Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Stop Femeilor De Blana!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
simonsays
Tu fata, chiar nu pricepi ca alde Cla stie cu adevarat cum e sa fii femeie ?! WTF ?!? rofl.gif
Apropo, daca tot imi iei tigari, Luky Strike sa fie, si alea fara filtru .. spoton.gif
Anca_M.
rofl.gif Da sa traiti! Da Simonsays, cred ca el stie mai bine decat o femeie cum e sa fii femeie blink.gif
Veritas ai dreptate, de fapt nu m-a suparat denumirea topicului ci afirmatiile pe care le-a facut.
Dar deh, toate femeile "este" la fel domle`.
simonsays
QUOTE(Anca_M. @ 9 Dec 2008, 05:04 PM) *
Dar deh, toate femeile "este" la fel domle`.


Mda. Mi-am adus aminte.. acu fo 15 ani, un amic de-al meu era distrus ca se despartise de 'logodnica' lui.. si ma-sa l-a linistit scurt cu un "calmeaza-te, fiule, toate femeile sug p**a la fel, n-ai pierdut nimic" rofl.gif Deci da, cica toate femeili "este la fel domle" rofl.gif Unde mai pui ca umbla zvonu' ca iele face pipi doar stand pe vine... (vezi referirea la pozitia 'tragatorului' de mai sus.. ) roflmao.gif
Marduk
QUOTE(simonsays @ 9 Dec 2008, 05:09 PM) *
si ma-sa l-a linistit scurt cu un "calmeaza-te, fiule, toate femeile sug p**a la fel, n-ai pierdut nimic"

O mama adevarata, se vede traba ca stia ce spune doar era femeie. Prietenul s-a linistit?
Veritas
Eu as avea argumente s-o contrazic pe mama in cauza da' ma abtin ohyeah.gif . Ideea e ca acilea e un conflict total neconstructiv, deloc amuzant, s-a ajuns la generalizari care nu fac bine nimani...ce rost are?

V

Mey, yo tot nu pricep de ce nu vrei voi sa vedeti ce a mai facut ASR Margareta? rofl.gif
Marduk
QUOTE(Veritas @ 9 Dec 2008, 07:01 PM) *
Mey, yo tot nu pricep de ce nu vrei voi sa vedeti ce a mai facut ASR Margareta?

Pai spune unde putem vedea asa ceva.
tikky
A facut ceva grav? unsure.gif
Serenity
Cine-i aia?
Cla
Na doamnele mele. Cred ca nu mi-ati citit Povestea mea, doar atunci stam de vorba. wub.gif
Exista multi urâtori de femei. Ei, eu nu sunt asa... dimpotriva.
Cautati pe site-ul meu gândurile mele despre femei... si adevarurile despre barbati... si atunci mai vorbim. smile.gif
mutulica
QUOTE(Veritas @ 9 Dec 2008, 09:01 PM) *
Eu as avea argumente s-o contrazic pe mama in cauza da' ma abtin ohyeah.gif


nu cred ca cele care se abtin pot fi numite femei
indif de blana
simonsays
Veritas, ai dreptate, trebuie corectat textul: "toate femeile care O FAC, o fac la fel" rofl.gif
Unde vezi tu ca e dialog neconstructiv ? roflmao.gif Cautati pe site-ul meu, si o sa vedeti ca e terribil de constructiv, educativ, stimulat si recreativ; plus de asta, sint baiat bun, dragut, simpatic, cu simtul umorului, casnic, iubesc animalele de casa, posed masina, apartament, si ceva in cont la banca ! ohyeah.gif rofl.gif
Veritas
QUOTE(simonsays @ 10 Dec 2008, 09:10 AM) *
Veritas, ai dreptate, trebuie corectat textul: "toate femeile care O FAC, o fac la fel" rofl.gif



Mey, yo cred ca sunt 3 categorii de femei, care NU o fac, care o fac prost, sau care o fac bine...Cel putin asea am auzit tragand cu urechea la barfele colegilor ohyeah.gif

Deci persist in ideea ca "mamica" de care vorbiti nu stie ce spune, chiar daca pe misogini i-a uns la suflet...

