenţi!
Nu ştim prea bine ce vrem, dar ştim foarte bine ce nu vrem!
Şi nu o mai vrem pe Elena Udrea!
Am dori să ştim dacă noi, ăştia de aici din Piaţă, însemnăm mai mult decât nişte cuburi de gheaţă pe fundul unui pahar de whisky.
Am dori să ştim că arbitrul-jucător ne înţelege şi ar face orice ca să-şi conserve căldura şezutului în iarna asta friguroasă.
Români, veniţi şi votaţi plecarea Elenei Udrea!
Un papuc, o opincă, o cizmă, un pantof, o sanda, o gheată, un şoşon, un galoş sau un gumar, cu cât mai multe încălţări, cu atât mai multe voturi!
Avem nevoie de un milion de voturi pentru ca petele portocaliu-maronii să dispară din dezvoltarea regională.
"Votarea" va dura o săptămână iar data la care va începe este duminică, 5 februarie. Punctul de colectare este chiar rondul de la Universitate.
Votează împotriva corupţiei şi dă-i papucii Elenei Udrea!".
goguta
QUOTE(Marduk @ 4 Feb 2012, 08:08 PM) *
Putin cu pistolul la tampla?

Eu nu cred ca o sa pice Putin, ba chiar are sanse reale sa iasa presedinte din primul tur:
Putin 49%
Ghenadie Zuganov (11%)
Vladimir Jirinovschi (9%)
Serghei Mironov (6%)
Mihail Prokorov (4%)
March
QUOTE(gigip @ 4 Feb 2012, 10:05 PM) *
Maine,duminica,incepand cu ora 17,00,toti bucurestenii ,sunt asteptati la Piata Universitatii,pentru a-i da papucii,Elenei Udrea! Fiecare doritor va aduce cate un papuc,pentru a cere demisia "sinistrului"(asa au anuntat ei!),Elena Udrea! Voi merge si eu,sa=-i dau papucii madamei!


Ar trebui sa-i aduca portretul si sa-l bata cu papucii asa cum fac si arabii !
March
QUOTE(Marduk @ 4 Feb 2012, 10:08 PM) *
hmm.gif papuci la Bucuresti, demonstratii la Moscowa, ce sa mai intelegi? ma intreb cine o sa cada Basescu cu papucii-n picioare? sau Putin cu pistolul la tampla?


Pe tine te freaca Putin ? Stai cu ochii pe Autokratul nostru. Ca papucii lui sunt uzi ! Parlamentul e blocat. Poate da o lovitura de stat. Asa putin mascata ! devil.gif
Marduk
QUOTE(March @ 5 Feb 2012, 05:32 AM) *
...... Parlamentul e blocat. Poate da o lovitura de stat. Asa putin mascata !

Cine a blocat parlamentul? Basescu? O lovitura de stat poate da si parlamentul sau parlamentarii care fac greva, armata, mogulii etc. Eu as prefera totusi o lovitura de stat regala.
March
QUOTE(Marduk @ 5 Feb 2012, 01:28 PM) *
Eu as prefera totusi o lovitura de stat regala.


Lasa vrajeala. Du-te in Piata si arboreaza o placarda monarhista : " Monarhia salveaza Romania " ( sa spui cum putem sa te recunoastem )
Marduk
QUOTE(March @ 5 Feb 2012, 12:00 PM) *
.... Du-te in Piata si arboreaza o placarda monarhista ....

rofl.gif Moncher, puteam sa pun pariu pe raspunsul asta, dar chiar atat de tampit nu sunt, nu degeaba cresc albine.
March
QUOTE(Marduk @ 5 Feb 2012, 06:36 PM) *
rofl.gif Moncher, puteam sa pun pariu pe raspunsul asta, dar chiar atat de tampit nu sunt, nu degaba cresc albine.


Atunci nu mai arunca gogoasa aia cum ca esti regalist. Pe musafiri poate ii pacalesti dar noi de pe aici stim ce esti .
Marduk
QUOTE(March @ 5 Feb 2012, 04:47 PM) *
.... Pe musafiri poate ii pacalesti dar noi de pe aici stim ce esti.

Oare?
March
QUOTE(Marduk @ 5 Feb 2012, 06:48 PM) *
Oare?


Il iubesti atat de mult pe Basescu incat un cuvant de critica nu ai zis in toti anii cand acesta a luat-o din loc.
Marduk
Oare?
gigip
QUOTE(March @ 5 Feb 2012, 12:00 PM) *
Lasa vrajeala. Du-te in Piata si arboreaza o placarda monarhista : " Monarhia salveaza Romania " ( sa spui cum putem sa te recunoastem )

Pana la ora 18,00,cand am plecat eu din Piata Universitatii,peste 100 de protestatari cereau demisia lui Basescu,Boc si Udrea,in cazul "da-i papucii ,Elenei Udrea! Strigatura favorita a fost:"Oameni buni de la Plescoi,va dam POAMA,inapoi"!
cocosel
A plecat Boc....cum spuneam... clapping.gif drunk.gif

woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif

Oare cand pleaca capitanul? rolleyes.gif
goguta

gigip
QUOTE(cocosel @ 6 Feb 2012, 10:34 AM) *
A plecat Boc....cum spuneam... clapping.gif drunk.gif

woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif

Oare cand pleaca capitanul? rolleyes.gif

Basescu o nominalizeaza pe Anca Boagiu,drept Boc al V-lea! El dorea sa o puna pe Elena Udrea,dar,de frica ,a desemnat-o pe alta "iubire" a lui,Ancuta Boagiu(cea careia el i-a vazut chiloteii,cand se jucau in nisip,conform propriei decla ratii!).
Marduk
Sa vedem daca noul prim ministru va reusi sa multumeasca cererile protestatarilor din piata. Eu cred ca aceste proteste vor continua daca cererile protestatarilor nu vor fi satisfacute. Sunt tare curios sa vad cum va rezolva aceste cereri un prim ministru rezultat in urma alegerilor parlamentare, cum va impaca criza cu FMI-ul si cu cererile unora dintre romani.
abis
QUOTE(Marduk @ 6 Feb 2012, 11:54 AM) *
Sa vedem daca noul prim ministru va reusi sa multumeasca cererile protestatarilor din piata. Eu cred ca aceste proteste vor continua daca cererile protestatarilor nu vor fi satisfacute

La care cereri te referi? unsure.gif

March
QUOTE(abis @ 6 Feb 2012, 04:28 PM) *
La care cereri te referi? unsure.gif

La astea :


Demisia lui Boc a mutat protestatarii la Cotroceni

Luni, după anunțul demisiei lui Emil Boc, zeci de protestatari s-au adunat în faţa Palatului Cotroceni. Manifestanţii cer demisia şefului statului.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.