Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Miss Hanu Ancutei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3
fiica_lunii
Am si eu o nelamurire:
Cu aceasta poza unde ar trebui sa ma inscriu: la concursul de Miss sau la cel de Mister?
Va rog mult sa ma ajutati!

Multumesc anticipat!
Erwin
QUOTE
Cu aceasta poza unde ar trebui sa ma inscriu: la concursul de Miss sau la cel de Mister?


la Miss Tree, fără doar şi poate! rofl.gif

Afrodita
La Miss TS rofl.gif (super poza fiica lu' tanti luna mwah1.gif )

Sorineeeeeeee, ce-ai tu cu roscatele, tata? hmm.gif mad.gif tongue.gif Nu de alta, dar mai nou sunt roscata iar harhar.gif
Cucu Mucu
QUOTE(SORIN @ 29 Nov 2007, 02:40 PM) *
Consiliul veteranilor oPsedati ai Hanului, a hotarat ca fara TopLess nu se pune concursul!!! hh.gif hh.gif spoton.gif

Sorin.


Sustin si militez pentru. Daca se aproba, ma inscriu si io in juriu. Tam-ta-ta-taaaam.

Si inca ceva, vorbea cineva in urma despre discriminarea pe criterii de varsta. Pt a elimina asta, propun o suita de concursuri:
- Miss Bebelusa (nu aia de la carcotasi, ci neaosa);
- Miss Necoapta
- Miss Numa'Buna
- Miss Babaciune
- Miss LumeaDeDincolo.
coconut
QUOTE(mariusc2 @ 4 Dec 2007, 01:33 PM) *
Sustin si militez pentru. Daca se aproba, ma inscriu si io in juriu. Tam-ta-ta-taaaam.

Si inca ceva, vorbea cineva in urma despre discriminarea pe criterii de varsta. Pt a elimina asta, propun o suita de concursuri:
- Miss Bebelusa (nu aia de la carcotasi, ci neaosa);
- Miss Necoapta
- Miss Numa'Buna
- Miss Babaciune
- Miss LumeaDeDincolo.


ohmy.gif Numai de astea ai avut tu parte? tongue.gif
Cucu Mucu
QUOTE(coconut @ 4 Dec 2007, 01:36 PM) *
ohmy.gif Numai de astea ai avut tu parte? tongue.gif

Nu, bre, am luat un "time-frame" ( ce dastept sunt, trai-mi-ar dasteptaciunea) mai larg, ca doar nu era sa o luam cu miss sugar, miss vorbestein chineza, miss cacalaolita, miss papatot, etc... Nu de alta, da' nu gaseam catindate la toate categoriile.
coconut
Bine, bre, era şi timpul să ne spui şi nouă la ce categorie te-ai oprit! biggrin.gif
simonsays
QUOTE(mariusc2 @ 4 Dec 2007, 01:33 PM) *
Sustin si militez pentru. Daca se aproba, ma inscriu si io in juriu. Tam-ta-ta-taaaam.


Ihim. Si io ma inscriu. Si, domle Mariusc2, io zic sa anuntam de pe acum: NE LASAM CORUPTI ! ASTEPTAM CORUPACIOASELE ! ohyeah.gif
Anca_M.
QUOTE(simonsays @ 4 Dec 2007, 05:45 PM) *
Ihim. Si io ma inscriu. Si, domle Mariusc2, io zic sa anuntam de pe acum: NE LASAM CORUPTI ! ASTEPTAM CORUPACIOASELE ! ohyeah.gif


smile.gif) juriu avem, concurente nu prea avem rofl.gif rofl.gif
fiica_lunii
Afrodita & Erwin

Mersi pt lamuriri thumb_yello.gif

genicon
Doamne, nu imi vine sa cred ca nu am vazut acest mesaj mai devreme. Daca punem poze mai vechi putem participa? Va multumesc si va pup dulce.



Edit: Eu sunt tipa bruneta, pentru a nu exista confuzii biggrin.gif

Edit1:
part 1: Votati, va rog, si cu deeeea, ca n-a postat decat un mesaj, saraca... Consiliul tinerilor (banuiesc eu ca si al batranilor) o vrea inapoi
part 2: Serenity ar trebui sa fie exclusa din acest concurs, pentru o poza prea oPscena.
part 3: La fel si Gavrochette, pentru roca (sau ce e tongue.gif) pe care sta nu ii permite unui biet copac sa creasca, deci ajuta la distrugerea naturii, deci incalzire globala, deci apocalipsa.
part 4: la fel si anca, fiindca nu i se vad pozele
part5: idem fiica lunii. Desi se pare ca ea vrea sa ajute la inmultirea copacilor, NU ASA SE FACE! biggrin.gif

