Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sfoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Nefertiti
Pai tu gandeste-te unde ne duci! Cred ca putem evita transeele daca o luam pe straduta aia unde e Spring Time si apoi facem la stanga. Dar ne vedem unde am zis, la metrou Universitate. tongue.gif
simonsays
Pai zii domnu' bastinas, la care terasa ne recomanzi. Unii dintre noi poa' ajunge mai devreme, ca zau ca nu m-am maritat cu serviciu', da-l dracu... biggrin.gif
Energie
Daca o fi sa vin, ajung doar dupa 8 jumate. Sanse mari sa vin. biggrin.gif
Nefertiti
Eu trebuie sa plec mai repede in town, asa ca in juma' de ora dispar de langa computator. Daca schimbati locul de intalnire, sa ma sune si pe mine careva. Daca nu ma sunati, la 7 sunt la metrou, unde am zis. Ok??? tongue.gif
mdA!
QUOTE(nefertiti @ 26 Aug 2009, 03:33 PM) *
Eu trebuie sa plec mai repede in town, asa ca in juma' de ora dispar de langa computator. Daca schimbati locul de intalnire, sa ma sune si pe mine careva. Daca nu ma sunati, la 7 sunt la metrou, unde am zis. Ok??? tongue.gif

OK. ohyeah.gif
actionmedia
QUOTE(simonsays @ 26 Aug 2009, 03:13 PM) *
Pai zii domnu' bastinas, la care terasa ne recomanzi.

nu stiu cum se numeste, o cunosc doar din vedere rolleyes.gif
e vis-a-vis de teatrul de comedie are multe mese si umbrelute bej

nefe, depinde cand faci stanga, pentru ca sunt sanse mari sa dai in santier.
Exista 2 variante:
1. prin spatele BNR, pe lipscani, e doar o mica portiune unde se lucreaza
2. pe calea victoriei, apoi pe la carul cu bere si dreapta prin spatele muzeului.
Nefertiti
Da, doar ca eu ies imediat, sa ma anuntati daca mergeti direct acolo.
LINICA
Din pacate, nu am ajuns in seara asta la prima mea intalnire forumistica. Un pic de rau... sad.gif
ilie
QUOTE(LINICA @ 26 Aug 2009, 08:22 PM) *
Din pacate, nu am ajuns in seara asta la prima mea intalnire forumistica. Un pic de rau... sad.gif

Bine ba ca va intalniti si canci anunt !
Sa va stea madon na'n gat ! na na na !
Ma, dar macar un semeseu !
Nu va iert data viitoare !
actionmedia
QUOTE(freeman @ 26 Aug 2009, 09:36 PM) *
Bine ba ca va intalniti si canci anunt !
Sa va stea madon na'n gat ! na na na !
Ma, dar macar un semeseu !
Nu va iert data viitoare !


A fost o intalnire ascunsa. Nici eu nu stiam de ea daca nu il intrebam ceva pe abis. Si culmea ca vorbesc cu abis foarte rar in particularsi nici pe forum nu sunt prea activ. Am avut bafta sa ajung la intalnirea asta.
smile.gif
Nefertiti
Pai daca nu cititi zonele interesante ale Hanului! laugh.gif

A fost placut, s-a vorbit despre diverse, inclusiv despre ce inseamna vulgaritate - Simon poate detalia laugh.gif . Concluzia: o sa iesim mai des pana sa vina iarna. smile.gif

Poze pun dimineata. tongue.gif
abis
QUOTE(actionmedia @ 26 Aug 2009, 11:45 PM) *
A fost o intalnire ascunsa.

Hai ca n-a fost chiar ascunsa, era la vedere. Pe ultima pagina. smile.gif

Imi pare rau ca n-au reusit sa ajunga toti cei care s-au inscris initial pe lista participantilor, pe unii chiar mi-ar fi placut sa-i cunosc si personal.
ilie
QUOTE(abis @ 27 Aug 2009, 12:51 AM) *
pe unii chiar mi-ar fi placut sa-i cunosc si personal.