V
simonsays
Deci tu persisti, dar te bazezi pe barfe; hmmm... asa sa fie, ce sa mai zic rolleyes.gif
Cla
Vad ca v-am dat subiect de bârfe. rolleyes.gif
Just go ahead, de ce dracu ni-s la Poiana rofl.gif
Anca_M.
QUOTE(Veritas @ 10 Dec 2008, 10:29 AM) *
Mey, yo cred ca sunt 3 categorii de femei, care NU o fac, care o fac prost, sau care o fac bine...Cel putin asea am auzit tragand cu urechea la barfele colegilor ohyeah.gif

Deci persist in ideea ca "mamica" de care vorbiti nu stie ce spune, chiar daca pe misogini i-a uns la suflet...

V


Da, si mai sunt barbati care au, au putin sau n-au deloc rofl.gif rofl.gif rofl.gif

PS: Nu fac parte din categoria femeilor care doresc eradicarea barbatilor. mwah1.gif
Cla
QUOTE(Anca_M. @ 10 Dec 2008, 11:40 AM) *
PS: Nu fac parte din categoria femeilor care doresc eradicarea barbatilor. mwah1.gif

Foarte frumos, Anca wub.gif
Dar acum mi-a venit o gluma în minte, tocmai despre femeile alea:
Doua emancipate, la micul dejun.
Zice una: "Ema, poti sa-mi dai te rog piperea?" rofl.gif
Veritas
QUOTE(Anca_M. @ 10 Dec 2008, 12:40 PM) *
Da, si mai sunt barbati care au, au putin sau n-au deloc rofl.gif rofl.gif rofl.gif


Ce e drept, pot pentru ca sa afirm ohyeah.gif ca si Anca are dreptate...Si aici sunt mai in cunostintza de cauza decat "din auzite" rofl.gif

Ideea e sa se gaseasca persoane compatibile...asta cred eu ca inseamna "bun/buna la..." De exemplu, despre acelasi barbat am auzit impresii excelente, cat si extrem de nefavorabile... Compatibilitatea e totul.Parerea mea ohyeah.gif

V
Cucu Mucu
QUOTE(Veritas @ 10 Dec 2008, 10:07 PM) *
Ideea e sa se gaseasca persoane compatibile...asta cred eu ca inseamna "bun/buna la..." De exemplu, despre acelasi barbat am auzit impresii excelente, cat si extrem de nefavorabile...

Da' ce faceti, manca-v-as?! Ii calariti apoi le faceti recenzii, ca la testele incap? Mda, manevrabilitate, 3 stele, frana de mana, 18 cm, siguranta, 4 stele... roflmao.gif
Veritas
QUOTE(Cucu Mucu @ 11 Dec 2008, 11:47 AM) *
Da' ce faceti, manca-v-as?! Ii calariti apoi le faceti recenzii, ca la testele incap? Mda, manevrabilitate, 3 stele, frana de mana, 18 cm, siguranta, 4 stele... roflmao.gif


Nu vrei sa stii ohyeah.gif ...

Pe de alta parte, am auzit barfe de barbati si sunt cu muuuult mai "grele" decat ale femeilor...Detalii ashea tehnice si minutioase nu mi-a fost dat sa aud, asa ca sa nu-mi spui mie ca femeile barfesc...aaa, ca schimba impresii, da.... sorry.gif


V
Cla
Exista doar niste diferente minimale la bârfa, între barbati si femei.
Femeile bârfesc despre barbati, colege. O alta tema e gatitul
Barbatii bârfesc despre femei, colegi. O alta tema sunt masinile.
Femeile la o cafea sau suc girlchat.gif , barbatii la o bere drunk.gif
simonsays
QUOTE(Veritas @ 10 Dec 2008, 10:07 PM) *
De exemplu, despre acelasi barbat am auzit impresii excelente, cat si extrem de nefavorabile... Compatibilitatea e totul.Parerea mea ohyeah.gif


Compatibilitatea intre blana lui si blana ei ? Sau intre dimensiunea franei de mana si distanta de franare ? hmm.gif Esti cam ingenua, incerta si indecisa; sau iti place sa ne lasi in ceatza.. rofl.gif