Edit2: M-am uitat mai atent. Merge poza lui Serenity. Bag mana-n foc CA_COrpul e a lu' Jessica. Nu? biggrin.gif
Michelle
Eu m-am gandit: Votez cu Miss Geny!! mi se pare ca razbate asa o frumusete interioara rofl.gif rofl.gif (scuze Kitty ,asa mi-a venit!)
si promit cu lacrimi in ochi sa fac poze contracandidatelor de la Chez Michou...of,of rolleyes.gif
Cucu Mucu
QUOTE(simonsays @ 4 Dec 2007, 05:45 PM) *
Ihim. Si io ma inscriu. Si, domle Mariusc2, io zic sa anuntam de pe acum: NE LASAM CORUPTI ! ASTEPTAM CORUPACIOASELE ! ohyeah.gif

Yesss, party, sa curga berea ploaie si sa fie furtuna. Sa vina cadanele. Sa vina corupacioasele!!! Evribadi clap iur hentz!

Coane, da' pe tanti genicoana cine o iegzamineaza? blink.gif

QUOTE(Michelle)
mi se pare ca razbate asa o frumusete interioara

Bre, n-am inteles niciodata. Cum adica "frumusete interioara"? Are stomacul 90-60-90? Ficatul n-are celulita? Si-a tras inima o pereche nou-nouta de tate de silicon? Cum vine asta?
Carmi
MISS GENICOANA!!!

Geez GENIAL de -a dreptul!! Geni da-mi voie sa mi ofer serviciile de visagista si managera!! Vom face BANI impreuna Baby!!!! Imfiintam si o formatie nde sa canti(playback nu ti face griji ca n ai voce), vorbesc eu cu Botezatu si cu Zina, facem si un mini blat la MISS World!! O detronam de a dreptu pe Hormonica!!! ohyeah.gif ohyeah.gif
Daca vrei poti sa fii si vedeta show biz papusico!!

LUMEA STA LA PICIORUSELE TALE !! (Marimea 42?? )


@Mariusc2: Coane, da' pe tanti genicoana cine o iegzamineaza? Dilema e rezolvata!! Il avem pe Mutulica, cica el ar fi examinat-o!!

Damn ca Missu de anu asta la Han e deja luat!!

Doamne sexy mai esti!! mwah1.gif

Cucu Mucu
QUOTE(Carmi @ 5 Dec 2007, 01:56 PM) *
Dilema e rezolvata!! Il avem pe Mutulica, cica el ar fi examinat-o!!


Tiiii, asa se explica virginitatea piticului oPsedat!!! rofl.gif
simonsays
QUOTE(Anca_M. @ 4 Dec 2007, 06:05 PM) *
smile.gif) juriu avem, concurente nu prea avem rofl.gif rofl.gif


Ce sa mai vorbim, draga... Povestea vietii mele ! Am cu ce, am unde, am cand, dar n-am cu cine ! rofl.gif rofl.gif
Iar pe Geniconu' ZAU CA NU EU IL JURIZEZ, ca mi se taie maioneza pentru urmatorii 200 de ani ! Are un c*ur ATAT de paros... wacko.gif (ei bine, intrebarile de genul "da' de unde stii" vor descalifica si pa concurenti, si pa juristi ! ohyeah.gif )

AJteptam miss-concurente devil.gif
Zikkă
ta naaaaaaaaaaaaaa

sar'na
s'traiti

pui si io o poza
da cand aveam paru lung
sim zicea toata lumea
dupe ce ma ciupea da braz
mancaoar mama de fetita frumoasa



rofl.gif
Serenity
Ah, Jenny a scos de la arhiva artileria grea rofl.gif Si dupa expresia fetei io zic ca e in stare sa 'corupa' orice juriu.... Simioane, pazea! devil.gif

P.S. La dracu', cum sa aveti concurente daca fomeile nu mai au loc de cati barbati se inscriu in concursul asta de Miss? laugh.gif (Zikka, manca-te-ar mama de fetita superba! mwah1.gif )
simonsays
Ba, s-a deschis si grupa de miss-scutec ? Adica hai sa ne organizam si noi; propun un eNbrion de regulament ! rofl.gif :
1. Varsta cuprinsa intre 17 (hai, cazuri exceptionale si 16 ohyeah.gif ) si 47 de anisori;
2. Pozele nu mai vechi de un an;
3. Poze in haine de vara: bikini, port-jartier, pantofi cu toc. Se admit hainele de blana doar daca sint puse pe mileul gol (si sa se exemplifice cu detalii concrete, in poza, acest lucru);
4. In cazul in care se da adresa reala, catindata va primi si un numar real; asta doar daca e acceptata de juriu.. 'preselectia', ca-va-sa-zica;
5. Sint INTERZISE (deci ca-te-go-ric, aPsolut INTERZIS ! KINJIRU ! NU IE VOIE BAA !!!) pozele in care apar rapirile-din-serai, prepelicarii-la-vanatoare, cosulete-cu-fructe-de-toamna, ati-prins-ideea, in spatele sau langa victima ! aa.. adica.. langa catindata !
6. ...a se coNpleta...
Zikkă
adika io nu poci participa?
pi poza mea nui frumoasa, ce are?
genicon
QUOTE(simonsays @ 5 Dec 2007, 03:32 PM) *
2. Pozele nu mai vechi de un an;