Pe care dintre ele?
mdA!
cred ca pe mine, in varianta normala... rolleyes.gif
Public si oficial, Abis si Actionmedia: imi cer iertare... in afara de faptul ca vedeam dublu concluzionasem cu Simon ca m-am degradat - in general nu doar la mintile capului. E o scuza?! Va rog... sorry.gif
Tre sa va zic, ca pana sa veniti, io si Simon eram ca doua babe care faceau schim de experienta.. cum e cu bubele, cu organele, cu bacteriile, cu doctorii, cu leacurile, cu degradarile... rofl.gif

@freeman, sa stii ca imi daduse prin cap sa te sms-uiesc.. da' ieri mi-a fost asa de rau.. si s-a invartit tot ceru si pamantu cu mine, ca am uitat. sorry.gif
simonsays
Deci tin sa mentionez ca n-am facut schimb de organe cu don'soara mai sus prezenta !!
Sheesh, ce ecsprimare gasisi si tu, suflete... rofl.gif

Nefe, nu detaliez nimic; cine e curios, vine la seminarul urmator ! ohyeah.gif Si pozele.. hmm.. mai bine trimite-mi-le mie, si pun eu roflmao.gif
mdA!
ba ieu m-am esprimat numa' bine. tu citisi stramb!
Nefertiti
Pozele vin un pic mai incolo, ca tre' sa dau o fuga pana in Real. Dar va previn ca le lipseste calitatea, nu stiu cum naiba au iesit neclare, dublate, ciudate! laugh.gif Cre'ca Simon a umblat la setari. devil.gif
mdA!
QUOTE(nefertiti @ 27 Aug 2009, 10:16 AM) *
Pozele vin un pic mai incolo, ca tre' sa dau o fuga pana in Real. Dar va previn ca le lipseste calitatea, nu stiu cum naiba au iesit neclare, dublate, ciudate! laugh.gif Cre'ca Simon a umblat la setari. devil.gif

ti-am molipsit aparatul de vertij! biggrin.gif rofl.gif
Felina
bravo voo! hai cu pozele
mwah1.gif
LINICA
Intrat, vazut, citit. Revin sa vad poze. tongue.gif
Nefertiti
Va previn ca sunt groaznic facute, nu stiu cum naiba au iesit asa, dar le-am pus, sa nu ziceti ca va ducem cu zaharelul. sorry.gif

Simon e in verva, mda! protesteaza in felul ei laugh.gif , coltul filosofilor e mai linistit, Catalin a primit flori ohyeah.gif , eu sunt cuminte langa "piratul" meu rolleyes.gif ... una peste alta, a fost placut. smile.gif

Mai sunt cateva poze, dar alea sunt mai rau ca astea, daca va puteti imagina rofl.gif . Si simon nu stiu unde e, se lauda ca incearca sa le prelucreze un pic, dar de dimineata n-a raspuns. Iar eu nu am timp sa stau se la bibilesc acum.

Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul
Click pentru a vizualiza atasamentul

p.s. Domnisoara Energie a fost foarte cuminte. rofl.gif
mdA!
nici macar nu imi aduc aminte cu privire la ce, protestam..
cred ca protestam de principiu! rofl.gif
Felina
Nefeee, te-ai facut bruneataaa! iti sta bine biggrin.gif

alexa... aaa, pardon, hm, mda, mdA!!!, esti ne-schim-ba-ta. e de bine? mwah1.gif

si pe cine mai recunosc acolo in poze: catalin clar, parca-parca sa fie barrie??, undeva pare sa fie Abis - dar nu-s sigura, iar tipul cu barba aranjata tre sa fie Simon dupa atitudine. cine ma scoate din ceata? rofl.gif
Energie
Energie a fost cea mai cuminte. rofl.gif
Bere fara alcool. Huo mie ! rofl.gif
Energie
QUOTE(Felina @ 27 Aug 2009, 01:57 PM) *
tipul cu barba aranjata tre sa fie Simon dupa atitudine. cine ma scoate din ceata? rofl.gif


Daca prin atitudine intelegi halba cu bere, da, ai perfecta dreptate. devil.gif
Felina
Energie, tu esti fata cu parul pana la umeri? de langa Catalin?