Bun, deci pana la urma spunem un STOP hotarat femeilor de blana, sau le mai toleram o zi, doua ? roflmao.gif
Cla
Alt animal rofl.gif
simonsays
Pai sigur, deci da, evident. Site-ul ala te face sa tolerezi betzivii, sa fii de acord cu violenta in familie, cu multe casnicii destramate, si cu toate cele rele... devil.gif
Veritas
QUOTE(Cla @ 11 Dec 2008, 03:26 PM) *
Exista doar niste diferente minimale la bârfa, între barbati si femei.
Femeile bârfesc despre barbati, colege. O alta tema e gatitul
Barbatii bârfesc despre femei, colegi. O alta tema sunt masinile.
Femeile la o cafea sau suc girlchat.gif , barbatii la o bere drunk.gif


Io creca-s defecta...Nu am barfit niciodata despre gatit ohyeah.gif
Veritas
QUOTE(Cla @ 11 Dec 2008, 05:18 PM) *

Cla, eu vad ca te macina rau animalele alea... Dar cand te gandesti ca tzoalale si zdranganelele le cumpara "admiratorii", ar fi corect sa aprofundezi si cealalt "jumatate". Daca nu ar fi cine sa le placa asa, ele nu ar exista, si-ar lua abonament la biblioteca si s-ar "rebrandui" ohyeah.gif

@ simonsays: da, cam "potriveala" intre pinionul de atac si rotitza...daca stii ceva mecanica ohyeah.gif
V
Cla
QUOTE(Veritas @ 11 Dec 2008, 06:16 PM) *
Cla, eu vad ca te macina rau animalele alea...

Nu ma macina deloc, eu doar fac misto de ele.
Dar ideea ta e super:

QUOTE
Dar cand te gandesti ca tzoalale si zdranganelele le cumpara "admiratorii", ar fi corect sa aprofundezi si cealalt "jumatate"

Stii un site cu "admiratori"? Pune te rog link, sa avem ceva de râs clapping.gif Hai, nu fii... laugh.gif
Sushi
QUOTE(Cla @ 11 Dec 2008, 09:16 PM) *
Stii un site cu "admiratori"? Pune te rog link, sa avem ceva de râs clapping.gif Hai, nu fii... laugh.gif


sa ma claxonatzi cand apare linkul ca-l vreau si eu rolleyes.gif
Veritas
Pe bune ca as vrea sa dau o tasta de ajutor la buna dispozitie generala da nu jtu...Manelistii, cocalarii & co? Nu stiu, voi stiti mai bine ce fel de barbati atrag aceste fomei... Aaa, si sa nu uit, orice barbat ( nevermind gradul de instruire, IQ, etc) aflat in preajma andropauzei e "pasibil" . Sa nu ziceti ba, ca am vazut cazuri "grele". Cu cat e ea mai pitzipoanca, cu atat e el mai vulnerabil.

Si acu lasati-ma sa ma concentrez pe problema revenirii monarhiei rofl.gif caz tocmai am aflat ca precis sunt plina de ura proletara, altfel nu se esplica ohyeah.gif

V
Sushi
QUOTE(Veritas @ 11 Dec 2008, 09:32 PM) *
Pe bune ca as vrea sa dau o tasta de ajutor la buna dispozitie generala da nu jtu...Manelistii, cocalarii & co? Nu stiu, voi stiti mai bine ce fel de barbati atrag aceste fomei... Aaa, si sa nu uit, orice barbat ( nevermind gradul de instruire, IQ, etc) aflat in preajma andropauzei e "pasibil" . Sa nu ziceti ba, ca am vazut cazuri "grele". Cu cat e ea mai pitzipoanca, cu atat e el mai vulnerabil.