Adica tu vrei neaparat sa-ncep sa scotoces p'in dulapE? devil.gif Sau chiar asa frica-ti e ca tu pici sa ma examinezi pe mine? rofl.gif

In alta ordine de idei, chiar nu mai conteaza daca ies sau nu miss, cert e ca am manageru de manageru. Acu' ma scuzati, ma duc cu Carmi sa cuceresc lumea si sa devin oPscen de bogat. biggrin.gif
Carmi
Geni o singura problema am scapat o din vedere....esti prea inteliJent pentru un concurs de miss sau cantari playback sau filme in restaurante chinezesti!
sad.gif hh.gif cry.gif cry.gif S ar putea sa te descalifice unii pt treaba asta sad.gif
Vexx
Din cate imi amintesc genu' asta de concurs nu era agreat de conducere. hmm.gif

Dar daca s-a schimbat situatia... rolleyes.gif imi ofer serviciile ca membru al juriului. spoton.gif
fiica_lunii
Vreau si eu in juriu pls! Ma ofer "voluntar" sa o examinez pe miss genicoana. Recunosc: barbatul din mine s-a indragostit lulea de aceasta suava si rapitoare domnisoara wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
mutulica
QUOTE(Carmi @ 5 Dec 2007, 03:56 PM) *
MISS GENICOANA!!!
...
Il avem pe Mutulica, cica el ar fi examinat-o!!

s-a dat Alba ca Zapada... m-a sedus si m-a abandonat

uite pentru cine m-a lasat pramatia:
QUOTE
Are un c*ur ATAT de paros...
Kitty
QUOTE(mutulica @ 6 Dec 2007, 11:04 AM) *
s-a dat Alba ca Zapada... m-a sedus si m-a abandonat

uite pentru cine m-a lasat pramatia:

Sper ca n-am ajuns prea tarziu, DAR vreau sa ma bag si eu cu forta in concurs. Prin urmare ma ofer SI EU voluntara s-o examinez pe Miss Geni, ca vorba ceea cunt mai aproape decat oricare dintre voi si ca o mita pt postul de examinatoare o sa fac tot posibilul sa-i fac o poza mai noua biggrin.gif
mutulica
kitty... si eu care banuiam pe simon...

ei nu.. ca poate ma nervez si catindez...
Gavrochette
QUOTE
part 3: La fel si Gavrochette, pentru roca (sau ce e ) pe care sta nu ii permite unui biet copac sa creasca, deci ajuta la distrugerea naturii, deci incalzire globala, deci apocalipsa.


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Numai ca nu-i piatra, e o banca. Asa ca argumentul tau nu-i bun biggrin.gif
simonsays
QUOTE(Kitty @ 6 Dec 2007, 12:37 PM) *
[...]cunt mai aproape decat oricare dintre voi [...]


Domnisoara, fiti larguta, si traduce-ti-ne si noo sensu' termenului 'cunt' in relatia Genicon - Miss HA ... ohyeah.gif
Carmi
Ca si autonumita consiliera PR consider ca manevra cu bi da foarte bine la public precum si un eventual film/poza cu Kitty ohyeah.gif

PESE> Sa vedem traducerea solicitata de Simonsays sorry.gif

pese no 2> In sondaje esti in crestere!!!! mwah1.gif
axel
QUOTE(calfa @ 2 Dec 2007, 08:56 PM) *
Ma autopropun in juriu.