*EDIT: vai ce tampita sunt! rofl.gif

pai daca tot au zis oamenii pe aici de cateva zile ca esti fata-femeie-tipa, mi-a ramas pe creier...
imi cer scuze... pliz pliz pliz biggrin.gif pls.gif pls.gif pls.gif
Energie
rofl.gif Frumos iti sade. harhar.gif
Nefertiti
QUOTE(Felina @ 27 Aug 2009, 01:57 PM) *
Nefeee, te-ai facut bruneataaa! iti sta bine biggrin.gif


Sunt bruneata de mult timp, acu' as vrea saten deschis, da' n-am destul curaj. laugh.gif
jude
QUOTE(Felina @ 27 Aug 2009, 02:23 PM) *
Energie, tu esti fata cu parul pana la umeri? de langa Catalin?

rofl.gif

S-a terminat cu misterul.
simonsays
Deci. In poza DSCN4130.JPG , Energie e in partea dreapta, are un snop de trandafiri in brate. Si parca si doi dinti dă aur.

Nefeeee !!!! Tu esti tipa bruneta ?!?
abis
QUOTE(Felina @ 27 Aug 2009, 01:57 PM) *
undeva pare sa fie Abis - dar nu-s sigura

Eu eram langa Actionmedia. Daca vezi un lungan cu ochelari si cu camasa albastra pe undeva prin poze, eu sunt ala.
mdA!
QUOTE(abis @ 27 Aug 2009, 03:29 PM) *
Eu eram langa Actionmedia. Daca vezi un lungan cu ochelari si cu camasa albastra pe undeva prin poze, eu sunt ala.

pe tine te stiu! da' pe tine cum te cheama?!
da' tu cine esti?
rofl.gif
Felina
@Energie, hai zi care esti pliz smile.gif

@jude: harhar.gif

@Simoane, zi cat ti-a loat sa-ti faci barba aia asa faina?

@Nefe, da naturala cum esti? Eu sunt total naturel acuma, satena cu fire albe rolleyes.gif

@Abis: da, camasa cu albastru, deci nu te-am confundat smile.gif
Nefertiti
Naturala sunt saten inchis si nu imi place. In poza aia unde ma vad eu dublata laugh.gif se observa un pic din bratara de la tine. rolleyes.gif
Felina
gata, am vazut bratara smile.gif

hai te rog zi-mi si mie cine mai e pe acolo prin poze pliz pliz pliz mwah1.gif
Nefertiti
Paaai, am fost asa: eu, jumatatea mea, simon, mda!, Catalin, jumatatea lui, Actionmedia, abis, Energie. Sper ca n-am uitat pe nimeni...
Felina
ok, acuma lamureste-ma, in poza asta in dreapta nu e barrie?

si care e Energie? rofl.gif
Marduk
Interesant, frumos, chiar sunteti voi? cei cu care discut din cand in cand pe Han? Eu nu am avut prilejul sa ma intalnesc cu cei de pe forum, desi poate ca imi doresc acest lucru. thumb_yello.gif
Zed
rofl.gif Offf offfffffff
Nefertiti
Pai nu e Barrie? laugh.gif

