Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sfoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Michelle
Ochiul meu de vultur...daca e vorba de 19 kiloaie inseamna ca n-au fost in zadar sfaturilii noastre!
asta-nseamna ca nu pui nici gura pe alcool?? jamie.gif la intalneala ce-ai baut? o apa plata? ohyeah.gif

In concluzie pe cind te vad la sala??
Felina
Energie, foarte fain c-ai reusit. Sa ma laud si eu, am slabit undeva in jur de 15 kg dupa ce am nascut (nu stiu exact ca nu m-am mai cantarit din decembrie, dar intru in hainele de dinainte sa raman grea smile.gif ). Ce regim ai urmat?
Energie
@Zed: pai acum am ajuns la 97, deci mai am de unde sa dau jos. biggrin.gif
@Michelle: la intalneala am vrut sa beau apa plata, dar am zis ca ar fi prea de tot, asa ca am baut bere fara alcool. biggrin.gif
@Felina: regimul e simplu: "daca iti place, nu ai voie". rofl.gif Si anume branza dietetica de vaci, legume fierte si piept de pui. Cam atat. Plus, desigur, fructe si legume crude. Paine de secara. Si mancat putin. Mentionez ca, intr-o vreme, cina mea consta in zece mici si jumate de kil de cartofi prajiti. biggrin.gif
Afrodita
Nici nu stiti ce nostalgie ati trezit in mine... Singura chestie ce mi-a placut la Bucuresti a fost asta: intalneala forumistica. Oricand, oriunde, oricum. Aaahh, ce vremuri de demult apuse...

Ma bucur ca va vedeti si pastrati traditia smile.gif harhar.gif

Si tot frumosi ati ramas smile.gif
mdA!
QUOTE(Afrodita @ 29 Aug 2009, 01:06 AM) *
Si tot frumosi ati ramas smile.gif

mai ales io! rofl.gif
Afrodita
Evident ca mai ales tu mwah1.gif smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.