Matale se pare ca vii de la Musolini jamie.gif devil.gif
bdl
Si pina la urma apar poze cu cAtindatele la titlu sau raminem tot cu sporovaiala?
Kitty
QUOTE(simonsays @ 10 Dec 2007, 06:23 PM) *
Domnisoara, fiti larguta, si traduce-ti-ne si noo sensu' termenului 'cunt' in relatia Genicon - Miss HA ... ohyeah.gif

Eu n-am inteles ce relatie ie vorba, ca Genicon cu Miss Ha nu are o relatie ca e una si aceasi tongue.gif (Of, de ce n-am editat cand am vazut greseala, uitasem ca mai sunt si Gioni pe aici carora chiar le pasa de cuvintele astea prost-dar-frumos-scrise)
Deci da, gioane, sorry, da' n-am gasit raspuns.
Iar cu pozele e mai greu...Cum legi un om de 89 de kg, chit ca acum 2 luni a avut 100, de scaun sa-l machiezi? As mai avea o poza cu el cu parul lung si cretz, putin retusata si-i pun si ruj pe buze, should we give it a try?
simonsays
Adicatelea 'cunt' e prost ? Ca e frumos scris, stiu ca e frumos, ca eu am o caligrafie minunata, dar.. ce-ai bre cu cuntu' ? biggrin.gif

BeDeLeule, se pare ca pana la urma tot la miss-playboy ramanem.. Eh, si zau ca nu dauna un material proaspat.. happy.gif

Ba, sint singuru caruia i se pare de C A C A (o) noul 'feature' de pe han ? Mai precis astea:

ilie
dir mister ion, iu ar not alon (laptop, computer - hai si barza)
Afrodita
Nope, nu esti singurul caruia i se par de C A C A - fara o biggrin.gif - acest minunat feature al Hanului, numai ca nu stiam unde sa ma plang, deci ma bucur ca am unde acuma biggrin.gif harhar.gif
Kitty
Watch and smile tongue.gif
fiica_lunii
@kitty: participa si el la Miss? tongue.gif
Kitty
Pai participa, dar a cerut juriul poze mai noi cu EA. N-am reusit s-O conving sa-i fac altele, dar am gasit-o p-aia mai noua smile.gif
fiica_lunii
sa-mi cer scuze de la Miss Geni ca nu am recunoscut-o? rofl.gif
Anca_M.
pana la urma mai facem concurs de miss? rolleyes.gif
Energie
Sa fie, sa fie, sa se jurizeze, sa se voteze, sa se... Sa se, dom'le, sa se... rofl.gif
Anca_M.
rofl.gif rofl.gif sa se domle, sa se...ceva, orice, ca ar merge putina veselie printre atatea subiecte serioase.
calfa
QUOTE(Anca_M. @ 8 Jan 2008, 10:39 AM) *
pana la urma mai facem concurs de miss? rolleyes.gif


hmm.gif Meeei, tu vrei sa castigi, ca sa transformi Hanu Ancutei in Hanu Anca_M.utei ... ohyeah.gif rofl.gif
















QUOTE
ar merge putina veselie printre atatea subiecte serioase.
thumb_yello.gif
Erwin
io tot nu pot vedea pozele lui Anca_M. tongue.gif

dacă nu se mai înscrie nimeni, trecem la vot? unsure.gif
simonsays
Pai ce sa votam ? Sa alegem intre Gavrochette, Fiica_lunii si Geniconu ? unsure.gif
Anca_M., sigur ca ar merge ceva vaselina printre atatea subiecte serioase, dar pozele tale cand le pui ? jamie.gif
Anca_M.
QUOTE(calfa @ 8 Jan 2008, 03:35 PM) *
hmm.gif Meeei, tu vrei sa castigi, ca sa transformi Hanu Ancutei in Hanu Anca_M.utei ... ohyeah.gif rofl.gif
thumb_yello.gif


smile.gif) rofl.gif rofl.gif , cum ai reusit sa-mi ghicesti gandul ascuns? e chiar atat de vizibil? mwah1.gif mwah1.gif
Anca_M.
QUOTE(simonsays @ 9 Jan 2008, 04:25 PM) *
Pai ce sa votam ? Sa alegem intre Gavrochette, Fiica_lunii si Geniconu ? unsure.gif
Anca_M., sigur ca ar merge ceva vaselina printre atatea subiecte serioase, dar pozele tale cand le pui ? jamie.gif







acum se vad? mwah1.gif
calfa
Sunt "atat de vizibile" ... Si astea. spoton.gif
fiica_lunii
QUOTE(simonsays @ 9 Jan 2008, 04:25 PM) *
Pai ce sa votam ? Sa alegem intre Gavrochette, Fiica_lunii si Geniconu ? unsure.gif
Anca_M., sigur ca ar merge ceva vaselina printre atatea subiecte serioase, dar pozele tale cand le pui ? jamie.gif


Hmmmmmhhhhm! PARDON! Va rog sa tineti cont de faptul ca eu doresc sa ma inscriu la concursul de MISTER! Deci, v-as ruga sa nu tineti cont de poza mea in cadrul concursului de MISS!
NU m-am inscris la concursul de MISS!
Va multumesc pentru intelegere!

mad.gif Ce lume, dom'le! Ce lume!.... care este....

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.