HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

57 Pagini V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce Film Sa Vad Azi?
doice
mesaj 15 Oct 2004, 10:13 AM
Mesaj #391


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 368
Inscris: 19 August 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.294



Am vazut aseara pe National TV un film super, pe care speram de mult timp sa am ocazia sa-l revad. wub.gif

Breakfast Club


Nu stiu daca ati auzit de el dar este un film super despre adolescentii anilor 80.
Subiectul este foarte actual.
Este o descriere a tipologiilor existente intr-un liceu tipic american.
Povestea este formata in jurul a 5 personaje aflate intr-o sambata in detentie (timp de 9 ore).



--------------------
"Have no fear of perfection -- you'll never reach it."

Salvador Dalí

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roza
mesaj 15 Oct 2004, 10:46 AM
Mesaj #392


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 77
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.035



Azi e inflatie de filme bine la tv!! thumb_yello.gif
La tvr1 de la 23:30 e Pianul wub.gif
La protv de la 20:15 Negociatorul (cu Kevin Spacey, Samuel L Jackson) 23.gif
Pe Prima de la 22:00 Numele Trandafirului ph34r.gif

Nici nu stiu la care sa ma impart! Am vazut ca intr-un ghid tv ni se recomanda calduros Shaolin cowboy de pe Antena, parca. Stiu si eu? huh.gif
O seara destul de incarcata, oricum! laugh.gif

Acest topic a fost editat de Roza: 15 Oct 2004, 10:47 AM


--------------------
While the word is yet unspoken, you are master of it; when once it is spoken, it is master of you.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zooey
mesaj 15 Oct 2004, 08:05 PM
Mesaj #393


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 289
Inscris: 2 September 04
Forumist Nr.: 4.387



si eu abia astept sa vad 'pianul'. nu uitati miie 'fight club' pe pro tv si 'culoarul mortii' pe national


--------------------
[less is more]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 15 Oct 2004, 08:05 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Eclectic
mesaj 15 Oct 2004, 09:18 PM
Mesaj #394


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Iar duminica va recomand "Teren alunecos", pe National. Cine va avea rabdare pana la sfarsit, va intelege de ce. wink.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 16 Oct 2004, 11:18 AM
Mesaj #395


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



Ce este viata? "Este o calatorie pe care trebuie sa o faci in sufletul tau" sunt cuvinte ce inca ma framanta, cuvintele lui Chris Reeve, omul de otel; simbolul victoriei asupra raului s-a stins. Am considerat ca din respect fata de actorul si omul Chris Reeve trebuie sa amintesc, cu regret, trecerea in nefiinta a celui care ne-a incantat prin filmele sale.
Christopher Reeve este viu prin simbolul supraomului, este simbolul ce intareste ideea de a avea incredere in fortele proprii, de a ne baza intotdeauna pe fortele noastre, de a reusi acolo unde multi renunta.

Duminica, pe Pro Cinema, la orele 20.00, se difuzeaza filmul "Superman".

Acest topic a fost editat de Minerval: 16 Oct 2004, 11:19 AM


--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trustbyte
mesaj 19 Oct 2004, 09:28 AM
Mesaj #396


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 567
Inscris: 5 January 04
Forumist Nr.: 1.705



Royal Tenenbaums

excelent film. smile.gif

cat timp traiesti, trebuie sa faci totul pentru familie. merita vazut! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 19 Oct 2004, 01:54 PM
Mesaj #397


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Aseara am revazut "My counsin Vinny"- uh! Mor dupa accentul ala de Brooklyn!
Am tras o portie serioasa de ras. spoton.gif spoton.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 7 Nov 2004, 04:26 PM
Mesaj #398


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Ieri am vazut "The Incredibles". Taaaare! spoton.gif spoton.gif E facut de Pixar, cei care au facut "Finding Nemo", nu as spune ca e accesibil celor mici asa cum a fost Nemo dar este extrem de creativ. Two thumbs way up. thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Acest topic a fost editat de Jazz: 7 Nov 2004, 04:26 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ComicDiva
mesaj 7 Nov 2004, 04:35 PM
Mesaj #399


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



vreaaaaaaaaaaaaau si eu sa vad the incredibles.
i want i want I want I want!

dar serios ca o sa astept pana in decembrie ca sa-l vad cum trebuie la cinema. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 7 Nov 2004, 08:45 PM
Mesaj #400


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



am vazut azithe day after tomorrow
interesant concept


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 8 Nov 2004, 10:53 AM
Mesaj #401


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



A vazut cineva "The Village"? Merita vazut? unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
valentinu
mesaj 8 Nov 2004, 11:10 AM
Mesaj #402


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 82
Inscris: 10 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.526



l-am vazut mai intai acasa pe monitor si mi-a facut aceeasi impresie grozava ca orice alt film al lui Shyamalan, deci la fel de bun ca The sixth sense, Unbreakable sau Signs
am ales sa il vad si la cinema saptamana trecuta
imagini si sunete nemaipomenite, o poveste buna cu idei despre iubire, comunitate, frica (societate perfecta?)