Zed rolleyes.gif
Felina
mmmvaaaiii!!! sorry.gif sorry.gif sorry.gif
tantavana mai sunt biggrin.gif
mdA!
QUOTE(marduk @ 27 Aug 2009, 06:25 PM) *
Interesant, frumos, chiar sunteti voi? cei cu care discut din cand in cand pe Han? Eu nu am avut prilejul sa ma intalnesc cu cei de pe forum, desi poate ca imi doresc acest lucru. thumb_yello.gif

personeli in cărni si oşi rofl.gif
Catalin
QUOTE(marduk @ 27 Aug 2009, 06:25 PM) *
Interesant, frumos, chiar sunteti voi? cei cu care discut din cand in cand pe Han? Eu nu am avut prilejul sa ma intalnesc cu cei de pe forum, desi poate ca imi doresc acest lucru. thumb_yello.gif


Mai, nu stiu altii... dar eu chiar sunt eu ohyeah.gif
Michelle
Bre, Energie sorry.gif da' mi se pare mie sau chiar a fonctionat cura aia de slabire??


N-am inteles de ce n-ati fost totusi la Car? Parca era ieftin si bun??!
Nefertiti
Pai e de gustibus, mie imi pare ok ca pret si bun, dar poate ca altora nu. Si fiind mai multi, ne intelegem, nu? Nu e musai sa intepi. smile.gif
Oricum ne-am simtit bine. smile.gif
actionmedia
QUOTE(Michelle @ 27 Aug 2009, 09:24 PM) *
N-am inteles de ce n-ati fost totusi la Car? Parca era ieftin si bun??!


La car e ieftin si bun, dar daca nu faci rezervare din timp n-ai nicio sansa ca sa gasesti vreun loc pe terasa, chiar daca au dublat-o in ultima vreme.
simonsays
QUOTE(Felina @ 27 Aug 2009, 05:35 PM) *
mmmvaaaiii!!! sorry.gif sorry.gif sorry.gif
tantavana mai sunt biggrin.gif


Da.

QUOTE(Michelle @ 27 Aug 2009, 08:24 PM) *
Bre, Energie sorry.gif da' mi se pare mie sau chiar a fonctionat cura aia de slabire??
N-am inteles de ce n-ati fost totusi la Car? Parca era ieftin si bun??!

1. N-a functionat.
2. Car ? Pai daca ne mai deplasam inca 10 metri, mergeam dreaq la madona. Nu ca era o problema, da' nu ne-ar fi bagat astia de la inceput ca VIP in culise, s-o pipaim nitel la cur pe doamna vedeta.. Si la urma urmei, cand te paleste setea, te proptesti pe bucile personale, si comanzi; si zaaaau ca erau MULTE terase colo sa.

A, da. Pai mi-a luat cam 4 minute sa ma barbieresc, Felinoaio. Ca dimineata sint 10 minute de facut cafea, 25 de baut tutun, 15 de kkre, 10 de dush si spalat proteza, si 2 de imbracat. Iti dai seama ca la facut freza, aranjat mecla, nu mai e timp biggrin.gif

E, care vrea, apare data viitoare. Cel mai probabil saptamana care vine. Vorba aia cunoscuta lu' mDA! "TINETI APROAPE" rofl.gif
Felina
Simoane, si acuma ma crucesc cum de nu m-am prins cine e Energie. Imi amintesc clar cand a aparut la han si parea familiar cu odaile, dar la naiba ca nu am recunoscut stilul de nici un fel. imi amintesc ca i-am dat si o reteta cu orez, daca stiam cu cine vorbesc l-as fi trimis la alergat devil.gif
Energie
@Michelle: sa nu te iei dupa inDIvidiosul ala de gion. Da, a functionat, si tre' sa functioneze in continuare. ohyeah.gif
@Felina: la alergat e partea a doua, ca se cam apropie momentul in care nu o sa mai dau jos doar din regim. Oricum, am scapat de vreo 19 kile de la inceputul anului si vreau sa mai dau jos inca pe atat. Acum incepe partea nasoala. ohyeah.gif
@Gion: insulta-te din partea mea, mie mi-e lene sa o fac.
Zed
Inca 19 kg ?! brow.gif Nici radiografie nu o sa-ti mai trebuiasca atunci . O sa te puna astia in geam si o sa aprinda un bec .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.