Si acu lasati-ma sa ma concentrez pe problema revenirii monarhiei rofl.gif caz tocmai am aflat ca precis sunt plina de ura proletara, altfel nu se esplica ohyeah.gif

V


Aia nu au internet de aia tre sa studieze cazul "pe viu" biggrin.gif
Cla
Dar chiar, abis tocmai mi-a amintit de asta.
Si asta intra in categoria "de genul" tongue.gif
Veritas
QUOTE(Sushi @ 11 Dec 2008, 10:34 PM) *
Aia nu au internet de aia tre sa studieze cazul "pe viu" biggrin.gif

Crezi ca Petre Roman nu avea internet? jamie.gif

V
Sushi
QUOTE(Veritas @ 11 Dec 2008, 09:49 PM) *
Crezi ca Petre Roman nu avea internet? jamie.gif

V


avea da poate i s-o stricat firu, i l-o ros soriceii si atunci o fo nevoit ca sa zic asa... rolleyes.gif
Veritas
QUOTE(Sushi @ 11 Dec 2008, 10:50 PM) *
avea da poate i s-o stricat firu, i l-o ros soriceii si atunci o fo nevoit ca sa zic asa... rolleyes.gif


Pai daca s-o tinut tare cand il dorea toata Apaca si nu numai ohyeah.gif , si cand i s-a tocit firu a esuat in bratele manelistei...Ntz, ntz...

Off-topic: bre, simtz si io nevoia sa spui la cineva, ma capiaza ala cu familia regala diespam.gif . Imi asum responsabilitatea si eventuala pedeapsa pt. asta da' nu mai puteam...

V
Sushi


ca capiaza-l si tu pe el!
Veritas
QUOTE(Sushi @ 11 Dec 2008, 11:00 PM) *
ca capiaza-l si tu pe el!



nu poci, am incercat cu binisorul, cu apropoul, cu de-a dreptul... e lemn.... Nu concep ca exista persoane cu care sa nu poti deschide nici o punte de comunicare. Sugestii, plizzzz. Cla, scuze de off topic ca e sub. matale da daca tot vroiai sa te distrezi, gimme un sfat

V
Cla
QUOTE(Veritas @ 11 Dec 2008, 09:58 PM) *
Off-topic: bre, simtz si io nevoia sa spui la cineva, ma capiaza ala cu familia regala diespam.gif . Imi asum responsabilitatea si eventuala pedeapsa pt. asta da' nu mai puteam...

De ce nu i-o zici? Eu de mult i-am zis-o ca ma enerveaza si nu mai intru pe-acolo. Gata.
Adica... mai bine zis, i-am zis parerea mea, pe care nu a acceptat-o.
Pai ok atunci. "Si eu te iubesc" tongue.gif

*edit: Inca ceva: omu ala e atat de incapatanat, ca m-a enervat, si am incercat sa-l provoc.
Null, nada, niente.
M-am gandit ca nu are rost... nici macar sa te certi nu poti cu el. Forget it, si nervii tai o sa fie mult mai buni.
E ca si cum ai vorbi cu peretii.
abis
QUOTE(Veritas @ 11 Dec 2008, 07:16 PM) *
ar fi corect sa aprofundezi si cealalt "jumatate"

Nu-i asta o problema!
Cla
abis... rofl.gif tre' sa i-o trimit lu Sushi.

*edit: gata rofl.gif
abis
Cla, ce zici de individul asta?

Cucu Mucu
Cucu Mucu
Cucu Mucu
Cla
@ abis + Cucu Mucu = rofl.gif ce baieti misto! rofl.gif

Asta-mi aduce aminte de ceva:

Trei iezi cucuieti
Anca_M.
clapping.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif Super si uite asa ne mai inveselim si noi
Sushi
viitor de aur tara noastra are rofl.gif rofl.gif
abis
Partea proasta e alta - cand vom fi batrani, prapaditi si vai de capul nostru, astia sunt cei de care vor depinde pensiile noastre. sorry.gif
Sushi
noa atunci distractie placuta vom avea rofl.gif
bine macar ca vezi ca-s modesti, nu le trebe multe tzoale ohyeah.gif
Serenity
Nu poti sa nu te bucuri ca esti femeie cand ii vezi pe baietii astia...

Ete inca un exemplar de colectie:

Fernando de la Caransebes
laugh.gif

Cla
roflmao.gif !!
Anca_M.
QUOTE(abis @ 12 Dec 2008, 11:56 AM) *
Partea proasta e alta - cand vom fi batrani, prapaditi si vai de capul nostru, astia sunt cei de care vor depinde pensiile noastre. sorry.gif



Sau de altii mai rai decat ei, ca acum e abia inceputul, lucrurile "evolueaza" in timp smile.gif.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.