Acest topic a fost editat de valentinu: 8 Nov 2004, 11:11 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 8 Nov 2004, 01:32 PM
Mesaj #403


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



am vazut mai multe filme, in ultima vreme, asa ca am zis sa-mi dau cu parerea :
1.The Alamo - western/istoric - mult prea lung si plictisitor, desfasurarea actiunii lasa de dorit. Ma asteptam la mai mult.
2. Napoleon Dynamite - comedie cica - cel mai naspa si mai jenant film pe care l-am vazut in ultimii ani. Pierdere de vreme.
3.Spiderman 2 - nu mi-a placut
4.Catwoman - asta da, mi-a placut mult mai mult decat spiderman, si nu doar din cauza ca era cu Hale Berry.
5.The village - mi-a placut, dar parca, din trailer ma asteptam la mai mult, dar oricum , mi-a placut
6.Shaun of the Dead - comedie tare simpatica, parodie la Dawn of the dead
7.Anacondas - The hunt for the red Orchidee - dragut, la fel de bun ca primu, parerea mea
8.Alien vs. Predator - daca iti place SF, asta e un 'a must see' .Mi-a placut, are efecte speciale misto.
9.Collateral - actiune - superfain, nota 10 pentru Tom Cruise
10.I, Robot - Sf, misto la efecte, dar nu mi-a placut
11.Resident Evil - Apocalypse - a fost exact ceea ce ma asteptam, un horror comercial, destul de bun, daca iti place genul
13.The Bourne Supremacy - actiune cat incape, mi-a placut
14.White Chicks - comedie spumoasa, asa cum numai negrii pot face


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 15 Nov 2004, 08:31 PM
Mesaj #404


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



Vazu-i zilele trecute filmul "Fahrenheit 9/11", si nu pot sa nu-mi pun intrebarea, cum dracu' de l-au reales pe Bush? Americanii trebuie sa fie tare tampiti, daca i-au acordat increderea pentru inca 4 ani mascariciului ala. Revenind la film, parerea mea ca e de exceptie, mi-a placut mult.
Si in alta ordine de idei, daca vrei sa fii scarbit, ingrozit, stupefiat sau sa-ti sara inima din piept, trebuie sa vezi filmul "Saw". Parerea mea: - Cel mai bun film horror al anului !!! ..... you gotta see this ! spoton.gif


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flu
mesaj 15 Nov 2004, 10:20 PM
Mesaj #405


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 537
Inscris: 5 October 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 914



Dogville... parca e mai mult teatru... orisicum, tot pentru cei care au multa rabdare... wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 15 Nov 2004, 11:11 PM
Mesaj #406


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (Failure @ 15 Nov 2004, 08:31 PM)
Vazu-i zilele trecute filmul "Fahrenheit 9/11", si nu pot sa nu-mi pun intrebarea, cum dracu' de l-au reales pe Bush?

Si in alta ordine de idei, daca vrei sa fii scarbit, ingrozit, stupefiat sau sa-ti sara inima din piept, trebuie sa vezi filmul "Saw". Parerea mea: - Cel mai bun film horror al anului !!! ..... you gotta see this ! spoton.gif

Ai ma! Si reuleaza acuma pe la "cimotografe"? eu de mult nu am vazut un film horror care sa ma sparie un pic... Am vazut The Ring si fu ok - dar nu nusiuce... Vreau sa il vad pe asta daca zici ca e asa fain.

In alta ordine de idei - si eu am vazut Fahrenheit 9/11. Si mie mi-a placut si m-a cam dat pe spate si am zis ca e inimaginabil ce fac nemernicii... Dar dupa aia am auzit ca a facut si clica lui Bush un contra-film si au demontat bucata cu bucata tot ceea ce se spune in filmul lui Moore. Asa ca as fi foarte curios sa vad si celalalt film pentru ca sa imi pot face eu o parere fara sa fiu influentat doar de o varianta a povestii. In orice caz - sper sa nu se inteleaga ca imi place Bush. Departe de mine. Dar sunt foarte curios sa vad si filmul acela chiar daca nu e premiat si toate alea... si apropo de premiat - nu vi se pare ca Europa a transmis un soi de mesaj Americii cu premierea filmului astuia? Mie mi s-a parut o chestie f f f interesanta asta... Despre asta nu s-a prea vorbit pana acuma. devil.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flu
mesaj 16 Nov 2004, 01:29 AM
Mesaj #407


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 537
Inscris: 5 October 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 914



QUOTE (YoyoMan @ 16 Nov 2004, 12:11 AM)
eu de mult nu am vazut un film horror care sa ma sparie un pic...

...pai atunci poate ca ar trebui sa vezi "Dawn of the Dead"... nu te sperie neaparat dar am cazut de acord mai multi oameni ca e peste media filmelor horror... devil.gif ... dupa ce-l vizionezi, cred ca subscrii si tu... sau ne contrazici... smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 16 Nov 2004, 07:59 AM
Mesaj #408


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mi-a placut dogville... chiar asa teatru

si mi-a placut man on fire, chiar daca titlul mi se pare anpoda filmul e sensibil, are action, are romantism, si are o pustoaica blonda, cu ochi albastri care te face sa crezi ca merita tot ce se intimpla pentru ea


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 17 Nov 2004, 12:28 PM
Mesaj #409


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Si mie mi-a placut Man on fire dar l-am vazut pe calculator si dupa ce m-am uitat la primul CD am observat ca al doilea lipseste cu desavarsire iar pe retea nu l-am mai gasit asa ca am ramas cu buza umflata.... hmm.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(monique)
mesaj 21 Nov 2004, 09:51 PM
Mesaj #410


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 136
Inscris: 22 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.204



Saptamana trecuta am vazut "Printesa indaratnica 2".... am ras de m-am prapadit... cat de curand vreau sa vad "Shark Tale"... de asemenea ma bate un prieten la cap sa vedem "The Village"... a vazut el reclama si i-a placut... poate o sa-l vizionez si p-ala... biggrin.gif


--------------------
user posted image
"A te lupta cu tine insuti, este lupta cea mai grea; a te invinge pe tine insuti, este biruinta cea mai frumoasa." -Leibniz-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 21 Nov 2004, 10:01 PM
Mesaj #411


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



in wkend am vazut supremacy of bourne... o continuare.. prefer indentity of bourne
never die alone si the human stain....
il recomand pe cel din urma mai ales celor ce gusta stilul domnului hopkins anthony


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 22 Nov 2004, 02:53 PM
Mesaj #412


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Astazi ma duc la Wimbledon cu niste prieteni. Sunt convinsa ca e plin de clisee, dar na, vreau sa-l vad smile.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trustbyte
mesaj 22 Nov 2004, 03:43 PM
Mesaj #413


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 567
Inscris: 5 January 04
Forumist Nr.: 1.705



Am vazut in weekend
The terminal, cu Tom Hanks.


sa vezi reusind un personaj care aparent are sortii impotriva lui, te lasa cu un zambet pe chip. smile.gif
placut filmul.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 22 Nov 2004, 04:10 PM
Mesaj #414


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



QUOTE
Si in alta ordine de idei, daca vrei sa fii scarbit, ingrozit, stupefiat sau sa-ti sara inima din piept, trebuie sa vezi filmul "Saw". Parerea mea: - Cel mai bun film horror al anului !!! ..... you gotta see this ! 


Sa fiu al naibii, tre sa reformulez ceea ce am scris mai sus. Mai ales partea cu "cel mai bun horror al anului", pentru ca, azi noapte, m-a pus dracu sa ma uit cu prietenii la "The Grudge". Sa mor io, nu stiu alt film la care sa fii tresarit atata si sa il traiesc la asa intensitate. Deci popor, daca aveti probleme cu inima, suferiti de diabet, sunteti gravide (fetele), v-o prins gripa, sau suferiti de alte probleme de sanatate, nu va uitati ! Daca esti sanatos (la cap) si te crezi tare, uita-te la "The Grudge", cand esti singur/a acasa, noaptea, cu casti pe urechi si cu volumul putin mai ridicat. hh.gif
The Grudge

....si in alta ordine de idei, intentionez sa vad deseara, "Seed of Chucky", un alt horror abia parut, o continuare la seria filemlor cu Chucky, papusa ucigasa.
Seed of Chucky


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
valentinu
mesaj 22 Nov 2004, 05:06 PM
Mesaj #415


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 82
Inscris: 10 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.526



The Incredibles!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 22 Nov 2004, 07:22 PM
Mesaj #416


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



The clearing. Mie mi-a placut. Sotului, nu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 24 Nov 2004, 02:43 AM
Mesaj #417


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



3 filme in ultimele 24de ore :

1. The Incredibles - de departe cel mai tare film de animatie de anu asta si una din cele mai spumoase comedii. Pariez la cel putin un Oscar pentru el. Shrek 2 e mic copil pe langa The Incredibles.
2.Seed Of Chucky - un film...cum sa zic, sadic pe de-o parte, ciudat pe de-alta, presarat cu mult umor (negru), defapt e mai mult o comedie decat un horror. Mie mi-a placut. Cel mai mult mi-a placut faza in care Chucky, la volanul Hummer-ului lui Redman (da, rapper-ul joaca in filmu asta), tamponeaza masina lui Britney Spears, care cade intr-o rapa si explodeaza, la care Chucky spune: "Ups, I did it again" ! rofl.gif rofl.gif rofl.gif ...Dementiala faza !!
3.Cellular - un film de actiune foarte bun, mult suspans, urmariri cu masini, etc.. a must see!


PS: sa-mi recomande si mie cineva un film prost, ca in ultima vreme numa filme bune mi s-a dat sa vad.... rofl.gif


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 24 Nov 2004, 03:47 AM
Mesaj #418


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Film prost? Aaaaa.... Incearca "Garfield" si "The day after tomorrow" hh.gif Iii... La primul am rezistat zece minute, la al doilea am rezistat nitel mai mult si am adormit. rofl.gif

Recomand "Pasionada". spoton.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FaiLuRe
mesaj 24 Nov 2004, 11:24 AM
Mesaj #419


NuRSeRy Team Member
*****

Grup: Membri
Mesaje: 573
Inscris: 2 February 04
Din: oscilez intre Zalau si Cluj-Napoca
Forumist Nr.: 2.062



la "Garfield" am vazut trailerul, si m-am convins...nu merita sa pierzi vremea. Cat despre "The Day After Tommorow", pe ala l-am vazut la cinema, si nu pe calc, si mi-a placut d.p.d.v. al efectelor, in rest, e un SF tras de coada, specific american.

...si uitai sa adaug zilele trecute, "Shark Tale" e slabut, ma asteptam la mai mult.


--------------------
- The NuRSeRy Team -
... where ideas are born.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ComicDiva
mesaj 27 Nov 2004, 05:26 PM
Mesaj #420


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



Am avut mari sperante pentru Shark Tale mai ales ca imi place si de Will SMith dar pur si simplu nu mi s-a parut amuzant. Cred ca am zambit de cateva ori dar doar atat.
Mai mult am ras la Eurotrip care a fost o comedie tampita fara rushine! daca as avea pic de respect pentru bruma de inteligenta pe care pretind ca o am as fi indignata de acest film... dar nu sunt. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 27 Nov 2004, 05:31 PM
Mesaj #421


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



@ Failure
Vreau sa zic ca nici acuma nu am apucat sa vad filmele pe le-ai recomandat tu aci.... biggrin.gif da' Alinen vs. Predator cum e? Tre sa aiba efecte faine... m-as duce sa il vad pt efecte... Sa nu ma duc? blink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ComicDiva
mesaj 27 Nov 2004, 05:50 PM
Mesaj #422


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



grrrrrrr argh....
Alien vs predator... nu te duce la cinematograf dar ia-l pe calc. Sunt cateva batai marfa si nici efectele nu sunt foarte rele insa daca ai pic de respect pentru cele doua filme Predator you'll hate it! Like me. biggrin.gif
Povestea este slabutza rau... sau mai bine zis ingroshata cu fortza! Dar daca nu esti genul de persoana care sa caute dinadins puncte slabe la un film s-ar putea sa fie entertaining.

Acest topic a fost editat de ComicDiva: 27 Nov 2004, 05:50 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 27 Nov 2004, 06:40 PM
Mesaj #423


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu sunt tipul care cauta bubele. Nu ma astept la multe de la el - nu vreau sa vaz decat ce fetze au aia cand se ciopartesc si sa vad masti faine biggrin.gif Stiu ca nu are ce fi nemaipomenit. Da' no - ma recunos curios smile.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flu
mesaj 28 Nov 2004, 04:00 AM
Mesaj #424


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 537
Inscris: 5 October 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 914



Pi... ciudat si interesant cum matematica si Dumnezeu isi gasesc un numitor comun in acest film...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.V.
mesaj 28 Nov 2004, 07:57 PM
Mesaj #425


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.051
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.474



21 grams , un film cu totul exceptional care te tine intr-o permanenta stare de atentie. Nu pot sa spun ca e cel mai bun film pe care l-am vazut, dar se numara printre filmele pe care eu le consider de referinta, care merita vazute si revazute...asadar cataloghez filmul cu un 9.80. Aceeasi parere o am si depre filmul amintit de flu, Pi.


--------------------
"...dor de mine si de alta lume, dor plana: durere fara nume pe om..."

Pittis Show
Go to the top of the page
 
+Quote Post

57 Pagini V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 06:37 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman